Герб України

Ухвала від 17.05.2022 по справі 640/2993/22

Окружний адміністративний суд міста києва

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А

про повернення судового збору

18 травня 2022 року м. Київ № 640/2993/22

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі головуючого судді Маруліної Л.О., розглянувши клопотання позивача про повернення судового збору

за позовомТовариства з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "СІТІ КЕПІТАЛ" доГоловного управління Державної податкової служби у м. Києві провизнання протиправним та скасування рішення,- ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "СІТІ КЕПІТАЛ" (далі також - позивач) звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до Головного управління Державної податкової служби у м. Києві (далі також - відповідач), в якому просить визнати протиправним та скасувати податкову вимогу та рішення про опис майна.

Разом із позовною заявою позивачем подано заяву про забезпечення позову.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 27.01.2022 року клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "СІТІ КЕПІТАЛ" про забезпечення позову повернуто без розгляду.

Через канцелярію суду 17.05.2022 року позивачем подано клопотання про повернення судового збору за подання заяви про забезпечення позову, повернутою без розгляду ухвалою суду від 27.01.2022 року.

Вирішуючи клопотання представника позивача суд дійшов наступних висновків.

Відповідно до пункту 2 частини першої, частини другої статті 7 Закону України від 08.07.2011 року № 3674-VI "Про судовий збір" (із змінами і доповненнями) сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі повернення заяви або скарги.

У випадках, установлених пунктом 1 частини першої цієї статті, судовий збір повертається в розмірі переплаченої суми; в інших випадках, установлених частиною першою цієї статті, - повністю.

Відповідно до пункту 2 частини першої статті 7 Закону України "Про судовий збір", сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі повернення заяви або скарги.

Судом встановлено, що за подання заяви про забезпечення позову до суду позивачем долучено доказ сплати судового збору, а саме, квитанцію від 20.01.2022 року №998 на суму 744,30 грн.

Враховуючи вищезазначене, суд дійшов висновку про необхідність задоволення заяви про повернення позивачу судового збору у розмірі 744, 30 грн., сплаченого на рахунок Окружного адміністративного суду міста Києва.

Керуючись статтями 170, 243 Кодексу адміністративного судочинства України, статтею 7 Закону України "Про судовий збір", Окружний адміністративний суд міста Києва, -

УХВАЛИВ:

1. Клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "СІТІ КЕПІТАЛ" про повернення судового збору задовольнити.

2. Зобов`язати відповідний територіальний підрозділ Державної казначейської служби України повернути Товариству з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "СІТІ КЕПІТАЛ" (код ЄДРПОУ 33302670) судовий збір, сплачений на рахунок Окружного адміністративного суду міста Києва за наступними платіжними реквізитами: платіжне доручення від 20.01.2022 року №998 на суму 744, 30 грн. (сімсот сорок чотири грн. 30 коп.).

Ухвала набирає законної сили відповідно до статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя Л.О. Маруліна

СудОкружний адміністративний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення17.05.2022
Оприлюднено23.08.2022
Номер документу105823606
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяІнші процесуальні питання

Судовий реєстр по справі —640/2993/22

Рішення від 26.03.2025

Адміністративне

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Златін Станіслав Вікторович

Ухвала від 31.01.2025

Адміністративне

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Златін Станіслав Вікторович

Постанова від 27.02.2023

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Мєзєнцев Євген Ігорович

Ухвала від 06.02.2023

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Мєзєнцев Євген Ігорович

Ухвала від 06.02.2023

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Мєзєнцев Євген Ігорович

Ухвала від 11.11.2022

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Мєзєнцев Євген Ігорович

Ухвала від 17.10.2022

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Маруліна Л.О.

Постанова від 08.09.2022

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Беспалов Олександр Олександрович

Ухвала від 18.05.2022

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Маруліна Л.О.

Ухвала від 17.05.2022

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Маруліна Л.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні