Ухвала
від 22.08.2022 по справі 199/5033/20
АМУР-НИЖНЬОДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА

Справа № 199/5033/20

(1-кп/199/50/22)

У Х В А Л А

іменем України

22 серпня 2022 року м. Дніпро

Амур-Нижньодніпровський районний суд міста Дніпропетровська у складі:

Головуючого - судді ОСОБА_1

За участі секретаря судового засідання ОСОБА_2

прокурора ОСОБА_3

представника потерпілого ОСОБА_4

обвинувачених ОСОБА_5

ОСОБА_6

ОСОБА_7

ОСОБА_8

ОСОБА_9

захисників ОСОБА_10

ОСОБА_11

розглянувши у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань під № 42020042630000001, за обвинуваченням ОСОБА_12 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 229 КК України, ОСОБА_13 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 229 КК України, ОСОБА_14 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 229 КК України, ОСОБА_15 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 229 КК України, та ОСОБА_16 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 229 КК України,

В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 та ОСОБА_9 (кожен з них окремо) обвинувачуються у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 229 КК України, а саме в незаконному використанні фірмового найменування Товариства з обмеженою відповідальністю «Рихальський завод сухого молока» (ЄДРПОУ 25694381), що завдало матеріальної шкоду у значному розмірі, вчиненому організованою групою.

В судове засідання потерпілим ТОВ «Рихальський завод сухого молока» подана заява про відмову від обвинувачення, підписана директором товариства ОСОБА_17 та представником товариства ОСОБА_4 ТОВ «Рихальський завод сухого молока» зазначає, що потерпілий і обвинувачені примирилися, тому потерпілий добросовісно, повністю та беззастережно відмовляється від обвинувачення у цьому кримінальному провадженні ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , та не має до них ніяких претензій, у тому числі матеріальних чи моральних. Відмова від обвинувачення є добровільною, їм зрозумілі наслідки відмови від обвинувачення та закриття кримінального провадження. Просять кримінальне провадження закрити.

Представник потерпілого ТОВ «Рихальський завод сухого молока» ОСОБА_4 в судову засіданні підтримав відмову потерпілого від обвинувачення.

Прокурор ОСОБА_3 , обвинувачені ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 та ОСОБА_9 , а також їх захисники ОСОБА_10 та ОСОБА_11 підтримали заяву потерпілого та просять кримінальне провадження закрити.

Суд враховує, що за п. 7 ч. 1 ст. 284 КПК України, кримінальне провадження закривається в разі, якщо потерпілий, а у випадках, передбачених цим Кодексом, його представник відмовився від обвинувачення у кримінальному провадженні у формі приватного обвинувачення, крім кримінального провадження щодо кримінального правопорушення, пов`язаного з домашнім насильством.

Як передбачено ч. 6 ст. 284 КПК України, якщо обставини, передбачені пунктами 5, 6, 7, 8 частини першої цієї статті, виявляються під час судового провадження, а також у випадку, передбаченому пунктом 2 частини другої цієї статті, суд постановляє ухвалу про закриття кримінального провадження.

Суд виходить з того, що ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 та ОСОБА_9 (кожен з них окремо) обвинувачуються у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 229 КК України, кримінальне провадження за яким, згідно вимог п. 1 ч. 1 ст. 477 КПК України, здійснюється у формі приватного обвинувачення.

Відмова потерпілого від обвинувачення у кримінальному провадженні у формі приватного обвинувачення, крім кримінального провадження щодо злочину, пов`язаного з домашнім насильством, є визначеною процесуальним законом підставою для закриття кримінального провадження.

З дослідженої заяви потерпілого вбачається, що відмова від обвинувачення останнім є усвідомленою, відповідає його внутрішній волі та сформувалася без будь-якого стороннього неправомірного впливу на потерпілого, який розуміє наслідки відмови від обвинувачення та щиро бажає закриття кримінального провадження.

З урахуванням думки учасників судового розгляду, відмову потерпілого від обвинувачення слід прийняти і кримінальне провадження закрити з цих підстав.

У межах кримінального провадження було заявлено цивільний позов ТОВ «Рихальський завод сухого молока» до ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 та ОСОБА_9 про стягнення відшкодування матеріальної шкоди, завданої злочином.

ТОВ «Рихальський завод сухого молока» подана заява про відмову від позову, підписана директором підприємства ОСОБА_17 , яка обґрунтовується тим, що відпали підстави та необхідність розгляду судом цього позову і підприємство не має будь-яких майнових чи моральних претензій до всіх цивільних відповідачів.

Представник потерпілого ТОВ «Рихальський завод сухого молока» ОСОБА_4 в судову засіданні підтримав відмову потерпілого від цивільного позову.

Прокурор ОСОБА_3 , обвинувачені ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 та ОСОБА_9 , а також їх захисники ОСОБА_10 та ОСОБА_11 підтримали закриття провадження за цивільним позовом з цих підстав.

Суд враховує, що згідно вимог ч. 5 ст. 128 КПК України, цивільний позов у кримінальному провадженні розглядається судом за правилами, встановленими цим Кодексом. Якщо процесуальні відносини, що виникли у зв`язку з цивільним позовом, цим Кодексом не врегульовані, до них застосовуються норми Цивільного процесуального кодексу України за умови, що вони не суперечать засадам кримінального судочинства.

За ч.ч. 1, 3 ст. 206 ЦПК України, позивач може відмовитися від позову, а відповідач - визнати позов на будь-якій стадії провадження у справі, зазначивши про це в заяві по суті справи або в окремій письмовій заяві. У разі відмови позивача від позову суд постановляє ухвалу про закриття провадження у справі.

З заяви цивільного позивача про відмову від позову вбачається, що позиція останнього є добровільною та усвідомленою і цивільний позивач розуміє процесуальні наслідки відмови від цивільного позову.

З огляду на викладене, провадження у справі в частині цивільного позову також підлягає закриттю.

Запобіжний захід обвинуваченому ОСОБА_5 у виді застави підлягає скасуванню.

Застава за ОСОБА_5 в розмірі 168160 грн. була внесена 27 липня 2020 року ОСОБА_18 і підлягає поверненню заставодавцю.

Питання подальшої долі речових доказів підлягає вирішенню згідно вимог ст. 100 КПК України.

Підстави для застосування спеціальної конфіскації в порядку ст.ст. 96-1, 96-2 КК України судом не встановлені.

Керуючись ст.ст. 128, 284, 372, 477 КПК України, ч.ч. 1, 3 ст. 206 ЦПК України, суд -

П О С Т А Н О В И В:

Кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань під № 42020042630000001, за обвинуваченням ОСОБА_12 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 229 КК України, ОСОБА_13 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 229 КК України, ОСОБА_14 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 229 КК України, ОСОБА_15 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 229 КК України, та ОСОБА_16 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 229 КК України, закрити у зв`язку з відмовою потерпілого - Товариства з обмеженою відповідальністю «Рихальський завод сухого молока» (ЄДРПОУ 25694381), від обвинувачення.

Провадження у справі в частині вирішення цивільного позову Товариства з обмеженою відповідальністю «Рихальський завод сухого молока» (ЄДРПОУ 25694381) до ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 та ОСОБА_9 про стягнення відшкодування матеріальної шкоди, завданої злочином, закрити у зв`язку з відмовою цивільного позивача від позову.

Скасувати раніше обраний ОСОБА_5 запобіжний захід у виді застави в розмірі 168160 (сто шістдесят вісім тисяч сто шістдесят) гривень, які повернути заставодавцю ОСОБА_18 .

Речові докази:

-аркуші з чорновими/рукописними записами та блокнот з записами, жорсткий диск Transcend 1 Tb (серійний номер С610841841), три печатки, чотири банківські платіжні картки, передані на зберігання ОСОБА_19 , повернути ОСОБА_5 ;

-декларації виробника, товарно-транспортні накладні, опис товарів, опис товарів по групам, довідки про якість, видаткові накладні, рахунки на оплату, зошити з рукописними та чорновими записами, експрес-накладні TOВ «Нова Пошта», флеш накопичувач, печатка ТОВ «ТД АТРІУМ», принтер марки CANON моделі I-sens MF3010, вайфай роутер марки HUAWEI (NBHDW18613000120), відеорекордер Dahua (С/Н 2Y0010APBQEK64N), відеорекордер Dahua, ноутбук марки Dell (CF6Y2AOO), електронні ваги у кількості 2 шт., системний блок до ПК (без ідентифікаторів), три банківські картки, передані на зберігання ОСОБА_8 , залишити останньому;

-блок відеореєстратора чорного кольору, переданий на зберігання ОСОБА_20 , залишити останній;

-упаковочний матеріал, переданий на зберігання ОСОБА_6 , залишити останньому;

-мобільний телефон XIAOMI m1803e7s9, переданий на зберігання ОСОБА_21 , залишити останній;

-ноутбук Apple MacBook pro 16 з зарядним пристроєм, чохлом та рюкзаком, переданий на зберігання ОСОБА_22 , залишити останньому;

-ноутбук DELL Service Tag: BK6GS21 та зарядний пристрій до нього, передані на зберігання ОСОБА_23 , залишити останньому;

-банківські картки Monobank platinum USD, флеш-носій чорного кольору 8 GB, планшет Samsung TAB S2 Galaxy, передані на зберігання ОСОБА_6 , залишити останньому;

-мобільний телефон Huawei DRA 121 з сім-картою Vodafone, переданий на зберігання ОСОБА_9 , залишити останньому;

-п`ять картонних коробок з архівною документацією ТОВ «ТД АТРІУМ» за 2017 рік, зокрема прибуткові/видаткові накладні, які поміщені до поліпропіленових мішків; чотири картонні коробки з архівною документацією ТОВ «ТД АТРІУМ» за 2018 рік, зокрема прибуткові/видаткові накладні, які поміщені до поліпропіленових мішків; картонна коробка, до якої поміщено експрес накладні, товарні чеки, видаткові/прибуткові накладні та інші документи бухгалтерського обліку, поміщені до поліпропіленового мішка; картонна коробка з фінансовими документами, зокрема чеки та накладні, поміщена до поліпропіленового мішка; картонна коробка з чорновими записами, виписками з банків, іншими поточними документами, поміщена до поліпропіленового мішка; картонна коробка з поміщеними до неї трудовими книжками робітників, банківські картки, печатки та факсиміле, поточна бухгалтерська документація, блокноти з чорновими записами, журналом обліку продукції, документами щодо працевлаштування, статутною документацією, договорами, виробничих документів, свідоцтва про якість, декларації виробника, документи щодо руху коштів, товарно-транспортні накладні, декларації виробника, сертифікати якості продукції, листування, акти надання послуг, документи господарської діяльності, оборотно-сальдові відомості; три картонні коробки з архівною документацією ТОВ «Експофуд» за 2017-2018 роки, поміщені до поліпропіленового мішка; зразки готової продукції спортивного харчування у виробничому пакуванні, поміщені до поліетиленового пакету; системний блок марки HP моделі Compaq de 7800 р, розрахунок торгових націнок, сертифікати аналізу, документи обліку виданих замовлень, поміщені до поліетиленового пакету; ноутбук марки Aser E1-571G33114G50Mnks, ноутбук Dell моделі Inspiron 3537 оборотно-сальдові відомості, поміщені до поліетиленового пакету; поліетиленовий пакет, опечатаний биркою з підписами понятих та слідчого, до якого поміщено банківська картка, тримачі для сім карт, приладдя відеозаписуючої системи, блокноти та листи з чорновими записами, документи державної реєстрації юридичної особи та господарської діяльності, договори оборотно-сальдові відомості, акти звірки; інвентаризаційні документи, зошити з рукописними записами, журнали обліку, системний блок до ПК (482050909078), поміщені до поліетиленового пакету; флеш-носій Park Inn; засоби зв`язку, а саме: мобільні телефони SAMSUNG SM-G 570 F, NOMI I184 (2 IN), MEIZU M710H, NOKIA RM-1133 та сім-карти до них, передано на зберігання ОСОБА_21 , залишити ТОВ «ТД АТРІУМ»;

-автомобіль «HONDA CIVIC» державний реєстраційний номер НОМЕР_1 , 2016 року випуску та комплект ключів до нього, передані на зберігання ОСОБА_6 , залишити останньому;

-мобільний телефон HUAWEI RNE-LZI у силіконовому чохлі, переданий на зберігання ОСОБА_19 , залишити останній;

-поліетиленовий пакет з поясненням, в якому знаходиться системний блок марки НР моделі Compact 6005 Hrj Small, поліетиленовий пакет з поясненням, в якому знаходиться ноутбук марки XIАОМІ модель 161201-01, поліетиленовий пакет з поясненням, в якому знаходиться листи фірмового найменування, які знаходяться у камері зберігання речових доказів Індустріального ВП ДВП ГУНП в Дніпропетровській області (порядковий № 381), повернути ОСОБА_5 ;

-поліетиленовий пакет з поясненням, в якому знаходиться мобільний телефон марки Apple Iphone 10, який знаходяться у камері зберігання речових доказів Індустріального ВП ДВП ГУНП в Дніпропетровській області (порядковий № 382), повернути ОСОБА_6 ;

-поліетиленовий пакет з поясненням, в якому знаходиться печатка ТОВ «ТД АТРІУМ», поліетиленовий пакет з поясненням, в якому знаходиться системний блок до ПК (без ідентифікації), поліетиленовий пакет з поясненням, в якому знаходиться, мобільний телефон марки HUAWEI, поліетиленовий пакет з поясненням, в якому знаходиться відеореєстратор S/N: «2110010APBQEK64N», які знаходяться у камері зберігання речових доказів Індустріального ВП ДВП ГУНП в Дніпропетровській області (порядковий № 383), повернути ОСОБА_8 ;

-поліетиленовий пакет з поясненням, в якому знаходяться етикетки та картонна коробка опечатана пояснювальною биркою, в якій знаходяться етикетки із зазначенням комерційних фірмових найменувань, які знаходяться у камері зберігання речових доказів Індустріального ВП ДВП ГУНП в Дніпропетровській області (порядковий № 383), знищити;

-апарати для перемішування у кількості 2-х штук, залишити ТОВ «ТД АТРІУМ».

Ухвала може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги до Дніпровського апеляційного суду через Амур-Нижньодніпровський районний суд міста Дніпропетровська протягом семи днів з дня її оголошення.

Ухвала набирає законної сили після закінчення зазначеного строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.

Головуючий:

22.08.2022

СудАмур-Нижньодніпровський районний суд м.Дніпропетровська
Дата ухвалення рішення22.08.2022
Оприлюднено25.01.2023
Номер документу105846207
СудочинствоКримінальне
КатегоріяЗлочини у сфері господарської діяльності Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару

Судовий реєстр по справі —199/5033/20

Ухвала від 22.08.2022

Кримінальне

Амур-Нижньодніпровський районний суд м.Дніпропетровська

СЕНЧИШИН Ф. М.

Ухвала від 02.03.2022

Кримінальне

Амур-Нижньодніпровський районний суд м.Дніпропетровська

СЕНЧИШИН Ф. М.

Ухвала від 22.03.2021

Кримінальне

Амур-Нижньодніпровський районний суд м.Дніпропетровська

Сенчишин Ф. М.

Ухвала від 19.02.2021

Кримінальне

Амур-Нижньодніпровський районний суд м.Дніпропетровська

Сенчишин Ф. М.

Ухвала від 19.02.2021

Кримінальне

Амур-Нижньодніпровський районний суд м.Дніпропетровська

Сенчишин Ф. М.

Ухвала від 19.01.2021

Кримінальне

Амур-Нижньодніпровський районний суд м.Дніпропетровська

Сенчишин Ф. М.

Ухвала від 22.12.2020

Кримінальне

Амур-Нижньодніпровський районний суд м.Дніпропетровська

Сенчишин Ф. М.

Ухвала від 22.12.2020

Кримінальне

Амур-Нижньодніпровський районний суд м.Дніпропетровська

Сенчишин Ф. М.

Ухвала від 22.12.2020

Кримінальне

Амур-Нижньодніпровський районний суд м.Дніпропетровська

Сенчишин Ф. М.

Ухвала від 03.08.2020

Кримінальне

Амур-Нижньодніпровський районний суд м.Дніпропетровська

Сенчишин Ф. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні