Справа № 355/745/20
Провадження № 2-во/355/18/22
У Х В А Л А
про виправлення описки
02 вересня 2022 року
Баришівський районний суд Київської області в складі:
головуючого судді Червонописького В.С.,
з участю секретаря Котенко Л.О.,
розглянувши в відкритому судовому засіданні в приміщенні суду питання про виправлення описки в заочному рішенні Баришівського районного суду від 13.07.2022 за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальності «АГРО-САТА» в особі директора Боднар Тетяни Вікторівни, третя особа засновник Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-САТА» ОСОБА_2 про стягнення заборгованості по заробітній платі та моральної шкоди,-
ВСТАНОВИВ:
Заочним рішенням Баришівського районного суду Київської області від 26.04.2022 позовні вимоги ОСОБА_1 задоволено.
Однак, у 1 абзаці резолютивної частини рішення невірно зазначено прізвище ім`я та по батькові позивача, а саме «Позовні вимоги ОСОБА_3 , третя особа засновник Товариства з обмеженою відповідальністю «Криптовал» ОСОБА_2 про стягнення заборгованості по заробітній платі та моральної шкоди задовільнити.» замістьвірного «Позовні вимоги ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальності «АГРО-САТА» в особі директора Боднар Тетяни Вікторівни, третя особа засновник Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-САТА» ОСОБА_2 про стягнення заборгованості по заробітній платі та моральної шкоди - задовільнити».
Відповідно до ст. 269 Цивільного процесуального кодексу України вказано, що суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки, питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.
Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.
Згідно постанови Верховного Суду від 21.07.2020 у справі№ 521/1074/17, КЦС роз`яснив, що описка - це зроблена судом механічна (мимовільна, випадкова) граматична помилка в рішенні, яка допущена під час його письмово-вербального викладу (помилка у правописі, у розділових знаках тощо). Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належать написання прізвищ та імен, адрес, зазначення дат та строків тощо.
Вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні, суд не має права змінювати зміст судового рішення, а лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності.
Заява про виправлення описки є обґрунтованою та підлягає задоволенню.
Керуючись ст. 269 Цивільного процесуального кодексу України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Виправити описку в заочному рішенні Баришівського районного суду Київської області від 13.07.2022, а саме:
- у 1 абзаці резолютивної частини заочного рішення зазначивши вірно «Позовні вимоги ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальності «АГРО-САТА.» в особі директора Боднар Тетяни Вікторівни, третя особа засновник Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-САТА» ОСОБА_2 про стягнення заборгованості по заробітній платі та моральної шкоди - задовільнити», де помилково зазначено «Позовні вимоги ОСОБА_3 , третя особа засновник Товариства з обмеженою відповідальністю «Криптовал» ОСОБА_2 про стягнення заборгованості по заробітній платі та моральної шкоди задовільнити.».
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судової ухвали, можуть подати апеляційну скаргу протягом п`ятнадцяти днів з дня отримання копії цієї ухвали.
Суддя В.Червонописький
Суд | Баришівський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 01.09.2022 |
Оприлюднено | 05.09.2022 |
Номер документу | 106033341 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про виправлення помилки у судовому рішенні |
Цивільне
Баришівський районний суд Київської області
Червонописький В. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні