ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
06.09.2022 Справа № 914/1319/22
За позовом: Стрийської окружної прокуратури Львівської області в інтересах держави в особі
Позивача: Стрийської міської ради, м.Стрий, Львівська область
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю Союз медицини та технології, м.Київ
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача: Комунальне некомерційне підприємство Стрийська центральна міська лікарня, м.Стрий, Львівська область
про: стягнення 208495,33грн за договором №15/04-2020 від 23.04.2020
Суддя У.І. Ділай
Секретар О.Старостенко
За участі представників:
Від прокуратури: Р.В.Панькевич - прокурор
Від позивача: Н.С.Темник начальник юридичного відділу, Т.Б.Корпан-Парута - представник
Від відповідача: В.І.Куцмида - представник
Від третьої особи: Ю.В.Рицак - представник
Ухвалою від 19.07.2022 підготовче засідання відкладено на 06.09.2022.
Представники прокуратури, позивача та третя особа в судовому засіданні від 06.09.2022 надали усні пояснення.
Представники відповідача в судовому засіданні від 06.09.2022 визнав позов.
Відповідно до ст.183 ГПК України, суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадках, визначених частиною другою статті 202 цього Кодексу. Суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження і в інших випадках, коли питання, визначені частиною другою статті 182 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.
Згідно із ч. 3 ст. 177 ГПК України підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.
Враховуючи вищевикладене, з метою повного і всестороннього з`ясування обставин спору, які мають значення для розгляду даної справи, суд дійшов висновку про необхідність продовження строку розгляду підготовчого провадження та відкладення підготовчого засідання.
Керуючись ст. ст. 177, 182, 183, 234, 235 ГПК України, суд
УХВАЛИВ:
1.Продовжити строк розгляду підготовчого провадження у справі на тридцять днів, з наступного дня після закінчення шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі для вирішення спору.
2.Відкласти підготовче засідання на 20.09.2022 о 14:00 год.
3.Зобов`язати прокуратуру та позивача: подати відповідь на відзив; забезпечити явку повноважного представника.
4.Зобов`язати відповідача та третю особу: забезпечити явку повноважного представника.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Інформацію по справі, яка розглядається можна отримати за наступною веб-адресою: http://lv.arbitr.gov.ua/sud5015.
СуддяДілай У.І.
Суд | Господарський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 05.09.2022 |
Оприлюднено | 08.09.2022 |
Номер документу | 106078345 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань купівлі-продажу поставки товарів, робіт, послуг |
Господарське
Господарський суд Львівської області
Ділай У.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні