номер провадження справи 27/76/22
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
05.09.2022 Справа № 908/1019/22
м. Запоріжжя Запорізької області
Господарський суд Запорізької області у складі судді Дроздової С.С. при секретарі судового засідання Камаєвій О.М., розглянувши матеріали справи
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Устрой" (69060 м. Запоріжжя, вул. Горна, буд. 15, ідентифікаційний код юридичної особи 43378353, ІНФОРМАЦІЯ_1)
до відповідача-1: Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради (69105 м. Запоріжжя, пр. Соборний, буд. 206, ідентифікаційний код юридичної особи 37573068, reception.dkvp@zp.gov.ua)
про визнання недійсним акту та стягнення сплаченого гарантійного внеску
за участю
представника позивача: Харламов Д.І., дов. № 10/02-22/1 від 10.02.2022
представник відповідача 1: не з`явився
представник відповідача 2: не з`явився
У С Т А Н О В И В:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Устрой" звернулося до господарського суду Запорізької області з позовом до Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради та Виконавчого комітету Запорізької міської ради про визнання недійсним акт від 04.11.2021 про не підписання договору купівлі-продажу об`єкта малої приватизації з переможцем електронного аукціону № UА-PS-2О21-09-11-000014-2, складений Департаментом комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради; стягнення з Виконавчого комітету Запорізької міської ради на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "УСТРОЙ" 196 476 грн. 00 коп. гарантійного внеску, сплаченого для участі в електронному аукціоні № UZ-РS-2021-09- 11-000014-2.
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу від 06.07.2022 здійснено автоматизований розподіл позовної заяви між суддями, присвоєно єдиний унікальний номер судової справи 908/1019/22 та визначено до розгляду судді Дроздовій С.С.
Ухвалою суду від 12.07.2022 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі № 908/1019/22, присвоєно справі номер провадження 27/76/22.
Розгляд справи призначено за правилами загального позовного провадження на 27.07.2022.
Ухвалою суду від 27.07.2022 відкладено підготовче провадження на 05.09.2022.
05.09.2022р. відповідно до ст. 222 Господарського процесуального кодексу України, за наявності заперечень з боку будь-кого з учасників судового процесу проти здійснення повного фіксування судового засідання за допомогою відеозаписувального технічного засобу - таке фіксування здійснюється лише за допомогою звукозаписувального технічного засобу.
Технічна фіксація здійснюється на комплексі "Акорд".
05.09.2022р. представник позивача підтримав позовні вимоги на підставах, викладених у позовній заяві. Просить суд позовні вимоги задовольнити.
05.09.2022р. представники відповідачів-1,-2 у судове засідання не з`явилися, про час і місце судового засідання були попереджені належним чином.
Відповідачі 1,2 надали до справи письмові відзиви, проти позову заперечили у повному обсязі. Просять суд, розглядати справу без їх участі.
Представник позивача не заперечив щодо закриття підготовчого провадження та призначення розгляду справи по суті в порядку статті 185 ГПК України.
Згідно п. 2 п. п. 3 ст. 185 ГПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Відповідно до п. 2 п. 18 ст. 182 ГПК України у підготовчому засіданні суд призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декількох судових засідань - у разі складності справи) для розгляду справи по суті.
Відповідно до ч. 2 ст. 195 ГПК України суд розглядає справу по суті протягом тридцяти днів з дня початку розгляду справи по суті.
За вказаних обставин, суд вважає за необхідне закрити підготовче провадження, призначити справу до розгляду по суті.
Представник позивача повідомлений під письмову розписку про наступне судове засідання, яка зберігається в матеріалах справи.
Керуючись ст.ст. 42, 46, 182, 183, 185, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд -
УХВАЛИВ:
1. Підготовче провадження закрити.
2. Призначити справу до розгляду по суті 14 вересня 2022 об 11 год. 30 хв.
Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Запорізької області за адресою: 69001, м. Запоріжжя, вул. Гетьманська, буд. 4, корпус 2, кабінет № 116.
Телефон гарячої лінії господарського суду Запорізької області: (061) 764-89-30.
3. Сторонам надати суду: оригінали документів в обґрунтування своїх доводів та заперечень для дослідження під час судового розгляду справи по суті в порядку статті 210 ГПК України.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Повний текст ухвали буде розміщено в Єдиному державному реєстрі судових рішень за веб-адресою у мережі Інтернет за посиланням: http://reyestr.court.gov.ua.
Суддя С.С. Дроздова
Суд | Господарський суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 04.09.2022 |
Оприлюднено | 09.09.2022 |
Номер документу | 106128762 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Інші справи |
Господарське
Господарський суд Запорізької області
Дроздова С.С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні