Ухвала
від 07.09.2022 по справі 280/2100/19
ТРЕТІЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ТРЕТІЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

08 вересня 2022 року м. Дніпросправа № 280/2100/19

Третій апеляційний адміністративний суд

у складі колегії суддів: головуючого - судді Ясенової Т.І. (доповідач),

суддів: Головко О.В., Суховарова А.В.,

розглянувши матеріали справи за апеляційною скаргою Приватного акціонерного товариства «Судноплавна компанія «Укррічфлот» на рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 17.12.2020 в адміністративній справі за позовом Приватного акціонерного товариства «Судноплавна компанія «Укррічфлот» до Запорізької міської ради, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору - Державне підприємство Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "Дніпромісто" ім. Ю.М. Білоконя, Український державний інститут культурної спадщини про визнання протиправним та нечинним рішення,-

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Третього апеляційного адміністративного суду від 11.08.2021 провадження у справі №280/2100/19 зупинено до набрання законної сили рішенням суду у справі №280/9262/20.

Ухвалою Запорізького окружного адміністративного суду від 06.07.2022 прийнято відмову від позову Приватного акціонерного товариства Судноплавна компанія Укррічфлот.

Провадження у справі №280/9262/20 за позовною заявою Приватного акціонерного товариства Судноплавна компанія Укррічфлот до Запорізької міської ради, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Департамент архітектури та містобудування Запорізької міської ради, Державне підприємство Український науково-дослідний інститут проектування міст Діпромісто про визнання протиправним рішення, - закрито.

За правилами частини першої статті 237 Кодексу адміністративного судочинства України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.

Враховуючи, що ухвалою Запорізького окружного адміністративного суду від 06.07.2022 провадження у справі закрито, підстави, що слугували зупиненню провадження у справі усунуті, суд вважає за необхідне поновити провадження та призначити справу до апеляційного розгляду.

Керуючись ст.ст. 237, 307 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

УХВАЛИВ:

Поновити апеляційне провадження у справі за апеляційною Приватного акціонерного товариства «Судноплавна компанія «Укррічфлот» на рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 17.12.2020 у справі №280/2100/19.

Призначити розгляд справи у судовому засіданні на 27.10.2022 року о 13:30.

Копію ухвали направити на адресу учасників справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий - суддяТ.І. Ясенова

суддяО.В. Головко

суддяА.В. Суховаров

СудТретій апеляційний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення07.09.2022
Оприлюднено12.09.2022
Номер документу106162298
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи з приводу регулюванню містобудівної діяльності та землекористування, зокрема у сфері землеустрою; державної експертизи землевпорядної документації; регулювання земельних відносин, з них з питань здійснення публічно-владних управлінських функцій з розпорядження земельними ділянками

Судовий реєстр по справі —280/2100/19

Ухвала від 15.12.2022

Адміністративне

Третій апеляційний адміністративний суд

Ясенова Т.І.

Ухвала від 15.12.2022

Адміністративне

Третій апеляційний адміністративний суд

Ясенова Т.І.

Ухвала від 07.09.2022

Адміністративне

Третій апеляційний адміністративний суд

Ясенова Т.І.

Ухвала від 22.11.2021

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Мороз Л.Л.

Ухвала від 22.09.2021

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Мороз Л.Л.

Ухвала від 11.08.2021

Адміністративне

Третій апеляційний адміністративний суд

Ясенова Т.І.

Ухвала від 11.08.2021

Адміністративне

Третій апеляційний адміністративний суд

Ясенова Т.І.

Ухвала від 12.02.2021

Адміністративне

Третій апеляційний адміністративний суд

Ясенова Т.І.

Ухвала від 12.02.2021

Адміністративне

Третій апеляційний адміністративний суд

Ясенова Т.І.

Рішення від 17.12.2020

Адміністративне

Запорізький окружний адміністративний суд

Батрак Інна Володимирівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні