Ухвала
від 13.07.2010 по справі 5020-9/093
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД М. СЕВАСТОПОЛЯ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІС ТА СЕВАСТОПОЛЯ

УХВАЛА

13 липня 2010 року справа № 5020-9/093

За позовом Фізичної ос оби - підприємця ОСОБА_1 (АДРЕСА_1)

до Фізичної особи - під приємця ОСОБА_2 (АДРЕ СА_2)

про стягнення завдатку в розмірі 15400,00 грн.,

суддя Рибіна С. А.

За участю представник ів:

позивача - ОСОБА_1, посві дчення №133 від 16.03.2010;

відповідача - не з' явився .

Встановив: Фізичн а особа - підприємець ОСОБ А_1 звернулась до господарс ького суду міста Севастополя з позовом до Фізичної особи - підприємця ОСОБА_2 про стя гнення завдатку в розмірі 15400,00 грн.

Ухвалою господарського су ду міста Севастополя від 10.06.2010 п озовна заява прийнята до роз гляду та порушено провадженн я у справі №5020-9/093.

Відповідач у судове засіда ння 13.07.2010 не з' явився, явку упо вноваженого представника не забезпечив, про дату, місце та час розгляду справи був пові домлений належним чином, про причини неявки суд не повідо мив, вимоги ухвали суду стосо вно надання документів не ви конав.

Позивач у судовому засіда нні 13.07.2010 надав заяву про відмов у від позову у зв' язку з пове рненням відповідачем завдат ку в повному обсязі. На підста ві цього позивач просить про вадження у справі припинити.

Суд перевірив повноважен ня особи, яка підписала заяву про відмову від позову на вчи нення таких дій.

Відповідно до пункту 4 части ни першої статті 80 Господарсь кого процесуального кодексу України господарський суд п рипиняє провадження у справі , якщо позивач відмовився від позову і відмову прийнято го сподарським судом.

У зв' язку з тим, що відмова від позову є правом позивача і не порушує прав і охоронюва них законом інтересів інших осіб, суд визнав можливім при йняти відмову від позову Фіз ичної особи - підприємця О СОБА_1.

Згідно статті 78 Господарс ького процесуального кодекс у України про прийняття ві дмови позивача від позову го сподарський суд виносить ух валу, якою одночасно припиня є провадження у справі.

На підставі вищевикладено го, керуючись статтею 78, пункт ом 4 частини першої статті 80, с таттею 86 Господарського проц есуального кодексу України, суд

ухвалив:

Провадження у справі №5020-9/093 за позовом Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 до Фізичної особи - підпр иємця ОСОБА_2 про стягненн я завдатку в розмірі 15400,00 грн. припинити.

Суддя підпис С.А. Рибіна

СудГосподарський суд м. Севастополя
Дата ухвалення рішення13.07.2010
Оприлюднено09.08.2010
Номер документу10627718
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5020-9/093

Ухвала від 13.07.2010

Господарське

Господарський суд м. Севастополя

Рибіна Світлана Анатоліївна

Ухвала від 13.07.2010

Господарське

Господарський суд м. Севастополя

Рибіна Світлана Анатоліївна

Ухвала від 12.05.2009

Господарське

Господарський суд м. Севастополя

Рибіна С.А.

Рішення від 12.05.2009

Господарське

Господарський суд м. Севастополя

Рибіна С.А.

Постанова від 20.05.2008

Господарське

Господарський суд м. Севастополя

Рибіна С.А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні