Справа № 953/20477/20
н/п 2/953/308/22
УХВАЛА
"22" вересня 2022 р. м. Харків
Київський районний суд м. Харкова в складі: головуючої судді Лисиченко С.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Бондаренко Наталії Валеріївни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів по цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Чернишевська, 30» про усунення перешкод у користуванні та здійсненні права власності спільним майном, -
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Київського районного суду м. Харкова перебувала на розгляді вказана цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Чернишевська, 30», в якій позивача просить відповідача усунути перешкоди у користуванні поза квартирним коридором, що розташований на АДРЕСА_1 і є спільним для входу у квартири АДРЕСА_2 та АДРЕСА_3 з 8 порверху, шляхом зобов`язання відповідача звільнити самовільно зайняте та переобладнане приміщення квартири АДРЕСА_2 , приміщення загального користування та за власний рахунок привести цей поза квартирний коридор у первісний стан згідно до технічної документації.
Протоколом повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями Київського районного суду м. Харкова, 20.09.2021 змінено склад суду та визначено головуючу суддю у справі: Лисиченко С.М. (на підставі Рішення Вищої ради правосуддя №1976/0/15-21 від 14.09.2021 «Про звільнення ОСОБА_3 з посади судді Київського районного суду м. Харкова у відставку»).
Ухвалою Київського районного суду м. Харкова від 23.09.2021 цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Чернишевська, 30» про усунення перешкод у користуванні та здійсненні права власності спільним майном - прийнято до провадження судді Київського районного суду м. Харкова Лисиченко С.М. та призначено підготовче судове засідання.
16.09.2022 через систему «Електронний суд» від представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Бондаренко Н.В. надійшло клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, в якій адвокат просить суд надати їй можливість участі у судовому засіданні 21.09.2022 о 10 год. 30 хв. в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою програмного забезпечення EasyCon.
Суд, вивчивши клопотання представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Бондаренко Н.В., приходить до висновку, що слухання справи необхідно проводити у режимі відеоконференції.
Згідно з ч. 1 ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Відповідно до ч. 4 ст. 212 ЦПК України під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів. Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" або Державною судовою адміністрацією України.
Згідно вимог ст. 11 Закону України "Про судоустрій та статус суддів", учасникам судового процесу на підставі рішення суду забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому процесуальним законом. Обов`язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.
З метою забезпечення оперативності судового провадження у розумний строк, суд вважає доцільним проведення дистанційного судового провадження в режимі відеоконференції.
Керуючись ст. 212 ЦПК України, суд,-
УХВАЛИВ:
Клопотання представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Бондаренко Наталії Валеріївни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів - задовольнити.
Судові засідання у справі №953/20477/20 проводити в режимі відеоконференції з використанням системи відеоконференцзв`язку та програмного забезпечення «EasyCon», зареєстрована електронна адреса представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Бондаренко Н.В. - ІНФОРМАЦІЯ_1 , тел. - НОМЕР_1.
Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксувати за допомогою технічних засобів відеозапису.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя С.М. Лисиченко
Суд | Київський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 21.09.2022 |
Оприлюднено | 26.09.2022 |
Номер документу | 106402113 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із житлових відносин, з них |
Цивільне
Київський районний суд м.Харкова
Лисиченко С. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні