У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
Справа № 712/1031/22
Провадження № 1-КП/712/437/22
СОСНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ЧЕРКАСИ
03 жовтня 2022 м. Черкаси
Соснівський районний суд м. Черкаси у складі :
головуючого судді ОСОБА_1
при секретарі ОСОБА_2
за участю:
прокурора ОСОБА_3
представника потерпілого ОСОБА_4
захисника ОСОБА_5
обвинуваченого ОСОБА_6
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Черкаси кримінальне провадження по обвинуваченню: ОСОБА_6 у вчиненнікримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364-1 КК України,-
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Соснівського районного суду м. Черкаси знаходиться кримінальне провадження по обвинуваченню ОСОБА_6 , у вчиненнікримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364-1 КК України.
Крім того, 21.09.2022 надійшла ухвала Соснівського районного суду м.Черкаси для вирішення питання про об`єднання даного кримінального провадження з кримінальним провадження по обвинуваченню ОСОБА_7 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 КК України.
В судовому засіданні прокурор просив об`єднати дане кримінальне провадження з кримінальним провадження по обвинуваченню ОСОБА_7 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 КК України.
Учасники процесу не заперечували не заперечували проти об`єднання.
Відповідно до ст. 334 КПК України, підставою для об`єднання судом матеріалів кримінального провадження є надходження до суду обвинувальних актів щодо однієї особи за вчинення різних кримінальних правопорушень.
Відповідно до ч.1ст.217КПК України у разінеобхідності водному провадженніможуть бутиоб`єднані матеріалидосудових розслідуваньщодо декількохосіб,підозрюваних увчиненні одногокримінального правопорушення,або щодооднієї особи,підозрюваної увчиненні кількохкримінальних правопорушень,а такожматеріали досудовихрозслідувань,по якихне встановленопідозрюваних,проте єдостатні підставивважати,що кримінальніправопорушення,щодо якихздійснюються цірозслідування,вчинені однієюособою (особами).
Аналізуючи вищевикладене, суд вважає, що наявні підстави для об`єднання кримінальних проваджень.
На підставі викладеного, керуючись ст. 334 КПК України, суд-
У Х В А Л И В :
Об`єднати кримінальне провадження по обвинуваченню ОСОБА_6 у вчиненнікримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364-1 КК України з кримінальним провадженням по обвинуваченню ОСОБА_7 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 КК України.
Присвоїти об`єданому провадженню № 712/1031/22.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий:
Суд | Соснівський районний суд м.Черкас |
Дата ухвалення рішення | 03.10.2022 |
Оприлюднено | 24.01.2023 |
Номер документу | 106562408 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов'язаної з наданням публічних послуг Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми |
Кримінальне
Соснівський районний суд м.Черкас
Рябуха Ю. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні