Ухвала
від 10.10.2022 по справі 523/7031/22
КОМІНТЕРНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 523/7031/22

Номер провадження 2/504/1527/22

УХВАЛА

10.10.2022смт.Доброслав

Комінтернівський районний суд Одеської області у складі:

головуючого судді Сафарової А.Ф.,

за участю секретаря судових засідань Антипової Л.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку письмового провадження в смт. Доброслав Одеської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Комінтернівського районного суду Одеської області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів.

Ухвалою судді від 15.08.2022 провадження по справі було відкрито та призначено до розгляду в судовому засіданні.

29.09.2022 від позивача ОСОБА_1 надійшла письмова заява про залишення позовної заяви без розгляду зв`язку зі смертю відповідача ОСОБА_2 військовослужбовця ЗСУ, під час воєнного стану.

Позивач в судове засідання не з`явилася.

Відповідно до п.5 ч.1 ст.257 ЦПК України, позовна заява залишається без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.

Керуючись ст.ст.133, 185, 247, 259,260 ЦПК України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів залишити без розгляду.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до суду апеляційної інстанції протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Учасник справи, якому ухвала судуне була вручена у день її проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу судуякщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Суддя Сафарова А. Ф.

СудКомінтернівський районний суд Одеської області
Дата ухвалення рішення10.10.2022
Оприлюднено11.10.2022
Номер документу106673374
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про стягнення аліментів

Судовий реєстр по справі —523/7031/22

Ухвала від 10.10.2022

Цивільне

Комінтернівський районний суд Одеської області

Сафарова А. Ф.

Ухвала від 16.09.2022

Цивільне

Комінтернівський районний суд Одеської області

Сафарова А. Ф.

Ухвала від 18.08.2022

Цивільне

Комінтернівський районний суд Одеської області

Барвенко В. К.

Ухвала від 14.08.2022

Цивільне

Комінтернівський районний суд Одеської області

Сафарова А. Ф.

Ухвала від 20.07.2022

Цивільне

Суворовський районний суд м.Одеси

Бузовський В. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні