Ухвала
від 17.10.2022 по справі 904/3437/22
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027

E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

17.10.2022 Справа № 904/3437/22

Суддя Васильєв О.Ю. , розглянувши матеріали позовної заяви

за позовом Дніпровського державного медичного університету, м. Дніпро

до Товариства з обмеженою відповідальністю «Анталія-Плюс», м. Дніпро

про стягнення 36 364, 10 грн.

СУТЬ СПОРУ:

Дніпровський державний медичний університе (далі - позивач) звернувся до Господарського суду Дніпропетровської області з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Анталія Плюс» (далі відповідач) про стягнення заборгованості в розмірі 36 364, 10 грн.

Позовні вимоги мотивовані неналежним виконанням зобов`язань за договором №05.002.17 від 18.09.21 р. про надання освітніх послуг та №09.041.21 від 30.09.21 р. про надання освітніх послуг.

Вимоги до змісту та форми позовної заяви ( які є обов`язковими для особи, що звертається до суду) викладені у ст.162 ГПК України.

Згідно з п.п. 3, 5, 8 ч. 3, ч. 6 ст. 162 ГПК України, позовна заява повинна містити: обґрунтований розрахунок сум, що стягуються чи оспорюються; виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини; перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви; зазначення доказів, які не можуть бути подані разом із позовною заявою (за наявності). У позовній заяві можуть бути вказані й інші відомості, необхідні для правильного вирішення спору.

Обґрунтовуючи свої позовні вимоги позивач вказує на неналежне виконання умов договорів про надання освітніх послуг, а саме відсутність належної оплати за умовами договорів, що призвело до утворення заборгованості та відрахування осіб з складу здобувачів освіти.

Однак позов не містить викладення обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а саме: в якому розмірі по кожному з договорів окремо відповідач мав здійснювати оплату; у який термін по кожному з договорів окремо відповідач мав вносити оплату; скільки фактично сплачено по кожному з договорів окремо та якими доказами це підтверджується.

Позовна заява не містить обґрунтованого та зрозумілого розрахунку суми заборгованості по кожному з договорів окремо, а надані розрахунки не відповідають вимогам, викладеним в ст. 162 ГПК України.

Відповідно до п.1-4 ст. 174 ГПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху. Якщо ухвала про залишення позовної заяви без руху постановляється з підстави несплати судового збору у встановленому законом розмірі, суд в такій ухвалі повинен зазначити точну суму судового збору, яку необхідно сплатити (доплатити). Якщо позивач усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, вона вважається поданою у день первинного її подання до господарського суду та приймається до розгляду, про що суд постановляє ухвалу в порядку, встановленому статтею 176 цього Кодексу. Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається особі, що звернулася із позовною заявою.

На підставі викладеного, керуючись вимогами ст. ст. 162, 172, 174, 176 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

УХВАЛИB:

1.Залишити позовну заяву без руху.

2.Позивачеві протягом 5 днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху усунути вищезазначені недоліки позовної заяви, а саме:

- викласти позовні вимоги з урахуванням вимог даної ухвали, зазначивши в якому розмірі по кожному з договорів окремо відповідач мав здійснювати оплату; у який термін по кожному з договорів окремо відповідач мав вносити оплату; скільки фактично сплачено по кожному з договорів окремо та якими доказами це підтверджується.

- надати докази надіслання відповідачу листом з описом вкладення документів (доказів) на виконання зазначеної ухвали суду.

Роз`яснити Позивачу, що в разі невиконання вимог щодо усунення недоліків позовної заяви у встановлений судом строк, така заява вважається неподаною і повертається особі, що звернулася з позовною заявою.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя Васильєв О.Ю.

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення17.10.2022
Оприлюднено20.10.2022
Номер документу106798210
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —904/3437/22

Судовий наказ від 31.01.2023

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Васильєв Олег Юрійович

Рішення від 05.01.2023

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Васильєв Олег Юрійович

Ухвала від 24.10.2022

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Васильєв Олег Юрійович

Ухвала від 17.10.2022

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Васильєв Олег Юрійович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні