Справа № 201/11410/21
Провадження № 2-1437/22
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
01 листопада 2022 року Суддя Обухівського районного суду Київської області Сташків Т.Г., розглянувши клопотання представника третьої особи Обслуговуючого кооперативу «Світло і порядок» - адвоката Отцевича Євгена Юрійовича про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду у цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Інсам мережі» до ОСОБА_1 , третя особа Обслуговуючий кооператив «Світло і порядок» про визнання права власності та усунення перешкод у користуванні майном,
В С Т А Н О В И В:
У провадженні Обухівського районного суду Київської області перебуває цивільна справа за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Інсам мережі» до ОСОБА_1 , третя особа Обслуговуючий кооператив «Світло і порядок» про визнання права власності та усунення перешкод у користуванні майном.
Ухвалою Обухівського районного суду Київської області від 27.10.2022року позовну заяву прийнято до розгляду, відкрито провадження за правилами загального позовного провадження та призначено підготовче судове засідання на 28.11.2022 року 11 год. 30 хв.
31.10.2022 року до суду надійшло клопотання представника третьої особи Обслуговуючого кооперативу «Світло і порядок» - адвоката Отцевича Євгена Юрійовича про участь у судовому засіданні в режимі відео конференції поза межами приміщення суду.
Дослідивши клопотання представника третьої особи про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, суд дійшов наступного висновку.
Відповідно до ч. 1 ст. 212 Цивільного процесуального кодексу України (далі ЦПК України) учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Згідно з ч. 2 ст. 212 ЦПК України учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Відповідно до ч.ч. 3, 4 ст. 212 ЦПК України учасники справиберуть участьу судовомузасіданні врежимі відеоконференціїпоза межамиприміщення судуз використаннямвласних технічнихзасобів таелектронного цифровогопідпису згідноз вимогамиПоложення проЄдину судовуінформаційно-телекомунікаційнусистему. Підчас діїкарантину,встановленого КабінетомМіністрів Україниз метоюзапобігання поширеннюкоронавірусної хвороби(COVID-19),учасники справиможуть братиучасть усудовому засіданнів режимівідеоконференції позамежами приміщеннясуду звикористанням власнихтехнічних засобів.Підтвердження особиучасника справиздійснюється іззастосуванням електронногопідпису,а якщоособа немає такогопідпису,то упорядку,визначеному Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» або Державною судовою адміністрацією України.
Визначено, що система відеоконференцзв`язку - комплекс технічних засобів та програмного забезпечення «EasyCon», що забезпечує проведення судових засідань в режимі відеоконференцзв`язку.
Оскільки представник третьої просить провести судове засідання в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів, зважаючи на обмеження у зв`язку з введенням воєнного стану в Україні,а такожнедопущення порушеннярозумних строківрозгляду справи, суд дійшов висновку, що клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції є обґрунтованим та підлягає задоволенню.
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 212, 257, 260 Цивільного процесуального кодексу України,
У Х В А Л И В :
Клопотання представника третьої особи Обслуговуючого кооперативу «Світло і порядок» - адвоката Отцевича Євгена Юрійовича про участь у судовому засіданні в режимі відео конференції поза межами приміщення суду у цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Інсам мережі» до ОСОБА_1 , третя особа Обслуговуючий кооператив «Світло і порядок» про визнання права власності та усунення перешкод у користуванні майном - задовольнити.
Провести судове засідання у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Інсам мережі» до ОСОБА_1 , третя особа Обслуговуючий кооператив «Світло і порядок» про визнання права власності та усунення перешкод у користуванні майном, в режимі відеоконференції за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення «EasyCon».
Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції за допомогою системи відеоконференцзв`язку «EasyCon» представнику третьої особи Обслуговуючого кооперативу «Світло і порядок» - адвокату Отцевичу Євгену Юрійовичу необхідно попередньо зареєструватись з використанням власного електронного підпису в системі відеоконференцзв`язку «EasyCon» на офіційному веб-порталі Судової влади України (www.court.gov.ua) та перевірити наявні власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам, визначеним для роботи з обраною для проведення відеоконференції системою відеоконференцзв`язку «EasyCon».
Роз`яснити, що ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе особа, яка подала заяву.
Відеоконференція буде проведена за допомогою додатку «EasyCon» за веб-посиланням https://easycon.com.ua.
Ухвала суду, у відповідності до ст. 353 ЦПК України, окремо від рішення суду, - оскарженню не підлягає
Суддя Т.Г. Сташків
Суд | Обухівський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 01.11.2022 |
Оприлюднено | 03.11.2022 |
Номер документу | 107051512 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: визнання права власності |
Цивільне
Обухівський районний суд Київської області
Сташків Т. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні