Рішення
від 03.11.2022 по справі 912/1230/22
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. В`ячеслава Чорновола, 29/32, м. Кропивницький, 25022,

тел. (0522) 32 05 11, факс 24 09 91, код ЄДРПОУ 03499951,

e-mail: inbox@kr.arbitr.gov.ua, web: http://kr.arbitr.gov.ua

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

03 листопада 2022 рокуСправа № 912/1230/22

Господарський суд Кіровоградської області у складі судді Тимошевської В.В. за участі секретаря судового засідання Гунько О.Є. розглянув у відкритому судовому засіданні справу № 912/1230/22

за позовом: Обласного комунального виробничого підприємства "Дніпро-Кіровоград", вул. Соборна, 19, м. Кропивницький, 25009,

до відповідача: Приватного акціонерного товариства "Пересувна механізована колона №37", вул. Генерала Родимцева, 94 А, м. Кропивницький, 25004,

про стягнення 8 077,92 грн,

Представники:

від позивача - Коробейніков А.В., адвокат, довіреність №870/01/07-21 від 17.05.2022, свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю серії КР №000163 від 05.03.2018;

від відповідача - участі не брали.

В судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини рішення суду.

Обласне комунальне виробниче підприємство "Дніпро-Кіровоград" (далі - ОКВП "Дніпро-Кіровоград", позивач) звернулось до господарського суду з позовною заявою з вимогами до Приватного акціонерного товариства "Пересувна механізована колона №37" (далі - ПрАТ "Пересувна механізована колона №37", відповідач) про стягнення заборгованості за безоблікове водокористування та водовідведення в розмірі 8 077,92 грн.

В обґрунтування підстав позову зазначено, що за результатами обстеження водопровідних та каналізаційних мереж ПрАТ "Пересувна механізована колона №37" виявлено самовільне приєднання до систем водопостачання, а саме, відсутність лічильника, що є порушенням вимог Правил користування системами централізованого питного водопостачання та централізованого водовідведення в населених пунктах України та підставою для розрахунку витрат води у відповідності до наведених Правил.

Ухвалою суду від 15.09.2022 позовну заяву прийнято до розгляду, відкрито провадження у справі №912/1230/22 за правилами спрощеного позовного провадження, судовий розгляд призначено на 13.10.2022, сторонам встановлено строк для подання заяв по суті справи.

28.09.2022 на адресу суду надійшло клопотання ПрАТ "Пересувна механізована колона №37" про залишення позовної заяви без руху, про відкладення розгляду справи та продовження відповідачеві строку для подання відзиву.

13.10.2022 суд відкрив розгляд справи по суті, в якому постановлено ухвалу про відмову у задоволенні клопотань ПрАТ "Пересувна механізована колона №37". В судовому засіданні оголошено перерву до 03.11.2022, позивачу надано можливим подати додаткові письмові пояснення з питання встановлення та опломбування лічильника.

25.10.2022 позивачем подано відповідні пояснення про опломбування лічильника з доказами такого опломбування.

02.11.2022 відповідачем подано клопотання про зменшення штрафних санкцій, в якому також зазначено про наступне: лічильник викрадено невідомими особами та вина відповідача щодо вказаного відсутня; докази надсилання відповідачу рахунку для оплати не надано, строк розрахунку згідно договору стосується оплати спожитих послуг, а тому не підлягає застосуванню; розрахунок суми не відповідає діючим вимогам Правил.

03.11.2022 позивачем подано додаткові пояснення, в яких зазначено про помилкове посилання в позові на редакцію Правил без урахування змін, внесених 19.04.2021.

03.11.2022 продовжено судове засідання з розгляду справи по суті.

В судовому засіданні протокольною ухвалою суду прийнято та враховано під час розгляду справи пояснення позивача від 03.11.2022 та клопотання відповідача від 02.11.2022.

В судовому засіданні представником позивача позовні вимоги підтримано повністю.

Відповідач участі представника в засіданні суду не забезпечив, хоча належним чином повідомлений про його проведення, про причини відсутності суд не повідомлено.

За правилами ст. 202 Господарського процесуального кодексу України неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею (ч. 1). Якщо учасник справи або його представник були належним чином повідомлені про судове засідання, суд розглядає справу за відсутності такого учасника справи у разі: неявки в судове засідання учасника справи (його представника) без поважних причин або без повідомлення причин неявки; повторної неявки в судове засідання учасника справи (його представника) незалежно від причин неявки (п.п. 1, 2 ч. 3).

Згідно ч. 9 ст. 165 Господарського процесуального кодексу України, у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

На підставі викладеного, суд розглядає справу в судовому засіданні 03.11.2022 за відсутності представника відповідача та за наявними у справі матеріалами.

Розглянувши наявні матеріали справи та заслухавши пояснення представника позивача, дослідивши в судовому засіданні докази у справі, судом встановлено наступні обставини, які є предметом доказування у справі.

01.04.2013 між ОКВП "Дніпро-Кіровоград" (Виконавець) та ПрАТ "Пересувна механізована колона №37" (Споживач) укладено Договір № 5/87 про надання послуг з централізованого питного водопостачання та водовідведення з додатками і змінами від 22.08.2019 (далі - Договір).

Договором передбачено, що під час виконання його умов сторони керуються чинним законодавством, зокрема Законом України "Про питну воду та питне водопостачання", "Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України.

Згідно умов Договору, Виконавець бере на себе зобов`язання своїми силами та засобами надавати Споживачеві вчасно та відповідної якості послуги централізованого питного водопостачання та водовідведення (далі-Послуги) в об`ємах визначених лімітом відпуску води та приймання стоків (Додаток № 1 до Договору), а Споживач зобов`язується своєчасно оплачувати надані Послуги за встановленими тарифами у строки і на умовах, визначених цим Договором (пункт 1.1.).

За Договором, Споживач зобов`язується, зокрема: забезпечити безперешкодний доступ представникам Виконавця, за пред`явленням службового посвідчення, до приладів обліку, обстеження мереж водопроводу та каналізації, а також до контрольних каналізаційних колодязів для відбору проб стічних вод на відповідність допустимим концентраціям забруднюючих речовин у стічних водах. Доступ надасться в будь-який час доби і не пізніше 30 хвилин з часу прибуття представників Виконавця; забезпечити збереження пломб, встановлених Виконавцем на водомірних вузлах та запірній арматурі, цілісність засобів обліку води, належний санітарний стан приміщень. водомірних вузлів та не допускати штучного впливу на роботу приладів обліку; обладнати всі водопровідні вводи засобами обліку, що перебуватимуть на балансі й обслуговуванні Споживача; при необхідності зміни засобів обліку обов`язково письмово сповіщати Виконавця та погоджувати встановлення відповідних засобів обліку (пункт 3.3.).

Виконавець має право: вимагати від Споживача дотримання нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг; проводити технічний огляд приладів обліку води і приладів обліку стічних вод та і перевірку їх показань (пункт 4.2.).

Згідно пункту 7.1. Договору, кількість води, що постачається Виконавцем на об`єкти Споживача, визначається за показниками приладів обліку, встановлених на мережі Споживача (як правило, на межі балансової належності мереж Виконавця та Споживача), опломбованих і зареєстрованих Виконавцем які фіксуються в Акті про надання послуг.

В пунктах 7.9., 7.14 Договору передбачено, що у разі виявлення представниками Виконавця факту стороннього втручання в роботу приладів обліку, пошкодження цілісності приладів обліку, пошкодження деталей пломбування (пломби, дроту) або зриву пломб на них, а також у разі самовільного приєднання додаткових об`єктів Споживача або Субспоживачів до мереж водопроводу перед приладами обліку, через які надаються Послуги, розрахунок витрат води проводиться за пропускною здатністю труби вводу при швидкості руху води в ній 2 м/сек. та дією її повним перерізом протягом 24 годин за добу (п.3.2, 3.3 та 3.4 "Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України").

Споживач самостійно на протязі п`яти операційних днів після дати отримання рахунку здійснює остаточний розрахунок за спожиті послуги шляхом оплати різниш між вартістю обсягу послуг, фактично спожитих протягом розрахункового періоду, та сумою коштів, сплачених у відповідності до абзаців 1 або 2 п. 8.2 цього Договору (пункт 8.2.).

Межі відповідальності за стан та експлуатацію відповідних мереж та споруд встановлюється за балансовою належністю та актом розмежування (Додаток № 4 до Договору) (пункт 11.1.).

Відповідно до пункту 11.5. Договору, у разі виявлення однією із Сторін цього Договору порушень його умов, які виражені в: неналежній якості та об`ємах надання послуг; факті стороннього втручання в роботу приладів обліку; пошкодження цілісності приладів обліку; пошкодження деталей пломбування (пломби, дроту) або зриву пломб на них, з також в місцях з`єднань та на запірній арматурі обвідної лінії; пошкодження манометрів до водолічильника; самовільного приєднання додаткових об`єктів до мереж водопроводу перед приладами обліку, через які надаються Послуги на місці виявленого порушення оформлю двосторонній акт порушень. Акт складається у присутності представників обох Сторін в двох примірниках. Сторона, дії або бездіяльність якої стали причиною складання акта, має право внести до акта свої зауваження.

Даний Договір укладається терміном на один рік з можливістю продовження його дії на той же термін у випадку коли Сторони за місяць до припинення дії Договору не заявлять бажання про його розірвання (пункт 12.1.).

Припинення Договору за бажанням однієї із Сторін допускається лише у разі письмового попередження про це іншу Сторону за один місяць (пункт 12.2.).

13.07.2018 на об`єкті Споживача по вул. Г.Родімцева, 92А в м. Кропивницький встановлено та опломбовано лічильник ЛК-15, заводський номер 0177432, серія та номер пломби 18078284.

05.04.2022 представниками ОКВПП "Дніпро-Кіровоград" в присутності представника ПрАТ "Пересувна механізована колона №37" здійснено обстеження водопровідних та каналізаційних систем за адресою: вул. Родимцева, 92А, у м. Кропивницький, за результатами якого складено Акт обстеження № 53 (а.с. 11).

Згідно вказаного Акта виявлено, що на трубопроводі діаметром 15 мм водопостачання об`єкта здійснюється з вул. Родімцева. При обстеженні виявлено, що в колодязі відсутній лічильник ЛК-15 № 0177432 разом з пломбою № 18078284, що є порушенням п.2 розділу IV Правил 190. Тобто виявлено порушення цілісності опломбування лічильника та розірвано опломбувальний дріт з пломбою 18078284.

Акт підписано представника ПрАТ "Пересувна механізована колона №37" без зауважень.

Згідно з пунктом 6 розділу IV Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених наказом Мінжитлокомунгоспу від 27.06.2008 № 190, ОКВП "Дніпро-Кіровоград" здійснено розрахунок витрат води, відповідно до якого розмір вартості води за період самовільного приєднання (30 діб) склав 8 077,92 грн.

ОКВП "Дніпро-Кіровоград" оформлено рахунок № 5498 від 11.04.2022 на оплату за самовільне приєднання водокориставння, який 18.04.2022 направлено за адресою ПрАТ "Пересувна механізована колона №37": м. Кропивницький, вул. Г. Родімцева, 94А .

04.05.2022 ОКВП "Дніпро-Кіровоград" складено Акт опломбування лічильника по вул. Г.Родімцева, 92А в м. Кропивницькому.

На підставі викладеного та у зв`язку з відсутністю оплати, ОКВП "Дніпро-Кіровоград" звернулось до суду з позовом у даній справі.

Норми права, застосовані судом.

Закон України "Про житлово-комунальні послуги" (ст. 1) визначає, що житлово-комунальні послуги - це результат господарської діяльності, спрямованої на забезпечення умов проживання та/або перебування осіб у житлових і нежитлових приміщеннях, будинках і спорудах, комплексах будинків і споруд відповідно до нормативів, норм, стандартів, порядків і правил, що здійснюється на підставі відповідних договорів про надання житлово-комунальних послуг. Виконавець комунальної послуги - суб`єкт господарювання, що надає комунальну послугу споживачу відповідно до умов договору. Індивідуальний споживач - це фізична або юридична особа, яка є власником (співвласником) нерухомого майна, або за згодою власника інша особа, яка користується об`єктом нерухомого майна і отримує житлово-комунальну послугу для власних потреб та з якою або від імені якої укладено відповідний договір про надання житлово-комунальної послуги (ст. 1).

Згідно Закону України "Про житлово-комунальні послуги" індивідуальний споживач зобов`язаний, зокрема: укладати договори про надання житлово-комунальних послуг у порядку і випадках, визначених законом; забезпечувати цілісність обладнання приладів (вузлів) обліку комунальних послуг відповідно до умов договору та не втручатися в їхню роботу; допускати у своє житло (інший об`єкт нерухомого майна) управителя, виконавців комунальних послуг або їхніх представників у порядку, визначеному законом і договорами про надання відповідних житлово-комунальних послуг, для, у тому числі, проведення технічних та профілактичних оглядів і перевірки показань приладів - розподілювачів теплової енергії та/або вузлів обліку, що забезпечують індивідуальний облік споживання відповідної комунальної послуги у квартирі (приміщенні) багатоквартирного будинку (ст. 7).

Виконавець, відповідно до ст. 8 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" має право, зокрема, доступу до житла, інших об`єктів нерухомого майна для ліквідації аварій, усунення неполадок санітарно-технічного та інженерного обладнання, його встановлення і заміни, проведення технічних та профілактичних оглядів і перевірки показань приладів - розподілювачів теплової енергії та/або вузлів обліку, що забезпечують індивідуальний облік споживання відповідної комунальної послуги у квартирах (приміщеннях) багатоквартирного будинку, в порядку, визначеному законом і договорами про надання комунальних послуг.

Згідно Закону України "Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення" передбачає, що споживач питної води - це юридична або фізична особа, яка використовує питну воду для забезпечення питних, фізіологічних, санітарно-гігієнічних, побутових та господарських потреб (ст.1).

Відповідно до ст. 22 наведеного Закону, споживачі питної води зобов`язані, зокрема: раціонально використовувати питну воду, не допускати її витоків із внутрішньобудинкових мереж та обладнання; вчасно повідомляти підприємства питного водопостачання про виявлені пошкодження на об`єктах централізованого питного водопостачання і водовідведення, які їм належать або якими вони користуються; утримувати в належному технічному і санітарному стані водопровідні мережі та обладнання; забезпечувати безперешкодний доступ відповідальних представників підприємств питного водопостачання до власних водопровідних мереж та обладнання для контролю за рівнем споживання питної води.

За змістом ч. 3 ст. 19 Закону України "Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення" порядок надання споживачам послуг з питного водопостачання та/або водовідведення встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері житлово-комунального господарства.

Порядок користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення населених пунктів України урегульовано Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України (далі - Правила), затвердженими Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27.06.2008 № 190, зі змінами згідно наказу від 19.04.2021 № 97.

Ці Правила є обов`язковими для всіх споживачів, які отримують послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (пункт 2 розділу 1 Правил).

Згідно Правил, Споживач забезпечує, зокрема, доступ представників виконавця послуги з централізованого водопостачання / централізованого водовідведення для обстеження стану та виконання умов водопостачання та водовідведення споживача, пломбування та зняття показів вузлів/засобів обліку (пункт 9 розділу 1).

Відповідно до розділу IV Правил, не допускається будь-яке самовільне приєднання об`єктів водоспоживання до діючих систем централізованого питного водопостачання та централізованого водовідведення (включаючи приєднання до будинкових вводів, внутрішньобудинкових мереж або до мереж споживачів) (пункт 1).

Самовільним приєднанням до систем централізованого питного водопостачання та централізованого водовідведення вважається, у тому числі, зафіксовані виконавцем послуги з централізованого водопостачання / централізованого водовідведення факти пошкодження пломб, індикаторів впливу магнітного поля, втручання у роботу та виведення з ладу вузлів комерційного обліку води (пункт 2).

Факт самовільного приєднання до систем централізованого питного водопостачання та/або централізованого водовідведення згідно з пунктами 1, 2 цього розділу фіксується представником виконавця послуги з централізованого водопостачання/централізованого водовідведення за участю споживача, який самовільно приєднався до цих систем, про що складається акт про виявлення самовільного приєднання та/або самовільного користування. Споживачі, у яких виявлено порушення, відповідно до цього пункту підлягають відключенню від системи централізованого питного водопостачання та/або централізованого водовідведення, а витрати на від`єднання/приєднання оплачуються цими споживачами. (пункт 4).

У разі незгоди споживача з діями виконавця послуги з централізованого водопостачання/централізованого водовідведення споживач може оскаржити їх в установленому законом порядку (пункт 5).

За пунктом 6 розділу IV Правил, у разі самовільного приєднання до систем централізованого питного водопостачання та/або централізованого водовідведення виконавець послуги з централізованого водопостачання/централізованого водовідведення проводить розрахунок витрат води за пропускною спроможністю водопровідного вводу при швидкості руху води в ній 0,7 м/с та дією її повним перерізом цілодобово або з урахуванням графіка подачі води. Розрахунковий період при самовільному приєднанні встановлюється з дня початку такого приєднання. Якщо дату початку самовільного приєднання виявити неможливо, то період самовільного користування становить тридцять діб.

За нормами Господарського процесуального кодексу України, судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності сторін. Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених законом. Кожна сторона несе ризик настання наслідків, пов`язаних з вчиненням чи невчиненням нею процесуальних дій. (ч.ч. 1-3 ст. 13)

Суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів (ч. 1 ст. 86).

Мотивована оцінка доводів сторін та поданих доказів.

Як встановлено матеріалами справи, ПрАТ "Пересувна механізована колона №37" на підставі укладеного з ОКВП "Дніпро-Кіровоград" Договору № 5/87 від 01.04.2013 є споживачем послуг з централізованого водопостачання та водовідведення.

За умовами Договору та у відповідності до наведених вище норм законодавства, відповідач зобов`язаний забезпечити цілісність засобів обліку води та безперешкодний доступ представників ОКВП "Дніпро-Кіровоград" до приладів обліку, обстеження мереж водопроводу та каналізації.

Згідно наданого до справи Акта обстеження № 53 від 05.04.2022, встановлено відсутність лічильника ЛК-15 № 0177432 разом з пломбою № 18078284, який був встановлений та опломбований на об`єкті відповідача 13.07.2018.

Зазначене у відповідності до наведених вище положень Правил підпадає під поняття самовільного приєднанням до систем централізованого питного водопостачання та централізованого водовідведення.

Вказаний факт самовільного приєднання зафіксовано 05.04.2022 у присутності представника ПрАТ "Пересувна механізована колона №37", яким підписано Акт обстеження № 53 від 05.04.2022 без будь-яких зауважень. Докази оскарження вказаних дій ОКВП "Дніпро-Кіровоград" в матеріалах справи відсутні.

У відповідності до пункту 6 розділу IV Правил, у разі самовільного приєднання виконавець проводить розрахунок витрат води за пропускною спроможністю водопровідного вводу при швидкості руху води в ній 0,7 м/с та дією її повним перерізом цілодобово або з урахуванням графіка подачі води за період 30 діб, якщо дату початку самовільного приєднання виявити неможливо.

Як слідує з розрахунку позивача, долученого до матеріалів справи (а.с. 12), відповідний розрахунок втрат води проведено у відповідності до пункту 6 розділу IV Правил, а саме - за діаметром труби 15 мм, розмір якої зафіксовано в акті, та при швидкості руху води в ній 0,7 м/с за період 30 діб.

Посилання відповідача на неправильний розрахунок з огляду на використання швидкості руху води 2 м/с спростовується розрахунком позивача, що доданий до позовної заяви. Як пояснив позивач, у позовній заяві було помилково зазначено про редакцію Правил без врахування змін, внесених наказом від 19.04.2021.

Суд відхиляє посилання відповідача на відсутність доказів надсилання на адресу ПрАТ "Пересувна механізована колона №37" рахунку для оплати, оскільки до матеріалів справи позивачем додано відповідне поштове повідомлення (а.с. 14).

Суд вважає помилковим твердження відповідача про відсутність підстав для застосування умов Договору щодо строку розрахунку. При самовільному приєднанні споживач оплачує послуги водопостачання та водовідведення, однак з іншого розрахунку витрат води.

Вказані нарахування не являються неустойкою (штрафними санкціями) в розумінні ст. 549 Цивільного кодексу України, а тому правові підстави для їх зменшення згідно ст. 551 вказаного кодексу відсутні. У зв`язку з викладеним, клопотання відповідача про зменшення заявленої позивачем до стягнення суми задоволенню не підлягає.

Крім того, відповідач не доводить відсутність його вини, оскільки згідно умов Договору, які відповідають нормам законодавства, саме на споживача покладено обов`язок забезпечення збереження пломб та засобів обліку води. Крім того, матеріали справи не містять жодних доказів того, до відповідний лічильник було викрадено.

Враховуючи вищевикладене, суд дійшов висновку про обґрунтованість позовних підстав та наявність підстав для їх задоволення повністю.

У відповідності до ст. 129 Господарського процесуального кодексу України судовий збір за подання позову покладається на відповідача. Інших судових витрат сторони не заявляють.

Керуючись ст. ст. 74, 76, 77, 126, 129, 233, 236-241, 252, 326, 327 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги задовольнити повністю.

Стягнути з Приватного акціонерного товариства "Пересувна механізована колона №37" (вул. Генерала Родимцева, 94 А, м. Кропивницький, 25004, ідентифікаційний код 01036595) на користь Обласного комунального виробничого підприємства "Дніпро-Кіровоград" (вул. Соборна, 19, м. Кропивницький, 25009, ідентифікаційний код 03346822) заборгованість за безоблікове водокористування та водовідведення в розмірі 8 077,92 грн, а також 2 481,00 грн судового збору.

Наказ видати після набрання рішенням законної сили.

Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів з дня його проголошення в порядку передбаченому Господарським процесуальним кодексом України. Якщо в судовому засіданні оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Належним чином засвідчені копії рішення направити Обласному комунальному виробничому підприємству "Дніпро-Кіровоград" електронною поштою ОСОБА_1; Приватному акціонерному товариству "Пересувна механізована колона 37" (вул. Генерала Родімцева, 94А, м. Кропивницький, 25004).

Повне рішення складено 07.11.2022.

Суддя В.В.Тимошевська

СудГосподарський суд Кіровоградської області
Дата ухвалення рішення03.11.2022
Оприлюднено09.11.2022
Номер документу107136129
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань надання послуг

Судовий реєстр по справі —912/1230/22

Рішення від 03.11.2022

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Тимошевська В.В.

Ухвала від 13.10.2022

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Тимошевська В.В.

Ухвала від 14.09.2022

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Тимошевська В.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні