ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 575/834/22

Провадження № 2/575/161/22

У Х В А Л А

про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі

29 листопада 2022 р. смт. Велика Писарівка

Суддя Великописарівського районного суду Сумської області В`юник Н.Г., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 (зареєстрованемісце проживання: АДРЕСА_1 )до ОСОБА_2 (зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 ) про розірвання шлюбу,

у с т а н о в и в:

Позивачка ОСОБА_1 28листопада 2022 року звернулася до суду з позовною заявою, в якій просить розірвати шлюб між нею та відповідачем ОСОБА_2 ,зареєстрований 07серпня 1999року уВідділі реєстраціїактів громадянськогостану В.Писарівськогорайонного управлінняюстиції,актовий запис№19,мотивуючи свої вимоги обставинами, викладеними в позовній заяві. У зв`язку з наведеним просить позов задовольнити.

Позовна заяваподана здодержанням вимогст.ст.175-177ЦПК України,підсудна тапідвідомча суду.Підстави,визначені статтями185-186ЦПК України,для залишенняпозовної заявибез руху,повернення позовноїзаяви чивідмови увідкритті провадженняу справівідсутні.Тому їїслід прийнятидо розглядута відкрити провадження у справі.

З огляду на положення пункту 1 частини 4статті 274 ЦПК Українисправа підлягає розгляду за правилами загального позовного провадження, з призначенням підготовчого засідання та повідомленням учасників справи.

Керуючись ст.ст.13,19, 175, 177, 187, 190, 196, 197, 274 ЦПК України, суд, -

п о с т а н о в и в :

Прийняти дорозгляду позовнузаявуОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу та відкрити провадження у справі.

Здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження.

Призначити перше судове засідання для розгляду справи по суті у Великописарівському районному суді Сумської областіна 19 грудня 2022 року на 09 годину 30 хвилин, про що повідомити сторони у справі в порядку, передбаченомуЦПК України.

Визначити відповідачу п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст.178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Відповідно до вимог ч. 4 ст.178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копію відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов`язаний надіслати позивачеві. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч.8 ст.178 ЦПК України).

Відповідно до ч.1 ст.193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред`явити зустрічний позов.

Встановити позивачу п`ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам частини третьої - п`ятої ст.178 ЦПК України, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана відповідачеві.

Встановити відповідачу п`ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, яке має відповідати вимогам частини третьої - п`ятої ст.178 ЦПК України, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана позивачеві.

Копію зазначеної ухвали надіслати учасникам справи в порядку, встановленому ст.272 ЦПК України. Разом з тим відповідачеві надіслати копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

Відповідно дост.212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.

Сторони можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України http://vp.su.court.gov.ua/sud1803.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя Н.Г. В`юник

Дата ухвалення рішення 29.11.2022
Оприлюднено 30.11.2022

Судовий реєстр по справі 575/834/22

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Рішення від 19.12.2022 Великописарівський районний суд Сумської області Цивільне
Ухвала від 29.11.2022 Великописарівський районний суд Сумської області Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 575/834/22

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону