Справа № 307/3613/22 Провадження № 2/307/732/22
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
18 листопада 2022 року м. Тячів
Тячівський районний суд Закарпатської області в складі:
головуючого судді Бряник М.М.,
секретар судового засідання Мельник Б.В.,
за участю позивачки ОСОБА_1
представника позивачки ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в місті Тячів у порядку загального позовного провадження з викликом сторін цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 в інтересах якої діє адвокат Романюк Ольга Петрівна та ОСОБА_3 до Тячівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Тячівському районі Закарпатської області Південно-Західного міжрегіонального управління міністерства юстиції, де третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору ОСОБА_4 про визнання факту народження дитини у певний час,
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 в інтересахякої дієадвокат РоманюкОльга Петрівната ОСОБА_3 звернулися в суд з позовною заявою до Тячівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Тячівському районі Закарпатської області Південно-Західного міжрегіонального управління міністерства юстиції про визнання факту народження дитини у певний час.
В обґрунтування позову, позивачі посилаються на те, що 6.02.2020 року, згідно медичного свідоцтва про народження № 397 від 07.02.2020 року в Ужгородському пологовому будинку позивачка народила дитину, хлопчика вагою 3000 грамів.
Вказане медичне свідоцтво видане лікарем Комунального некомерційного підприємства Ужгородського міського пологового будинку, Ужгородської міської ради, код ЄДРПОУ 38802040, ОСОБА_5 , на дівоче прізвище позивачки ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканки АДРЕСА_1 від06.02.2020 року.
Зазначають, що даним медичним свідоцтвом також підтверджено факт народження дитини, як у матері ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , місце народження - АДРЕСА_1 так і батька ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , місце народження с. Гриньків, Рожнятівський район, Івано-Франківська область.
Даний факт народження підтверджується випискою новонародженого, яка видана Комунальним некомерційним підприємством «Ужгородським міським пологовим будинком» від 11 лютого 2020 року, де також зазначено про те, що ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканка АДРЕСА_1 ІНФОРМАЦІЯ_3 народила хлопчика.
Також довідкою Комунального некомерційного підприємства «Нересницької лікарні» №70 від 04.03.2020 року підтверджено, що у ОСОБА_6 , 1986 р.н., яка проживає за адресою АДРЕСА_1 відбулися пологи 06.02.2020 року.
Вказують, що 3.06.2006 року ОСОБА_6 та ОСОБА_4 уклали шлюб, згідно із свідоцтвом про шлюб НОМЕР_1 , який 26 травня 2021 року згідно рішення Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області ухваленого у цивільній справі №344/5807/20 розірвано. До розірвання шлюбу вказані особи фактично не проживали разом протягом трьох років. У шлюбі у них народилося двоє дітей: ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_4 та ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_5 .
28 червня 2022 року між ОСОБА_3 та ОСОБА_7 укладено шлюб, хоч фактично разом вони проживають більше трьох років, тому стверджують, що саме ОСОБА_10 є батьком народженого ІНФОРМАЦІЯ_6 хлопчика.
Приватним нотаріусом Гримут П.В. засвідчено заяву ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_7 за № 1367 від 17.08.2022 року про те, що ОСОБА_4 не є батьком дитини та визначає, що справжнім біологічним батьком дитини є ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_8 .
Позивачі зазначають, що неодноразово зверталися до Тячівського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ в Закарпатській області, як в усній так і в письмовій формі з проханням зареєструвати народженого хлопчика, але їм постійно відмовляють у проведенні реєстрації.
Зокрема, 06.11.2019 року, до Тячівського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ в Закарпатській області направлено заяву з проханням зареєструвати дитину. Станом на 10.07.2020 року жодної відповіді не надано та в усній формі повідомлено, що реєстрація дитини буде проведена лише після встановлення факту народження дитини у судовому порядку.
Посилаючись на викладене та положення ст. 144 СК України, просять визнати факт народження дитини у певний час, а саме той факт, що ІНФОРМАЦІЯ_3 народився ОСОБА_11 відповідно до медичного свідоцтва про народження №397 від 07.02.2020 року в Ужгородському пологовому будинку у матері ОСОБА_12 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , місце народження АДРЕСА_1 , громадянство України та батька ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , місце народження - с. Гриньків, Рожнятівський район, Івано-Франківська область, громадянство України.
Ухвалою судді Тячівського районного суду Закарпатської області від 21.09.2022 року, прийнято до розгляду та відкрито провадження у цивільній справі. Постановлено розгляд справи проводити в порядку спрощеного позовного провадження з викликом сторін.
Ухвалою Тячівського районного суду Закарпатської області від 18.10.2022 року, здійснено перехід з розгляду в порядку спрощеного провадження в розгляд справи за правилами загального позовного провадження та заміну засідання для розгляду справи по суті підготовчим засіданням.
Підготовче судове засідання призначено на 9 год. 00 хв. 3.11.2022 р.
Залучено до участі у цивільній справі. В якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача ОСОБА_4 .
Ухвалою Тячівського районного суду Закарпатської області від 3.11.2022 року, закрито підготовче провадження та призначено цивільну справу до судового розгляду по суті.
Позивачка та її представник в судовому засіданні вимоги позовної заяви підтримали та просили задовольнити в повному обсязі. Зауважили, що вже тривалий період у позивачки відсутня можливість зареєструвати дитину. Відповідач відмовляє у проведенні державної реєстрації народження дитини, не лише з підстав перебування позивачки під час народження дитини у шлюбі з ОСОБА_4 , а й з підстав невідповідності її прізвища зазначеному в медичному свідоцтві про народження, наявному в неї на той час прізвищу « ОСОБА_12 », а не дівочому прізвищу « ОСОБА_13 ». Наведене перешкоджає у реалізації нею, як матері так і в інтересах дитини, прав. За відсутності підтвердження факту народження дитини, саме нею, а не іншою особою, у неї відсутня можливість зареєструвати в інший спосіб народження сина.
Позивач ОСОБА_3 , будучи належним чином повідомленим, про дату, час та місце розгляду справи, в судове засідання не з`явився. 29.09.2022 подав заяву в якій просив розглянути справу без його участі та подану ним позовну заяву, підтримує в повному обсязі.
Представник відповідача, Тячівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Тячівському районі Закарпатської області Південно-Західного міжрегіонального управління міністерства юстиції, в судове засідання не з`явився та про причини неявки, не повідомив. 18.10.2022 від в.о. начальника Деяк О.В., надійшла заява в якій вона просить, розглянути справу у відсутності представника Тячівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Тячівському районі Закарпатської області Південно-Західного міжрегіонального управління міністерства юстиції (м. Івано Франківськ) та щодо реєстрації народження дитини ОСОБА_1 не заперечують.
Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору ОСОБА_4 , будучи належним чином повідомленим про дату, час та місце розгляду справи, в судове засідання не з`явився. 25.10.2022 подав відзив на позовну заяву, в якому визнав викладені в позові обставини, як щодо народження позивачкою 6.02.2020 дитини, під час їхнього перебування у шлюбі так і щодо того, що він не являється біологічним батьком цієї дитини. Проти задоволення позову, не заперечує.
Заслухавши пояснення позивачки та її представника, дослідивши всі обставини справи, суд дійшов наступного висновку.
Нормами ст. 4 ЦПК України встановлено, що кожна особа має право в порядку встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів. Відмова від права на звернення до суду за захистом є недійсною.
Відповідно до ч.ч. 1 та 2 ст. 3 Конвенції про права дитини від 20 листопада 1989 року (в редакції зі змінами, схваленими резолюцією 50/155 Генеральної Асамблеї ООН від 21 грудня 1995 року), яка ратифікована Постановою Верховної Ради України №789-ХІІ від 27 лютого 1991 року та набула чинності для України 27 вересня 1991 року, яка відповідно в силу положень статті 9 Конституції України є частиною національного законодавства, в усіх діях щодо дітей, незалежно від того, здійснюються вони державними чи приватними установамами, що займаються питаннями соціального забезпечення, судами, адміністративними чи законодавчими органами, першочергова увага приділяється якнайкращому забезпеченню інтересів дитини. Дитині забезпечується такий захист і піклування, які необхідні для благополуччя, беручи до уваги права й обов`язки її батьків, опікунів чи інших осіб, які відповідають за неї за законом.
Статтею 18 Конвенції про права дитини проголошено, що батьки несуть основну відповідальність за виховання і розвиток дитини. Рівності прав і обов`язків батьків стосовно дітей необхідно дотримуватися незалежно від наявності або відсутності шлюбу між ними. Найкращі інтереси дитини є предметом їх основного піклування.
Згідно зіст.ст.141,150,153,155СКУкраїни,матиібатько маютьрівніправата обов`язки щодо дитини. Мати, батько та дитина мають право на безперешкодне спілкування між собою, крім випадків, коли таке право обмежене законом. Батьки зобов`язані піклуватися про здоров`я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток. Здійснення батьками своїх прав та виконання обов`язків мають ґрунтуватися на повазі до прав дитини та її людської гідності. Батьківські права не можуть здійснюватися всупереч інтересам дитини.
Відповідно ч.ч.1,3ст.144СК України,батьки зобов`язаніневідкладно,але непізніше одногомісяця віддня народження дитини, зареєструвати народження дитини в органі державної реєстрації актів цивільного стану.
Невиконання цього обов`язку є підставою для покладення на них відповідальності, встановленої законом.
Реєстрація народження дитини провадиться органом державної реєстрації актів цивільного стану з одночасним визначенням її походження та присвоєнням прізвища, імені та по батькові.
Частиною 1 статті 52 Конституції України встановлено, що діти рівні у своїх правах незалежно від походження, а також від того, народжені вони у шлюбі чи поза ним.
З медичного свідоцтва про народження №397 виданого 07.02.2020 року лікарем Комунального некомерційного підприємства Ужгородського міського пологового будинку, Ужгородської міської ради, код ЄДРПОУ 38802040, ОСОБА_5 , вбачається, що о 12 год. 45 хв. 6.02.2020 р. ОСОБА_6 , яка проживає за адресою АДРЕСА_1 народила дитину, хлопчика вагою 3,000 грамів (а.с. 14).
З виписки новонародженого, яка видана Комунальним некомерційним підприємством «Ужгородським міським пологовим будинком» від 11 лютого 2020 року, також вбачається, що ОСОБА_6 , мешканка АДРЕСА_1 ІНФОРМАЦІЯ_3 народила хлопчика. Виписка новонародженого підписана лікарями: ОСОБА_5 , ОСОБА_14 , та ОСОБА_15 .
Згідно вказаної виписки, дитина народилася від третої вагітності із строком вагітності 39 тижнів та виписана на п`ятий день після пологів (а.с. 15).
Також довідкою Комунального некомерційного підприємства «Нересницької лікарні» №70 від 4.03.2020 року підтверджено, що у ОСОБА_6 , 1986 р.н., яка проживає за адресою АДРЕСА_1 відбулися пологи 06.02.2020 року.
З свідоцтва про народження серії НОМЕР_2 виданого виконкомом Нересницької сільської ради Тячівського району Закарпатської області 16.07.2022 р. вбачається, що ОСОБА_6 , народилася ІНФОРМАЦІЯ_1 про що в книзі записів аків громадянського стану про народження 22.09.1986 р. зроблено актовий запис за №62. (а.с. 18).
Таким чином встановлено, що позивачці після її народження було присвоєно прізвище « ОСОБА_13 », яка відповідає прізвищу зазначеному в медичному свідоцтві про народження №397 виданого 07.02.2020 року лікарем Комунального некомерційного підприємства Ужгородського міського пологового будинку, Ужгородської міської ради, ОСОБА_5 .
Згідно рішення Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області ухваленого у цивільній справі №344/5807/20 шлюб укладений 3.06.2006 року ОСОБА_6 та ОСОБА_4 розірвано. Під час розгляду справи, судом встановлено, що у шлюбі у подружжя народилося двоє дітей: ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_4 та ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_5 (а.с. 12).
З витягу з реєстру територіальної громади виданого Нересницькою сільською радою 10.08.2022 за №27 вбачається, що місцем проживання позивчаки ОСОБА_1 з 05.05.2003 р. та на час народження дитини, є адреса АДРЕСА_1 , що також відповідає адресі, зазначеній в медичному свідоцтві про народження дитини та виписки новонародженого.
Оцінюючи наведені докази, як кожний окремо так і в їх сукупності, суд доходить висновку, що саме позивачкою ОСОБА_16 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканкою АДРЕСА_1 , а не будь якою іншою особою 06.02.2020 року, відповідно до медичного свідоцтва про народження №397 виданого 07.02.2020 року лікарем Комунального некомерційного підприємства Ужгородського міського пологового будинку, Ужгородської міської ради, код ЄДРПОУ 38802040, ОСОБА_5 , було народжено дитину, чоловічої статі.
Враховуючи наведене вимоги позовної заяви в цій частині підлягають до задоволення, а порушене право матері підлягає захисту, у спосіб визнання факту народження нею дитини.
Разом з цим, як встановлено судом та вбачається з свідоцтва про шлюб, виданого 2.06.2022 Тячівським відділом державної реєстрації актів цивільного стану у Тячівському районі Закарпатської області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Івано-Франківськ), 28 червня 2022 року між ОСОБА_3 та ОСОБА_7 , Тячівським відділом державної реєстрації актів цивільного стану у Тячівському районі Закарпатської області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) було зареєстровано шлюб. Прізвище дружини після державної реєстрації шлюбу ОСОБА_10 (а.с. 10).
Разом з цим, як встановлено судом та вбачається з свідоцтва про шлюб, виданого 3.06.2006 відділом реєстрації актів цивільного стану Івано-Франківського міського управління юстиції, 3 червня 2006 року між ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_7 та ОСОБА_6 ІНФОРМАЦІЯ_1 , було зареєстровано шлюб, про що в книзі реєтрації шлюбів 3.06.2006 р., було зроблено актовий запис за № 748 (а.с.11).
Рішенням Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області вказаний шлюб між ОСОБА_7 та ОСОБА_4 , було розірвано. Вказане рішення суду набрало законної сили 26.06.2021 (а.с.12-13).
З наведеного вбачається, що станом на 6 лютого 2020 року, а саме на час народження позивачкою дитини, ОСОБА_1 перебувала в шлюбі з ОСОБА_4 та їй належало прізвище « ОСОБА_12 ». Причин з яких в медичному свідоцтві про народження №397 від 07.02.2020 її записано за дівочим прізвищем « ОСОБА_13 », а не « ОСОБА_12 », під час розгляду справи, не встановлено.
За змістом ст. 121 СК України, права та обов`язки матері, батька і дитини ґрунтуються на походженні дитини від них, засвідченому органом державної реєстрації актів цивільного стану в порядку, встановленому статтями 122 та 125 цього Кодексу.
Статтею 122 СК України, визначено походження дитини від матері та батька, які перебувають у шлюбі між собою. Так, дитина, яка зачата і (або) народжена у шлюбі, походить від подружжя. Походження дитини від подружжя визначається на підставі Свідоцтва про шлюб та документа закладу охорони здоров`я про народження дружиною дитини.
З наведеного вбачається, що в силу положень ст.122 СК України, народжена позивачкою 06.02.2022 дитина, походить від ОСОБА_4 .
Згідно ст. 129 СК України, особа, яка вважає себе батьком дитини, народженої жінкою, яка в момент зачаття або народження дитини перебувала у шлюбі з іншим чоловіком, має право пред`явити до її чоловіка, якщо він записаний батьком дитини, позов про визнання свого батьківства. До вимоги про визнання батьківства застосовується позовна давність в один рік, яка починається від дня, коли особа дізналася або могла дізнатися про своє батьківство.
Відповідно до ст. 138 СК України, жінка,яка народиладитину ушлюбі,має правооспорити батьківствосвого чоловіка,пред`явившипозов провиключення записупро ньогояк батькадитини зактового записупро народженнядитини. Вимога матері про виключення запису про її чоловіка як батька дитини з актового запису про народження дитини може бути задоволена лише у разі подання іншою особою заяви про своє батьківство. До вимоги матері про внесення змін до актового запису про народження дитини встановлюється позовна давність в один рік, яка починається від дня реєстрації народження дитини.
Позивачі, будучи вільними в обрані способу захисту прав, користуючись належними їм згідно ст. 43, 49 ЦПК України процесуальними правами, обрали спосіб захисту прав шляхом пред`явлення вимог саме до Тячівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Тячівському районі Закарпатської області Південно-Західного міжрегіонального управління міністерства юстиції.
При цьому, будучи залученим ухвалою суду до участі у справі в якості третьої особи, ОСОБА_4 , подавши до суду відзив на позовну заяву, право на подання якого йому не належить, позов в повному обсязі визнав, визнавши, що не являється біологічним батьком народженої позивачкою 6.02.2020 дитини.
Таким чином, судом встановлено, що саме між позивачами та Тячівським відділом державної реєстрації актів цивільного стану у Тячівському районі Закарпатської області Південно-Західного міжрегіонального управління міністерства юстиції, виник спір щодо проведення державної реєстрації народження дитини. Та таки спір між позивачкою та ОСОБА_4 , такий спір відсутній.
Відповідно до п. п. 1, 19 п. 1 Розділу III Правил реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18 жовтня 2000 року N 52/2, визначено, що державна реєстрація народження дитини проводиться з одночасним визначенням її походження та присвоєнням їй прізвища, власного імені та по батькові.
Походження дитини визначається відповідно доСімейного кодексу України.
Якщо мати дитини, яка перебуває у зареєстрованому шлюбі, під час державної реєстрації народження заявляє, що її чоловік не є батьком цієї дитини, і у зв`язку з цим просить не вказувати його батьком в актовому записі про народження, її прохання може бути задоволене лише за наявностіспільної заяви чоловіка та дружини (колишнього подружжя) про невизнання чоловіка (колишнього чоловіка) батьком дитини(додаток 3), а також спільної заяви батьків про державну реєстрацію народження.
Таким чином наведеним порядком за наявності відповідних: спільної заяви позивачки та ОСОБА_4 під час перебування у шлюбі з яким позивачка народила дитину, з проханням не вказувати ОСОБА_4 батьком дитини та спільної заяви позивачів ОСОБА_1 та ОСОБА_3 врегульовано можливість державної реєстрації народження, позивачкою 6.02.2020 дитини, відповідно до позовних вимог.
Однак, з заяви про державну реєстрацію народження, вбачається, що таку подано спільно ОСОБА_1 та ОСОБА_3 (а.с.20).
Разом з цим у переліку додатків до неї відсутні відомості про подання спільної заяви ОСОБА_4 та ОСОБА_1 відповідно додатку 3 п.п. 19п.1Розділу IIIПравил реєстраціїактів цивільногостану вУкраїні,затверджених наказомМіністерства юстиціїУкраїни від18жовтня 2000року N52/2.
Зі змісту зазначеної в додатках та посвідченої приватним нотаріусом Тячівського районного нотаріального округу, Закарпатської області від 17.08.2022, зареєстрованої в реєстрі за №1367 заяви ОСОБА_4 видно, що визнаючи себе батьком народженої ІНФОРМАЦІЯ_9 о 12 годині 45 хвилин в КНП «Ужгородському міському пологовому будинку» згідно медичного свідоцтва про народження №397, дитини, він не заперечує щодо позбавлення його батьківських прав та визнає, що не являється біологічним батьком цієї дитини.
Таким чином оскільки така заява містить суперечливі твердження ОСОБА_4 щодо обставин, як визнання себе батьком так одночасно і спростування того що він не є біологічним батьком, така не відповідає вимогам положень п.п. 19 Розділу III Правил реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18 жовтня 2000 року N 52/2, що не позбавляє права подання ОСОБА_4 та позивачкою ОСОБА_1 спільної заяви відповідно до додатку 3 наведених Правил.
Таким чином вимоги позовної заяви ОСОБА_3 щодо встановлення факту народження дитини є передчасними та до задоволення не підлягають, що не позбавляє його та ОСОБА_1 права на повторне звернення до Тячівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Тячівському районі Закарпатської області Південно-Західного міжрегіонального управління міністерства юстиції, з заявою про державну реєстрацію народженої позивачкою 06.02.2020 дитини з дотриманням вимог п.п. 19 Розділу III Правил реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18 жовтня 2000 року N 52/2.
Відповідно до ст. 145 Сімейного кодексу України, прізвище дитини визначається за прізвищем батьків.
Якщо батьки мають спільне прізвище, то це прізвище присвоюється і дітям.
Якщо мати, батько мають різні прізвища, прізвище дитини визначається за їхньою згодою.
Спір між батьками щодо прізвища дитини може вирішуватися органом опіки та піклування або судом.
Згідно ст. 146 СК України, ім`я дитини визначається за згодою батьків.
Ім`я дитини, народженої жінкою, яка не перебуває у шлюбі, у разі відсутності добровільного визнання батьківства визначається матір`ю дитини.
Дитині може бути дано не більше двох імен, якщо інше не випливає із звичаю національної меншини, до якої належать мати і (або) батько.
Спір між батьками щодо імені дитини може вирішуватися органом опіки та піклування або судом.
А тому, в силу положень ст.ст. 145, 146 СК України та виходячи з наведених та встановлених під час розгляду справи обставин, щодо походження дитини, позовні вимоги в частині присвоєння імені та прізвища дитини, також є передчасними та не підлягають до задоволення, а відтак у їх задоволенні слід відмовити.
Керуючись ст.ст. 13, 76, 81, 82, 89, 206, 258, 263-265, 273, 354, 355 ЦПК України на підставі ст.49 ЦК України,ст. 121, 122, 129, 138, 144 СК України, п.п. 19 Розділу III Правил реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18 жовтня 2000 року N 52/2, суд
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Тячівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Тячівському районі Закарпатської області Південно-Західного міжрегіонального управління міністерства юстиції, де третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору ОСОБА_4 про визнання факту народження дитини у певний час, задовольнити частково.
Визнати, відповідно до медичного свідоцтва про народження №397 виданого 07.02.2020 року лікарем Комунального некомерційного підприємства Ужгородського міського пологового будинку, Ужгородської міської ради, код ЄДРПОУ 38802040, ОСОБА_5 , факт народження позивачкою ОСОБА_16 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканкою АДРЕСА_1 06.02.2020 року, дитини, чоловічої статі.
В решті вимог позовної заяви ОСОБА_1 , відмовити.
В задоволенніпозову ОСОБА_3 до Тячівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Тячівському районі Закарпатської області Південно-Західного міжрегіонального управління міністерства юстиції, де третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору ОСОБА_4 про визнання факту народження дитини у певний час - відмовити повністю.
Відомості про учасників справи:
Позивач: ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_3 , що зареєстрована та проживає за адресою: АДРЕСА_1 .
Позивач: ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП НОМЕР_4 , що зареєстрована та проживає за адресою: АДРЕСА_1 .
Відповідач: Тячівський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Тячівському районі Закарпатської області Південно-Західного міжрегіонального управління міністерства юстиції код ЄДРПОУ 25999051, розташований за адресою м. Тячів вул. Нересенська, 2, Закарпатської області.
Третя особа,яка незаявляє самостійнихвимог щодопредмета спору: ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_7 РНОКПП НОМЕР_5 мешканець АДРЕСА_2 .
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається безпосередньо до Закарпатського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Дата складенняповного судовогорішення 28 листопада 2022 року.
Головуючий Бряник М.М.
Суд | Тячівський районний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 18.11.2022 |
Оприлюднено | 01.12.2022 |
Номер документу | 107555223 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Інші справи позовного провадження |
Цивільне
Тячівський районний суд Закарпатської області
Бряник М. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні