Ухвала
від 30.11.2022 по справі 131/899/19
ВІННИЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 131/899/19

Провадження № 22-ц/801/10/2022

Категорія: 23

Головуючий у суді 1-ї інстанції Олексієнко О. Ю.

Доповідач:Медвецький С. К.

УХВАЛА

30 листопада 2022 рокуСправа № 131/899/19м. Вінниця

Вінницький апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:

головуючого - Медвецького С. К. (суддя-доповідач),

суддів: Ковальчука О. В., Копаничук С. Г.,

учасники справи:

позивач ОСОБА_1 ,

відповідач - Публічне акціонерне товариство «Жорнище»,

розглянув цивільну справу за апеляційною скаргою Публічного акціонерного товариства «Жорнище» на рішення Іллінецького районного суду Вінницької області від 05 травня 2021 року, ухвалене у складі судді Олексієнка О. Ю. у залі суду,

встановив:

В провадженні Вінницького апеляційного суду перебуває справа за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Жорнище» (далі - ПАТ «Жорнище») про розірвання договору оренди землі, за апеляційною скаргою Публічного акціонерного товариства «Жорнище» на рішення Іллінецького районного суду Вінницької області від 05 травня 2021 року.

Ухвалою Вінницького апеляційного суду від 18 серпня 2021 року зупинено провадження у справі до закінчення перегляду в касаційному порядку Великою Палатою Верховного Суду справи № 922/3166/20.

Як слідує з Єдиного державного реєстру судових рішень, 28 листопада 2022 року оприлюднено постанову Великої Палати Верховного Суду по справі № 922/3166/20, яка мала суттєве значення для вирішення спору в цій справі.

На даний час обставини, що викликали зупинення провадження по справі, відсутні.

Відповідно до ст.254ЦПК України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.

На підставі викладеного колегія суддів вважає за необхідне відновити провадження у справі та призначити до розгляду на 13 грудня 2022 року о 09 год. 30 хв.

Керуючись ст. 254 ЦПК України, колегія суддів,

постановила:

Відновити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Жорнище» (далі - ПАТ «Жорнище») про розірвання договору оренди землі, за апеляційною скаргою Публічного акціонерного товариства «Жорнище» на рішення Іллінецького районного суду Вінницької області від 05 травня 2021 року.

Призначити справу до розгляду на 13 грудня 2022 року о 10 год. 00 хв. в приміщенні Вінницького апеляційного суду в залі судових засідань № 2, про що повідомити учасників справи.

Ухвала набирає законної сили з дня її постановлення та касаційному оскарженню не підлягає.

Головуючий С. К. Медвецький

судді: О. В. Ковальчук

С. Г. Копаничук

СудВінницький апеляційний суд
Дата ухвалення рішення30.11.2022
Оприлюднено01.12.2022
Номер документу107573267
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: що виникають з договорів оренди

Судовий реєстр по справі —131/899/19

Постанова від 13.12.2022

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Медвецький С. К.

Ухвала від 30.11.2022

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Медвецький С. К.

Ухвала від 19.08.2021

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Медвецький С. К.

Ухвала від 14.07.2021

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Медвецький С. К.

Ухвала від 07.07.2021

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Медвецький С. К.

Ухвала від 30.06.2021

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Медвецький С. К.

Рішення від 05.05.2021

Цивільне

Іллінецький районний суд Вінницької області

Олексієнко О. Ю.

Ухвала від 05.05.2021

Цивільне

Іллінецький районний суд Вінницької області

Олексієнко О. Ю.

Ухвала від 26.11.2019

Цивільне

Іллінецький районний суд Вінницької області

Олексієнко О. Ю.

Ухвала від 31.07.2019

Цивільне

Іллінецький районний суд Вінницької області

Олексієнко О. Ю.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні