печерський районний суд міста києва
Справа № 757/28804/22-ц
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"24" жовтня 2022 р.
Печерський районний суд м. Києва у складі:
головуючого судді - Григоренко І.В.,
при секретарі - Сестро-Животовській А.В.,
розглянувши заяву позивачів про забезпечення позову у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Держави Російської Федерації (Міністерства закордонних справ Російської Федерації) в особі Посольства Російської Федерації в України, Президента Російської Федерації Путіна Володимира Володимировича, ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» про відшкодування майнової та моральної шкоди, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 (далі - позивач-1, ОСОБА_1 ), ОСОБА_2 (далі - позивач-2, ОСОБА_2 ) звернулись до Держави Російської Федерації (Міністерства закордонних справ Російської Федерації) в особі Посольства Російської Федерації в України (далі - відповідач-1, Посольство Російської Федерації в Україні), Президента Російської Федерації Путіна Володимира Володимировича (далі - відповідач-2, Президент РФ Путін В.В.), ОСОБА_3 (далі - відповідач-3, ОСОБА_3 ), ОСОБА_4 (далі - відповідач-3, ОСОБА_4 ), ОСОБА_5 (далі - відповідач-4, ОСОБА_5 ), ОСОБА_6 (далі - відповідач-5, ОСОБА_6 ), Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» (далі - відповідач-7, ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ») про відшкодування майнової та моральної шкоди.
Ухвалою Печерського районного суду м. Києва від 24.10.2022 року в порядку загального позовного провадження відкрито провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Держави Російської Федерації (Міністерства закордонних справ Російської Федерації) в особі Посольства Російської Федерації в України, Президента Російської Федерації Путіна Володимира Володимировича, ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» про відшкодування майнової та моральної шкоди, та справу призначено до розгляду по суті.
Разом з позовною заявою позивачі подали заяву про забезпечення позову. В заяві позивачі просять забезпечити позов ОСОБА_1 та ОСОБА_2 до Держава Російська Федерація (Міністерство закордонних справ Російської Федерації) в особі Посольства Російської Федерації в Україні, Президента Російської Федерації Путін Володимир Володимирович ( Путин Владимир Владимирович - на мові відповідача), ОСОБА_3 ( ОСОБА_3 - на мові відповідача), д.н. ІНФОРМАЦІЯ_1 , ОСОБА_4 ( ОСОБА_8 - на мові відповідача), д.н. ІНФОРМАЦІЯ_2 , ОСОБА_5 ( ОСОБА_9 - на мові відповідача), д.н. ІНФОРМАЦІЯ_3 , ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_4 та Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» про відшкодування майнової та моральної шкоди, шляхом накладення арешту на будь-яке майно, яке знаходиться на території Королівство Іспанія та яке належить на праві власності Державі Російська Федерація (Міністерство закордонних справ Російської Федерації) в особі Посольства Російської Федерації в Україні, Президенту Російської Федерації Путіну Володимиру Володимировичу ( Путин Владимир Владимирович - на мові відповідача), ОСОБА_3 ( ОСОБА_3 - на мові відповідача), д.н. ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4 ( ОСОБА_8 - на мові відповідача), д.н. ІНФОРМАЦІЯ_2, відповідача), д.н. ІНФОРМАЦІЯ_3 , ОСОБА_5 ( ОСОБА_9 - на мові відповідача), д.н. ІНФОРМАЦІЯ_3 , ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_4 та Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ».
В обґрунтування заяви позивачі зазначають, що невжиття заходів забезпечення позову, виходячи із предмету позову, може утруднити виконання рішення суду у випадку його задоволення і призвести до негативних наслідків для позивача.
Дослідивши матеріали справи, вивчивши заяву про забезпечення позову, суд дійшов наступного висновку.
Відповідно до ч. 1 ст. 151 ЦПК України, заява про забезпечення позову подається в письмовій формі, підписується заявником і повинна містити: 1) найменування суду, до якого подається заява; 2) повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові - для фізичних осіб) заявника, його місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштові індекси, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України, реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України, номери засобів зв`язку та адресу електронної пошти, за наявності; 3) предмет позову та обґрунтування необхідності забезпечення позову; 4) захід забезпечення позову, який належить застосувати, з обґрунтуванням його необхідності; 5) ціну позову, про забезпечення якого просить заявник; 6) пропозиції заявника щодо зустрічного забезпечення; 7) інші відомості, потрібні для забезпечення позову.
Разом з тим, в порушення вимог п. 6 ч. 1 ст. 151 ЦПК України, заява позивачів про забезпечення позову не містить пропозиції щодо зустрічного забезпечення.
Згідно ч. 10 ст. 153 ЦПК України, суд, встановивши, що заяву про забезпечення позову подано без додержання вимог статті 151 цього Кодексу, повертає її заявнику, про що постановляє ухвалу.
Оскільки заява позивачів про забезпечення позову подана без додержання вимог статті 151 ЦПК України, вказана заява підлягає поверненню заявнику.
Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 149, 151, 152, 153, 260, 261, 353, 354, пп. 15.5 п. 15 Розділу XIII Перехідні положення Цивільного процесуального кодексу України, -
УХВАЛИВ:
Заяву позивачів про забезпечення позову у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Держави Російської Федерації (Міністерства закордонних справ Російської Федерації) в особі Посольства Російської Федерації в України, Президента Російської Федерації Путіна Володимира Володимировича, ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» про відшкодування майнової та моральної шкоди, - повернути заявнику.
Ухвалу може бути оскаржено до Київського апеляційного суду, а з початку функціонування Єдиної інформаційно-телекомунікаційної системи безпосередньо до апеляційного суду, шляхом подання апеляційної скарги через Печерський районний суд м. Києва протягом п`ятнадцяти днів з дня складання ухвали.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга буде подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення відповідної ухвали суду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Повний текст судового рішення складений та підписаний суддею 24.10.2022 року.
Суддя І.В. Григоренко
Суд | Печерський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 24.10.2022 |
Оприлюднено | 02.12.2022 |
Номер документу | 107605984 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них |
Цивільне
Печерський районний суд міста Києва
Григоренко І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні