Ухвала
від 30.11.2022 по справі 308/9170/22
УЖГОРОДСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 308/9170/22

1-кс/308/4670/22

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

30 листопада 2022 року м. Ужгород

Слідчий суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області - ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання - ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 , підозрюваного ОСОБА_4 , розглянувши у відкритому судовому засіданні, в залі суду, в м. Ужгород, клопотання прокурора відділу Закарпатської обласної прокуратури ОСОБА_3 , в межах кримінального провадження за № 12022070000000160, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 21.06.2022 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.332 КК України, про продовження строку покладених, відповідно до ч.5 ст.194 КПК України, обов`язків, відносно :

ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця та мешканця АДРЕСА_1 , українця, громадянина України, з середньою освітою, тимчасово не працюючого, одруженого, на утриманні двоє неповнолітніх дітей, раніше не судимого, підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.3 ст. 332 КК України, -

В С Т А Н О В И В :

З внесеного прокурором клопотання та доданих до нього матеріалів слідує, що слідчим управління ГУНП в Закарпатській області проводиться досудове розслідування в рамках кримінального провадження №12022070000000160 відомості про яке внесено до ЄРДР 21.06.2022 р. за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.332 КК України.

Під час досудового розслідування встановлено, що у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці у ОСОБА_4 та ОСОБА_5 , виник злочинний умисел, спрямований на організацію незаконного переправлення осіб призовного віку від 18 до 60 років, яким обмежено виїзд за кордон, через державний кордон України, всупереч обмеженням, встановленим Законом України «Про правовий режим воєнного стану», з корисливих мотивів.

Так, ОСОБА_4 за попередньою змовою з ОСОБА_5 , розробили протиправний механізм, відповідно до якого, особи призовного віку від 18 до 60 років, яким обмежено виїзд за кордон, протиправно, безпідставно вносяться до Єдиного комплексу інформаційних систем Державної служби України з безпеки на транспорті (система «Шлях»), що в подальшому дає підставу для безперешкодного виїзду за межі території України, не оформляючи, при цьому, офіційного трудового договору з перевізником або громадською організацією.

На виконання вказаного протиправного механізму ОСОБА_4 , діючи умисно, за попередньою змовою з ОСОБА_5 , 11.07.2022 о 20:00 год., перебуваючи в с. Солотвино Тячівського району, біля ресторану піцерії «Фемілі», зустрілися з ОСОБА_6 , який діяв під контролем правоохоронних органів, при цьому достовірно знаючи, що ОСОБА_6 обмежено виїзд за кордон, повідомили останньому, що можуть організувати внесення його до Єдиного комплексу інформаційних систем Державної служби України з безпеки на транспорті (система «Шлях»), що слугує підставою для безперешкодного виїзду особи за кордон. За виконання вказаних дій, ОСОБА_5 та ОСОБА_4 висунули пропозицію надання їм грошові кошти у розмірі 4000 доларів США, та висунули вимогу надати їм в якості завдатку кошти в сумі 1500 доларів США негайно.

Після цього, у вказаний вище час та місці, перебуваючи на вулиці біля ресторану піцерії «Фемілі» ОСОБА_6 , в рамках контролю за вчиненням злочину, передав ОСОБА_4 вказану суму грошових котів в якості завдатку, в розмірі 1500 доларів США.

Надалі, ОСОБА_4 , реалізуючи спільні із ОСОБА_5 протиправні наміри, спрямовані на особисте збагачення за рахунок незаконного переправлення військовозобов`язаних чоловіків за кордон під час мобілізаційних заходів на території держави в умовах воєнного стану, при невстановлених обставинах підшукав невстановлених осіб, які згідно їх спільного злочинного плану, організували 04.08.2022 року внесення ОСОБА_6 до Єдиного комплексу інформаційних систем Державної служби України з безпеки на транспорті (система «Шлях»), що в подальшому давало змогу ОСОБА_6 перетнути державний кордон України.

В подальшому, 05.08.2022 приблизно о 05:00 годині ОСОБА_4 , діючи умисно, з корисливим мотивом, за попередньою змовою з ОСОБА_5 , з метою доведення свого протиправного умислу спрямованого на отримання від ОСОБА_6 грошових коштів, за організацію незаконного переправлення його за кордон, приїхали на належному дружині ОСОБА_5 , ОСОБА_7 автомобілі марки «Хюндай Елантра» д.н.з. НОМЕР_1 до кафе «Селін», що в с. Солотвино Тячівського району, де на них чекав ОСОБА_6 , що було попередньо домовлено в телефонному режимі, після чого ОСОБА_6 діючи під контролем правоохоронних органів, сів до автомобіля на якому приїхали ОСОБА_5 та ОСОБА_4 де останні розповіли йому деталі перетину ним кордону по системі «Шлях» як волонтером громадської організації та висунули вимогу передати їм решту коштів у сумі 2500 доларів США, що ОСОБА_6 зробив в рамках контролю за вчиненням злочину.

Після отримання другої частини обумовленої суми коштів ОСОБА_5 та ОСОБА_4 разом з ОСОБА_6 на автомобілі Хюндай Елантра» д.н.з. НОМЕР_1 , поїхали до КПП «Солотвино» для подальшого перетину ОСОБА_6 кордону, однак в подальшому були викриті та затриманій працівниками правоохоронних органів, що мало місце о 05:25 годині 05.08.2022 на вулиці Сігетській, біля будинку № 46 в с. Солотвино Тячівського району.

05.08.2022 року, о 05 год. 25 хв., ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , затримано в порядку ст. 208 КПК України..

05.08.2022 року, ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч.3 ст.332 КК України, тобто в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України, вчинене за попередньою змовою групою осіб, з корисливих мотивів.

Вина ОСОБА_4 підтверджується комплексом зібраних у провадженні доказів, зокрема: протоколами огляду місця події, в ході яких виявлено та вилучено помічені грошові купюри, які ОСОБА_4 та ОСОБА_5 отримав за свої незаконні дії в рамках контролю за вчиненням злочину, протоколами обшуків, протоколами про результати контролю за вчиненням злочину, протоколами НСРД, в ході яких задокументовано злочинні дії останніх та іншими зібраними в ході проведення досудового розслідування матеріалами кримінального провадження.

Так, ОСОБА_4 обґрунтовано підозрюється у вчиненні злочину, який відноситься до категорії тяжких і за який йому може бути призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 9 років з конфіскацією майна.

Згідно ухвали слідчого судді Ужгородського міськрайонного суду від 07.08.2022 р. відносно підозрюваного ОСОБА_4 обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із визначенням застави в розмірі 446580 грн., яка була внесена за нього і на даний час ОСОБА_4 обрано запобіжний захід заставу та відповідно до вимог ч. 5 ст. 194 КПК України на нього покладено наступні обов`язки:

- прибувати до слідчого, прокурора або суду на їх першу вимогу;

- не відлучатись із населеного пункту, в якому він фактично проживає, без дозволу слідчого, прокурора або суду;

- повідомляти слідчого, прокурора або суд про зміну свого місця проживання;

- здати на зберігання до ГУ ДМС України в Закарпатській області паспорт (паспорти, якщо їх декілька) для виїзду за кордон, інші документи, що надають право на виїзд із України чи в`їзд в Україну;

- утриматися від спілкування з іншим підозрюваним та свідками у даному кримінальному провадженні.

При цьому, строк дії ухвали, в частині покладених обов`язків на підозрюваного ОСОБА_4 , встановлено до 05.10.2022 року.

Ухвалою слідчого судді Ужгородського міськрайонного суду від 04.10.2022 року, строк дії обов`язків продовжено до 02.12.2022 року, який закінчується.

Разом з цим, у сторони обвинувачення, з метою виконання завдань кримінального провадження, зокрема шляхом забезпечення повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура, є обґрунтована необхідність у продовженні строку досудового розслідування, для проведення ряду слідчих та процесуальних дій, зокрема:

1) Встановити та допитати особу по імені ОСОБА_8 з яким підозрюваний ОСОБА_9 підтримував зв`язок при вирішенні питання в Київській ОВА про внесення ОСОБА_6 до системи «Шлях», надати правову оцінку його діям;

Допитати ОСОБА_10 раніше не представилось можливим, так-як більший період часу він проводить за кордоном.

2) Встановити та в подальшому вилучити інформацію, щодо створення та подальшого використання електронних скриньок ІНФОРМАЦІЯ_3 та ІНФОРМАЦІЯ_4

3) Встановити та допитати посадових осіб компанії «Main business partner», адреса м. Львів, вул. Героїв УПА, 73 в, з приводу належності та використання електронної адреси ІНФОРМАЦІЯ_3

4) Встановити чи працює у вищевказаній компанії особа по імені ОСОБА_11 та допитати останнього з приводу відправлення електронних листів до Київської ОВА.

5) Встановити офіційного представника компанії «Гугл» в Україні з метою подальшого отримання (вилучення) інформації щодо створення та використання електронної адреси ІНФОРМАЦІЯ_4

Здійснити такі слідчі дії пов`язані із опрацюванням вказаних електронних адрес раніше не представилось можливим. Вказані вище організації, які володіють зазначеною інформацією, розташовані в м. Львів та м. Київ, які в свою чергу, через збройну агресію Росії перебувають під постійними обстрілами, а також враховуючи пошкодження електричної інфраструктури та часте відключення електроенергії нормальна робота вказаних організації не здійснюється, що є важливим фактором, який не дав можливість органу досудового розслідування провести вказані слідчі дії.

6) За результатами опрацювання інформації, щодо використання вказаних електронних скриньок, надати правову кваліфікацію діям осіб, які їх створили та використовують.

7) Приєднати до матеріалів кримінального провадження висновки раніше призначених фоноскопічних експертизи, які залишаються не виконаними через завантаженість експертної установи ;

8) провести оперативно-розшукові заходи з метою встановлення інших спільників ОСОБА_4 та ОСОБА_5 в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України;

9) долучити до матеріалів клопотання відповіді на надані в ході розслідування доручень до оперативних підрозділів.

10) відповідно до ст.279 КПК України скласти та вручити підозрюваним ОСОБА_4 та ОСОБА_5 повідомлення про зміну раніше повідомленої підозри з викладенням фактичних обставин в кінцевій редакції;

11) у встановленому ст. ст. 290 291 КПК України порядку надати доступ до матеріалів кримінального провадження підозрюваним та їхньому захиснику, скласти обвинувальний акт і реєстр матеріалів досудового розслідування;

12) при необхідності виконати інші необхідні слідчі дії необхідність в яких може виникнути в ході досудового розслідування по даному кримінальному правопорушенню.

Крім того, невідкриття всіх матеріалів провадження в порядку ст. 290 КПК є підставою для визнання таких доказів недопустимими (Постанова ВСУ від 16.03.2017 № 5-364кс16).

Результати проведення вищеописаних слідчих (розшукових) та процесуальних дій, мають значення для досудового розслідування та можуть бути використані як докази обставин вчинення ОСОБА_4 інкримінованого йому кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України.

Беручи до уваги, вищевикладене, та враховуючи те, що ризики, передбачені ст. 177 КПК України, які підтвердженні ухвалою слідчого судді, про обрання відносно ОСОБА_4 запобіжного заходу від 07.08.2022 р. існують і на даний час, а тому виникла обґрунтована необхідність у зверненні до слідчого судді з клопотанням про продовження строку дії покладених на нього обов`язків згідно ухвали слідчого судді.

Існування зазначених ризиків обґрунтовується встановленими фактичними обставинами кримінального правопорушення зокрема, з матеріалів досудового розслідування вбачається, що ОСОБА_4 підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення пов`язаного із незаконним переправленням осіб через державний кордон України, зокрема:

1. Переховуватися від органів досудового розслідування та суду.

Злочин, який інкримінується ОСОБА_4 є тяжким і передбачає можливість призначення покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 9 років, що вже саме по собі може бути підставою та мотивом для підозрюваного переховуватись від органів досудового розслідування та суду з метою уникнення покарання. Крім цього, слід врахувати факт, що Закарпатська область межує з чотирма країнами (Польща, Румунія, Словаччина та Угорщина) дають підстави вважати, що підозрюваний усвідомлюючи тяжкість та невідворотність покарання за вчинення тяжкого злочину може переховуватись від органів досудового розслідування та має реальні можливості покинути територію України з цією метою, поза межами пункту пропуску державного кордону України.

2. Незаконно впливати на свідків та інших учасників у кримінальному провадженні.

Підозрюваний ОСОБА_4 з урахуванням відомих йому обставин кримінального правопорушення та матеріалів кримінального провадження може вступати у поза процесуальні відносини із свідками та схиляти їх до зміни показів і це створює загрозу тиску та підбурювання вказаних осіб до дачі неправдивих показів або відмови від надання таких.

3. Знищити, сховати або спотворити будь-які речі чи документи, які мають істотне значення для встановлення обставин кримінального правопорушення, які невстановлені органом досудового розслідування.

4. Перешкоджати кримінальному провадженню іншим чином.

Тобто, перешкодити явці свідків до органу досудового розслідування та в суд, для проведення слідчих дій та дачі показів.

Крім того, ОСОБА_4 може перешкоджати кримінальному провадженню іншим способом, зокрема, підшукуючи осіб, що можуть надати вигідні для нього неправдиві показання.

Таким чином, з метою запобігання підозрюваним ОСОБА_4 можливості переховуватись від органів досудового розслідування та суду, запобігання впливу на свідків, унеможливлення вчинення ним в подальшому інших злочинів у органу досудового розслідування виникла необхідність у продовжені строку дії покладених на нього обов`язків, а тому потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи підозрюваного ОСОБА_5 .

Беручи до уваги викладене, а також те, що строк дії ухвали слідчого судді про продовження строку запобіжного заходу застосованого відносно підозрюваного ОСОБА_4 закінчується 02.12.2022 року, однак заявлені ризики, які встановлені слідчим суддею при застосуванні вказаного запобіжного заходу 07.08.2022 року не зменшились, у зв`язку із чим виникла необхідність у продовженні строку дії процесуальних обов`язків, в межах строків досудового розслідування.

Прокурор ОСОБА_3 в судовому засіданні підтримав клопотання, з викладеними в такому підставами та просив його задовольнити. Зазначив, що підозра є обґрунтованою та ризики є реальні.

Підозрюваний ОСОБА_4 в судовому засіданні не заперечив проти задоволення внесеного прокурором клопотання.

Заслухавши пояснення сторін кримінального провадження, дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя приходить до наступного висновку.

Встановлено, що слідчим управління ГУНП в Закарпатській області проводиться досудове розслідування в рамках кримінального провадження №12022070000000160 відомості про яке внесено до ЄРДР 21.06.2022 р. за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.332 КК України.

Слідчим суддею встановлено, що 05.08.2022 року, о 05 год. 25 хв., ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , затримано в порядку ст. 208 КПК України.

05.08.2022 року, ОСОБА_4 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч.3 ст.332 КК України, тобто в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України, вчинене за попередньою змовою групою осіб, з корисливих мотивів.

Згідно ухвали слідчого судді Ужгородського міськрайонного суду від 07.08.2022 р. відносно підозрюваного ОСОБА_4 обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із визначенням застави в розмірі 446580 грн., яка була внесена за нього і на даний час ОСОБА_4 обрано запобіжний захід заставу та відповідно до вимог ч. 5 ст. 194 КПК України на нього покладено наступні обов`язки:

- прибувати до слідчого, прокурора або суду на їх першу вимогу;

- не відлучатись із населеного пункту, в якому він фактично проживає, без дозволу слідчого, прокурора або суду;

- повідомляти слідчого, прокурора або суд про зміну свого місця проживання;

- здати на зберігання до ГУ ДМС України в Закарпатській області паспорт (паспорти, якщо їх декілька) для виїзду за кордон, інші документи, що надають право на виїзд із України чи в`їзд в Україну;

- утриматися від спілкування з іншим підозрюваним та свідками у даному кримінальному провадженні.

При цьому, строк дії ухвали, в частині покладених обов`язків на підозрюваного ОСОБА_4 , встановлено до 05.10.2022 року, Ухвалою слідчого судді Ужгородського міськрайонного суду від 04.10.2022 року, строк дії обов`язків продовжено до 02.12.2022 року, який закінчується.

Відповідно до положення ч. 4 ст. 202 КПК України, з моменту звільнення з-під варти у зв`язку з внесенням застави підозрюваний вважається таким, до якого застосовано запобіжний захід у вигляді застави.

Частиною 6 ст. 194 КПК України визначено, що обов`язки, передбачені частиною п`ятою цієї статті, можуть бути покладені на підозрюваного, обвинуваченого на строк не більше двох місяців. У разі необхідності цей строк може бути продовжений за клопотанням прокурора в порядку, передбаченому статтею 199 цього Кодексу. Після закінчення строку, в тому числі продовженого, на який на підозрюваного, обвинуваченого були покладені відповідні обов`язки, ухвала про застосування запобіжного заходу в цій частині припиняє свою дію і обов`язки скасовуються.

Таким чином, КПК України визначено, що розгляд питання про продовження дії обов`язків здійснюється в порядку, передбаченому ст. 199 КПК України для продовження строку тримання під вартою.

Відповідно до ч. 3 та ч. 4 ст. 199 КПК України клопотання про продовження строку тримання під вартою, крім відомостей, зазначених у статті 184 цього Кодексу, повинно містити: 1) виклад обставин, які свідчать про те, що заявлений ризик не зменшився або з`явилися нові ризики, які виправдовують тримання особи під вартою; 2) виклад обставин, які перешкоджають завершенню досудового розслідування до закінчення дії попередньої ухвали про тримання під вартою.

Крім цього встановлено, що у сторони обвинувачення, з метою виконання завдань кримінального провадження, зокрема шляхом забезпечення повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура, є обґрунтована необхідність у продовженні строку покладених на підозрюваного обов`язків, для проведення ряду слідчих та процесуальних дій, зокрема необхідно:

1) Встановити та допитати особу по імені ОСОБА_8 з яким підозрюваний ОСОБА_9 підтримував зв`язок при вирішенні питання в Київській ОВА про внесення ОСОБА_6 до системи «Шлях», надати правову оцінку його діям;

Допитати ОСОБА_10 раніше не представилось можливим, так-як більший період часу він проводить за кордоном.

2) Встановити та в подальшому вилучити інформацію, щодо створення та подальшого використання електронних скриньок ІНФОРМАЦІЯ_3 та ІНФОРМАЦІЯ_4

3) Встановити та допитати посадових осіб компанії «Main business partner», адреса м. Львів, вул. Героїв УПА, 73 в, з приводу належності та використання електронної адреси ІНФОРМАЦІЯ_3

4) Встановити чи працює у вищевказаній компанії особа по імені ОСОБА_11 та допитати останнього з приводу відправлення електронних листів до Київської ОВА.

5) Встановити офіційного представника компанії «Гугл» в Україні з метою подальшого отримання (вилучення) інформації щодо створення та використання електронної адреси ІНФОРМАЦІЯ_4

Здійснити такі слідчі дії пов`язані із опрацюванням вказаних електронних адрес раніше не представилось можливим. Вказані вище організації, які володіють зазначеною інформацією, розташовані в м. Львів та м. Київ, які в свою чергу, через збройну агресію Росії перебувають під постійними обстрілами, а також враховуючи пошкодження електричної інфраструктури та часте відключення електроенергії нормальна робота вказаних організації не здійснюється, що є важливим фактором, який не дав можливість органу досудового розслідування провести вказані слідчі дії.

6) За результатами опрацювання інформації, щодо використання вказаних електронних скриньок, надати правову кваліфікацію діям осіб, які їх створили та використовують.

7) Приєднати до матеріалів кримінального провадження висновки раніше призначених фоноскопічних експертизи, які залишаються не виконаними через завантаженість експертної установи ;

8) провести оперативно-розшукові заходи з метою встановлення інших спільників ОСОБА_4 та ОСОБА_5 в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України;

9) долучити до матеріалів клопотання відповіді на надані в ході розслідування доручень до оперативних підрозділів.

10) відповідно до ст.279 КПК України скласти та вручити підозрюваним ОСОБА_4 та ОСОБА_5 повідомлення про зміну раніше повідомленої підозри з викладенням фактичних обставин в кінцевій редакції;

11) у встановленому ст. ст. 290 291 КПК України порядку надати доступ до матеріалів кримінального провадження підозрюваним та їхньому захиснику, скласти обвинувальний акт і реєстр матеріалів досудового розслідування;

12) при необхідності виконати інші необхідні слідчі дії необхідність в яких може виникнути в ході досудового розслідування по даному кримінальному правопорушенню.

Ухвалою Ужгородського міськрайонного суду від 01.12.2022 року строк досудового розслідування у даному кримінальному провадженні продовжено до 05.02.2023 року.

За результатами встановлених у судовому засіданні обставин та з урахуванням доводів, викладених стороною обвинувачення, слідчий суддя вважає, що на даний час стороною обвинувачення доведено наявність обставин, передбачених п. п. 1-3 ч. 1 ст. 194 КПК України, а також передбачених ст. 199 КПК України, а саме: заявлені при обранні запобіжного заходу ризики не зменшились та наявні обставини, які перешкоджають завершенню досудового розслідування до закінчення дії попередньої ухвали в частині покладення процесуальних обов`язків.

Зокрема, слідчий суддя вважає, що на даний час наявні ризики того, що підозрюваний ОСОБА_4 усвідомлюючи тяжкість вчиненого кримінального правопорушення, може переховуватись від органів досудового розслідування та суду, перешкоджати кримінальному провадженню шляхом незаконного впливу на свідків, може знищити речі та документи, які мають значення у кримінальному провадженні чи перешкоджатиме кримінальному провадженню іншим чином, а тому ці ризики, передбачені ст. 177 КПК України, не зменшилися, а доказів зворотного в судовому засіданні не надано.

Враховуючи наведене та наявність обставин, які перешкоджають завершенню досудового розслідування до закінчення строку дії обов`язків, покладених на ОСОБА_4 за попередньою ухвалою від 07.08.2022 року та в подальшому продовжено ухвалою від 04.10.2022 року, слідчий суддя приходить до висновку, що строк дії запобіжного заходу та обов`язків, покладених на підозрюваного ОСОБА_4 підлягає продовженню, в межах строку досудового розслідування, зокрема до 28.01.2023 року, включно.

З огляду на викладене, клопотання прокурора підлягає задоволенню.

Керуючись ст. ст. 176, 183, 194, 199, 309, 310, 376 КПК України, слідчий суддя,-

П О С Т А Н О В И В :

Клопотання прокурора - задоволити.

Продовжити строк дії обов`язків, покладених на підозрюваного ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,ухвалою слідчогосудді Ужгородськогоміськрайонного судуЗакарпатської областівід 07.08.2022року,в межахстроку досудовогорозслідування -до 28.01.2023 року, а саме:

- прибувати до слідчого, прокурора або суду на їх першу вимогу;

- не відлучаться із населеного пункту, в якому він фактично проживає, без дозволу слідчого, прокурора або суду;

- повідомляти слідчого, прокурора або суд про зміну свого місця проживання;

- утриматися від спілкування з учасниками кримінального провадження № 12022070000000160, а саме з іншим підозрюваним та свідками,

- здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти, якщо їх декілька) для виїзду за кордон, інші документи, що надають право на виїзд із України та в`їзд в Україну.

Роз`яснити ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , що у разі невиконання вищевказаних обов`язків, до нього може бути застосований більш жорсткий запобіжний захід і на нього може бути накладено грошове стягнення.

Контроль за виконанням обов`язків покласти на прокурора, який здійснює процесуальне керівництво у даному кримінальному провадженні.

Ухвала підлягає до негайного виконання після її оголошення.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Ужгородського

міськрайонного суду ОСОБА_1

СудУжгородський міськрайонний суд Закарпатської області
Дата ухвалення рішення30.11.2022
Оприлюднено18.01.2023
Номер документу107666401
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про продовження строку обов'язків

Судовий реєстр по справі —308/9170/22

Ухвала від 20.12.2022

Кримінальне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Малюк В. М.

Ухвала від 20.12.2022

Кримінальне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Малюк В. М.

Ухвала від 14.12.2022

Кримінальне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Малюк В. М.

Ухвала від 14.12.2022

Кримінальне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Малюк В. М.

Ухвала від 30.11.2022

Кримінальне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Малюк В. М.

Ухвала від 30.11.2022

Кримінальне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Малюк В. М.

Ухвала від 30.11.2022

Кримінальне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Малюк В. М.

Ухвала від 30.11.2022

Кримінальне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Малюк В. М.

Ухвала від 30.11.2022

Кримінальне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Малюк В. М.

Ухвала від 30.11.2022

Кримінальне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Малюк В. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні