печерський районний суд міста києва
Справа № 757/8017/22-ц
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 грудня 2022 року Печерський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді Ільєвій Т.Г.
при секретарі Ємець Д.О.
вирішуючи у відкритому судовому засіданні у залі суду у м. Києві заяву про виправлення описки в ухвалі Печерського районного суду м. Києва від 13.10.2022 у справі №757/8017/22-ц за позовом ОСОБА_1 до Комунального позашкільного навчального закладу «Київська Мала академія наук учнівської молоді» про визнання незаконним та скасування наказу про відсторонення від роботи та поновлення на роботі,-
ВСТАНОВИВ:
У провадженні судді Ільєвої Т.Г. перебувала цивільна справа №757/8017/22-ц за позовом ОСОБА_1 до Комунального позашкільного навчального закладу «Київська Мала академія наук учнівської молоді» про визнання незаконним та скасування наказу про відсторонення від роботи та поновлення на роботі.
Разом з цим, до суду надійшла заява, в якій позивач вказала, що при постановленні ухвали суду було допущено описки у вступній, описовій та резолютивній частині ухвали, а саме: помилково зазначено відмінок у слові «заклад» замість «закладу».
Також, в резолютивній частині ухвали, наявна описка в душках, та в копійках, а саме: помилково зазначено «дев`янадцять» замість вірного «дев`ятнадцять» та 89 «копійки» замість вірного 89 «копійок».
Частиною 1 статті 269 ЦПК України передбачено, що суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Учасники справи в судове засідання не з`явились, однак позивач подала заяву про розгляд даного питання за її відсутності.
Згідно ч. 2 ст. 247 ЦПК України у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
За викладених обставин та відповідних тому норм процесуального законодавства суд приходить до висновку про розгляд заяви у відсутність нез`явившихся осіб, без здійснення фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу.
Помилки у тексті судового рішення, зумовлені арифметичними помилками або граматичними помилками (описками), що стосуються істотних обставин або ускладнюють виконання рішення, можуть бути усунуті судом, який ухвалив рішення або ухвалу.
Описки - це помилки, зумовлені неправильним написанням слів. Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належить написання прізвищ та імен, адрес, найменувань спірного майна, зазначення дат та строків.
Відтак, суд вбачає необхідність у виправлені описок у відповідності до вимог позивача.
Таким чином, керуючись ст.ст. 1-20, 269, 353-355 Цивільного процесуального кодексу України, суд,
УХВАЛИВ:
Заяву - задовольнити.
Виправити описки в ухвалі Печерського районного суду м. Києва від 13.10.2022 у справі №757/8017/22-ц.
Писати вірно у вступній, в першому та четвертому абзаці описової частини та абзаці другому резолютивної частини ухвали, вірний відмінок, а саме: «закладу».
Писати вірно в абзаці п`ятому резолютивної частини ухвали від 13.10.2022, а саме:
«419 (чотириста дев`ятнадцять) гривень 89 копійок.».
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення безпосередньо до Київського апеляційного суду.
Суддя Т.Г. Ільєва
Суд | Печерський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 15.12.2022 |
Оприлюднено | 19.12.2022 |
Номер документу | 107895247 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про виправлення помилки у судовому рішенні |
Цивільне
Печерський районний суд міста Києва
Ільєва Т. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні