У Х В А Л А
про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність
05 січня 2023 року м. Чернігів справа № 927/1119/22
Господарський суд Чернігівської області у складі судді А.С. Сидоренка, розглянувши матеріали за заявою боржника БОРЖНИК: Фізична особа-підприємець ОСОБА_7 АДРЕСА_6 (ІНФОРМАЦІЯ_1 )про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність
за відсутності боржника, який в підготовче засідання не з`явився
В підготовчому засіданні 05.01.2023, на підставі ст. 240 Господарського процесуального кодексу України, було підписано вступну та резолютивну частини ухвали.
ВСТАНОВИВ:
12 грудня 2022 року до Господарського суду Чернігівської області надійшла заява фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 (надалі - боржник) про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність.
В обґрунтування поданої заяви боржник посилається на існування кредиторської заборгованості в розмірі 937 800,96 грн., що становить не менше 30 розмірів мінімальної заробітної плати, припинення погашення кредитів чи здійснення інших планових платежів у розмірі більше 50 відсотків місячних платежів за кожним з кредитних та інших зобов`язань упродовж двох місяців та існування інших обставини, які підтверджують, що найближчим часом боржник не зможе виконати грошові зобов`язання чи здійснювати звичайні поточні платежі (загроза неплатоспроможності).
Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 19.12.2022 вказана вище заява була прийнята до розгляду з призначенням підготовчого засідання на 05.01.2023.
У зв`язку з обмеженим фінансуванням на оплату поштових послуг вказана вище ухвала суду від 19.12.2022, зокрема боржнику засобами поштового зв`язку в паперовій формі не направлялась, проте була направлена на електронну пошту, зазначену ним у заяві про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, з проханням повідомити про її отримання (відповідна інформація до суду не надходила).
Процесуальним правом на участь в призначеному на 05.01.2023 підготовчому засідання боржник не скористався.
03.01.2023 до Господарського суду Чернігівської області надійшло клопотання від 03.01.2023 боржника про проведення призначеного на 05.01.2023 підготовчого засідання за його відсутності.
За змістом ч. 2 ст. 119 Кодексу України з процедур банкрутства, підготовче засідання проводиться у порядку, передбаченому цим Кодексом.
Неявка у підготовче засідання сторін та представника державного органу з питань банкрутства, а також відсутність відзиву боржника не перешкоджають проведенню засідання (абз. 2 ч. 1 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства).
Розглянувши подані документи і матеріали, господарський суд ВСТАНОВИВ:
умови та порядок відновлення платоспроможності боржника юридичної особи або визнання його банкрутом з метою задоволення вимог кредиторів, а також відновлення платоспроможності фізичної особи встановлені Кодексом України з процедур банкрутства.
За змістом ст. 1 Кодексу України з процедур банкрутства, боржник - юридична особа або фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, неспроможна виконати свої грошові зобов`язання, строк виконання яких настав;
грошове зобов`язання - зобов`язання боржника сплатити кредитору певну грошову суму відповідно до цивільно-правового правочину (договору) та на інших підставах, передбачених законодавством України. До складу грошових зобов`язань боржника, у тому числі зобов`язань щодо сплати податків, зборів (обов`язкових платежів), страхових внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування, не включаються неустойка (штраф, пеня) та інші фінансові санкції, визначені на дату подання заяви до господарського суду, а також зобов`язання, що виникли внаслідок заподіяння шкоди життю і здоров`ю громадян, зобов`язання з виплати авторської винагороди, зобов`язання перед засновниками (учасниками) боржника - юридичної особи, що виникли з такої участі. Склад і розмір грошових зобов`язань, у тому числі розмір заборгованості за передані товари, виконані роботи і надані послуги, сума кредитів з урахуванням відсотків, які зобов`язаний сплатити боржник, визначаються на день подання до господарського суду заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство, якщо інше не встановлено цим Кодексом. При поданні заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство розмір грошових зобов`язань визначається на день подання до господарського суду такої заяви;
кредитор - юридична або фізична особа, а також контролюючий орган, уповноважений відповідно до Податкового кодексу України здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування у межах своїх повноважень, та інші державні органи, які мають вимоги щодо грошових зобов`язань до боржника;
неплатоспроможність - неспроможність боржника виконати після настання встановленого строку грошові зобов`язання перед кредиторами не інакше, як через застосування процедур, передбачених цим Кодексом.
Статтею 2 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України.
Відповідно до ст. 113 Кодексу України з процедур банкрутства, провадження у справах про неплатоспроможність боржника - фізичної особи, фізичної особи - підприємця здійснюється в порядку, визначеному цим Кодексом для юридичних осіб, з урахуванням особливостей, встановлених цією Книгою.
У відповідності з ст. 115 Кодексу України з процедур банкрутства, провадження у справі про неплатоспроможність боржника - фізичної особи може бути відкрито лише за заявою боржника.
Як зазначає в заяві боржник, на день звернення до суду він має зобов`язання в розмірі 937 800,96 грн. перед Акціонерним товариством «Альфа-Банк» (Акціонерне товариство «СЕНС БАНК»), що становить не менше 30 розмірів мінімальної заробітної плати.
Як вбачається з матеріалів справи, 20.12.2021 між боржником (Позичальник) та Акціонерним товариством «Альфа-Банк» (Акціонерне товариство «СЕНС БАНК») (Банк) підписана Угода про надання споживчого кредиту № 501409224 (надалі - Угода) на наступних умовах:
тип кредиту: «Кредит готівкою»,
сума кредиту: 1 000 000,00 грн., процентна ставка, % річних: 25.00%. Тип ставки - фіксована. Процентна ставка може бути змінена шляхом укладення відповідної додаткової угоди,
строк кредиту: 60 міс.
Дата повернення кредиту: 20.12.2026.
Кредит надається Позичальнику для власних потреб.
Згідно графіку платежів та розрахунку сукупної вартості споживчого кредиту та реальної процентної ставки з урахуванням вартості всіх супровідних послуг (Додаток № 1 до Угоди), чиста сума кредиту/сума платежу за розрахунковий період становить 29 351,33 грн., останній платіж - 29 350,55 грн.
Як зазначає боржник «….. банком надано споживчий кредит - грошові кошти в сумі 1 000 000,00 грн. на споживчі цілі (для добудови та подальшого оформлення нерухомого майна, яке знаходилось в АДРЕСА_2 )…..
В зв`язку з початком 24 лютого 2022 року широкомасштабного наступу російських військ, ОСОБА_7 з 25 лютого 2022 року у складі підрозділу «ІНФОРМАЦІЯ_5» і до отримання поранення виконував свій обов`язок по захисту міста Чернігова від російського агресора.
За наслідками активних бойових дій в м. Чернігові, нанесення авіаційних та артилерійських обcтрілів , було знищено майно на реконструкцію якого брався кредит так і майно, яке згідно договору від 07 вересня 2020 року, знаходилось у мене в управлінні (нежитлова будівля магазину загальною площею 26,3 м2, що розташований за адресою: АДРЕСА_3 ) і за рахунок здачі в оренду якого планувалось погашення кредиту……
….. 01 квітня 2022 року за допомогою застосунку «ДІЯ», мною було направлено Повідомлення про пошкоджене або втрачене нерухоме майно що знаходилось у мене в управлінні та розташоване за адресою: АДРЕСА_3 .
Також власниками даного нерухомого майна, у зв`язку зі знищенням та пошкодженням нежитлової будівлі магазину, 12.05.2022 на адресу Чернігівської обласної прокуратури були направлені Заяви про залучення у якості потерпілого у кримінальному провадженні № 22022270000000010.»
Наведені вище обставини підтверджується наданими боржником письмовими доказами.
Враховуючи втрату основного доходу, що спрямовувався на погашення кредиту, отримання поранення, що в подальшому призвело до часткової втрати працездатності, боржник звернувся до банківської установи щодо реструктуризації заборгованості за кредитом.
28.09.2022 між боржником та Акціонерним товариством «Альфа-Банк» (Акціонерне товариство «СЕНС БАНК») був укладений Договір про внесення змін і доповнень № 501409224/RS до Угоди, згідно якого:
Позичальник обрав реструктуризацію заборгованості за типом «Програма «Поточна заборгованість»:
у дату укладення цього Договору про внесення змін і доповнень Позичальник зобов`язався внести на рахунок Банку кошти у сумі, не менше ніж 183 578,39 грн.,
розмір процентів за користування кредитом встановлюється у розмірі 22,00% річних,
дата повернення кредиту - 20.10.2029,
сума кредиту, після виконання Позичальником обов`язку щодо сплати 183 578,39 грн., встановлюється в розмірі 937 800,96 грн.,
розмір щомісячного платежу, після виконання Позичальником обов`язку щодо сплати 183 578,39 грн., становить 21 968,88 грн.
Квитанцією від 27.09.2022 боржник як Позичальник перерахував Банку 183 602,50 грн.
Враховуючи вищенаведене, суд не погоджується з доводами боржника щодо існування у нього простроченого зобов`язання в розмірі 937 800,96 грн., що становить не менше 30 розмірів мінімальної заробітної плати.
Натомість за підрахунком суду (на день вирішення питання наявності підстав для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність) сума прострочених зобов`язань становить 43 937,76 грн. (21 968,88 грн. * 2 - платежі за листопад-грудень 2022 року), що свідчить про припинення боржником погашення кредитів чи здійснення інших планових платежів у розмірі більше 50 відсотків місячних платежів за кожним з кредитних та інших зобов`язань упродовж двох місяців.
Згідно витягу з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості» станом на 23.08.2022 ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , до кримінальної відповідальності не притягується, незнятої чи непогашеної судомості не має та в розшуку не перебуває.
В деклараціях про майновий стан боржника у справі про неплатоспроможність за 2019-2021 роки членами сім`ї боржника значиться мати - ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 (РНОКПП НОМЕР_2 ).
Згідно декларацій про майновий стан боржника у справі про неплатоспроможність за 2019-2021 роки суми одержаного (нарахованого) боржником доходу у відповідний період становили:
за 2019 рік - 169 523,16 грн., у т.ч.: 60 366,13 грн. - заробітна плата, 109 157,03 грн. - інші види доходів/грошові виплати; за підрахунком боржника загальна сума доходу, отриманого в 2019 році, становить 179 598,44 грн.,
за 2020 рік - 195 172,69 грн., 58 564,69 грн. - заробітна плата, 136 608,00 грн. - інші види доходів/грошові виплати),
за 2021 рік - 157 429,36 грн., у т.ч.: 99 977,45 грн. - заробітна плата, 57 451,91 грн. - інші види доходів/грошові виплати; за підрахунком боржника загальна сума доходу, отриманого в 2021 році, становить 195 172,69 грн.
Факт отримання відповідного доходу підтверджується наявною в матеріалах справи довідкою, сформованою засобами автоматичних систем Пенсійного фонду України 13.10.2022.
У відповідних деклараціях місцем роботи боржника значиться Університет Григорія Сковороди в Переяславі; крім того, даний факт підтверджується витягом з трудової книжки серії НОМЕР_3 .
Сукупна сума доходів членів сім`ї боржника 2019-2021 роках становила:
за 2019 рік - 56 177,00 грн. (пенсія),
за 2020 рік - 70 178,00 грн. (пенсія),
за 2021 рік - 70 540,00 грн. (пенсія).
У деклараціях за 2019-2021 роки відомості стосовно майна, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування боржника відсутні; натомість є інформація про цінне рухоме майно боржника, а саме:
1) вид майна: верстат брусу вальний двовальний (виробництва WEG),
дата набуття у власність, володіння, користування: 2019 рік,
вартість на дату набуття у власність або за останньою грошовою оцінкою: 200 000 грн. 00 коп.;
2) вид майна: багатопильний весртат WALTER WD 400,
дата набуття у власність, володіння, користування: 2019 рік,
вартість на дату набуття у власність або за останньою грошовою оцінкою: 150 000 грн. 00 коп.
Факт перебування у боржника на балансі та в наявності зазначеного вище деревообробного обладнання підтверджується також бухгалтерською довідкою від 01.11.2022 за підписом ФОП ОСОБА_1 .
Згідно Інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо боржника, сформованої 13.10.2022 (номер інформаційної довідки 312298906) (надалі - Інформація), в довірчому управлінні останнього перебуває об`єкт нерухомого майна:
реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 1767492174101
об`єкт нерухомого майна: нежитлова будівля № 9, магазин, об`єкт житлової нерухомості: ні
опис об`єкта: загальна площа (кв. м): 26.3
адреса: АДРЕСА_4
земельні ділянки місця розташування: кадастровий номер: 7410100000:01:010:0152
Актуальна інформація про державну реєстрацію іншого речового права номер запису про інше речове право: 38057336
дата, час державної реєстрації: 07.09.2020 13:14:15
державний реєстратор: приватний нотаріус Матвієнко Сергій Миколайович, Чернігівський міський нотаріальний округ, Чернігівська обл.
підстава для державної реєстрації: договір управління, серія та номер: 921, виданий 07.09.2020, видавник: Матвієнко С.М., приватний нотаріус Чернігівського міського нотаріального округу
підстава внесення запису: рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, індексний номер: 53927875 від 07.09.2020 13:21:04, приватний нотаріус Матвієнко Сергій Миколайович, Чернігівський міський нотаріальний округ, Чернігівська обл.
вид іншого речового права: довірче управління майном
зміст, характеристика іншого речового права: строк дії 07.09.2027
відомості про суб`єкта іншого речового права: установник управління: ОСОБА_4 , реєстраційний номер облікової картки платника податків: НОМЕР_4 , країна громадянства: Україна
установник управління: ОСОБА_2 , реєстраційний номер облікової картки платника податків: НОМЕР_2 , УНЗР: НОМЕР_5 , країна громадянства: Російська Федерація
установник управління: ОСОБА_5 , реєстраційний номер облікової картки платника податків: НОМЕР_6 , УНЗР: НОМЕР_29, країна громадянства: Україна
управитель: ОСОБА_7 , реєстраційний номер облікової картки платника податків: НОМЕР_7 , країна громадянства: Україна
опис об`єкта іншого речового права: нежитлова будівля - магазин, зазначений в плані під літ. «А-1», загальною площею 26,3 м2, розташований на земельній ділянці площею 0,1271 га, кадастровий номер: 7410100000:01:010:0152.
Факт перебування зазначеного вище об`єкту нерухомості в довірчому управлінні боржника підтверджується також наявними в матеріалах справи витягом з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права, сформованим 07.09.2020 (індексний номер витягу: 222933049), та нотаріально посвідченим договором управління від 07.09.2020.
Як вже було вказано вище і як свідчать матеріали справи, відповідний об`єкт нерухомості був пошкоджений внаслідок військової агресії з боку російської федерації; як наслідок - втрачена можливість здачі його в оренду та отримання прибутку з подальшим його спрямуванням на погашення кредиту.
Згідно Інформації зареєстроване за боржником на праві власності нерухоме майно відсутнє.
Згідно довідки від 06.12.2022 № 31/25/13-737 Територіального сервісного центру МВС № 7441 (ТСЦ МВС № 7441) Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Чернігівській області (філія ГСЦ МВС), згідно системи «МРЕВ-2000» Чернігівського ТСЦ № 7441 та Єдиного державного реєстру зареєстрованих транспортних засобів, за ОСОБА_1 зареєстровані транспортні засоби відсутні.
За інформацією боржника, станом на 01.12.2022 він має залишки грошових коштів в загальній сумі 22 743,40 грн. на відкритих в банківських установах рахунках, а саме:
Акціонерне товариство «Універсал Банк», рахунок № НОМЕР_8 - 10 316,15 грн. (кредитні кошти),
Акціонерне товариство «Укргазбанк», рахунок № НОМЕР_9 - 12 423,15 грн. (власні кошти),
Акціонерне товариство Комерційний банк «ПРИВАТБАНК», рахунок № НОМЕР_10 - 4,10 грн. (власні кошти).
Даний факт підтверджується також довідками від 01.12.2022 Акціонерного товариства «Універсал Банк», Акціонерного товариства «Укргазбанк» та Акціонерного товариства Комерційний банк «ПРИВАТБАНК».
Також у період з 01.05.2022 по 31.10.2022 боржник отримав дохід в сумі 55 069,08 грн. (довідка про доходи від 10.11.2022 № 2158).
За змістом ст. 115 Кодексу України з процедур банкрутства, провадження у справі про неплатоспроможність боржника - фізичної особи або фізичної особи - підприємця може бути відкрито лише за заявою боржника. Боржник має право звернутися до господарського суду із заявою про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність у разі, якщо: 1) розмір прострочених зобов`язань боржника перед кредитором (кредиторами) становить не менше 30 розмірів мінімальної заробітної плати; 2) боржник припинив погашення кредитів чи здійснення інших планових платежів у розмірі більше 50 відсотків місячних платежів за кожним з кредитних та інших зобов`язань упродовж двох місяців; 3) ухвалено постанову у виконавчому провадженні про відсутність у фізичної особи майна, на яке може бути звернено стягнення; 4) існують інші обставини, які підтверджують, що найближчим часом боржник не зможе виконати грошові зобов`язання чи здійснювати звичайні поточні платежі (загроза неплатоспроможності).
Відповідно до ч. 1-3 ст. 119 Кодексу України з процедур банкрутства, у підготовчому засіданні господарський суд розглядає подані документи, з`ясовує наявність підстав для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, а також вирішує інші питання, пов`язані з розглядом заяви. Підготовче засідання проводиться у порядку, передбаченому цим Кодексом. За наслідками підготовчого засідання господарський суд постановляє ухвалу про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність або про відмову у відкритті провадження у справі про неплатоспроможність.
В підготовчому засіданні господарським судом не було встановлено підстав для відмови у відкритті провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 .
При цьому, суд враховує факт відсутності у боржника активів в кількості, достатній для проведення розрахунку з кредитором, та зазначення ним у заяві про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність про існування інших обставин, які підтверджують, що найближчим часом боржник не зможе виконати грошові зобов`язання чи здійснювати звичайні поточні платежі (загроза неплатоспроможності), суд, в своїй сукупності, вважає наведене вище підставою для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 .
Згідно з ч. 5 ст. 119 Кодексу України з процедур банкрутства в ухвалі про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність боржника зазначається, зокрема про призначення керуючого реструктуризацією.
За змістом п. 21 розділу «ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ» Кодексу України з процедур банкрутства, до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи призначення арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією у разі відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) здійснюється з урахуванням особливостей, визначених цим пунктом.
Заява ініціюючого кредитора або боржника - фізичної особи про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), крім відомостей, передбачених частиною першою статті 34, частиною другою статті 116 цього Кодексу, повинна містити пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією.
Ініціюючий кредитор або боржник - фізична особа додає до заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) заяву арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, про участь у справі, яка повинна відповідати вимогам, встановленим частиною третьою статті 28 цього Кодексу.
Господарський суд, відкриваючи провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), призначає арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, розпорядником майна або керуючим реструктуризацією.
Звертаючись із заявою про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, фізична особа-підприємець ОСОБА_7 просив, серед іншого, обов`язки керуючого реструктуризацією покласти на арбітражного керуючого Ушача Ю.В., про що було подано відповідну заяву останньої (з повідомленням про те, що він не належить до жодної категорії осіб, зазначених у ч. 3 ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства).
З урахуванням наведених вище положень п. 21 розділу «ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ» Кодексу України з процедур банкрутства, а також враховуючи відсутність підстав для відхилення кандидатури, суд вважає за можливе керуючим реструктуризацією призначити арбітражного керуючого ОСОБА_6 .
Положеннями ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що арбітражний керуючий виконує повноваження за грошову винагороду.
Розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень керуючого реструктуризацією становить п`ять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб за кожен місяць виконання арбітражним керуючим повноважень.
Сплата основної винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна, ліквідатора, керуючого санацією, керуючого реструктуризацією, керуючого реалізацією здійснюється за рахунок коштів, авансованих заявником (кредитором або боржником) на депозитний рахунок господарського суду, який розглядає справу, до моменту подання заяви про відновлення відкриття провадження у справі.
Враховуючи наведені вище приписи ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства, суд вважає за необхідне встановити основну грошову винагороду арбітражному керуючому Ушачу Ю.В. за виконання повноважень керуючого реструктуризацією в розмірі п`яти прожиткових мінімумів для працездатних осіб за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень керуючого реструктуризацією за рахунок коштів, авансованих заявником (боржником) на депозитний рахунок Господарського суду Чернігівської області.
При цьому, суд вважає за необхідне зазначити, що 04.11.2022 між боржником (Замовник) та арбітражним керуючим Ушачем Юрієм Володимировичем (Виконавець) був укладений договір № 11-22/02, за умовами якого останній прийняв на себе зобов`язання щодо виконання обов`язків керуючого реструктуризацією у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 відповідно до положень Кодексу України з процедур банкрутства (Кодекс).
Виконавець надає письмову згоду на участь у справі про неплатоспроможність Замовника у вигляді Заяви до Господарського суду Чернігівської області.
Замовник зобов`язався оплатити основну винагороду арбітражного керуючого за три місяці виконання ним повноважень керуючого реструктуризацією, відповідно до п. 2 ст. 30 Кодексу та з урахуванням умов, передбачених у п. 5 даного Договору.
Відповідно до п. 1 ст. 30 Кодексу, арбітражний керуючий виконує свої повноваження за грошову винагороду.
Грошова винагорода визначається ст. 30 Кодексу та затверджується ухвалою Господарського суду Чернігівської області виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття до розгляду Заяви боржника (Замовника) про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність і на даний момент становить 40 260,00 грн.
Оплата основної винагороди арбітражного керуючого здійснюється в національній валюті України шляхом авансування на депозитний рахунок суду щомісяця рівними частинами.
Перший платіж в розмірі 13 420,00 грн. - до прийняття Заяви про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, наступні дві оплати - до 25 числа наступного місяця.
Цей Договір укладено Сторонами при повному розумінні ними предмета Договору.
Даний Договір набирає чинності з моменту його підписання та діє до закінчення процедури реструктуризації боргів.
Договір складений українською мовою в двох примірниках, які мають однакову юридичну силу, по одному примірнику для кожної із Сторін.
На виконання положень Кодексу України з процедур банкрутства щодо грошової винагороди арбітражного керуючого та умов вказаного вище договору платіжним дорученням № 45521943-2 від 09.12.2022 боржником на депозитний рахунок Господарського суду Чернігівської області перераховані грошові кошти в сумі 13 420,00 грн. в якості авансування грошової винагороди керуючого реструктуризації.
Керуючись ст. 1, 28, 30, 115, 116, 119, 137, п. 21 розділу «ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ» Кодексу України з процедур банкрутства, ст. 233, 234, 240 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_7 ).
Ввести процедуру реструктуризації боргів боржника.
Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів.
Керуючим реструктуризацією призначити арбітражного керуючого Ушача Юрія Володимировича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 531 від 15.03.2013; РНОКПП НОМЕР_11 ; 14035, м. Чернігів, вул. Шевченка, 42, офіс 105; е-mail: ІНФОРМАЦІЯ_4 ).
Встановити оплату послуг керуючого реструктуризацією в розмірі п`яти прожиткових мінімумів для працездатних осіб за кожний місяць виконання ним повноважень за рахунок коштів, авансованих заявником (боржником) на депозитний рахунок Господарського суду Чернігівської області.
Зобов`язати керуючого реструктуризацією - арбітражного керуючого Ушача Юрія Володимировича в строк до 06.02.2023 включно надати господарському суду відомості про результати розгляду вимог кредиторів.
Зобов`язати керуючого реструктуризацією - арбітражного керуючого Ушача Юрія Володимировича провести виявлення майна боржника, скласти його опис (провести інвентаризацію) та визначити його вартість.
Зобов`язати керуючого реструктуризацією - арбітражного керуючого Ушача Юрія Володимировича в строк до 06.03.2023 включно підготувати та подати до господарського суду план реструктуризації боргів боржника.
Зобов`язати Головне управління ДПС у Чернігівській області надати керуючому реструктуризацією - арбітражному керуючому Ушачу Юрію Володимировичу та Господарському суду Чернігівської області інформацію про доходи боржника - фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_2 (РНОКПП НОМЕР_7 ) та членів його сім`ї: ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_3 (громадянство України; РНОКПП НОМЕР_2 ).
Зобов`язати орган державної прикордонної служби - Головний центр обробки спеціальної інформації Державної прикордонної служби України надати керуючому реструктуризацією - арбітражному керуючому Ушачу Юрію Володимировичу та Господарському суду Чернігівської області інформацію про перетинання боржником - фізичною особою-підприємцем ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 ; громадянство України; РНОКПП НОМЕР_7 ) та членами його сім`ї ( ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_3 , громадянство України, РНОКПП НОМЕР_2 ) державного кордону за останні три роки.
Зобов`язати наступні банки надати керуючому реструктуризацією - арбітражному керуючому Ушачу Юрію Володимировичу та Господарському суду Чернігівської області інформацію про залишок коштів на рахунках боржника - фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_2 (РНОКПП НОМЕР_7 ), а саме:
Акціонерне товариство «Райффайзен Банк»:
рахунок № НОМЕР_12 ;
Акціонерне товариство «Універсал Банк»:
рахунок № НОМЕР_8 ,
рахунок № НОМЕР_13 ,
рахунок № НОМЕР_14 ;
Акціонерне товариство «Укргазбанк»:
рахунок № НОМЕР_15 ,
рахунок № НОМЕР_9 ;
Акціонерне товариство «СЕНС БАНК» (Акціонерне товариство«Альфа-Банк»):
рахунок № НОМЕР_16 ,
рахунок № НОМЕР_17 ,
рахунок № НОМЕР_18 ,
рахунок № НОМЕР_19 ,
рахунок № НОМЕР_20 ;
Акціонерне товариство «ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ»:
рахунок № НОМЕР_21 ,
рахунок № НОМЕР_22 ;
Акціонерне товариство Комерційний банк «ПРИВАТБАНК»:
рахунок № НОМЕР_23 ,
рахунок № НОМЕР_24 ,
рахунок № НОМЕР_25 ,
рахунок № НОМЕР_10 ;
Акціонерне товариство «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»:
рахунок № НОМЕР_26 ;
Акціонерне товариство «ПУМБ»:
рахунок № НОМЕР_27 ,
рахунок № НОМЕР_28 .
Зобов`язати керуючого реструктуризацією - арбітражного керуючого Ушача Юрія Володимировича в строк до 17.02.2023 включно направити до господарського суду, кредиторам та боржнику звіт про результати перевірки декларації боржника.
Визначити дату проведення попереднього засідання суду - 21 лютого 2023 року о 11 год. 00 хв. у приміщенні Господарського суду Чернігівської області за адресою: 14000, м. Чернігів, проспект Миру, 20, зал судових засідань № 307.
Оприлюднити на офіційному веб-порталі судової влади України оголошення про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність.
Копії цієї ухвали надіслати боржнику - фізичній особі - підприємцю ОСОБА_1 ( АДРЕСА_5 (ІНФОРМАЦІЯ_1 )), арбітражному керуючому Ушачу Ю.В. (14035, м. Чернігів, вул. Шевченка, 42, офіс 105 (ІНФОРМАЦІЯ_4 )), Головному управлінню ДПС у Чернігівській області (14000, м. Чернігів, вул. Реміснича, 11 (ch.official@tax.gov.ua)), Новозаводському районному суду м. Чернігова (14039, м. Чернігів, вул. Мстиславська, 17 (inbox@nz.cn.court.gov.ua)), Чернігівському окружному адміністративному суду (14005, м. Чернігів, вул. Київська, 23 (inbox@adm.cn.court.gov.ua)), Новозаводському відділу державної виконавчої служби у місті Чернігові Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) (14000, м. Чернігів, вул. Княжа, 28 (info_nz@cnm.cn.dvs.gov.ua)), Головному центру обробки спеціальної інформації Державної прикордонної служби України (01601, м. Київ, вул. Володимирська, 26 (adpsu@dpsu.gov.ua)), Акціонерному товариству «Райффайзен Банк» (01011, м. Київ, вул. Алмазова Генерала, 4-А), Акціонерному товариству «Універсал Банк» (04114, м. Київ, вул. Автозаводська, 54/19), Акціонерному товариству «Укргазбанк» (03087, м. Київ, вул. Єреванська, 1), Акціонерному товариству «СЕНС БАНК» (Акціонерне товариство«Альфа-Банк») (03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 100), Акціонерному товариству «ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ» (01001, м. Київ, вул. Госпітальна, 12-Г), Акціонерному товариству Комерційний банк «ПРИВАТБАНК» (01001, м. Київ, вул. Грушевського, 1-д; адреса для листування: 49094, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 30 (help@pb.ua)), Акціонерному товариству «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» (01024, м. Київ, вул. Пушкінська, 42/4), Акціонерному товариству «ПУМБ» (04070, м. Київ, вул. Андріївська, 4 (info@fuib.com)), відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради (14032, м. Чернігів, проспект Левка Лук`яненка, 20-а (cnap@chernigiv-rada.gov.ua)) та Сектору з питань банкрутства у Чернігівській області відділу банкрутства Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України (м. Суми) (14000, м. Чернігів, проспект Миру, 43 (bankrutstvo@cn.minjust.gov.ua)).
Ухвала набирає законної сили негайно з моменту її підписання та може бути оскаржена до Північного апеляційного господарського суду у строк, встановлений ч. 1 ст. 256 Господарського процесуального кодексу України, шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до суду апеляційної інстанції.
Повний текст ухвали складено та підписано 06.01.2023.
Дата набрання ухвалою законної сили - 05.01.2023.
Суддя А.С.Сидоренко
Суд | Господарський суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 05.01.2023 |
Оприлюднено | 10.01.2023 |
Номер документу | 108285173 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: неплатоспроможність фізичної особи-підприємця |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні