Рішення
від 01.02.2023 по справі 334/2617/22
ЛЕНІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ЗАПОРІЖЖЯ

Дата документу 01.02.2023

Справа № 334/2617/22

Провадження № 2/334/249/23

З А О Ч Н Е Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

/вступна та резолютивна частина/

01 лютого 2023 року місто Запоріжжя

Ленінський районний суд міста Запоріжжя

у складі: головуючого судді Коломаренко К.А.

при секретарі Цілінко А.С.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку загального позовного провадження цивільну справу

за позовомЗаступника керівника Дніпровської окружної прокуратури міста Запоріжжя Запорізької області, в інтересах держави, в особі органу, уповноваженого державою здійснювати відповідні функції в спірних правовідносинах: Запорізької міської ради

до відповідачів:Державного реєстратора Виконавчого комітету Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області Дьомушкіна Романа Васильовича,

ОСОБА_1

проскасування рішення державного реєстратора та зобов`язання звільнити самовільно зайняту земельну ділянку

з участю: прокурора Ткаченко А.Р., представника позивача Михайловського А.С. (в порядку само представництва)

ВСТАНОВИВ:

Зважаючи на складність справи, суд вважає за необхідне відкласти складання повного рішення суду на строк не більш як десять днів, проголосивши його вступну та резолютивну частини.

Керуючись ст.ст.4, 12, 13, 76, 77, 80, 81, 89, 141, 258, 259, 263, 265, 268, 273, 280-283,352,354 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Позов Заступника керівника Дніпровської окружної прокуратури міста Запоріжжя Запорізької області, в інтересах держави, в особі органу, уповноваженого державою здійснювати відповідні функції в спірних правовідносинах: Запорізької міської радидоДержавного реєстратораВиконавчого комітетуДолинської сільськоїради Запорізькогорайону Запорізькоїобласті ДьомушкінаРомана Васильовича, ОСОБА_1 проскасування рішення державного реєстратора та зобов`язання звільнити самовільно зайняту земельну ділянку задовольнити.

Скасувати рішення державного реєстратора виконавчого комітету Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області Дьомушкіна Романа Васильовича за індексним №54449622 від 05.10.2020, із виправленнями, внесеними 15.10.2020 року за індексним № 54588111, припинивши право власності ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) на об`єкт нерухомого майна, а саме нежитлову будівлю магазину літ. А, розташований у АДРЕСА_1 (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна 1288490823101).

Зобов`язати ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП: НОМЕР_1 , зареєстровану за адресою: АДРЕСА_2 , звільнити самовільно зайняту земельну ділянку, площею 37,13 кв.м. без кадастрового номеру, яка розташована у АДРЕСА_1 , згідно топографо-геодезичного плану, виконаного 12.10.2021 року інженером-геодезистом ОСОБА_2 на відстані 10,75 м на північний схід від земельної ділянки по АДРЕСА_1 , кадастровий № 2310100000:04:031:0148, вартістю 229091 гривень, шляхом знесення об`єкту самочинного будівництва, а саме бетонного фундаменту.

Стягнути з ОСОБА_3 на користь Запорізької обласної прокуратури в особі Дніпровської окружної прокуратури м. Запоріжжя витрати по сплаті судового збору у розмірі 2481 грн.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь Запорізької обласної прокуратури в особі Дніпровської окружної прокуратури м. Запоріжжя витрати по сплаті судового збору у розмірі 2481 гривень.

Заява про перегляд заочного рішення може бути подана відповідачем до Ленінського районного суду м. Запоріжжя протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Рішення може бути оскаржено позивачем до Запорізького апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

В разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення, рішення може бути оскаржено відповідачем в загальному порядку.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення до Запорізького апеляційного суду.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Суддя: Коломаренко К. А.

СудЛенінський районний суд м. Запоріжжя
Дата ухвалення рішення01.02.2023
Оприлюднено03.02.2023
Номер документу108713519
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: щодо реєстрації або обліку прав на майно

Судовий реєстр по справі —334/2617/22

Ухвала від 24.05.2023

Цивільне

Ленінський районний суд м. Запоріжжя

Коломаренко К. А.

Рішення від 01.02.2023

Цивільне

Ленінський районний суд м. Запоріжжя

Коломаренко К. А.

Рішення від 01.02.2023

Цивільне

Ленінський районний суд м. Запоріжжя

Коломаренко К. А.

Ухвала від 07.11.2022

Цивільне

Ленінський районний суд м. Запоріжжя

Коломаренко К. А.

Ухвала від 12.09.2022

Цивільне

Ленінський районний суд м. Запоріжжя

Коломаренко К. А.

Ухвала від 16.08.2022

Цивільне

Ленінський районний суд м. Запоріжжя

Коломаренко К. А.

Ухвала від 21.07.2022

Цивільне

Ленінський районний суд м. Запоріжжя

Коломаренко К. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні