Справа № 953/18361/21
н/п 1-кс/953/742/23
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"30" січня 2023 р. Київський районний суд м. Харкова у складі:
слідчого судді - ОСОБА_1
за участю секретаря ОСОБА_2 ,
прокурора ОСОБА_3
захисника ОСОБА_4 ,
підозрюваної ОСОБА_5 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Харкова клопотання слідчого СВ Харківського РУП № 1 ГУНП в Харківській області майора поліції ОСОБА_6 , по кримінальному провадженню №42020221080000217 про застосування запобіжного заходу відносно підозрюваної:
ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки м. Харкова, громадянки України, раніше не судимої, заміжньої, працюючої на посаді директора ТОВ «Науково-виробниче об`єднання «Енергопром», яка зареєстрована та проживаюча за адресою: АДРЕСА_1 , -
у вчиненікримінального правопорушення передбаченого ч.3ст.368КК України,-
встановив:
30.01.2023р. до Київського районного суду м. Харкова надійшло клопотання слідчого СВ Харківського РУП № 1 ГУНП в Харківській області майора поліції ОСОБА_6 по кримінальному провадженню №42020221080000217, погоджене із прокурором, про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до підозрюваної ОСОБА_5 строком на 60 днів, з можливістю внесення застави у розмірі вісімдесяти прожиткових мінімумів для працездатних осіб в сумі (2684х 80 = 214720 грн), з покладанням обов`язків передбачених ст. 194 КПК України.
В обґрунтування поданого клопотання зазначає, що в ході досудового розслідування встановлено, що громадянка України ОСОБА_5 у групі з ОСОБА_7 та ОСОБА_8 прохала та одержала, як службова особа неправомірну вигоду, для себе та третьої особи за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, вчинене за попередньою змовою групою осіб, поєднане із вимаганням неправомірної вигоди .
24.01.2023 ОСОБА_5 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України.
Сторона обвинувачення вважає наявними ризики, передбачені п.п. 1, 2, 3, 5 ч. 1 ст. 177 КПК України.
З метою забезпечення виконання підозрюваним покладених на нього процесуальних обов`язків, а також запобігання зазначеним ризикам, у органу досудового розслідування є достатні підстави для обрання відносно
ОСОБА_5 запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Прокурор у судовому засіданні підтримав клопотання.
Захисник проти задоволення клопотання заперечував, подавши письмові заперечення із додатками. В обґрунтування поданих заперечень зазначив, що підозра необґрунтована, ризики є недоведеними.
Підозрювана підтримала захисника.
Слідчий суддя, вислухавши думку сторін кримінального провадження та дослідивши надані матеріали , допитавши свідка, встановив наступне.
Слідчим відділом Харківського районного управління поліції №1 ГУНП в Харківській області здійснюється досудове розслідування в рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань №42020221080000217 від 02.04.2020 за ознаками складу кримінального правопорушення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено,що з 06.11.2017 відповідно до наказу № 14-к від 03.11.2017, виданого керівником Товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче об`єднання «Енергопром» (далі ТОВ «НВО «Енергопром») код ЄДРПОУ 40181218, зареєстрованого за адресою: м. Харків, пр.Гагаріна, б. 43/2, на підставі протоколу загальних зборів учасників ТОВ «НВО «Енергопром» від 03.11.2017, ОСОБА_5 призначена на посаду директора ТОВ «НВО «Енергопром».
Відповідно до Статуту ТОВ «НВО «Енергопром» на директора ОСОБА_5 покладені у тому числі наступні права обов`язки та повноваження:
- Здійснення поточного управління Товариством в межах повноважень, визначених Статутом;
- Представництво без довіреності Товариства в усіх державних, громадських, приватних та інших організаціях, органах і установах як на території України так і за її межами, вчинення юридичних дій від імені Товариства;
- Затвердження Правил внутрішнього трудового розпорядку;
- Приймання та звільнення працівників;
- Відкриття та використовування рахунків в банках;
- Видання наказів, інструкцій та розпоряджень, обов`язкових для виконання усіма працівниками Товариства;
- Прийняття рішень Директором одноособово.
Враховуючи вказані права, обов`язки та повноваження, надані ОСОБА_5 , відповідно до ч. 3 ст. 18 КК України, вона, як директор ТОВ «НВО «Енергопром», обіймаючи вказану посаду яка пов`язана з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, - являлась службовою особою.
ОСОБА_5 , працюючи на вищевказаній посаді, діючі умисно, з корисливих мотивів, використовуючи своє службове становище, маючи злочинний умисел, спрямований на одержання шляхом вимагання неправомірної вигоди для себе та третьої особи за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй службового становища, на початку 2020 року (більш точної дати встановити не представилось за можливе) вступила в змову з заступником начальника Департаменту містобудування та архітектури - заступником головного архітектора Харківської міської ради ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , та керівником Комунального підприємства «Благоустрій» м. Харкова», ЄДРПОУ 32444596 (юридична адреса: м. Харків, вул. Бестужева, 42) ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_3 . У подальшому, зазначеними особами були розподілені ролі, відповідно до яких ОСОБА_7 видає відповідні дозволи в сфері містобудування, ОСОБА_8 здійснює відшукання осіб, які бажають отримати дозвільні документи у сфері містобудування, ОСОБА_5 здійснює документальний супровід зазначених осіб,
У подальшому ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_3 ,в березні - квітні 2020 року (більш точного часу в ході досудового розслідування встановити не представилося за можливе) з метою реалізації спільного злочинного умислу, спрямованого на вимагання та отримання неправомірної вигоди для себе та третьої особи за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй службового становища, вчинене за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, достовірно знаючи, що його знайомий ОСОБА_9 намагається отримати дозвільну документацію у сфері містобудування, а саме: оформити та отримати документацію необхідну для розміщення та будівництва прибудови до багатоквартирного будинку розташованого за адресою: АДРЕСА_2 , та підготовки відповідної документації для користування або приватизації вказаної прибудови, діючи умисно, почав вимагати від ОСОБА_9 неправомірну вигоду у загальній сумі 12 тис. доларів США.
З метою запевненності ОСОБА_9 у правдивості своїх слів та наявності реальної можливості вчинити перепони щодо видання відповідної дозвільної документації, ОСОБА_8 неодноразово організовував зустрічі ОСОБА_9 з заступником начальника Департаменту містобудування та архітектури, заступником головного архітектора Харківської міської ради ОСОБА_7 . Під час зазначених зустрічей ОСОБА_7 , також реалізуючи спільний з ОСОБА_8 злочинний умисел, спрямований на вимагання та отримання неправомірної вигоди для себе та третьої особи за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй службового становища, вчинене за попередньою змовою групою осіб, діючи умисно, підтверджував слова останнього щодо не можливості отримання ОСОБА_9 відповідної дозвільної документації без надання відповідної неправомірної винагороди. З метою контролю дій ОСОБА_9 , спрямованих на отримання дозвільної документації, під виглядом допомоги, ОСОБА_7 запропонував ОСОБА_9 отримати дозвільну документацію за допомогою директора ТОВ «НВО «Енергопром» ОСОБА_5 , яка діяла в злочинній змові та в групі з ОСОБА_7 та ОСОБА_8 .
У подальшому, у продовж 2021 по січень 2023 (більш точної дати встановити не представилось за можливе) ОСОБА_5 , з метою отримання неправомірної вигоди, спільно з ОСОБА_7 та ОСОБА_8 , діючи з корисливих мотивів, умисно створювали перепони для отримання ОСОБА_9 дозвільної документації у сфері містобудування, а саме містобудівних умов та обмежень для проектування об`єкта будівництва за адресою АДРЕСА_2 .
У той же час, ОСОБА_8 , упродовж з квітня 2020 по січень 2023 року, реалізуючи свій злочинний умисел, спрямований на вимагання неправомірної вигоди, діючи умисно, продовжував здійснювати заходи щодо вимагання від ОСОБА_9 грошових коштів, та при кожній зустрічі нагадував про необхідність сплатити кошти за отримання дозвільної документації, бо в іншому разі ОСОБА_9 не отримає відповідної дозвільної документації, необхідної для будівництва прибудови, за адресою АДРЕСА_2 .
10.01.2023 ОСОБА_9 отримав через центр надання адміністративних послуг пакет дозвільних документів, а саме містобудівних умов та обмежень для проектування об`єкта будівництва за адресою АДРЕСА_2 .
Одночасно з цим, 10.01.2023 ОСОБА_9 почав телефонувати ОСОБА_8 і вимагати надати йому 2000 (дві тисячі) доларів США за те, що надано дозвільні документи, а саме містобудівні умови та обмеження для проектування об`єкта будівництва за адресою АДРЕСА_2 . Зазначені телефонні дзвінки були неодноразові.
Крім того, під час зустрічі з ОСОБА_8 , яка відбулась за місцем мешкання останнього за адресою : АДРЕСА_3 , ОСОБА_8 , продовжуючи свою злочинну діяльність, спрямовану на прохання та одержання службовою особою неправомірної вигоди, для себе та третіх осіб ( ОСОБА_7 та ОСОБА_5 ), за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй службового становища, вчинене за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, повідомив ОСОБА_9 , що той зобов`язаний передати йому 2000 доларів США ( у тому числі, для подальшої передачі частини грошових коштів ОСОБА_7 та ОСОБА_5 ) для оплати наданих дозвільних документів, мотивуючи, що у теперішній час дозволи на будівництво ніхто не отримує, а ОСОБА_8 та ОСОБА_7 разом з ОСОБА_5 вирішили питання надання дозвільної документації, а саме містобудівних умов та обмежень для проектування об`єкта будівництва за адресою: АДРЕСА_2 .
Крім того, ОСОБА_8 , під час зазначеної бесіди повідомив, що у подальшому ОСОБА_9 повинен буде передати йому, ОСОБА_7 та ОСОБА_5 , ще 5000 (п`ять тисяч) доларів США для отримання дозволу від ДАБК та ще 7000 (сім тисяч) доларів США особисто для ОСОБА_7 за узаконення будівництва по завершенню будівельних робіт. Також ОСОБА_8 повідомив, що більше 12 тисяч доларів США з ОСОБА_9 не візьмуть.
З метою подальшої реалізації своєї злочинної діяльності, охопленої єдиним умислом, спрямованим на отримання неправомірної вигоди від ОСОБА_9 , 16.01.2023 ОСОБА_8 організував зустріч з ОСОБА_9 . Під час вказаної зустріч, ОСОБА_8 продовжив вимагати у ОСОБА_9 неправомірну вигоду у розмірі 2000 доларів США за вирішення питання щодо надання дозвільної документації, тим самим вимагаючи неправомірну вигоду для себе та третіх осіб ( ОСОБА_7 та ОСОБА_5 ) за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй службового становища, вчинене за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди.
У подальшому, 16.01.2023 злочинна діяльність ОСОБА_8 , ОСОБА_7 та ОСОБА_5 була припинена працівниками правоохоронних органів після отримання ОСОБА_8 від ОСОБА_9 неправомірної вигоди у розмірі 2 000 доларів США для себе та третіх осіб ( ОСОБА_7 та ОСОБА_5 ) за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй службового становища, вчинене за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди.
24.01.2023 ОСОБА_5 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України прохання та одержання службовою особою неправомірної вигоди, для себе та третьої особи за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, вчинене за попередньою змовою групою осіб, поєднане із вимаганням неправомірної вигоди .
В обґрунтування пред`явленої підозри стороною обвинувачення надані наступні докази: протоколи допиту потерпілого ОСОБА_9 , який розповів про обставини вчиненого кримінального правопорушення з боку ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_5 ; протокол огляду, копіювання та вручення ОСОБА_9 заздалегідь ідентифікованих засобів- грошових коштів в сумі 2000 доларів США (купюрами по 100 доларів США грн., у тому числі серії 1) AL 35666460C; 2) АЕ 93104991В; 3) BD 11278593А; 4) HB 25309069F; 5) AG 34316353A; 6) AE 50970871B; 7) AB 28644277C; 8) AB 93013183P; 9) AJ 00397248A; 10) HF 28068546E; 11) KB 60693240C; 12) FF 63850671A; 13) HF 16961454D; 14) KB 60693239C; 15) HB 44412632P; відображеним в протоколі 16.01.2023; протокол обшуку домоволодіння 16.01.2023 за місцем офіційної реєстрації та мешкання ОСОБА_8 за адресою: АДРЕСА_3 ; під час якого у нього вилучені грошові кошти в розмірі 1500 доларів США, отримані ним в якості неправомірної винагороди від ОСОБА_9 ( 15 купюр номіналом по 100 доларів США серії 1) AL 35666460C; 2) АЕ 93104991В; 3) BD 11278593А; 4) HB 25309069F; 5) AG 34316353A; 6) AE 50970871B; 7) AB 28644277C; 8) AB 93013183P; 9) AJ 00397248A; 10) HF 28068546E; 11) KB 60693240C; 12) FF 63850671A; 13) HF 16961454D; 14) KB 60693239C; 15) HB 44412632P); протоколи негласних слідчих (розшукових) дій; наказ № 14-к від 03.11.2017, виданого керівником Товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче об`єднання «Енергопром» про призначення ОСОБА_5 на посаду директора вказаного ТОВ; протокол загальних зборів учасників ТОВ «НВО «Енергопром» від 03.11.2017; статут ТОВ «НВО «Енергопром».
Враховуючи такий обсяг відомостей кримінального провадження, який об`єктивно свідчить, що на цьому етапі кримінального провадження потреби досудового розслідування виправдовують таке втручання у права підозрюваного, як вжиття запобіжних заходів у зв`язку з наявністю саме обґрунтованої підозри, так як наявні в матеріалах провадження докази формують внутрішнє переконання причетності ОСОБА_5 до вчинення кримінального правопорушення.
При цьому, слідчий суддя зазначає, що факти що підтверджують обґрунтовану підозру не повинні бути такого ж рівня, що й факти, на яких має ґрунтуватися обвинувальний вирок. Стандарт доказування «обґрунтована підозра» не передбачає, що уповноважені органи мають оперувати доказами, достатніми для пред`явлення обвинувачення чи ухвалення обвинувального вироку, що пов`язано з меншою мірою ймовірності, необхідною на ранніх етапах кримінального провадження для обмеження прав особи.
Слідчий суддя вважає необхідним також зазначити, що у п. 48 рішення «Чеботарь проти Молдови» № 35615/06 від 13.11.2007 Європейський Суд з прав людини вказав «Суд повторює, що для того, щоб арешт по обґрунтованій підозрі був виправданий у відповідності з статтею 5 1 (с), поліція не зобов`язана мати докази, достатні для пред`явлення обвинувачення, ні в момент арешту, ні під час перебування заявника під вартою. Метою попереднього тримання під вартою є подальше розслідування кримінальної справи, яке повинно підтвердити або розвіяти підозру, яка є підставою для затримання», у зв`язку з чим вважає за необхідне не брати їх до уваги.
Як особа ОСОБА_5 : є громадянкою України, має постійне місце проживання де проживає разом із чоловіком, який є інвалідом 2 групи, раніше не судима, працює на посаді директора ТОВ «Науково-виробниче об`єднання «Енергопром», за місцем роботи характеризується позитивно.
Суд зазначає, що ризик втечі має оцінюватись у контексті чинників, пов`язаних з характером особи, її моральністю, місцем проживання, родом занять, майновим станом, сімейним зв`язками та усіма видами зв`язку з країною, в якій така особа піддається кримінальному переслідування («Бекчиєв проти Молдови» §58). Серйозність покарання є ревалентною обставиною в оцінці ризику того, що підозрюваний може втекти («Ідалов проти Росії», «Гарицьки проти Польщі», «Храїді проти Німеччини», «Ілійков проти Болгарії»).
Суд зазначає, що ризик втечі має оцінюватись у контексті чинників, пов`язаних з характером особи, її моральністю, місцем проживання, родом занять, майновим станом, сімейним зв`язками та усіма видами зв`язку з країною, в якій така особа піддається кримінальному переслідування («Бекчиєв проти Молдови» §58). Серйозність покарання є ревалентною обставиною в оцінці ризику того, що підозрюваний може втекти («Ідалов проти Росії», «Гарицьки проти Польщі», «Храїді проти Німеччини», «Ілійков проти Болгарії»).
Надаючи оцінку можливості підозрюваного переховуватися від суду, суд бере до уваги, що існує певна ймовірність того, що останній з метою уникнення покарання, передбаченого за вчинення інкримінованого йому тяжкого злочину може вдатися до відповідних дій.
При встановленні наявності ризику впливу на свідків, потерпілого у цьому кримінальному провадженні, слід враховувати встановлену КПК процедуру отримання показань від осіб, які є свідками, у кримінальному провадженні, а саме спочатку на стадії досудового розслідування показання отримуються шляхом допиту слідчим чи прокурором, а після направлення обвинувального акту до суду на стадії судового розгляду - усно шляхом допиту особи в судовому засіданні (частини 1, 2 статті 23, стаття 224 КПК). Суд може обґрунтовувати свої висновки лише на показаннях, які він безпосередньо сприймав під час судового засідання або отриманих у порядку, передбаченому статтею 225 КПК, тобто допитаних на стадії досудового розслідування слідчим суддею. Суд не вправі обґрунтовувати судові рішення показаннями, наданими слідчому, прокурору, або посилатися на них (частина 4 статті 95 КПК).
За таких обставин ризик впливу на потерпілого, свідків існує не лише на початковому етапі кримінального провадження при зібранні доказів, а й на стадії судового розгляду до моменту безпосереднього отримання судом показань та дослідження їх судом.
Вищезазначене дає підстави обґрунтовано припускати ймовірну можливість незаконного впливу зі сторони підозрюваної на потерпілого , свідків , а також переховування від органу досудового розслідування, суду.
З урахуванням наведеного, слідчий суддя вважає встановленими існування ризиків, передбачених п.п. 1, 3 ч.1 ст. 177 КПК України.
Наявність ризиків передбачених п.п. 2, 5 ч.1 ст. 177 КПК України прокурором на доведено.
Під час розгляду клопотання слідчим суддею вивчалась можливість застосування відносно підозрюваної більш м`якого запобіжного заходу для запобігання вищезазначених ризиків.
Відповідно до ч. 3 ст. 176 КПК України, слідчий суддя, суд відмовляє у застосуванні запобіжного заходу, якщо слідчий, прокурор не доведе, що встановлені під час розгляду клопотання про застосування запобіжних заходів обставини, є достатніми для переконання, що жоден із більш м`яких запобіжних заходів, передбачених частиною першою цієї статті, не може запобігти доведеним під час розгляду ризику або ризикам. При цьому найбільш м`яким запобіжним заходом є особисте зобов`язання, а найбільш суворим - тримання під вартою.
Відповідно до ч. 4 ст. 194 КПК України, якщо при розгляді клопотання про обрання запобіжного заходу прокурор доведе обставини, передбачені пунктами 1 та 2 ч. 1 цієї статті (тобто, наявність обґрунтованої підозри, наявність достатніх підстав вважати, що існує хоча б один із ризиків, передбачених ст. 177 КПК України), але не доведе обставини, передбачені пунктом 3 ч. 1 цієї статті (тобто, недостатність застосування більш м`яких запобіжних заходів для запобігання ризикам, зазначеним в клопотанні), слідчий суддя має право застосувати більш м`який запобіжний захід, ніж той, який зазначений в клопотанні, а також покласти на підозрюваного, обвинуваченого обов`язки, передбачені ч. 5 цієї статті, необхідність покладання яких встановлена з наведеного прокурором обґрунтування клопотання.
Слідчий суддя вважає за необхідне в задоволенні клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно підозрюваної відмовити, у зв`язку з відсутністю в клопотанні належного обґрунтування стороною обвинувачення обрання відносно підозрюваної запобіжного заходу саме у вигляді тримання під вартою, який є найбільш суворим видом із п`яти видів запобіжних заходів, визначених в ст. 176 КПК України.
Надані стороною обвинувачення кримінального провадження дані не свідчать про те, що застосування більш м`яких запобіжних заходів є недостатнім для запобігання ризиків, доведених у судовому засіданні.
Так із наданих документів вбачається, що підозрювана працю, за місцем роботи характеризується позитивно, раніше є не судимим, має сім`ю і постійне місце проживання..
З урахуванням наведеного метою забезпечення виконання підозрюваною покладених на неї обов`язків, а також з урахуванням встановлених ризиків, тяжкість покарання, що загрожує їй в разі визнання винуватою у кримінальному правопорушенні, у вчиненні якого підозрюється, слідчий суддя вважає можливим застосувати до неї більш м`який запобіжний захід, ніж той, який зазначено в клопотанні, у вигляді цілодобового домашнього арешту, оскільки прокурор, слідчий не довели недостатність застосування більш м`яких запобіжних заходів для запобігання встановлених ризиків.
Слідчий суддя вважає, що запобігання встановленим під час розгляду клопотання ризикам можливе не лише при умові тримання підозрюваної під вартою і вважає достатнім для досягнення вказаної мети застосування до неї більш м`якого запобіжного заходу, а саме цілодобового домашнього арешту, з покладанням обов`язків, передбачених в ст. 194 КПК України, з урахуванням усіх обставин справи, доказів в підтвердження підозри та особи підозрюваної
Те що ОСОБА_5 підозрюється у вчинені корупційного кримінального правопорушення, не є обставиною, яка підтверджує необхідність застосування до неї найбільш суворого запобіжного заходу.
Керуючись ст. ст. 177, 178, 182, 183, 193, 194, 196, 197, 206, 211, 309, 372, 395 КПК України, слідчий суддя,
постановив :
В задоволені клопотання слідчого про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно підозрюваної ОСОБА_5 відмовити.
Застосувати до підозрюваної ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арештуза адресою: АДРЕСА_1 .
Покласти на підозрювану ОСОБА_5 наступні обов`язки:
- не залишати місце проживання за адресою: АДРЕСА_1 без дозволу слідчого, прокурора або суду;
-прибувати до слідчого, прокурора, суду у термін визначений слідчим, прокурором чи судом;
-не відлучатися із м. Харкова без дозволу слідчого, прокурора чи суду;
-здати до відповідного органу паспорт/паспорти для виїзду закордон чи інші документи, які надають право на такий виїзд;
-утримуватися від спілкування з підозрюваними ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_3
- повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця мешкання.
Встановити строк дії даної ухвали з 30.01.2023. до 24.03.2023р..
Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Харківського апеляційного суду протягом п`яти днів з дня її проголошення.
Ухвала підлягаєнегайному виконаннюпісля їїоголошення.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Київський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 30.01.2023 |
Оприлюднено | 03.02.2023 |
Номер документу | 108725119 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про застосування запобіжних заходів тримання під вартою |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні