ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
02.02.2023 Справа № 914/2980/22
м.Львів
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю «Львівенергозбут», м.Львів
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Технології розваг», м.Львів
про стягнення 85006,67 грн. штрафу
Суддя Кітаєва С.Б.
При секретарі Сосницькій А.А.
Представники сторін:
від позивача: Дятлов О.Л. - представник
від відповідача: не з`явився
Суть спору:
На розгляд Господарського суду Львівської області поступив позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Львівенергозбут» до Товариства з обмеженою відповідальністю «Технології розваг» про стягнення 85006,67 грн. штрафу за дострокове розірвання договору про постачання електричної енергії споживачу.
Рух справи викладено у відповідних ухвалах суду у справі. Так, зокрема, в підготовчому засіданні 17.01.2023 оголошено перерву до 02.02.2023 на 14:00 год.
01.02.2023, за вх. №2380/23, від відповідача надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.
Позивач явку повноважного представника в судове засідання 02.02.2023 забезпечив, не заперечив проти відкладення розгляду справи.
Відповідач явку повноважного представника в судове засідання 02.02.2023 не забезпечив.
Суд зазначає, що в силу приписів ст.2 ГПК України, завданням господарського судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів, пов`язаних із здійсненням господарської діяльності, та розгляд інших справ, віднесених до юрисдикції господарського суду, з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав і законних інтересів фізичних та юридичних осіб, держави.
Відповідно до ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод кожній фізичній або юридичній особі гарантується право на розгляд судом упродовж розумного строку цивільної, кримінальної, адміністративної або господарської справи, а також справи про адміністративне правопорушення, в якій вона є стороною.
Згідно ст. 114 ГПК України, суд має встановлювати розумні строки для вчинення процесуальних дій. Строк є розумним, якщо він передбачає час, достатній, з урахуванням обставин справи, для вчинення процесуальної дії, та відповідає завданню господарського судочинства.
Поняття розумного строку не має чіткого визначення, проте розумним слід уважати строк, який необхідний для вирішення справи відповідно до вимог матеріального та процесуального законів.
Європейський суд з прав людини щодо критеріїв оцінки розумності строку розгляду справи визначився, що строк розгляду має формувати суд, який розглядає справу. Саме суддя має визначати тривалість вирішення спору, спираючись на здійснену ним оцінку розумності строку розгляду в кожній конкретній справі, враховуючи її складність, поведінку учасників процесу, можливість надання доказів тощо.
Враховуючи неявку представника відповідача та його клопотання про відкладення підготовчого засідання, з метою забезпечення процесуальних прав учасників справи, принципів рівності та змагальності сторін, суд вирішив відкласти підготовче засідання.
Керуючись ст.ст. 2, 202, 216, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
У Х В А Л И В:
1. Судове засідання відкласти в межах розумних строків на 23.02.2023 до 15:00 год.
Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Львівської області за адресою: 79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128, 2-й поверх, зал судових засідань №9.
2. Сторонам: явка повноважних представників в судове засідання.
3. Ухвала набирає законної сили в порядку ст.235 ГПК України.
Суддя Кітаєва С.Б.
Суд | Господарський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 02.02.2023 |
Оприлюднено | 07.02.2023 |
Номер документу | 108789487 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань купівлі-продажу поставки товарів, робіт, послуг енергоносіїв |
Господарське
Господарський суд Львівської області
Кітаєва С.Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні