Ухвала
від 08.02.2023 по справі 910/1813/23
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м. Київ, вул. Б.Хмельницького, буд. 44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

м. Київ

08.02.2023Справа № 910/1813/23

Суддя Мудрий С.М., розглянувши позовну заяву товариства з обмеженою відповідальністю "Автобудінвест" Столичне шосе, буд. 103, корпус 1, поверх 21, м. Київ, 03026

до Київської міської ради вул. Хрещатик, буд. 36, м. Київ, 01044

про поновлення договору оренди

ВСТАНОВИВ:

До господарського суду міста Києва надійшла позовна заява товариства з обмеженою відповідальністю "Автобудінвест" до Київської міської ради про поновлення договору оренди, а саме: визнати договір оренди земельної ділянки від 18.07.2007 №834у, зареєстрований Головним управлінням земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 23.07.2007 за №85-6-00338, поновленим на той самий строк і на тих самих умовах у редакції додаткової угоди викладеної у позові.

Відповідно до ч. 3 ст. 12 ГПК України справи, які через складність або інші обставини недоцільно розглядати у спрощеному позовному провадженні, розглядаються у загальному позовному провадженні.

Приймаючи до уваги викладене, характер спірних правовідносин, предмет доказування, господарський суд приходить до висновку про здійснення розгляду даної справи за правилами загального позовного провадження.

Щодо клопотань позивача про залучення третіх осіб, суд відзначає наступне.

Відповідно до ч. 1 ст. 50 ГПК України треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого провадження у справі або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права або обов`язки щодо однієї із сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за заявою учасників справи.

Дослідивши матеріали справи, врахувавши при цьому предмет та підстави даного позову, а також те, що рішення у даній справі може вплинути на їх права та обов`язки, господарський суд дійшов висновку про задоволення клопотання позивача та залучення третіх осіб:

- на стороні позивача: товариство з обмеженою відповідальністю "Автобудінвест Плюс" (04070, м. Київ, вул. Іллінська, будинок 22/13, код ЄДРПОУ 43312232),

- на стороні відповідача: - Департамент земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (01601, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 32-А, код ЄДРПОУ 26199097).

Керуючись ч.1 ст. 50, ст.ст. 176, 182, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.

2. Справу розглядати за правилами загального позовного провадження.

3. Підготовче засідання у справі призначити на 28.02.23 о 10:30 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44- Б, зал № 17 .

4. Зобов`язати позивача:

- надіслати третім особам копії позовної заяви і доданих до неї документів, докази чого надати суду.

5. Запропонувати відповідачу у строк протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення даної ухвали подати суду відзив на позов відповідно до вимог статті 165 Господарського процесуального кодексу України, а також всі докази, що підтверджують заперечення проти позову; забезпечити направлення позивачу копію відзиву на позов та доданих до нього документів, докази на підтвердження такого направлення надати суду. Попередити відповідача, що у разі ненадання відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи відповідно до частини 2 статті 178 Господарського процесуального кодексу України.

6. Залучити у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача:

- товариство з обмеженою відповідальністю "Автобудінвест Плюс" (04070, м. Київ, вул. Іллінська, будинок 22/13, код ЄДРПОУ 43312232).

7. Залучити у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача:

- Департамент земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (01601, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 32-А, код ЄДРПОУ 26199097).

8. Запропонувати третім особам у строк до 27.02.2023 року подати пояснення щодо позову або відзиву в порядку статті 168 Господарського процесуального кодексу України.

9. Попередити учасників судового процесу, що при ухиленні від виконання вимог суду до них можуть бути застосовані заходи процесуального примусу у вигляді штрафу, передбаченого ст. 135 Господарського процесуального кодексу України.

10. Заяви, клопотання, відзив, відповідь на відзив і заперечення на відповідь подавати тільки в письмовій формі.

11. Попередити учасників судової справи, що письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії (належної якості).

12. Повідомити учасників справи про відсутність у суду технічної можливості забезпечення учасникам справи права брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду до затвердження Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.

13. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя С. М. Мудрий

ДО ВІДОМА СТОРІН: ОЗНАЙОМЛЕННЯ з матеріалами справи здійснюється ЩОСЕРЕДИ з 14:00 до 17:30 ТА ЩОП`ЯТНИЦІ з 14:00 до 16:30 у приміщенні господарського суду міста Києва за наявності ЗАВЧАСНО поданого через канцелярію суду клопотання про ознайомлення з матеріалами справи, документа, що посвідчує особу, оригіналу довіреності та належним чином засвідченої копії для долучення до матеріалів справи.

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення08.02.2023
Оприлюднено10.02.2023
Номер документу108874200
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі) про державну власність щодо оренди

Судовий реєстр по справі —910/1813/23

Постанова від 05.09.2023

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Яковлєв М.Л.

Ухвала від 11.07.2023

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Яковлєв М.Л.

Ухвала від 13.06.2023

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Яковлєв М.Л.

Ухвала від 30.05.2023

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Яковлєв М.Л.

Рішення від 11.04.2023

Господарське

Господарський суд міста Києва

Мудрий С.М.

Ухвала від 14.03.2023

Господарське

Господарський суд міста Києва

Мудрий С.М.

Ухвала від 28.02.2023

Господарське

Господарський суд міста Києва

Мудрий С.М.

Ухвала від 08.02.2023

Господарське

Господарський суд міста Києва

Мудрий С.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні