Ухвала
від 13.02.2023 по справі 902/300/22
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ


У Х В А Л А

13 лютого 2023 р. Справа № 902/300/22

Господарський суд Вінницької області у складі : головуючий суддя Тісецький С.С., секретар судового засідання Шарафіна С.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в режимі відеоконференції матеріали у справі

за заявою: ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 )

про неплатоспроможність

Представники сторін: арбітражний керуючий Дейнека М.І.

В С Т А Н О В И В :

В провадженні Господарського суду Вінницької області перебуває справа №902/300/22 за заявою ОСОБА_1 про неплатоспроможність.

Ухвалою від 18.10.2022 року відкрито провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 . Введено процедуру реструктуризації боргів боржника. Призначено керуючим реструктуризацією у справі арбітражного керуючого Дейнеку М.І.

Ухвалою від 12.12.2022 року призначено попереднє засідання у справі на 13.02.2023.

Ухвалою від 31.01.2023 року визнано грошові вимоги АТ "Альфа-Банк" до боржника в розмірі 55 384,69 грн. - заборгованості (друга черга задоволення); а також 4 962,00 грн. - витрат на сплату судового збору за подання кредиторської заяви (підлягають відшкодуванню позачергово до задоволення вимог кредиторів).

02.02.2023 року на електронну адресу суду від арбітражного керуючого Дейнеки М.І. надійшов лист № 902/300/22-17 від 02.02.2023 року до якого додано звіт № 902/300/22-16 від 02.02.2023 року про результати перевірки декларації боржника.

03.02.2023 року до суду від боржника надійшло клопотання/заява б/н від 02.02.2023 року до якого додано виправленні декларації за 2019-2021 роки.

Ухвалою від 06.02.2023 року задоволено клопотання арбітражного керуючого Дейнеки М.І. № 902/300/22-18 від 02.02.2023 року про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, за допомогою програмного забезпечення "EasyCon". Ухвалено забезпечити участь арбітражного керуючого Дейнеки М.І. у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду у справі № 902/300/22, яке призначено на 13.02.2023 року - 11:00 год., в приміщенні Господарського суду Вінницької області, з використання системи відеоконференцзв`язку "EasyCon".

13.02.2023 року на електронну адресу суду від арбітражного керуючого Дейнеки М.І. надійшло клопотання № 902/300/22-20 від 10.02.2023 року про затвердження плану реструктуризації боргів боржника, до якого додано: акт опису майна боржника від 28.11.2022 року, протокол засідання зборів кредиторів від 10.02.2023 року, план реструктуризації боргів боржника.

В судове засідання на визначену дату з`явився арбітражний керуючий. Боржник та кредитор правом участі в судовому засіданні не скористались.

В ході розгляду справи арбітражний керуючий зазначив про можливість проведення попереднього судового засідання у цій справі.

Суд, заслухавши арбітражного керуючого та оглянувши матеріали справи, дійшов висновку про можливість проведення попереднього судового засідання у цій справі.

Таким чином, суд заслухавши керуючого реструктуризацією, дослідивши матеріали справи, встановив наступне та дійшов таких висновків.

Згідно матеріалів справи, ухвалою від 31.01.2023 року визнано грошові вимоги АТ "Альфа-Банк" до боржника в розмірі 55 384,69 грн. - заборгованості (друга черга задоволення); а також 4 962,00 грн. - витрат на сплату судового збору за подання кредиторської заяви (підлягають відшкодуванню позачергово до задоволення вимог кредиторів).

Водночас, судом встановлено, що інші кредиторські заяви у цій справі до суду не надходили.

З врахуванням встановлених обставин справи, суд дійшов таких висновків.

Відповідно до ч. 1, ч. 3 ст. 3 ГПК України, судочинство в господарських судах здійснюється відповідно до Конституції України, цього Кодексу, Закону України "Про міжнародне приватне право", Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", а також міжнародних договорів, згода на обов`язковість яких надана Верховною Радою України. Судочинство у господарських судах здійснюється відповідно до закону, чинного на час вчинення окремої процесуальної дії, розгляду і вирішення справи.

Відповідно до ч. 1 ст. 2 Кодексу України з процедур банкрутства (далі - КУзПБ), провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України.

Згідно ст. 1 КУзПБ, кредитор - юридична або фізична особа, а також контролюючий орган, уповноважений відповідно до Податкового кодексу України здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування у межах своїх повноважень, та інші державні органи, які мають вимоги щодо грошових зобов`язань до боржника; забезпечені кредитори - кредитори, вимоги яких до боржника або іншої особи забезпечені заставою майна боржника; конкурсні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли до відкриття провадження у справі про банкрутство і виконання яких не забезпечено заставою майна боржника.

Згідно ст. 113 КУзПБ, провадження у справах про неплатоспроможність боржника - фізичної особи, фізичної особи - підприємця здійснюється в порядку, визначеному цим Кодексом для юридичних осіб, з урахуванням особливостей, встановлених цією Книгою.

Відповідно до ч. 2, ч. 4 ст. 122 КУзПБ, попереднє засідання суду проводиться не пізніше 60 днів з дня відкриття провадження у справі про неплатоспроможність.

В ухвалі за результатами попереднього засідання суду, зокрема, зазначаються: 1) обов`язок керуючого реструктуризацією провести збори кредиторів, які мають відбутися не пізніше 14 днів з дня постановлення такої ухвали; 2) дата засідання господарського суду, яке має відбутися не пізніше 60 днів з дня постановлення такої ухвали, на якому буде розглянуто погоджений кредиторами план реструктуризації боргів або прийнято рішення про перехід до процедури погашення боргів чи про закриття провадження у справі.

За змістом ч. 1 ст. 123 КУзПБ, протягом трьох робочих днів після постановлення ухвали за результатами попереднього засідання господарського суду арбітражний керуючий згідно з цією ухвалою письмово повідомляє кредиторів про місце і час проведення зборів кредиторів та організовує їх проведення. Участь кредиторів у зборах кредиторів, визначення кількості голосів кредиторів з правом вирішального голосу та учасників зборів кредиторів з правом дорадчого голосу здійснюються в порядку, визначеному цим Кодексом для юридичних осіб.

Відповідно до ч. 2 ст. 47 КУзПБ, у попередньому засіданні господарський суд розглядає всі вимоги кредиторів, що надійшли протягом строку, передбаченого частиною першою статті 45 цього Кодексу, у тому числі щодо яких були заперечення боржника або розпорядника майна.

За результатами попереднього засідання господарський суд постановляє ухвалу, в якій, серед іншого зазначаються: розмір та перелік усіх визнаних судом вимог кредиторів, що вносяться розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів; розмір та перелік не визнаних судом вимог кредиторів.

Враховуючи викладене та встановлені обставини справи, дослідивши письмові докази, суд дійшов висновку, що наявних у справі доказів достатньо для встановлення переліку та розміру визнаних судом вимог кредиторів, які підлягають внесенню до реєстру вимог кредиторів боржника у даній справі.

Також, судом встановлено, що відповідно до абз. 2 п. 1-2 Прикінцевих та перехідних положень КУзПБ, було проведено засідання перших зборів кредиторів боржника шляхом опитування (протокол № 1 від 10.02.2023 року), за результатами проведення яких було прийнято наступні рішення: прийняти до відома звіт арбітражного керуючого про результати розгляду декларації про майновий стан боржника; схвалити план реструктуризації боргів боржника, яким передбачено сплату боржником визнаних судом грошових вимог у справі протягом трьох з половиною років; звернутись з відповідним клопотанням до суду про затвердження плану реструктуризації боргів боржника, уповноважити керуючого реструктуризацією підготувати та подати до суду відповідне клопотання.

З огляду на наведені обставини, суд дійшов висновку про можливість розгляду в даному судовому засіданні клопотання арбітражного керуючого Дейнеки М.І. про затвердження плану реструктуризації боргів боржника.

Так, до згаданого вище клопотання арбітражним керуючим Дейнекою М.І. долучено план реструктуризації боргів боржника у справі № 902/300/22, наступного змісту :

I. Загальні положення

1. План реструктуризації боргів боржника у справі про неплатоспроможність ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1 ), розроблено відповідно до статті 124 Кодексу України з процедур банкрутства з метою відновлення платоспроможності боржника шляхом зміни способу та порядку виконання його зобов`язань на умовах та в порядку, визначених цим планом реструктуризації боргів боржника.

II. Предмет плану реструктуризації боргів боржника

1. Сума визнаних господарським судом вимог кредиторів, включених до реєстру вимог кредиторів 60 346,69 (шістдесят тисяч триста сорок шість грн. 69 коп.)

2. Сума вимог кредиторів, що підлягає реструктуризації відповідно до цього плану реструктуризації боргів боржника, становить 60 346,69 (шістдесят тисяч триста сорок шість грн. 69 коп.) та складається:

- Акціонерне товариство "Альфа Банк" (код ЄДРПОУ 23494714)

основний борг - 55 384,69 грн., судовий збір - 4 962,00 грн.

Разом - 60 346,69 грн.

3. Майновий стан боржника (за результатами інвентаризації):

3.1. Перелік майна боржника (рухоме/нерухоме) згідно з описом:

назва майна боржника: рухоме майно " - "; нерухоме майно: земельна ділянка - Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Широка Гребля; кадастровий номер: 3521186200:02:000:0242, право власності 100%.

4. Майно боржника, яке є предметом забезпечення: відсутнє.

5. Інформація про доходи боржника

5.1. Доходи, які боржник отримує:

- офіційна заробітна плата боржника в середньому на місяць - 16 312,28 грн.

5.2. Доходи, які боржник розраховує отримати протягом процедури реструктуризації боргів:

загальні доходи боржника (в місяць) - 16 312,28 грн.

офіційна заробітна плата боржника в середньому на місяць - 16 312,28 грн.

6. Розмір суми, яка щомісяця виділятиметься для погашення вимог кредиторів: 2 011,55 грн.

7. Розмір суми, яка щомісяця виділятиметься для погашення наявних у боржника обов`язкових періодичних зобов`язань (виплата аліментів тощо) - відсутня.

8. Вимоги кредиторів, які будуть прощені (списані) у разі виконання плану реструктуризації боргів - відсутні.

9. Розмір суми, яка щомісяця залишатиметься боржнику на задоволення побутових потреб:

загальні витрати боржника (в місяць) - 14 300,73 грн.

необхідний прожитковий мінімум в місяць для боржника - 2 684 грн.

необхідний прожитковий мінімум в місяць на мою дитину до 6 років - 2 272 грн.

необхідний прожитковий мінімум в місяць на мою дитину від 6 до 18 років - 2 833 грн.

щомісячні витрати на дітей (школа, садок, репетиторство, інше) - 2 000 грн.

необхідні витрати в місяць на медичне лікування (додається) - 2 000 грн.

плата за комунальні послуги житла боржника згідно квитанцій - 2 111,73 грн. в середньому на місяць.

необхідні витрати в місяць на оплату послуг інтернету - 260 грн. в місяць.

необхідні витрати в місяць на оплату послуг мобільного зв`язку - 140 грн. в місяць.

10. Порядок і строки реалізації майна боржника (частини майна), у тому числі, що є предметом забезпечення - планом реструктуризації не передбачено.

11. Задоволення вимог забезпечених кредиторів за рахунок продажу майна боржника, що є предметом забезпечення - планом реструктуризації не передбачено.

12. Зміна способу та порядку виконання зобов`язань - розстрочення всіх кредиторських вимог.

13. Відстрочення чи розстрочення або спрощення (списання) боргів чи їх частини:

13.1. Відстрочення боргів чи їх частини - планом реструктуризації не передбачено.

13.2. Розстрочення боргів чи їх частини:

Акціонерне товариство "Альфа Банк" (найменування з 30.11.2022 р. - АТ "СЕНС БАНК") - загальна сума вимог кредитора - 60 346,69 грн.; графік погашення вимог кредитора протягом наступних 30 місяців - щомісяця у період з лютого 2023 р. по липень 2025 р.; сума виплат - 2 011,55 грн.

Розбивка (деталізація) щомісячних платежів по періодах:

02.2023р. погашення судового збору 2011,55 грн.

03.2023р. погашення судового збору 2011,55 грн.

04.2023р. погашення судового збору 938,90 грн., погашення основного боргу 1072,65грн.

05.2023р. погашення основного боргу 2011,55 грн.

06.2023р. погашення основного боргу 2011,55 грн.

07.2023р. погашення основного боргу 2011,55 грн.

08.2023р. погашення основного боргу 2011,55 грн.

09.2023р. погашення основного боргу 2011,55 грн.

10.2023р. погашення основного боргу 2011,55 грн.

11.2023р. погашення основного боргу 2011,55 грн.

12.2023р. погашення основного боргу 2011,55 грн.

01.2024р. погашення основного боргу 2011,55 грн.

02.2024р. погашення основного боргу 2011,55 грн.

03.2024р. погашення основного боргу 2011,55 грн.

04.2024р. погашення основного боргу 2011,55 грн.

05.2024р. погашення основного боргу 2011,55 грн.

06.2024р. погашення основного боргу 2011,55 грн.

07.2024р. погашення основного боргу 2011,55 грн.

08.2024р. погашення основного боргу 2011,55 грн.

09.2024р. погашення основного боргу 2011,55 грн.

10.2024р. погашення основного боргу 2011,55 грн.

11.2024р. погашення основного боргу 2011,55 грн.

12.2024р. погашення основного боргу 2011,55 грн.

01.2025р. погашення основного боргу 2011,55 грн.

02.2025р. погашення основного боргу 2011,55 грн.

03.2025р. погашення основного боргу 2011,55 грн.

04.2025р. погашення основного боргу 2011,55 грн.

05.2025р. погашення основного боргу 2011,55 грн.

06.2025р. погашення основного боргу 2011,55 грн.

07.2025р. погашення основного боргу 2011,74 грн.

Всього 60 346,69 грн.

13.3. Спрощення (списання) боргів чи їх частини - не передбачено.

14. Виконання зобов`язань боржника третіми особами - планом реструктуризації не передбачено.

15. Заходи, спрямовані на покращення майнового стану боржника та задоволення вимог кредиторів планом реструктуризації не передбачено.

III. Прикінцеві положення

1. Строк виконання плану реструктуризації боргів боржника: до 30 липня 2025 року

2. Додаткові умови виконання плану реструктуризації боргів боржника: відсутні.

3. Умови та порядок внесення змін та доповнень до плану реструктуризації боргів боржника: рішенням зборів кредиторів у порядку, встановленому ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства.

4. Участь керуючого реструктуризацією у виконанні плану реструктуризації боргів боржника, його повноваження та джерела виплати йому основної винагороди - планом реструктуризації не передбачено.

Так, згаданий план реструктуризації підписано керуючим реструктуризацією арбітражним керуючим Дейнекою М.І., погоджено боржником - ОСОБА_1., та схвалено єдиним конкурсним кредитором боржника 10.02.2023 року (протокол № 1 від 10.02.2023 року).

З врахуванням встановлених обставин, суд дійшов таких висновків.

Згідно ст. 1 КУзПБ, реструктуризація боргів боржника - судова процедура у справі про неплатоспроможність фізичної особи, що застосовується з метою відновлення платоспроможності боржника шляхом зміни способу та порядку виконання його зобов`язань згідно з планом реструктуризації боргів боржника.

Відповідно до ч.ч. 1-3, 6 ст. 124 КУзПБ, план реструктуризації боргів боржника розробляється з метою відновлення платоспроможності боржника.

У плані реструктуризації боргів боржника зазначаються: 1) обставини, які спричинили неплатоспроможність боржника; 2) інформація про визнані судом вимоги кредиторів із зазначенням їх розміру та черговості задоволення; 3) інформація про майновий стан боржника за результатами проведених заходів з виявлення та складання опису майна боржника (проведення інвентаризації); 4) інформація про всі доходи боржника, у тому числі доходи, які боржник розраховує отримати протягом процедури реструктуризації боргів; 5) розмір суми, яка щомісяця буде виділятися для погашення вимог кредиторів; 6) вимоги кредиторів до боржника, які будуть прощені (списані) у разі виконання плану реструктуризації боргів; 7) розмір суми, яка щомісяця залишатиметься боржнику на задоволення побутових потреб, у розмірі не менше одного прожиткового мінімуму на боржника та на кожну особу, яка перебуває на його утриманні.

План реструктуризації боргів боржника може містити положення про: 1) реалізацію в процедурі реструктуризації боргів частини майна боржника, у тому числі того, що є предметом забезпечення, черговість, строки реалізації такого майна та кошти, які планується отримати від його реалізації; 2) зміну способу та порядку виконання зобов`язань, у тому числі розміру та строків погашення боргів; 3) відстрочення чи розстрочення або прощення (списання) боргів чи їх частини; 4) виконання зобов`язань боржника третіми особами, зокрема шляхом укладення договору поруки, гарантії та інших правочинів згідно з цивільним законодавством; 5) інші заходи, спрямовані на покращення майнового стану боржника та задоволення вимог кредиторів (перекваліфікація, працевлаштування тощо).

Строк виконання плану реструктуризації боргів боржника у справі про неплатоспроможність не може перевищувати п`ять років.

Згідно ст. 125 КУзПБ, не підлягають реструктуризації борги боржника щодо сплати аліментів, відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров`я або смертю фізичної особи, щодо сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування та щодо сплати інших обов`язкових платежів на загальнообов`язкове державне соціальне страхування. План реструктуризації боргів боржника затверджується господарським судом лише після повного погашення боргів боржника щодо сплати аліментів, відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров`я або смертю фізичної особи, щодо сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування та щодо сплати інших обов`язкових платежів на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, якщо така заборгованість існує.

В силу ч. 2 ст. 123 КУзПБ, основними завданнями зборів кредиторів у процедурі реструктуризації боргів боржника, окрім іншого, є: розгляд проекту плану реструктуризації боргів боржника; прийняття рішення про схвалення плану реструктуризації боргів боржника або про звернення з клопотанням до господарського суду про перехід до процедури погашення боргів боржника або про закриття провадження у справі про неплатоспроможність.

Частиною 8 ст. 123 КУзПБ передбачено, що до компетенції зборів кредиторів належить прийняття рішення, зокрема, про схвалення плану реструктуризації боргів боржника, інші питання, передбачені законодавством.

Згідно ч. 5 ст. 123 КУзПБ, рішення про затвердження плану реструктуризації боргів приймається конкурсними та забезпеченими кредиторами окремо. План реструктуризації боргів та зміни до нього вважаються схваленими, якщо їх підтримали всі забезпечені кредитори та не менше 50 відсотків конкурсних кредиторів. Голоси заінтересованих осіб не враховуються для визначення необхідної більшості голосів.

Як встановлено судом, 10.02.2023 року відповідно до абз. 2 п. 1-2 Прикінцевих та перехідних положень КУзПБ, відбулось засідання зборів кредиторів боржника шляхом опитування (протокол № 1 від 10.02.2023 року), за результатами проведення яких було прийнято рішення, зокрема: схвалити план реструктуризації боргів боржника, яким передбачено сплату боржником визнаних судом грошових вимог у справі протягом трьох з половиною років; звернутись з відповідним клопотанням до суду про затвердження плану реструктуризації боргів боржника, уповноважити керуючого реструктуризацією підготувати та подати до суду відповідне клопотання.

Відповідні обставини підтверджуються наданими доказами.

Також, судом встановлено, що план реструктуризації боргів розроблено з метою відновлення платоспроможності боржника; зміст плану реструктуризації відповідає вимогам ч.ч.2,3 ст. 124 КУзПБ; визначений строк виконання не перевищує строк, встановлений законодавчо (ч. 6 ст. 124 КУзПБ). Керуючим реструктуризацією дотримано порядок розробки, погодження боржником плану реструктуризації та подання до суду заяви про його затвердження (ст. ст. 124, 126 КУзПБ).

Будь-яких заперечень щодо укладення, схвалення і затвердження плану реструктуризації боргів боржника у цій справі до суду не надходило та не заявлялося.

Відповідно до ч. 7 ст. 126 КУзПБ, господарський суд зобов`язаний затвердити план реструктуризації боргів боржника, якщо такий план схвалений кредиторами та боржником.

За змістом ч. ч. 1-5 ст. 127 КУзПБ, план реструктуризації боргів боржника набирає чинності з дня його затвердження господарським судом і є обов`язковим для боржника та кредиторів.

З дня затвердження судом плану реструктуризації боргів боржника вимоги, включені до такого плану, можуть бути задоволені лише у порядку і спосіб, визначені в плані реструктуризації боргів боржника. Крім договорів, які передбачені планом реструктуризації боргів, боржник протягом реструктуризації не має права: 1) здійснювати правочини щодо відчуження або обтяження нерухомого та рухомого майна боржника, включаючи майнові і немайнові об`єкти, цінні папери тощо, вартість яких перевищує 10 розмірів мінімальної заробітної плати; 2) укладати договори позики, довічного утримання, уступки вимоги, переведення боргу, передачі в довірче управління майна боржника; 3) виступати поручителем за зобов`язаннями інших осіб.

Протягом дії плану реструктуризації боргів боржник повинен повідомляти кредиторів, включених до плану реструктуризації боргів, про істотні зміни у своєму майновому стані, а також про отримання позик і кредитів, у тому числі про придбання товарів у кредит, повідомляти інші сторони перед укладенням таких договорів про введення щодо нього процедури реструктуризації боргів.

З дня затвердження судом плану реструктуризації боргів припиняються повноваження керуючого реструктуризацією, крім випадків, якщо: 1) планом реструктуризації боргів передбачено подальшу участь керуючого реструктуризацією у виконанні такого плану, його повноваження та джерела виплати йому основної винагороди; 2) планом реструктуризації боргів передбачено продаж майна боржника. У такому разі керуючий реструктуризацією продовжує виконувати свої повноваження до завершення продажу майна боржника, розподілу отриманих від реалізації майна коштів, затвердження звіту про такий розподіл зборами кредиторів та подання такого звіту до суду.

Згідно ч. 1, ч. 3 ст. 128 КУзПБ, з дня затвердження плану реструктуризації боргів боржник починає погашення вимог кредиторів згідно з умовами такого плану. У разі порушення боржником плану реструктуризації боргів кредитори, вимоги яких включені до такого плану, мають право звернутися до господарського суду з клопотанням про закриття провадження у справі або про введення процедури погашення боргів боржника.

Відповідно до ч. 1 ст. 129 КУзПБ, не пізніше п`яти днів після закінчення строку виконання плану реструктуризації боргів боржника, а також за наявності підстав для дострокового припинення процедури реструктуризації боргів боржник зобов`язаний надати суду та кредиторам, включеним до плану реструктуризації боргів, звіт про виконання плану реструктуризації боргів. До звіту про виконання плану реструктуризації боргів боржника додаються докази задоволення вимог кредиторів згідно з таким планом.

Суд зауважує, що підстав для відмови у затвердженні плану реструктуризації боргів боржника, визначених у ч. 8 ст. 126 КУзПБ судом не виявлено.

Відтак, враховуючи наведені вище обставини та положення закону, розглянувши поданий план реструктуризації боргів Боржника та долучені до матеріалів справи докази, заслухавши пояснення арбітражного керуючого, суд дійшов висновку про задоволення клопотання арбітражного керуючого Дейнеки М.І. № 902/300/22-20 від 10.02.2023 року про затвердження плану реструктуризації боргів боржника у справі № 902/300/22 та затвердження плану реструктуризації боргів Боржника у цій справі.

При цьому, оскільки, планом реструктуризації боргів Боржника у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 не передбачено подальшої участі керуючого реструктуризацією у виконанні цього плану, його повноважень та джерел виплати йому основної винагороди, а також не передбачено продажу майна Боржника, суд вважає за необхідне припинити повноваження арбітражного керуючого Дейнеки М.І. як керуючого реструктуризацією боржника - фізичної особи ОСОБА_1 у справі № 902/300/22

Керуючись ст. ст. 1, 2, 6, 9 (ч. 4), 47, 113, 114, 122-129 КУ з процедур банкрутства, ст. ст. 2, 3, 13, 18, 42, 73-79, 86, 196, 232, 234, 235, 236, 242, 326 ГПК України, суд -

У Х В А Л И В :

1. Встановити перелік та розмір визнаних судом вимог кредиторів у справі №902/300/22, що підлягають внесенню арбітражним керуючим (керуючим реструктуризацією) Дейнекою М.І. до реєстру вимог кредиторів боржника ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1 ), а саме:

АТ "Альфа-Банк" (код ЄДРПОУ 23494714, вул. Велика Васильківська, 100, м. Київ, 03150) в розмірі 55 384,69 грн. - заборгованості (друга черга задоволення); а також 4 962,00 грн. - витрат на сплату судового збору за подання кредиторської заяви (підлягають відшкодуванню позачергово до задоволення вимог кредиторів).

2. Задоволити клопотання арбітражного керуючого Дейнеки М.І. № 902/300/22-20 від 10.02.2023 року про затвердження плану реструктуризації боргів боржника у справі №902/300/22.

3. Затвердити план реструктуризації боргів у справі № 902/300/22 про неплатоспроможність ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1 ), що був погоджений Боржником 10.02.2023 року та схвалений кредитором - АТ "Альфа Банк" 10.02.2023 року згідно протоколу № 1 від 10.02.2023 року, на умовах визначених у ньому.

4. План реструктуризації боргів боржника набирає чинності з дня його затвердження господарським судом і є обов`язковим для боржника та кредиторів.

5. З дня затвердження судом плану реструктуризації боргів боржника вимоги, включені до такого плану, можуть бути задоволені лише у порядку і спосіб, визначені в плані реструктуризації боргів боржника.

6. Боржник протягом реструктуризації не має права:

1) здійснювати правочини щодо відчуження або обтяження нерухомого та рухомого майна боржника, включаючи майнові і немайнові об`єкти, цінні папери тощо, вартість яких перевищує 10 розмірів мінімальної заробітної плати;

2) укладати договори позики, довічного утримання, уступки вимоги, переведення боргу, передачі в довірче управління майна боржника;

3) виступати поручителем за зобов`язаннями інших осіб.

7. Протягом дії плану реструктуризації боргів боржник повинен повідомляти кредиторів, включених до плану реструктуризації боргів, про істотні зміни у своєму майновому стані, а також про отримання позик і кредитів, у тому числі про придбання товарів у кредит, повідомляти інші сторони перед укладенням таких договорів про введення щодо нього процедури реструктуризації боргів.

8. Зобов`язати Боржника - ОСОБА_1 : не пізніше п`яти днів після закінчення строку виконання плану реструктуризації боргів боржника, а також за наявності підстав для дострокового припинення процедури реструктуризації боргів надати суду та кредиторам, включеним до плану реструктуризації боргів, звіт про виконання плану реструктуризації боргів з належними доказами погашення вимог кредиторів.

9. Припинити повноваження арбітражного керуючого Дейнеки М.І. як керуючого реструктуризацією боржника - фізичної особи ОСОБА_1 у справі № 902/300/22.

10. Копію ухвали надіслати на відомі суду електронні адреси: боржнику - ОСОБА_1 - ІНФОРМАЦІЯ_1 ; арбітражному керуючому Дейнеці М.І. - ІНФОРМАЦІЯ_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 ; АТ "Альфа-Банк" - ccd@alfabank.kiev.ua; представнику АТ "Альфа-Банк" Шишці Ю.О. - ІНФОРМАЦІЯ_4

Згідно ч. 4 ст. 9 КУ з процедур банкрутства, ухвали та постанова про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, прийняті господарським судом у справі про банкрутство, набирають законної сили з моменту їх прийняття, якщо інше не передбачено цим Кодексом.

Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції в порядку та строки, встановлені статтями 254-257 ГПК України.

Суддя Тісецький С.С.

віддрук. прим.:

1 - до справи.

СудГосподарський суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення13.02.2023
Оприлюднено16.02.2023
Номер документу108984170
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: неплатоспроможність фізичної особи

Судовий реєстр по справі —902/300/22

Ухвала від 01.01.2025

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Тісецький С.С.

Ухвала від 19.06.2023

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Тісецький С.С.

Ухвала від 15.02.2023

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Тісецький С.С.

Ухвала від 13.02.2023

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Тісецький С.С.

Ухвала від 06.02.2023

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Тісецький С.С.

Ухвала від 31.01.2023

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Тісецький С.С.

Ухвала від 11.01.2023

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Тісецький С.С.

Ухвала від 12.12.2022

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Тісецький С.С.

Ухвала від 30.11.2022

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Тісецький С.С.

Ухвала від 02.11.2022

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Тісецький С.С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні