Ухвала
від 16.02.2023 по справі 922/4895/21
СХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

СХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

УХВАЛА

про виправлення описки

16 лютого 2023 року м. Харків Справа № 922/4895/21

Східний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючий суддя Слободін М.М., суддя Гребенюк Н.В., суддя Шутенко І.А.

без виклику представників сторін розглянувши заяву представника ТОВ "Полімерелектро" відповідно до ст. 243 Господарського процесуального кодексу України вважає за необхідне виправити описку в мотивувальній частині ухвали Східного апеляційного господарського суду від 14.12.2022 у справі № 922/4895/21

за позовом ТОВ "Полімерелектро", м. Тернопіль

до АТ "Завод "Електроважмаш", м. Харків

про стягнення коштів

ВСТАНОВИВ:

При виготовленні тексту ухвали Східного апеляційного господарського суду від 14.12.2022 було зазначено в мотивувальній частині ухвали відомості про те, що на адресу Східного апеляційного господарського суду надійшла заява представника Харківської обласної прокуратури про участь ОСОБА_1 у судовому засіданні, призначеному на 22.11.2022 на 14:00 год. поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою програмного забезпечення "EаsyCon", в якому представник, що зазначений у даній заяві, зареєстрований за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП), дані відомості є помилковими.

Вказану описку слід усунути, шляхом видалення з мотивувальної частині ухвали відомостей про надходження до апеляційного суду заяви представника Харківської обласної прокуратури про участь ОСОБА_1 у судовому засіданні, призначеному на 22.11.2022 на 14:00 год. поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою програмного забезпечення "EаsyCon", у справі № 922/4895/21.

Відповідно до ст. 243 ГПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.

Керуючись ст.ст. 234, 243 Господарського процесуального кодексу України, Східний апеляційний господарський суд,

УХВАЛИВ:

Виправити описку в мотивувальній частині ухвали Східного апеляційного господарського суду від 14.12.2022 шляхом видалення з мотивувальної частині ухвали відомостей про надходження до апеляційного суду заяви представника Харківської обласної прокуратури про участь ОСОБА_1 у судовому засіданні, призначеному на 22.11.2022 на 14:00 год. поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою програмного забезпечення "EаsyCon".

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та може бути оскаржена у касаційному порядку.

Головуючий суддя М.М. Слободін

Суддя Н.В. Гребенюк

Суддя І.А. Шутенко

СудСхідний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення16.02.2023
Оприлюднено20.02.2023
Номер документу109042728
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —922/4895/21

Ухвала від 16.05.2024

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Тарасова Ірина Валеріївна

Ухвала від 10.05.2024

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Тарасова Ірина Валеріївна

Ухвала від 24.04.2024

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Тарасова Ірина Валеріївна

Ухвала від 15.04.2024

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Тарасова Ірина Валеріївна

Ухвала від 29.03.2024

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Тарасова Ірина Валеріївна

Ухвала від 13.03.2024

Господарське

Господарський суд Харківської області

Погорелова О.В.

Ухвала від 12.03.2024

Господарське

Господарський суд Харківської області

Погорелова О.В.

Ухвала від 06.03.2024

Господарське

Господарський суд Харківської області

Погорелова О.В.

Ухвала від 08.02.2024

Господарське

Господарський суд Харківської області

Погорелова О.В.

Ухвала від 16.02.2023

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Слободін Михайло Миколайович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні