Ухвала
від 22.02.2023 по справі 495/1753/23
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 495/1753/23

Номер провадження 1-кс/495/378/2023

22 лютого 2023 рокум. Білгород-Дністровський

Слідчий суддя Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області ОСОБА_1 ,

при секретарі судового засідання ОСОБА_2 ,

за участю прокурора ОСОБА_3 ,

підозрюваного ОСОБА_4 ,

захисника підозрюваного ОСОБА_4 адвоката ОСОБА_5

розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в м. Білгород-Дністровському клопотання слідчого СВБілгород-ДністровськогоРВП ГУНПв Одеськійобласті майораполіції ОСОБА_6 про відстороненнявід посади у відношенні:

ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с. Маразліївка Білгород-Дністровського району Одеської області, громадянина України, українця, з повною вищою освітою, раніше не судимого, який проживає за адресою: АДРЕСА_1 , займає посаду завідувача пунктом (дільницею) ветеринарної медицини с. Монаші Білгород-Дністровської районної державної лікарні ветеринарної медицини,

підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушеня, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України,

ВСТАНОВИВ:

22.02.2023року слідчийСВ Білгород-ДністровськогоРВП ГУНПв Одеськійобласті майорполіції ОСОБА_6 звернувся до слідчого судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області з клопотанням про відсторонення від посади ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .

В клопотанні прокурором зазначено, що слідчим відділом Білгород-Дністровського РВП ГУНП в Одеській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, відомості про яке внесено до ЄРДР за № 42023162240000003 від 10.01.2023 за правовою кваліфікацією кримінального правопорушення, передбаченого ст. 368 ч. 3 КК України щодо прийняття пропозиції, обіцянки та одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Досудовим розслідуванням встановлено, що згідно з п. 1 Положення про Білгород-Дністровську районну державну лікарню ветеринарної медицини, Білгород-Дністровська районна державна лікарня ветеринарної медицини (далі Лікарня), ідентифікаційний код юридичної особи: 00702742, є державною установою ветеринарної медицини, що підпорядковується Головному управлінню Держпродспоживслужби в Одеській області (далі Головне управління) і належить до сфери управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (далі Держпродспоживслужба).

Лікарня у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Президента України, наказами Міністерства аграрної політики та продовольства України, Держпродспоживслужби, Головного управління та цим Положенням.

Згідно з п. 3 вказаного Положення, до складу лікарні входять структурні підрозділи у формі секторів та відділів, а також дільничні лікарні .

Згідно з п. 4 цього ж Положення, основними завданнями Лікарні, зокрема є: 1) охорона території району від занесення з території інших держав, областей або з карантинної зони збудників інфекційних хвороб тварин, а також недопущення їх розповсюдження за межі адміністративної території або карантинної зони; 2) ветеринарне обслуговування тварин господарств різних форм власності та фізичних осіб на відповідній території; 3) реалізація заходів щодо додержання ветеринарно-санітарних та санітарних вимог, установлених законодавством; 4) профілактика, діагностика інфекційних, інвазійних та незаразних хвороб тварин і їх лікування; 5) захист населення від хвороб, спільних для тварин і людей; 6) організація проведення ідентифікації та реєстрації тварин.

Згідно з п. 5 цього ж Положення, Лікарня відповідно до покладених на неї завдань, зокрема: організовує та здійснює профілактичні, діагностичні, лікувальні заходи; отримує інформацію, необхідну для встановлення епізоотичного стану, виявлення причин захворювання тварин та оцінки безпечності харчових продуктів тваринного походження; здійснює ветеринарне обслуговування тварин господарств різних форм власності та фізичних осіб; здійснює аналіз та веде облік хворих і загиблих тварин; видає органам страхування висновки щодо причин захворювання, вимушено забитих, загиблих або знищених тварин; видає ветеринарні документи; веде облік проведеної роботи та подає звіти Головному управлінню в установленому порядку; бере участь у проведенні ідентифікації і реєстрації тварин та здійснює аналіз стану їх проведення та надає пропозиції Головному управлінню про вжиття необхідних заходів; надає ветеринарні та інші послуги суб`єктам господарювання відповідно до законодавства; здійснює інші функції, необхідні для виконання покладених на неї завдань, відповідно до законодавства.

Наказом №182 від 01.10.2008 начальника Білгород-Дністровської районної державної лікарні ветеринарної медицини, ОСОБА_4 призначено на посаду завідуючого пунктом (дільниці) ветеринарної медицини с. Монаші, з 01 жовтня 2008 року.

Розділом 2 посадової інструкції завідуючого пунктом (дільницею) с. Монаші Білгород-Дністровської районної центральної лікарні передбачено обов`язки: забезпечувати епізоотичне благополуччя по особливо небезпечним хворобам спільних для людей і тварин; контролювати переміщення продукції тваринного походження; регулярно проводити ветеринарно-санітарний контроль за якістю та безпекою продукції тваринного, а на ринках чи торгівельних майданчиках рослинного походження підконтрольної території; здійснює ветеринарно-санітарну експертизу продукції тваринного, а на ринках і рослинного походження; здійснює ветеринарне обслуговування тварин господарств усіх форм власності та фізичних осіб; веде облік хворих і загиблих тварин; видавати ветеринарні документи.

Розділом 3 вказаної Посадової інструкції передбачено, що завідуючий дільницею з метою виконання покладених на нього обов`язків наділений правами: доповідати керівництву про всі виявлені недоліки в межах компетенції; забороняти для споживання продуктів тваринного походження, а також переробку тваринницької сировини, що не відповідає ветеринарно-санітарним вимогам; здійснювати контроль за виконанням карантинних заходів; безперешкодно відвідувати і перевіряти тваринницькі м`ясо- і молокопереробні, заготівельні та інші об`єкти в зоні обслуговування, вимагати від них інформацію, необхідну для встановлення епізоотичного стану, виявлення причин захворювання тварин та оцінки ветеринарно-санітарної якості продуктів і сировини тваринного походження, видавати в установленому порядку ветеринарні свідоцтва і довідки та посвідчення; забороняти у необхідних випадках відповідно з ветеринарно-санітарними правилами використання, заготівлю, вивіз та продаж продуктів і сировини тваринного походження тощо.

Отже, згідно з примітки 1 до ст. 364 КК України, ОСОБА_4 обіймаючи постійно в державній установі посаду, пов`язану з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій, є службовою особою.

Відповідно до п. 1-4 розділу 3 Порядку ідентифікації та реєстрації великої рогатої худоби та Порядку оформлення і видачі паспорта великої рогатої худоби, затвердженого Наказом №642 від 04.12.2017 Міністерства аграрної політики та продовольства України (далі Порядок), для проведення ідентифікації та реєстрації тварин юридична особа, власник/утримувач подає Адміністратору Реєстру тварин замовлення на проведення ідентифікації та реєстрації тварин (додаток 4). Для фізичнихосіб формоюзамовлення дляпроведення ідентифікаціїта реєстраціїтварин єзаповнена реєстраційнакартка великоїрогатої худоби. Усі тварини, що утримуються в господарстві, мають бути ідентифіковані за допомогою двох бирок єдиного зразка для ідентифікації великої рогатої худоби (додаток 5),які прикріплюютьсяна кожневухо твариниі незмінюються протягомусього їїжиття.На обохбирках зазначаютьодин ітой самийідентифікаційний номер,який даєзмогу індивідуальноідентифікувати кожнутварину,а такожгосподарство,де вонабула народжена. Жодна бирка не може бути знята, замінена або змінена без відома спеціаліста державної установи (закладу) ветеринарної медицини.

Відповідно доп.6розділу 4Порядку ідентифікаціїта реєстраціївеликої рогатоїхудоби таПорядку оформленняі видачіпаспорта великоїрогатої худоби,юридичні тафізичні особизобов`язані: подаватидані АдміністраторуРеєстру тваринпро всіпереміщення тварин,надходження новихтварин догосподарства,а такожзабій,утилізацію,падіж тваринпротягом п`ятиробочих днівз датитаких дійабо подій; надавати інформацію про походження, ідентифікацію, пункт призначення (переміщення) тварини, власником або утримувачем якої він є, протягом десяти робочих днів з дати отримання запиту від Адміністратора Реєстру тварин.

Розділом 5Порядку ідентифікаціїта реєстраціївеликої рогатоїхудоби таПорядку оформленняі видачіпаспорта великоїрогатої худобипередбачено,що післяідентифікації тваринишляхом прикріпленнябирок власник/утримувачабо працівникАдміністратора Реєструтварин заповнюєреєстраційну карткувеликої рогатоїхудоби. Длязасвідчення реєстраційноїкартки великоїрогатої худобивласник/утримувачзвертається додержавної установи(закладу)ветеринарної медицини,під контролемякої перебуваєгосподарство,де утримуєтьсятварина.Спеціаліст державноїустанови (закладу)ветеринарної медициниу триденнийстрок післязвернення власника/утримувачазасвідчує реєстраційнукартку великоїрогатої худобисвоїм підписомта печаткоюдержавної установи(закладу)ветеринарної медицини.У разінаявності увласника/утримувачатварин тау відповідноїдержавної установи(закладу)ветеринарної медицини,під контролемякої знаходитьсягосподарство,доступу доРеєстру тваринусі даніпро тваринувносяться доРеєстру тварин. Заповненуреєстраційну карткувеликої рогатоїхудоби власник/утримувачпротягом п`ятиробочих днівнадсилає доАдміністратора Реєструтварин. Адміністратор Реєстру тварин протягом десяти робочих днів з дати отримання реєстраційної картки вносить інформацію про тварину до Реєстру тварин та в установленому порядку протягом п`яти робочих днів з дня отримання даних про реєстрацію тварини здійснює оформлення паспорта тварини.

Розділом 6 Порядку ідентифікації та реєстрації великої рогатої худоби та Порядку оформлення і видачі паспорта великої рогатої худоби передбачено, що Власник/утримувач має право на переміщення тварини лише у разі, якщо тварину ідентифіковано відповідно до розділу ІІІ цього Порядку, зареєстровано в Реєстрі тварин і на неї видано паспорт тварини. У разі звернення власника/утримувача спеціаліст державної установи (закладу) ветеринарної медицини вносить до паспорта тварини дані про проведення ветеринарних досліджень, вакцинацій, обробок, благополуччя господарства і засвідчує їх та дані про переміщення підписом і печаткою. Паперову відомість переміщення тварин спеціаліст державної установи (закладу) ветеринарної медицини засвідчує підписом та печаткою, а у разі заповнення електронної відомості переміщення тварин у Реєстрі тварин підтверджує її достовірність в Реєстрі тварин.

Так, 25.12.2022, ОСОБА_7 , будучи фізичною особою, яка займається вирощуванням худоби, з метою подальшої реєстрації великої рогатої худоби, не будучи обізнаним про встановлений порядок ідентифікації, реєстрації тварин та отримання паспортів, телефонним зв`язком звернувся до ОСОБА_4 , як до завідуючого ветеринарної дільниці с. Монаші та ветеринарного лікаря, який обслуговує вказану територію, в межах якої знаходиться обране ним місце майбутнього утримання зазначеної худоби, який призначив йому зустріч з метою обговорення зазначеного питання.

Під час зустрічі, 06.01.2023 о 12:00 годині, знаходячись у кафе «Бджілка» по вул. Єврейській, 30 в м. Білгороді-Дністровському Одеської області, ОСОБА_4 , з метою отримання неправомірної вигоди за виконання покладених на нього обов`язків, спонукання виникнення у ОСОБА_7 бажання надати неправомірну вигоду для отримання гарантії можливості реєстрації великої рогатої худоби, пришвидшення процедури отримання відповідних дозвільних документів, засвідчення реєстраційної картки великої рогатої худоби, не перешкоджання у переміщенні великої рогатої худоби у інше місце утримання, запитав у ОСОБА_7 про кількість худоби (10 одиниць), її вік, та повідомив про необхідність її огляду за місцем утримання, сплату квитанцій, пересвідчитись у їх здоров`ї, у зв`язку з чим процедура може затягтись приблизно на півроку, а також він може зазначити, що худоба хвора.

При цьому, ОСОБА_4 , маючи умисел на отримання неправомірної вигоди в розмірі 10 000 гривень (по 1000 гривень на кожну одиницю великої рогатої худоби), з корисливих мотивів, реалізуючи свій злочинний умисел на отримання неправомірної вигоди, у розмові із ОСОБА_7 , запропонував передати йому вказану суму грошей в якості неправомірної вигоди за те, що він прискорить процедуру реєстрації великої рогатої худоби, проведе клінічний огляд та засвідчить відповідність даних про тварин відомостям та не буде чинити перешкоди в реєстрації вказаних тварин, їх переміщенню до нового місця утримання та отриманні паспортів на них.

ОСОБА_7 , розуміючи, що у разі не передання ним вищезазначеної неправомірної вигоди ОСОБА_4 , ним, як службовою особою, згідно його службових обов`язків не будуть вчинені дії, а саме своєчасний огляд великої рогатої худоби (корів) у кількості 10 одиниць та засвідчення відповідності даних про тварин відомостям у реєстраційних картках великої рогатої худоби, та не чинитиме перешкоди у їх реєстрації і переміщенні до нового місця утримання, погодився передати останньому неправомірну вигоду.

В свою чергу ОСОБА_4 , визначив місцем передачі неправомірної вигоди приміщення кафе « ІНФОРМАЦІЯ_2 », розташоване по АДРЕСА_2 , про що повідомив ОСОБА_7 .

У подальшому, 20.02.2023 об 11:45 годині, ОСОБА_4 , перебуваючи у приміщенні кафе «Бджілка» по вул. Єврейській, 30 в м. Білгороді-Дністровський Одеської області, розуміючи протиправність своїх дій, реалізуючи свій злочинний умисел на отримання неправомірної вигоди, отримав від ОСОБА_7 неправомірну вигоду в розмірі 10000 гривень.

При проведення фіксації ходу і результатів негласних слідчих (розшукових) дій під час проведення контрою за вчиненням злочину, 20.02.2023 о 11: 45 год. в приміщенні кафе «Бджілка», що розташоване по вул. Єврейська, 30 в Білгород-Дністровський Одеської області, ОСОБА_4 , в порядку ст. 208 КПК України затримано, так як його застали безпосередньо після вчинення злочину, а на тілі і одязі наявні ознаки отримання неправомірної вигоди.

21.02.2023 року ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 повідомлено про те, що він підозрюється у проханні надати таку вигоду для себе та одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду дії з використаннямслужбового становища, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК Ук раїни.

Обґрунтування повідомленій підозрі ОСОБА_4 у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення, підтверджується зібраними під час проведення досудового розслідування доказами, а саме: витягом із ЄРДР; рапортом про виявлення кримінально правопорушення від 10.01.2023; заявою ОСОБА_7 про вчинення кримінального правопорушення від 10.01.2023; протоколом допиту свідка ОСОБА_7 від 10.01.2023; протоколом допиту свідка ОСОБА_7 від 21.02.2023; постановою про проведення освідування особи від 20.02.2023; протоколом затримання ОСОБА_4 , підозрюваного у вчиненні злочину від 20.02.2023; постановою визнання речових доказів та долучення до матеріалів кримінального провадження від 21.02.2023; протоколом допиту свідка ОСОБА_8 від 20.02.2023; протоколом допиту свідка ОСОБА_9 від 20.02.2023; протоколом допиту свідка ОСОБА_10 від 20.02.2023; матеріалами проведення негласних слідчо-розшукових дій щодо контролю вчинення злочину; іншими матеріалами кримінального провадження у їх сукупності.

Таким чином, є підстави вважати, що підозрюваний ОСОБА_4 обґрунтовано підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України, де відповідно до ст. 12 КК України, злочин передбачений ст. 368 ч. 1 КК України являється нетяжким злочином, за вчинення якого передбачене основне покарання у вигляді штрафу від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк від трьох до шести місяців, або позбавленням волі на строк від двох до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Відповідно до посадової інструкції завідуючого пунктом (дільницею) с. Монаші Білгород-Дністровської районної центральної лікарні ОСОБА_4 , передбачено обов`язки: забезпечувати епізоотичне благополуччя по особливо небезпечним хворобам спільних для людей і тварин; контролювати переміщення продукції тваринного походження; регулярно проводити ветеринарно-санітарний контроль за якістю та безпекою продукції тваринного, а на ринках чи торгівельних майданчиках рослинного походження підконтрольної території; здійснює ветеринарно-санітарну експертизу продукції тваринного, а на ринках і рослинного походження; здійснює ветеринарне обслуговування тварин господарств усіх форм власності та фізичних осіб; веде облік хворих і загиблих тварин; видавати ветеринарні документи.

Розділом 3 вказаної Посадової інструкції передбачено, що завідуючий дільницею з метою виконання покладених на нього обов`язків наділений правами: доповідати керівництву про всі виявлені недоліки в межах компетенції; забороняти для споживання продуктів тваринного походження, а також переробку тваринницької сировини, що не відповідає ветеринарно-санітарним вимогам; здійснювати контроль за виконанням карантинних заходів; безперешкодно відвідувати і перевіряти тваринницькі м`ясо- і молокопереробні, заготівельні та інші об`єкти в зоні обслуговування, вимагати від них інформацію, необхідну для встановлення епізоотичного стану, виявлення причин захворювання тварин та оцінки ветеринарно-санітарної якості продуктів і сировини тваринного походження, видавати в установленому порядку ветеринарні свідоцтва і довідки та посвідчення; забороняти у необхідних випадках відповідно з ветеринарно-санітарними правилами використання, заготівлю, вивіз та продаж продуктів і сировини тваринного походження тощо.

Слідчий зазначив, що ОСОБА_4 , підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення пов`язаного із виконанням ним своїх посадових обов`язків, тому є обґрунтовані підстави вважати, що перебуваючи на посаді завідуючого пунктом (дільницею) с. Монаші Білгород-Дністровської районної центральної лікарні ОСОБА_4 , може вчинити інший аналогічний злочин.

За твердженням слідчого, перебуваючи на вказаній посаді підозрюваний ОСОБА_4 , може особисто або опосередковано негативно впливати на хід досудового слідства та судового розгляду шляхом впливу на свідків, по даному кримінальному провадженню з приводу надання чи складання тих чи інших документів або зміни показів.

ОСОБА_4 , підозрюється у скоєні злочину, пов`язаний із виконанням ним своїх посадових обов`язків, він перебуваючи на вказаній посаді може негативно впливати на хід судового слідства та судового розгляду шляхом складання тих чи інших документів, а також впливу на працівників Білгород-Дністровської районної центральної лікарні та Одеського регіонального обласній державній лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, які є та можуть бути свідками, потерпілими у цьому провадженні.

На підставі наведеного слідчий просить клопотання задовольнити.

В судовому засіданні прокурор ОСОБА_3 підтримав клопотання в повному обсязі та просив його задовольнити.

Підозрюваний ОСОБА_4 та йогозахисник адвокат ОСОБА_5 у судовому засіданні погодилися з клопотанням слідчого.

Вивчивши матеріли клопотання, заслухавши думку всіх учасників судового процесу, слідчий суддя дійшов до наступних висновків.

Як вбачається з матеріалів клопотання та встановлено у судовому засіданні, слідчим відділом Білгород-Дністровського РВП ГУНП в Одеській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, відомості про яке внесено до ЄРДР за № 42023162240000003 від 10.01.2023 року за правовою кваліфікацією кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України.

21.02.2023 року ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_3 повідомлено підозру у вчиненнізлочину,передбаченого ч.1ст.368КК України,а саме: у проханні надати таку вигоду для себе та одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду дії з використаннямслужбового становища.

В діях підозрюваного ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_3 вбачаються ознаки кримінального правопорушеня, передбаченого ч.1ст.368 КК України, що підтверджується зібраними в кримінальному провадженні доказами, а саме: витягом із ЄРДР; рапортом про виявлення кримінально правопорушення від 10.01.2023; заявою ОСОБА_7 про вчинення кримінального правопорушення від 10.01.2023; протоколом допиту свідка ОСОБА_7 від 10.01.2023; протоколом допиту свідка ОСОБА_7 від 21.02.2023; постановою про проведення освідування особи від 20.02.2023; протоколом затримання ОСОБА_4 , підозрюваного у вчиненні злочину від 20.02.2023; постановою визнання речових доказів та долучення до матеріалів кримінального провадження від 21.02.2023; протоколом допиту свідка ОСОБА_8 від 20.02.2023; протоколом допиту свідка ОСОБА_9 від 20.02.2023; протоколом допиту свідка ОСОБА_10 від 20.02.2023; матеріалами проведення негласних слідчо-розшукових дій щодо контролю вчинення злочину; іншими матеріалами кримінального провадження у їх сукупності.

Відповідно до ст. 12 КК України вказаний злочин є нетяжким злочином.

За твердженням слідчого, ОСОБА_4 підозрюється у скоєні злочину, пов`язаний із виконанням ним своїх посадових обов`язків, він перебуваючи на вказаній посаді може негативно впливати на хід судового слідства та судового розгляду шляхом складання тих чи інших документів, а також впливу на працівників Білгород-Дністровської районної центральної лікарні та Одеського регіонального обласній державній лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, які є та можуть бути свідками, потерпілими у цьому провадженні.

Згідно із чч.1-2 ст.154 КПК України, відсторонення від посади може бути здійснено щодо особи, яка підозрюється або обвинувачується у вчиненні злочину середньої тяжкості, тяжкого чи особливо тяжкого злочину, і незалежно від тяжкості злочину - щодо особи, яка є службовою особою правоохоронного органу. Відсторонення від посади здійснюється на підставі рішення слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження на строк не більше двох місяців. Строк відсторонення від посади може бути продовжено відповідно до вимог статті 158 цього Кодексу.

Згідно із ч.1 ст.157 КПК України, слідчий суддя, суд відмовляє у задоволенні клопотання про відсторонення від посади, якщо слідчий, прокурор не доведе наявність достатніх підстав вважати, що такий захід необхідний для припинення кримінального правопорушення, припинення або запобігання протиправній поведінці підозрюваного чи обвинуваченого, який, перебуваючи на посаді, може знищити чи підробити речі і документи, які мають значення для досудового розслідування, незаконними засобами впливати на свідків та інших учасників кримінального провадження або протиправно перешкоджати кримінальному провадженню іншим чином.

Дослідивши долучені до клопотання матеріали, слідчий суддя приходить до переконання про обґрунтованість підозри у вчиненні ОСОБА_4 кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.368 КК України.

З урахуванням викладеного, враховуючи, що ОСОБА_4 підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 368 КК України, слідчий суддя приходить до переконання про наявність правових підстав для застосування заходу забезпечення кримінального провадження у вигляді відсторонення від посади.

Слідчий суддя вважає доведеним в судовому засіданні, з огляду на обґрунтованість підозри у вчиненні ОСОБА_4 інкримінованого йому кримінального правопорушення, те, що перебуваючи на посаді завідуючого пунктом (дільницею) с. Монаші Білгород-Дністровської районної центральної лікарні, підозрюваний може негативно впливати на хід судового слідства та судового розгляду шляхом складання тих чи інших документів, а також на працівників Білгород-Дністровської районної центральної лікарні та Одеського регіонального обласній державній лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, які є та можуть бути свідками, потерпілими у цьому провадженні.

На підставі викладеного, слідчий суддя приходить до переконання, що клопотання слідчого є обґрунтованим, належним чином вмотивованим та таким, яке відповідає вимогам Кримінального процесуального кодексу України, а тому з огляду на наявність правових підстав для застосування заходу забезпечення кримінального провадження у вигляді відсторонення підозрюваного ОСОБА_4 від займаної посади, строком на 60 (шістдесят) діб.

Керуючись ст.ст.131,132,154,156,157 КПК України, слідчий суддя -

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання слідчого СВБілгород-ДністровськогоРВП ГУНПв Одеськійобласті майораполіції ОСОБА_6 про відсторонення від посади ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 задовольнити.

Відсторонити підозрюваного ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , від займаної посади, а саме завідуючого пунктом (дільницею) с. Монаші Білгород-Дністровської районної центральної лікарні,строком на60(шістдесят)діб,тобто до 22.04.2023 року включно.

Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Одеського апеляційного суду протягом п`яти днів з дня її оголошення.

Повний текст ухвали виготовлено та оголошено 24.02.2023 року об 11:30 год.

Слідчий суддя ОСОБА_1

СудБілгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області
Дата ухвалення рішення22.02.2023
Оприлюднено27.02.2023
Номер документу109164522
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про відсторонення від посади

Судовий реєстр по справі —495/1753/23

Ухвала від 15.03.2023

Кримінальне

Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області

Мишко В. В.

Ухвала від 15.03.2023

Кримінальне

Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області

Мишко В. В.

Ухвала від 22.02.2023

Кримінальне

Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області

Мишко В. В.

Ухвала від 22.02.2023

Кримінальне

Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області

Мишко В. В.

Ухвала від 22.02.2023

Кримінальне

Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області

Мишко В. В.

Ухвала від 22.02.2023

Кримінальне

Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області

Мишко В. В.

Ухвала від 22.02.2023

Кримінальне

Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області

Мишко В. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні