Ухвала
від 23.02.2023 по справі 383/1161/22
БОБРИНЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 383/1161/22

Номер провадження 2/383/106/23

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23 лютого 2023 року Бобринецький районний суд Кіровоградської області в складі головуючої судді Адаменко І.М.,

за участю секретаря судового засідання Костецького С.С.,

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в м. Бобринець Кіровоградської області в приміщенні Бобринецького районного суду Кіровоградської області цивільну справу №383/1161/22 за позовною заявою фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до ОСОБА_2 та ОСОБА_3 про визнання договору оренди недійсним,-

ВСТАНОВИВ:

Фізична особа-підприємць ОСОБА_1 звернувся до суду з вищевказаною позовною завою.

До суду від представника позивача ФОП ОСОБА_1 адвоката Пономарьова О.В. надійшло клопотання про витребування доказів, а саме, просив витребувати від Бобринецької міської ради Кіровоградської області реєстраційну справу на об`єкт нерухомого майна земельну ділянку площею 7,9599 га кадастровий номер 3520886400:02:000:0063, розташовану на території Кетрисанівської (Рощахівської) сільської ради Кропивницького (Бобринецького) району Кіровоградської області, відомості про зареєстровані речові права на вказане вище нерухоме майно та їх обтяження, відомості та електронні копії документів, подані у паперовій формі, або документи в електронній формі, на підставі яких проведено реєстраційні дії, а також документи, сформовані за допомогою програмних засобів ведення Державного реєстру прав під час проведення таких реєстраційних дій та відомості реєстрів (кадастрів), автоматизованих інформаційних систем, отримані державним реєстратором шляхом безпосереднього доступу до них чи в порядку інформаційної взаємодії таких систем з Державним реєстром прав. Вказане клопотання просив розглянути без його участі.

Також, до суду від представника відповідача ОСОБА_3 адвоката Коротченка О. О. надійшли клопотання про витребування письмових доказів, а саме, від фізичної особи підприємця ОСОБА_1 витребувати оригінал Договору оренди землі від 04.09.2009 року, укладеного між ОСОБА_4 та ФОП ОСОБА_1 , зареєстрованого у Бобринецькому районному відділі Кіровоградської регіональної філії ДП «Центр ДЗК», про що у державному реєстрі земель вчинено запис від 25.05.2010 року за № 041036500006 та оригінал Додаткової угоди про зміну умов Договору оренди землі від 25.05.2010 року №041036500006 від 28.04.2012 року, укладеної між ОСОБА_4 та ФОП ОСОБА_1 , зареєстрованого у відділі Держкомзему у Бобринецькому районі, про що у Державному реєстрі земель вчинено запис від 24.05.2012 року за №352088644002004; - витребувати від Адміністрації Державної прикордонної служби України, інформацію щодо фактів перетинання державного кордону України у напрямках «виїзд»/»в`їзд», у формі витягу з Бази даних «Відомості про осіб, які перетнули державний кордон України», особою: ОСОБА_1 , дата народження ІНФОРМАЦІЯ_1 , (паспорт громадянина України серія НОМЕР_1 , виданий Бобринецьким РВ У МВС України в Кіровоградській області 16.10.1996 року, ідентифікаційний номер НОМЕР_2 , зареєстрована адреса проживання: АДРЕСА_1 ) за період з 01.08.2021 року по 24.01.2023 рік; - витребувати від приватного нотаріуса Кубасової Надії Володимирівни, копію спадкової справи та інформацію чи заводилася спадкова справа щодо спадкового майна померлого ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_2 .

Вказані клопотання просив розглянути за відсутності сторони відповідача та після чого відкласти підготовче судове засідання на іншу дату.

Відповідно до ч.1, ч.3 ст. 84 ЦПК Україниучасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. У разі задоволення клопотання суд своєю ухвалою витребовує відповідні докази.

Суд, з урахуванням змісту клопотань та змісту заявлених вимог, вважає клопотання представника позивача про витребування доказів обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню, так як витребувані докази мають значення для всебічного та повного з"ясування обставин справи, а клопотання представника відповідача частковому задоволенню, оскільки в частині витребування інформації від Адміністрації Державної прикордонної служби України щодо фактів перетинання державного кордону України у напрямках «виїзд»/»в`їзд» ОСОБА_1 за період з 01.08.2021 року по 24.01.2023 рік клопотання є необґрунтованим та не підтвердженим належними та допустимими доказами.

Керуючись ст. ст. 84, 222,258-260 ЦПК України, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання представника позивача ФОП ОСОБА_1 адвоката Пономарьова О.В. задовольнити.

Клопотання представника відповідача ОСОБА_3 адвоката Коротченка О. О. - задовольнити частково.

Витребувати від Бобринецької міської ради Кіровоградської області - реєстраційну справу на об`єкт нерухомого майна земельну ділянку площею 7,9599 га кадастровий номер 3520886400:02:000:0063, розташовану на території Кетрисанівської (Рощахівської) сільської ради Кропивницького (Бобринецького) району Кіровоградської області.

Відомості про зареєстровані речові права на вказане вище нерухоме майно та їх обтяження, відомості та електронні копії документів, подані у паперовій формі, або документи в електронній формі, на підставі яких проведено реєстраційні дії, а також документи, сформовані за допомогою програмних засобів ведення Державного реєстру прав під час проведення таких реєстраційних дій та відомості реєстрів (кадастрів), автоматизованих інформаційних систем, отримані державним реєстратором шляхом безпосереднього доступу до них чи в порядку інформаційної взаємодії таких систем з Державним реєстром прав.

Витребувати від фізичної особи підприємця ОСОБА_1 оригінал Договору оренди землі від 04.09.2009 року, укладеного між ОСОБА_4 та ФОП ОСОБА_1 , зареєстрованого у Бобринецькому районному відділі Кіровоградської регіональної філії ДП «Центр ДЗК», про що у державному реєстрі земель вчинено запис від 25.05.2010 року за № 041036500006 та оригінал Додаткової угоди про зміну умов Договору оренди землі від 25.05.2010 року №041036500006 від 28.04.2012 року, укладеної між ОСОБА_4 та ФОП ОСОБА_1 , зареєстрованого у відділі Держкомзему у Бобринецькому районі, про що у Державному реєстрі земель вчинено запис від 24.05.2012 року за №352088644002004.

Витребувати від приватного нотаріуса Долинського міського нотаріального округу Кубасової Надії Володимирівни, копію спадкової справи та інформацію чи заводилася спадкова справа щодо спадкового майна померлого ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_2 .

В задоволені іншої частини клопотання представника відповідача ОСОБА_3 адвоката Коротченка О.О. щодо витребування інформації від Адміністрації Державної прикордонної служби України щодо фактів перетинання державного кордону України у напрямках «виїзд»/»в`їзд» ОСОБА_1 за період з 01.08.2021 року по 24.01.2023 рік відмовити.

Строк, в який до суду необхідно надати витребувані доказипротягом п`яти днів з моменту отримання даної ухвали.

Будь яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду. Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали. У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені ЦПК України.

Ухвала набирає законної сили негайно з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя І.М. Адаменко

СудБобринецький районний суд Кіровоградської області
Дата ухвалення рішення23.02.2023
Оприлюднено27.02.2023
Номер документу109188322
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: що виникають з договорів оренди

Судовий реєстр по справі —383/1161/22

Рішення від 02.12.2024

Цивільне

Бобринецький районний суд Кіровоградської області

Адаменко І. М.

Ухвала від 10.12.2024

Цивільне

Бобринецький районний суд Кіровоградської області

Адаменко І. М.

Рішення від 02.12.2024

Цивільне

Бобринецький районний суд Кіровоградської області

Адаменко І. М.

Ухвала від 19.06.2024

Цивільне

Бобринецький районний суд Кіровоградської області

Адаменко І. М.

Ухвала від 19.12.2023

Цивільне

Бобринецький районний суд Кіровоградської області

Адаменко І. М.

Ухвала від 19.12.2023

Цивільне

Бобринецький районний суд Кіровоградської області

Адаменко І. М.

Ухвала від 05.12.2023

Цивільне

Бобринецький районний суд Кіровоградської області

Адаменко І. М.

Ухвала від 05.11.2023

Цивільне

Бобринецький районний суд Кіровоградської області

Адаменко І. М.

Ухвала від 23.10.2023

Цивільне

Бобринецький районний суд Кіровоградської області

Адаменко І. М.

Ухвала від 04.08.2023

Цивільне

Бобринецький районний суд Кіровоградської області

Адаменко І. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні