Ухвала
від 20.02.2023 по справі 753/16162/22
ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КИЄВА

справа № 753/16162/22

провадження № 1-кс/753/535/23

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"20" лютого 2023 р. слідчий суддя Дарницького районного суду міста Києва ОСОБА_1 , за участю секретаря ОСОБА_2 , розглянувши матеріали клопотання слідчого слідчого відділу Дарницького управління поліції Головного управління Національної поліції в місті Києві ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей і документів у рамках кримінального провадженні №42022102020000004 від 18 січня 2022 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 146 Кримінального кодексу України,

в с т а н о в и в:

слідчий слідчого відділу Дарницького управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві ОСОБА_3 за погодженням з процесуальним керівником ОСОБА_4 , звернувся до слідчого судді з клопотанням про тимчасовий доступ до документів, які містять охоронювану законом інформацію та перебувають у володінні АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , адреса: АДРЕСА_1 ).

Клопотання обґрунтоване такими обставинами.

Слідчим відділом Дарницького управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні №42022102020000004 від 18 січня 2022 року, за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 2 ст.146 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що ОСОБА_5 спільно із невстановленою досудовим розслідуванням особою, володіючи якостями лідера, знаючи психологію людей, переслідуючи корисливі мотиви, будучи обізнаним в сфері надання послуг наркозалежним, з корисливих мотивів вирішили створити фіктивні реабілітаційні центри для утримання наркозалежних та алкозалежних проти їх волі, без відповідних на те дозволів та ліцензій. З метою приховання своєї незаконної діяльності створили громадську організацію « ІНФОРМАЦІЯ_2 » ідентифікаційний код юридичної особи: НОМЕР_2 , із визначенням місцезнаходження юридичної особи: АДРЕСА_2 , фактична адреса: АДРЕСА_3 та АДРЕСА_4 , із основним видом діяльності код КВЕД 94.99 «діяльність інших громадських організацій, н.в.і.у. (основний)», та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », ідентифікаційний код юридичної особи: НОМЕР_3 , юридична адреса: АДРЕСА_5 , фактична адреса: АДРЕСА_6 .

Розуміючи, що самостійно виконати дії по створенню та безпосередній діяльності реабілітаційних центрів вони не зможуть та їм потрібні співучасники, ОСОБА_5 та невстановлена досудовим розслідуванням особа вступили в злочинну змову з ОСОБА_6 , ОСОБА_7 та ОСОБА_8 та іншими невстановленими наразі досудовим розслідуванням особами, направлену на вчинення злочинів, пов`язаних з незаконним позбавленням волі людей (наркозалежних).

ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 поєднані єдиним злочинним умислом організували та очолили злочинну групу, до якої втягнули інших невстановлених досудовим розслідуванням осіб, які попередньо домовилися про вчинення злочинів, об`єднаних єдиним планом з розподілом функцій, спрямованих на досягнення єдиного злочинного плану, відомого усім учасникам групи.

Далі, ОСОБА_6 , ОСОБА_8 , ОСОБА_7 , продовжуючи реалізацію злочинного плану, під приводом надання допомоги наркозалежним, разом з ОСОБА_5 зареєстрували на останнього ГО « ІНФОРМАЦІЯ_2 », та на іншу особу ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 ».

З метою досягнення єдиного злочинного результату, ОСОБА_6 , ОСОБА_8 , ОСОБА_7 , ОСОБА_5 та невстановленими досудовим розслідуванням особами, розробили план скоєння злочинів, пов`язаних з незаконним позбавленням волі людей за грошову винагороду, отриману від їх близьких родичів, шляхом обману та зловживання довірою, під виглядом надання їм допомоги, у фіктивному центрі реабілітації наркозалежних, що діє під прикриттям громадської організації « ІНФОРМАЦІЯ_2 », та товариства з обмеженою відповідальністю « ІНФОРМАЦІЯ_3 », при чому проводили своє фінансування коштами, здобутими злочинним шляхом.

ОСОБА_6 , ОСОБА_8 , ОСОБА_7 , ОСОБА_5 та інші невстановлені досудовим розслідуванням особи були об`єднані єдиним прямим умислом та планом, направленим на незаконне позбавлення волі наркозалежних та алкозалежних людей за грошову винагороду, отриману від їх близьких родичів, шляхом обману та зловживання довірою, під виглядом надання їм допомоги, у фіктивному центрі реабілітації наркозалежних, що діє під прикриттям громадської організації « ІНФОРМАЦІЯ_2 », та товариство з обмеженою відповідальністю « ІНФОРМАЦІЯ_3 », та які протягом тривалого часу, розуміючи, що за законом не мають права позбавляти волі інших людей, але бажаючи це зробити, переслідуючи корисний мотив, незаконно позбавляли волі людей та поза їх волею поміщали у місце примусового утримання, яке вони не мають змоги вільно залишити, оскільки знаходяться під постійним наглядом ОСОБА_6 , ОСОБА_8 , ОСОБА_7 , ОСОБА_5 та інших невстановлених досудовим розслідуванням осіб.

З метою досягнення єдиного злочинного результату, ОСОБА_6 , ОСОБА_8 , ОСОБА_7 , ОСОБА_5 та невстановлені досудовим розслідуванням особи, від імені громадської організації « ІНФОРМАЦІЯ_2 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », підібрали приміщення для здійснення незаконного утримання осіб, під приводом надання допомоги наркозалежним, а саме розташованих за адресою: АДРЕСА_3 , АДРЕСА_4 та АДРЕСА_6 .

ОСОБА_5 та невстановлена досудовим розслідуванням особа, як співучасник, розробив документацію, яку повинні були вести інші члени організованої групи, методи та правила внутрішнього розпорядку фіктивних реабілітаційних центрів, та передав на виконання іншим особам. Також, ОСОБА_6 , ОСОБА_8 , ОСОБА_7 , ОСОБА_5 та невстановлена досудовим розслідуванням особа, з метою залучення осіб, які потребують лікування від наркоманії і алкоголізму, та їх родичів, введення в оману останніх, маскування своєї незаконної діяльності, розповсюдили в мережі Інтернет рекламу реабілітаційних центрів, представляючи проходження реабілітації, як лікування.

ОСОБА_6 , ОСОБА_8 , ОСОБА_7 , ОСОБА_5 та невстановлена досудовим розслідуванням особа діючи спільно, передавали особам та їх родичам, які були введені в оману щодо проходження лікування в реабілітаційних центрах, номер особистого банківського рахунку ОСОБА_9 , на який останні перерахували грошові кошти, а саме: № НОМЕР_4 АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », та картки за № НОМЕР_5 АТ « ІНФОРМАЦІЯ_5 », а також готівковими коштами, шляхом передачі з рук в руки ОСОБА_8 та ОСОБА_7

ОСОБА_6 , ОСОБА_8 , ОСОБА_7 , ОСОБА_5 та інші невстановлені досудовим розслідуванням особи, діючи за попередньою змовою в порушення встановленого законами порядку, за відсутності відповідного рішення суду, позбавляли громадян волі.

ОСОБА_6 , ОСОБА_8 , ОСОБА_7 , ОСОБА_5 та невстановлені досудовим розслідуванням особи, діючи за попередньою змовою, приймали участь у незаконному утриманні осіб на території реабілітаційних центрів, за вищевказаними адресами, з метою формування «покори», завдавали сильного морального болю шляхом залякування, примушення до праці у реабілітаційних центрах, які діяли під прикриттям реабілітаційних центрів ГО « ІНФОРМАЦІЯ_2 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », за що отримували грошову винагороду.

ОСОБА_6 , ОСОБА_8 , ОСОБА_10 , ОСОБА_5 та інші невстановлені особи підозрюються у тому, що за період з липня 2016 року по 28 грудня 2022 року скоїли ряд умисних злочинів, пов`язаних з незаконним позбавленням волі. У ході проведення досудового розслідування встановлено факти незаконного позбавлення волі осіб у приміщеннях, розташованих за адресами: АДРЕСА_3 , АДРЕСА_4 та АДРЕСА_6 , вчинених за попередньою змовою групою осіб ОСОБА_6 , ОСОБА_8 , ОСОБА_10 , ОСОБА_5 та інших невстановлених осіб.

Допитаний в якості свідка гр. ОСОБА_11 повідомив, що 28 вересня 2022 року він надав добровільну згоду на участь у проведенні спеціального слідчого експерименту. Так 28 жовтня 2022 року він перебував за адресою АДРЕСА_7 . Приблизно о 18 годині до дверей квартири в якій він перебував, прийшли три невідомі йому чоловіки і почали запитувати його чи вживає він наркотичні засоби чи алкогольні напої, на що свідок відповів що, так вживає час від часу. Після цього один із чоловіків сказав або зараз вони заберуть його до реабілітаційного центру, для його лікування, на що свідок відповів, що не має бажання туди їхати, потім вони йому почали розповідати, про те що після лікування він буде почувати себе краще, після чого повторно сказали що вони його заберуть до центру, однаково свідок відповів, що не має бажання нікуди їхати. В подальшому один із чоловіків, сказав, що якщо свідок добровільно не піде з ними то до нього буде застосована фізична сила, оскільки він боявся, що його поб`ють так як їх було 3 особи, він пішов з ними. Вийшовши із під`їзду, йому сказали, щоб він сів до автомобіля сірого кольору марки Тойота камрі, після того як свідок туди сів, вони разом із трьома невідомими йому особами, почали рух в невідомому напрямку. По дорозі чоловіки почали в нього запитувати про спосіб його життя, та під час зупинки купили йому горілку та сказали щоб він випив, після чого свідок випив і вони продовжили рух далі. Після цього вони прибули в місто Васильків на територію реабілітаційного центру « ІНФОРМАЦІЯ_2 », в подальшому зайшовши до будівлі (приватний будинок, на вікнах знаходяться грати, вихід з території будинку особам які там знаходяться, заборонений), невідомий йому чоловік наказав зняти верхній одяг і здати йому, після цього свідок виконав його вказівку, також у нього забрали його особисті речі, включаючи мобільний телефон. В подальшому чоловік, який працює в реабілітаційному центрі на посаді так званого консультанта, приніс свідку невідомі таблетки, та сказав щоб він їх випив. На запитання свідка що це за таблетки, та чи може він проконсультуватися з лікарем, на питання потреби вживання ним даних таблеток, свідку відповіли, що лікаря тут немає, і від цих таблеток йому стане краще. На питання, що це за таблетки чоловік свідку відповів « ОСОБА_12 », на що свідок зробив вигляд що їх прийняв, але непомітно викинув. В подальші дні перебування у реабілітаційному центрі, свідку щодня приносили таблетки такі як: « ІНФОРМАЦІЯ_6 », «Лірика», «Сонат» (назви зі слів консультанта), але шляхом введення в оману, він їх не вживав, покинути територію центру він, а також всі інші люди які перебували в центрі не могли, оскільки це було заборонено. До тих осіб які хотіли втекти із території, застосовувалась фізична сила. На території центру на момент його перебування знаходилось приблизно 20 осіб. Одного дня (число не пам`ятає), до центру приїхав громадянин ОСОБА_13 , який являється директором даного центру, та проводив зі свідком бесіду, і повідомив на його запитання, чи може він залишити центр ні, якщо він захоче самовільно покинути вони знайдуть спосіб його зупинити. В подальшому його перебування в реабілітаційному центрі було одноманітне, та 14 жовтня 2022 року шляхом введення в оману працівників центру свідку вдалося покинути центр. Після чого він все розповів працівникам поліції.

Допитана в якості свідка гр. ОСОБА_14 повідомила, що 28 вересня 2022 року вона надала добровільну згоду на участь у проведенні спеціального слідчого експерименту. Так 28 жовтня 2022 року працівники УМП ГУНП у м. Києві в присутності двох понятих вручили їй грошові кошти в сумі 10 000 (десять тисяч) гривень копії яких були попередньо зроблені, для проведення спеціального слідчого експерименту, після чого дані кошти були зараховані на банківську карту, для подальшого проведення слідчого експерименту. Після цього свідок зателефонувала на номер телефону НОМЕР_6 , який був розміщений на веб-сайті « ІНФОРМАЦІЯ_7 », слухавку підняв чоловік та представився на ім`я ОСОБА_15 ( ОСОБА_5 ), в подальшому вона запитала, чи займаються вони лікування алко та норко залежних осіб, на що він відповів так, та повідомив, що в них центр «закритого типу», та розповів що там є лікарі спеціалісти які проводять лікування і навіть можуть приїхати додому та забрати особу, якщо вона немає бажання туди їхати. Після чого свідок повідомила, що їй так і потрібно, на що чоловік на ім`я ОСОБА_15 сказав що до неї зателефонує його колега та повідомить коли він приїде по її брата. Через деякий час до неї зателефонував невідомий номер НОМЕР_7 та представився на ім`я ОСОБА_16 , та запитав адресу за якою потрібно приїхати, на що свідок йому повідомила адресу і він відповів, що буде приблизно через годину. Приблизно через годину він зателефонував до неї та сказав, що він приїхав, вийшовши на вулицю вона побачила трьох чоловіків, які приїхали на автомобілі Тойота камрі, та почала розповідати свою історію, в подальшому вони підійшли до квартири номер АДРЕСА_8 , та вони почали спілкуватися із громадянином ОСОБА_17 , з приводу його поїздки до реабілітаційного центру, на що ОСОБА_11 , не виявляв бажання, тоді чоловіки пригрозили йому і вони всі відправилися на вулицю, де ОСОБА_18 посадили до автомобіля Тойота камрі сірого кольору. Після цього свідок запитала у чоловіка на ім`я ОСОБА_16 ( ОСОБА_19 ), скільки грошових коштів і як вона повинна йому заплатити, на що він відповів що за допомогою смс повідомлення надішле їй номер карти на яку їй потрібно перерахувати кошти у розмірі 2000 гривень. Десь хвилин через 5 мені надійшло повідомлення з номером банківської карти № НОМЕР_5 , після чого вона перерахувала гроші у сумі 2 010 (дві тисячі десять) гривень з урахуванням комісії банку. Після цього до неї зателефонував ОСОБА_13 та повідомив що за лікування ОСОБА_11 , вона повинна перерахувати грошові кошти у сумі 15000 (п`ятнадцять тисяч) гривень, на що вона відповіла що не має такої суми, потім ОСОБА_13 сказав, що потрібна половина даної суми і надіслав їй номер банківської карти на яку вона має перерахувати кошти № НОМЕР_4 ОСОБА_9 , після чого вона перерахувала на дану карту грошові кошти у сумі 7236 (сім тисяч двісті тридцять шість гривень) 18 копійок з урахуванням комісії банку. Залишок грошових коштів було повернуто працівникам поліції. Після цього зв`язок з усіма учасниками експерименту обірвався.

Зазначені відомості мають суттєве значення для встановлення важливих обставин справи та можуть бути використані як доказ у кримінальному провадженні, тому виникла необхідність у тимчасовому доступі до відомостей, які містять банківську таємницю, і перебувають у володінні АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » ( АДРЕСА_1 , ЄДРПОУ НОМЕР_1 ).

Відповідно до ч. ч. 1, 2 ст. 163 КПК після отримання клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд здійснює судовий виклик особи, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, за винятком випадку, встановленого частиною другою цієї статті. Якщо сторона кримінального провадження, яка звернулася з клопотанням, доведе наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, клопотання може бути розглянуто слідчим суддею, судом без виклику особи, у володінні якої вони знаходяться.

З оглядуна те,що існуєзагроза знищенняабо змінидокументів,представник банкудо суду не викликались.

Слідчий в судове засідання не з`явився, подав заяву про розгляду клопотання без його участі, зазначив, що клопотання підтримує в повному обсязі.

Дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя вважає, що останнє підлягає задоволенню виходячи з наступного.

Статтею 159 КПК України передбачено, що тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.

Частиною 1 статті 160 КПК України встановлено, що сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 162 КПК України, до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в документах, належать відомості, які можуть становити банківську таємницю.

Згідно п. 1, 2 ч. 5 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв`язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.

За змістом ч. 6 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п`ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Згідно з ч. 7 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.

Так, у силу положень частин 3 та 5 ст. 132 КПК України передбачено, що під час розгляду питання про застосування заходів забезпечення кримінального провадження, в тому числі щодо надання тимчасового доступу (п. 5 ч. 2 ст. 131 КПК України), сторони кримінального провадження повинні подати слідчому судді докази обставин, на які вони посилаються, а не просто вказати їх.

Як убачається з цього клопотання, тимчасовий доступ до документів вказаних у ньому обумовлений тим, що відображені у них дані, підтверджують необхідність надання тимчасового доступу, з метою встановлення відомостей визначених ст. 91 КПК України, у даному кримінальному провадженні та виконання завдань визначних ст. 2 КПК України.

Одержати в інший спосіб інформацію, в межах вказаного кримінального провадження неможливо.

З огляду на викладене, слідчий суддя приходить до висновку, що слідчим у клопотанні доведено наявність достатніх підстав для отримання вказаної інформації, оскільки згадана інформація, як сама по собі, так і у сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження буде мати суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, а іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів, неможливо.

Клопотання слідчого в частині надання тимчасового доступу до речей та документів особам, які не входять до складу групи слідчих, зокрема слідчому слідчоговідділу Дарницькогоуправління поліціїГоловного управлінняНаціональної поліціїу м.Києві ОСОБА_20 та задорученням оперуповноваженимУМП ГУНПу м.Києві ОСОБА_21 , ОСОБА_22 , не відповідає вимогам Кримінального процесуального кодексу України, а отже в цій частині клопотання слід відмовити.

На підставі викладеного, керуючись статтями 163, 164 КПК України, слідчий суддя,

п о с т а н о в и в:

клопотання задовольнити частково.

Надати слідчим слідчого відділу Дарницького управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві ОСОБА_3 , ОСОБА_23 , ОСОБА_24 , ОСОБА_25 , ОСОБА_26 , ОСОБА_27 , ОСОБА_28 , ОСОБА_29 , ОСОБА_30 , ОСОБА_31 , ОСОБА_32 , ОСОБА_33 тимчасовий доступ до речей і документів з можливістю проведення виїмки (вилучення) належним чином завірених копій документів, що перебувають у володінні АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , адреса: АДРЕСА_1 ), а саме:

- інформації щодо руху коштів за банківським картковим рахунком № НОМЕР_4 , який відкрито в АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код ЄРДПОУ НОМЕР_1 , МФО НОМЕР_8 ) за адресою: АДРЕСА_9 , за період часу з 27 вересня 2022 року по теперішній час, а також документів, копії яких знаходяться на електронних (магнітних) носіях, та які відображують надходження та списання, за період з 27 вересня 2022 року по теперішній час, грошових коштів по картковому рахунку № НОМЕР_4 , із зазначенням вхідного та вихідного залишків коштів, прибуткової та видаткової частини, призначення платежів, дати та часу (години, хвилини та секунди) надходження коштів на рахунок та перерахування з нього, документів, (яким чином відбувався перерахунок, спосіб його здійснення) на підставі яких проведені операції, повних назв контрагентів, які перерахували та яким перераховані кошти, їхні коди ЄДРПОУ, МФО й номерів рахунків контрагентів, з якими проведені операції на паперовому чи магнітному (електронному) носіях, фото-відеоматеріалів спостереження з банкоматів, терміналів, відділень обслуговування із зображенням особи, яка використовувала вказаний вище рахунок/картку, адрес банкоматів, терміналів обслуговування, відділень, та інших місць, (магазинів, закладів сфери надання послуг) де здійснювалися транзакції (у випадку використання послуг будь-якого іншого банку відобразити дану інформацію та надати їх реквізити).

- інформацію, щодо використання послуг мобільного банкінгу та додатку « ІНФОРМАЦІЯ_8 » за вищевказаним рахунком, спроби зміни та зміни пін коду до банківської картки за вищевказаним рахунком.

В іншій частині вимог відмовити.

Роз`яснити, що у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів, слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Строк дії даної ухвали складає один місяць з дня її постановлення.

Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення і оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

СудДарницький районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення20.02.2023
Оприлюднено09.05.2024
Номер документу109206349
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів

Судовий реєстр по справі —753/16162/22

Ухвала від 31.05.2023

Кримінальне

Дарницький районний суд міста Києва

Цимбал І. К.

Ухвала від 15.05.2023

Кримінальне

Дарницький районний суд міста Києва

Цимбал І. К.

Ухвала від 22.03.2023

Кримінальне

Дарницький районний суд міста Києва

Пойда С. М.

Ухвала від 13.01.2023

Кримінальне

Дарницький районний суд міста Києва

Цимбал І. К.

Ухвала від 13.01.2023

Кримінальне

Дарницький районний суд міста Києва

Цимбал І. К.

Ухвала від 16.01.2023

Кримінальне

Дарницький районний суд міста Києва

Цимбал І. К.

Ухвала від 13.01.2023

Кримінальне

Дарницький районний суд міста Києва

Цимбал І. К.

Ухвала від 13.01.2023

Кримінальне

Дарницький районний суд міста Києва

Цимбал І. К.

Ухвала від 20.02.2023

Кримінальне

Дарницький районний суд міста Києва

Гусак О. С.

Ухвала від 22.02.2023

Кримінальне

Дарницький районний суд міста Києва

Сирбул О. Ф.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні