Ухвала
від 27.02.2023 по справі 910/2431/23
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

27.02.2023Справа № 910/2431/23

Суддя Господарського суду міста Києва Головіна К. І., розглянувши матеріали

позову Комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) "Київтеплоенерго" (м. Київ)

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Південенерго Груп" (м. Дніпро)

про стягнення 1 631 988,66 грн.

ВСТАНОВИВ:

Комунальне підприємство виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) "Київтеплоенерго" (далі - КП "Київтеплоенерго", позивач) звернулось до Господарського суду міста Києва з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Південенерго Груп" (далі - ТОВ "Південенерго Груп", відповідач) про стягнення заборгованості за договором № 3151/КИЕЦ-22 від 07.06.2022 у сумі 1 631 988,66 грн.

Вивчивши подані матеріали, суддя приходить до висновку, що позовна заява не відповідає вимогам ст. 162-164 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України), враховуючи наступне.

Так, згідно з ч. 3 ст. 162 ГПК України позовна заява повинна містити зокрема, виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини та правові підстави позову.

Разом з тим, заявляючи вимогу про стягнення заборгованості та нарахованого штрафу, позивач не надав належного обґрунтування в частині визначення правової природи спірних правовідносин, що виникли між сторонами, та відповідних норм правового регулювання таких відносин.

Крім того, згідно з ч. 2 ст. 164 ГПК України позивач зобов`язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів).

У позові КП "Київтеплоенерго" вказує, що відповідач, як виконавець, з 20.09.2022 призупинив роботи, що є предметом договору № 3151/КТЕЦ-22 від 07.06.2022, разом з тим, позивач не надав суду доказів на підтвердження таких обставин.

Згідно з ч. 1 ст. 174 ГПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

На підставі викладеного, керуючись ст. 162, 174, 232-235 Господарського процесуального кодексу України, суддя

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) "Київтеплоенерго" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Південенерго Груп" про стягнення 1 631 988,66 грн. залишити без руху.

Надати Комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) "Київтеплоенерго" строк у десять днів з дня вручення даної ухвали на усунення вказаних в ній недоліків шляхом належного виконання вимог ст. 162-164 Господарського процесуального кодексу України.

Роз`яснити, що у разі неусунення недоліків у визначений судом строк, позовна заява буде вважатись неподаною та повернута заявнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Головіна К. І.

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення27.02.2023
Оприлюднено02.03.2023
Номер документу109271413
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань підряду

Судовий реєстр по справі —910/2431/23

Ухвала від 02.10.2023

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Агрикова О.В.

Ухвала від 04.09.2023

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Агрикова О.В.

Рішення від 10.08.2023

Господарське

Господарський суд міста Києва

Головіна К.І.

Ухвала від 27.06.2023

Господарське

Господарський суд міста Києва

Головіна К.І.

Ухвала від 23.05.2023

Господарське

Господарський суд міста Києва

Головіна К.І.

Ухвала від 25.04.2023

Господарське

Господарський суд міста Києва

Головіна К.І.

Ухвала від 22.03.2023

Господарське

Господарський суд міста Києва

Головіна К.І.

Ухвала від 27.02.2023

Господарське

Господарський суд міста Києва

Головіна К.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні