Справа № 291/712/21
У К Р А Ї Н А
Ружинський районний суд Житомирської області
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
03 березня 2023 року
Ружинський районний суд Житомирської області
В складі головуючої судді Митюк О.В.,
За участю секретаря Герасимчук Н.П.,
розглянувши питання про виправлення описки у вступній частині рішення суду від 02.02.2023 року у цивільній справі за позовом
ОСОБА_1 , представник позивача ОСОБА_2
до Ружинської селищної ради Житомирської області, ОСОБА_3 , третя особа Ружинська державна нотаріальна контора в особі державного нотаріуса Ставничого Олександра Володимировича
про визнання права власності на спадкове майно, визнання недійсним в частині свідоцтва про право на спадщину за законом, скасування державної реєстрації,-
В С Т А Н О В И В:
02.02.2023 року Ружинським районним судом Житомирської області винесено вступну та резолютивну частину рішення суду у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 , представник позивача ОСОБА_2 до Ружинської селищної ради Житомирської області, ОСОБА_3 , третя особа Ружинська державна нотаріальна контора в особі державного нотаріуса Ставничого Олександра Володимировича про визнання права власності на спадкове майно, визнання недійсним в частині свідоцтва про право на спадщину за законом, скасування державної реєстрації.
Проте при виготовленні повного тексту рішення було допущено описку у вступній частині вищевказаного рішення суду від 02.02.2023 року, а саме не вірно вказано дату винесення рішення «02 березня 2023 року» замість « 02 лютого 2023 року».
Відповідно до ст.269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що виноситься ухвала. За ініціативи суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Допущена описка в ухвалі суду є технічною та її виправлення не впливає на зміст ухвали , а тому зазначена описка підлягає виправленню.
Суд, вивчивши матеріали справи, вважає що в ухвалі суду допущена описка, а також, що виправлення описки не змінює вступної частини даної ухвали , тому допущена описка підлягає виправленню.
Керуючись ст.269 ЦПК України, суд,-
У Х В А Л И В:
Виправити описку допущену при виготовлені повного тексту рішення Ружинського районного суду Житомирської області від 02.02.2023 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 , представник позивача ОСОБА_2 до Ружинської селищної ради Житомирської області, ОСОБА_3 , третя особа Ружинська державна нотаріальна контора в особі державного нотаріуса Ставничого Олександра Володимировича про визнання права власності на спадкове майно, визнання недійсним в частині свідоцтва про право на спадщину за законом, скасування державної реєстрації, виправивши у вступній частині рішення замість зазначеної дати «02 березня 2023 року» на « 02 лютого 2023 року».
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Житомирського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, ухвала, що містить описки чи арифметичні помилки.
Суддя О. В. Митюк.
Суд | Ружинський районний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 03.03.2023 |
Оприлюднено | 06.03.2023 |
Номер документу | 109341151 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них |
Цивільне
Ружинський районний суд Житомирської області
Митюк О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні