Справа № 639/1038/23
Провадження № 2-а/639/13/23
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
про залишення позовної заяви без руху
13 березня 2023 року Жовтневий районний суд м. Харкова у складі головуючого судді Рубіжного С.О., розглянувши матеріали адміністративної справи за позовною заявою ОСОБА_1 до Департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради про визнання протиправною та скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності,
ВСТАНОВИВ:
До Жовтневого районного суду м. Харкова, як до адміністративного суду, надійшла позовна заява ОСОБА_1 , подана його представником Щегловим Дмитром Сергійовичем в якому просить суду скасувати постанову складену інспектором з паркування Департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради Любенном Ю.Ю. 04.03.2023 серії ЛВ №00325717. Згідно постанови власник тз НОМЕР_1 , за зупинку в зоні дії знаку 3.34 ПДР, притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 122 ч.1 КУпАП у вигляді штрафу у розмірі 340 грн. Зазначає, що постанови власником тз НОМЕР_1 , є ТОВ «Кулиничівське», директором якого є Свірський А.Р.
Вказана позовна заява містить відомості про те, що документ сформовано в системі «Електронний суд».
Дослідивши матеріали адміністративного позову, суд вважає його таким, що підлягає залишенню без руху з наступних підстав.
Статтею 5 КАС України передбачено право на звернення до адміністративного суду. Позовна заява подається в письмовій формі позивачем або особою, якій законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб та повинна відповідати загальним вимогам, що встановлені статтями 160, 161 КАС України.
Зокрема, частиною ч. 1 ст. 160 КАС України передбачено, що у позовній заяві позивач викладає свої вимоги щодо предмету спору та їх обгрунтування.
Відповідно до п.п. 8, 9 ч. 5 ст. 160 КАС України, в позовній заяві зазначаються:
- перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви; зазначення доказів, які не можуть бути подані разом із позовною заявою (за наявності), зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви;
- у справах щодо оскарження рішень, дій та бездіяльності суб`єкта владних повноважень - обґрунтування порушення оскаржуваними рішеннями, діями чи бездіяльністю прав, свобод, інтересів позивача.
Відповідно до приписів ч.4 ст. 161 КАС України позивач зобов`язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази - позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів).
Разом з тим відповідно ч.ч. 2, 4, 5ст. 94 КАС Україниписьмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього.
В силу ч.2 ст. 286 КАС України, позовну заяву щодо оскарження рішень суб`єктів владних повноважень у справах про притягнення до адміністративної відповідальності може бути подано протягом десяти днів з дня ухвалення відповідного рішення (постанови), а щодо рішень (постанов) по справі про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, у тому числі зафіксовані в автоматичному режимі, - протягом десяти днів з дня вручення такого рішення (постанови).
До позову надано копію повідомлення про адміністративне правопорушення, в якому зазначено що буде винесено постанову.
До суду , позивач звернувся, як фізична особа, проте в супереч вказаним вимогам закону позивачем не додано до позову постанову про адміністративне правопорушення серії ЛВ №00325717 від 04.03.2023, не обґрунтовано чим порушено його права, свободи чи інтереси, як фізичної особи. Не зазначено обставин щодо отримання оскаржуваної постанови, зміст постанови, а саме на кого накладено адміністративне стягнення.
Згідно з положеннями ч. 1ст. 169КАС України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених ст.ст.160, 161 КАС України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Таким чином, оскільки позовна заява не відповідає вимогамст. 161 КАС України, вона підлягає залишенню без руху.
Усунення недоліків позову необхідно здійснити шляхом подачі позовної заяви. Із зазначенням всіх вищезазначених обставин з посиланням на докази та їх надання.
Враховуючи викладене та керуючись статями 160,161,169 КАС України, суд,-
ПОСТАНОВИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради про визнання протиправною та скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності - залишити без руху.
Надати строк на усунення недоліків терміном десять днів з моменту отримання копії ухвали з урахуванням вимог, викладених в ухвалі.
Роз`яснити, що в разі невиконання вимог, зазначених в ухвалі, позовна заява буде вважатися неподаною та повернута позивачеві.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Повний текст ухвали складено 13.03.2023
Суддя С.О. Рубіжний
Суд | Жовтневий районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 13.03.2023 |
Оприлюднено | 16.03.2023 |
Номер документу | 109532723 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо дорожнього руху, транспорту та перевезення пасажирів, з них дорожнього руху |
Адміністративне
Жовтневий районний суд м.Харкова
Рубіжний С. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні