Справа № 127/24865/21
Провадження № 2/127/4233/21
У Х В А Л А
Іменем України
16 березня 2023 року м. Вінниця
Вінницький міський суд Вінницької області
в складі головуючого судді Бойко В.М.,
пр сектераті Голодян В.Ф.,
позивача ОСОБА_1 ,
представника позивача ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в режимі відеоконференції в м. Вінниці цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про виділення часток із спільної часткової власності та усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою,-
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Вінницького міського суду Вінницької області перебуває вищевказана цивільна справа.
Ухвалою суду від 02.11.2022 року по справі призначено комплексну судову будівельно-технічну та земельно-технічну експертизу, проведення якої доручено експертам Вінницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.
До суду з Вінницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Міністерства внутрішніх справ України надійшло клопотання судового експерта Пилипенка О.В. У даному клопотанні, судовий експерт вказав, про необхідність залучення до участі в експертизі сертифікованого інженера-геодезиста.
У судовому засіданніпредставник позивача ОСОБА_2 просив суд залучити для проведення топографо-геодезичних робіт по визначенню координат в якості спеціаліста сертифікованого інженера-геодезиста з чиста фахівців КП «Вінницький міський центр містобудування та архітектури».
Позивачка ОСОБА_1 в судовому засіданні підтримаала думку свого представника.
Представник відповідача ОСОБА_3 ОСОБА_5 в судове засідання не з`явився, на адресу суду надіслав заяву про проведення підготовочого судового засідання у його відсутність.
Відповідач ОСОБА_4 в судове засідання не з`явилася, про причини неявки суду не відомо.
Заслухавши пояснення учасників справи, суд дійшов до наступного висновку.
Відповідно до ч.1, 2 ст. 74 ЦПК України спеціалістом є особа, яка володіє спеціальними знаннями та навичками, необхідними для застосування технічних засобів, і призначена судом для надання консультацій та технічної допомоги під час вчинення процесуальних дій, пов`язаних із застосуванням таких технічних засобів (фотографування, складання схем, планів, креслень, відбору зразків для проведення експертизи тощо).Допомога та консультації спеціаліста не замінюють висновок експерта.
Оскільки, для проведення експертизи необхідний сертифікований інженер-геодезист, існує необхідність залучення до участі в експертизі спеціаліста з числа КП «Вінницький міський центр містобудування та архітектури».
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 74, 103, 107, 252, 260, 261, 353 ЦПК України, суд,
УХВАЛИВ:
Клопотання представника позивача ОСОБА_2 задовольнити.
Залучити для проведення топографо-геодезичних робіт по визначенню координат (СК-1963 року поворотних точок контурів вигрібної ями по фактичному розташуванню на теперішній час, що позначена номером 274,83 згідно топографо-кадастрова зйомка від 07.2021 в програмному комплексі Digitals на технічному носії DVD з обов`язковим складанням кадастрового плану) в межах призначеної комплексної судової будівельно-технічної та земельно-технічної експертизи в якості спеціаліста сертифікованого інженера-геодезиста з числа фахівців КП «Вінницький міський центр містобудування та архітектури» (адреса: м.Вінниця, вул.Пушкіна, буд.38).
Попередити спеціалістів про кримінальну відповідальність за ст. 384 України.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Вінницький міський суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 16.03.2023 |
Оприлюднено | 20.03.2023 |
Номер документу | 109618813 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: щодо усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні