КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м.ПОЛТАВИ
Справа №554/7368/22
Провадження № 2/552/258/23
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21.03.2023 року Київський районний суд м. Полтави у складі:
головуючого судді - Шаповал Т.В.,
при секретарі - Дубовик І.О.,
за участю:
відповідача ОСОБА_1 ,
представника відповідача ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Полтава в приміщенні суду цивільну справу за позовом ОСОБА_3 , місце проживання: АДРЕСА_1 , до ОСОБА_1 , адреса місця проживання: АДРЕСА_2 про захист честі, гідності та ділової репутації та відшкодування моральної шкоди,-
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з позовом до відповідача про захист честі, гідності та ділової репутації та відшкодування моральної шкоди.
20 березня 2023 року до суду від позивача ОСОБА_3 надійшла заява, в якій просив суд прийняти відмову від позову до ОСОБА_1 про захист честі, гідності та ділової репутації та відшкодування моральної шкоди та закрити провадження у справі. Вказав, що з наслідками закриття провадження у справі, які передбачені ч.2 ст. 256 ЦПК України обізнаний.
Суд, заслухавши думку відповідача та представника відповідача, приходить до наступних висновків.
Частиною 1ст.206ЦПК України передбачено, що позивач може відмовитися від позову, а відповідачвизнати позов на будь-якій стадії провадження у справі, зазначивши про це в заяві по суті справи або в окремій письмовій заяві.
Згідно ч.3ст.206 ЦПК України, у разі відмови позивача від позову суд постановляє ухвалу про закриття провадження у справі.
Відповідно до п.4 ч.1ст. 255 ЦПК Українисуд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом.
Відповідно до п. 1 ч. 2ст. 49 ЦПК Українипозивач вправі відмовитися від позову (всіх або частини позовних вимог) на будь-якій стадії судового процесу.
Тобто, позивач вільно розпоряджається своїм процесуальним правом на відмову від позову.
Наслідки відмови від позову позивачу відомі та зрозумілі, про що він зазначив у своїй заяві.
Суд не вбачає перешкод у прийнятті судом відмови позивача від позову.
Тому, приходить до висновку, що за таких обставин необхідно провадження у справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1 про захист честі, гідності та ділової репутації та відшкодування моральної шкоди закрити у зв`язку з відмовою позивача від позову.
Керуючись ч.3 ст.206, ст.255 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В :
Прийняти відмову від позову ОСОБА_3 .
Закрити провадженняв справіза позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1 прозахист честі,гідності таділової репутаціїта відшкодуванняморальної шкоди узв`язку зприйняттям відмовипозивача відпозову.
Ухвала суду може бути оскаржена до Полтавського апеляційного суду шляхом подачі в п`ятнадцятиденний строк апеляційної скарги.
Головуючий суддя Т.В.Шаповал
Суд | Київський районний суд м. Полтави |
Дата ухвалення рішення | 21.03.2023 |
Оприлюднено | 24.03.2023 |
Номер документу | 109737176 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах про захист немайнових прав фізичних осіб, з них про захист честі, гідності та ділової репутації, з них: |
Цивільне
Київський районний суд м. Полтави
Шаповал Т. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні