Ухвала
від 27.03.2023 по справі 750/877/23
ДЕСНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЧЕРНІГОВА

Справа № 750/877/23

Провадження № 2-і/750/6/23

У ХВ АЛ А

27 березня 2023 року м. Чернігів

Деснянський районнийсуд містаЧернігова у складі:

суддіСупруна О.П.,секретарСтеченко К.Л.,

розглянувши у підготовчому засіданні цивільну справу № 750/877/23 за позовом Об`єднання житлово-будівельних кооперативів м. Чернігова до Приватного підприємства «Техкомсервіс», ОСОБА_1 про визнання правочину нечинним,

в с т а н о в и в :

23.01.2023 Об`єднання житлово-будівельних кооперативів м. Чернігова звернулося до Деснянського районного суду м. Чернігова з позовом до Приватного підприємства «Техкомсервіс», ОСОБА_1 , в якому просить визнати нечинним договір, укладений 28.11.2022 між ПП «Техкомсервіс» та уповноваженою особою від співвласників ОСОБА_1 про надання послуги з управління багатоквартирним будинком АДРЕСА_1 .

Ухвалою судді від 30.01.2023 заяву залишено без руху та запропоновано позивачеві в триденний строк з дня отримання копії ухвали усунути вказані в ній недоліки.

Ухвалою судді від 22.02.2023 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі, справу призначено до розгляду за правилами загального позовного провадження та призначено підготовче засідання.

У строк для подання відзиву відповідач ОСОБА_1 подала зустрічну позовну заяву до Об`єднання житлово-будівельних кооперативів м. Чернігова, в якій просить розірвати (припинити) з 31.12.2022 договір про надання послуг з управління багатоквартирним будинком № 26 від 10.05.2017, укладений між Об`єднанням житлово-будівельних кооперативів м. Чернігова та уповноваженою зборами співвласників багатоквартирного будинку за місцезнаходженням: АДРЕСА_2 від 20.09.2016 ОСОБА_2 .

У підготовче засідання учасники справи не з`явилися, про час і місце проведення підготовчого засідання оповіщені, про причини неявки не повідомили.

У відповідності до вимог частини другої статті 247 Цивільного процесуального кодексу України (далі за текстом ЦПК України) фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.

Форма і зміст зустрічної позовної заяви відповідає вимогам статей 175, 177 Цивільного процесуального кодексу України (далі за текстом ЦПК України).

Пред`явлені первісний та зустрічний позови виникають з одних правовідносин, вони є взаємопов`язаними і їх спільний розгляд є доцільним.

Відповідно дочастин першої-третьоїстатті 193ЦПК Українивідповідач маєправо пред`явитизустрічний позову строкдля поданнявідзиву. Зустрічний позов приймається до спільного розгляду з первісним позовом, якщо обидва позови взаємопов`язані і спільний їх розгляд є доцільним, зокрема, коли вони виникають з одних правовідносин або коли задоволення зустрічного позову може виключити повністю або частково задоволення первісного позову. Вимоги за зустрічним позовом ухвалою суду об`єднуються в одне провадження з первісним позовом.

Ураховуючи викладене, керуючись статтями 193, 258-261, 353 ЦПК України, суд

у х в а л и в :

Зустрічний позов ОСОБА_1 до Об`єднання житлово-будівельних кооперативів м. Чернігова про розірвання договору прийняти до спільного розгляду з первісним позовом Об`єднання житлово-будівельних кооперативів м. Чернігова до Приватного підприємства «Техкомсервіс», ОСОБА_1 про визнання правочину нечинним.

Вимоги за зустрічним позовом ОСОБА_1 доОб`єднання житлово-будівельнихкооперативів м.Чернігова пророзірвання договору об`єднати в одне провадження з первісним позовом Об`єднання житлово-будівельних кооперативів м. Чернігова до Приватного підприємства «Техкомсервіс», ОСОБА_1 про визнання правочину нечинним.

Запропонувати відповідачу за зустрічним позовом протягом п`ятнадцяти днів із дня вручення даної ухвали подати відзив на позовну заяву і всі докази, що підтверджують заперечення проти позову. Відзив на позов має відповідати вимогам статті 178 ЦПК України.

Відкласти підготовче засідання на 25.04.2023 на 10.00 год.

Ухвала не підлягає оскарженню та набирає законної сили негайно після її підписання суддею.

Суддя

СудДеснянський районний суд м.Чернігова
Дата ухвалення рішення27.03.2023
Оприлюднено28.03.2023
Номер документу109799226
СудочинствоЦивільне
КатегоріяІнші процесуальні питання

Судовий реєстр по справі —750/877/23

Ухвала від 21.01.2025

Цивільне

Деснянський районний суд м.Чернігова

Супрун О. П.

Ухвала від 03.08.2023

Цивільне

Деснянський районний суд м.Чернігова

Супрун О. П.

Ухвала від 23.05.2023

Цивільне

Деснянський районний суд м.Чернігова

Супрун О. П.

Ухвала від 27.03.2023

Цивільне

Деснянський районний суд м.Чернігова

Супрун О. П.

Ухвала від 22.02.2023

Цивільне

Деснянський районний суд м.Чернігова

Супрун О. П.

Ухвала від 30.01.2023

Цивільне

Деснянський районний суд м.Чернігова

Супрун О. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні