Ухвала
від 31.03.2023 по справі 2-1023/12
ЛЕНІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ХАРКОВА

31.03.2023

справа № 2-1023/12

провадження № 2-зз/642/2/23

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

31 березня 2023 року м. Харків

Суддя Ленінського районного суду м. Харкова Пашнєв В.Г., розглянувши заяву ОСОБА_1 про зняття арешту,

у с т а н о в и в:

27 лютого 2023 року ОСОБА_1 звернувся до суду з заявою, в якій просить суд зняти арешт з 16/25 частин житлового будинку з надвірними будівлями за адресою: АДРЕСА_1 .

Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 28 лютого 2023 року вищевказана заява надійшла в провадження судді Ленінського районного суду м. Харкова Пашнєва В.Г.

Ухвалою Ленінського районного суду м. Харкова від 01 березня 2023 року заяву залишено без рухута надано час для усунення недоліків.

28 березня 2023 року через канцелярію суду надійшла заява від ОСОБА_1 , в якій просить суд подану ним заяву про зняття арешту повернути йому.

За змістом частин першої, третьої статті 13 ЦПК Українисуд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цьогоКодексу. Учасник справи розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд.

Відповідно до пункту 3 частини четвертоїстатті 185ЦПК Українизаява повертається у випадках, коли до постановлення ухвали про відкриття провадження у справі від позивача надійшла заява про відкликання позовної заяви.

Згідно з частиною сьомоюстатті 185 ЦПК Україниповернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.

Враховуючи вищевикладене, оскільки від заявника надійшла заява про повернення заяви, відповідно до наведених вище положень процесуального законодавства, заява підлягає поверненню заявнику.

Керуючись статтями185,260 ЦПК України, суд

у х в а л и в:

Заяву ОСОБА_1 про зняття арешту - повернути заявнику.

Роз`яснити, що повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.

Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана шляхом подачі апеляційної скарги до Харківського апеляційного суду через Ленінський районний суд м. Харкова протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Відповідно до пункту 15.5 Перехідних положень ЦПК України в редакції, яка набрала чинності 15 грудня 2017 року, до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи до або через Ленінський районний суд м. Харкова, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності ЦПК України в редакції від 15 грудня 2017 року.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Суддя В.Г. Пашнєв

СудЛенінський районний суд м.Харкова
Дата ухвалення рішення31.03.2023
Оприлюднено06.04.2023
Номер документу110011009
СудочинствоЦивільне
КатегоріяЗаява про забезпечення (скасування забезпечення) позову або доказів

Судовий реєстр по справі —2-1023/12

Ухвала від 31.03.2023

Цивільне

Ленінський районний суд м.Харкова

Пашнєв В. Г.

Ухвала від 01.03.2023

Цивільне

Ленінський районний суд м.Харкова

Пашнєв В. Г.

Ухвала від 02.10.2012

Цивільне

Сторожинецький районний суд Чернівецької області

Бужора В. Т.

Ухвала від 18.01.2012

Цивільне

Києво-Святошинський районний суд Київської області

Ковальчук Л. М.

Рішення від 11.04.2012

Цивільне

Києво-Святошинський районний суд Київської області

Ковальчук Л. М.

Ухвала від 28.02.2012

Цивільне

Зарічний районний суд м.Сум

Прокудіна Н. Г.

Ухвала від 21.06.2012

Цивільне

Апеляційний суд Сумської області

Рибалка В. Г.

Ухвала від 26.04.2013

Цивільне

Апеляційний суд Київської області

Даценко Л. М.

Ухвала від 15.04.2013

Цивільне

Апеляційний суд Київської області

Даценко Л. М.

Ухвала від 11.06.2012

Цивільне

Вишгородський районний суд Київської області

Заріцький С. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні