ДНІПРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Провадження № 11-кп/803/1805/23 Справа № 183/8173/22 Суддя у 1-й інстанції - ОСОБА_1 Суддя у 2-й інстанції - ОСОБА_2
УХВАЛА
про відкриття апеляційного провадження
11 квітня 2023 року м. Дніпро
Суддя судової палати з розгляду кримінальних справ Дніпровського апеляційного суду ОСОБА_2 , перевіривши відповідність апеляційної скарги прокурора Новомосковської окружної прокуратури Дніпропетровської області ОСОБА_3 на вирок Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 06 березня 2023 року відносно обвинуваченої ОСОБА_4 за ч.4 ст,185, ч.2 ст.190 КК України,-
в с т а н о в и в :
Вироком суду ОСОБА_4 визнано винною та засуджено за ч.4 ст,185, ч.2 ст.190 та ч.1 ст.70 КК України до покарання у виді 5 років позбавлення волі.
На підставі ч.4 ст.70 КК України визначено до самостійного виконання вирок Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 26.01.2023, яким ОСОБА_4 засуджено за ч.1 ст.357, ч.2 ст.185, ч.2 ст.190 та ч.ч.1,4 ст.70, 75 КК України до покарання у виді 2 років 1 місяця позбавлення волі, з випробуванням строком на 2 роки та штрафом у розмірі 510 грн
На вирок суду прокурором подана апеляційна скарга.
Апеляційна скарга подана в строк, передбачений ст.395 КПК України, та відповідає вимогам ст.396 КПК України.
Керуючись ст.398 КПК України ,-
у х в а л и в :
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою прокурора Новомосковської окружної прокуратури Дніпропетровської області ОСОБА_3 на вирок Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 06 березня 2023 року відносно обвинуваченої ОСОБА_4 за ч.4 ст,185, ч.2 ст.190 КК України.
Копії ухвали про відкриття апеляційного провадження та копії апеляційної скарги направити учасникам судового провадження, встановивши строк для надання заперечень на апеляційну скаргу до 21 квітня 2023 року.
Запропонувати учасникам судового провадження подати нові докази, на які вони посилаються, або заявити клопотання про їх витребування судом.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Дніпровський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 11.04.2023 |
Оприлюднено | 12.04.2023 |
Номер документу | 110135709 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Крадіжка |
Кримінальне
Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Березюк В. В.
Кримінальне
Дніпровський апеляційний суд
Руденко В. В.
Кримінальне
Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Болкарьова О. В.
Кримінальне
Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Болкарьова О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні