Справа №274/2226/23 Провадження №2-о/0274/66/22
Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області
УХВАЛА
11.04.23 р.м.Бердичів
Суддя Бердичівськогоміськрайонного судуЖитомирської областіКорбутВ.В.(далі Суд),
розглянувши матеріали заявиОСОБА_1 заінтересована особа:Комунальний заклад "Миколаївська гімназія ім.Василя Земляка Самгородецької сільської ради Хмільницького району Вінницької області"провстановлення факту належності правовстановлюючого документу,
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернулась з заявою, у якій просить встановити факт належності правовстановлюючого документу, а саме атестату про повну загальну середню освіту серії НОМЕР_1 , який виданий загальноосвітньою школою І ІІІ ступенів Козятинського району Вінницької області від 20.06.2000р. та додатку до атестату за №218165, який виданий загально освітньою школою І ІІІ ступенів Козятинського району Вінницької області від 23.06.2000р., які видані на ОСОБА_2 , яка народилася ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Відповідно до частини третьої статті 294 Цивільного процесуального кодексу України справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим Кодексом, за винятком положень щодо змагальності та меж судового розгляду. Інші особливості розгляду цих справ встановлені цим розділом.
Відповідно до пункту 4 частини третьої статті 175 Цивільного процесуального кодексу України позовна заява повинна містити: зміст позовних вимог.
Зміст позовних вимог це певна форма захисту, яку просить позивач від суду.
Цей зміст має бути конкретним та зрозумілим:
суду, що б той міг розглянути позовні вимоги та ухвалити зрозуміле рішення, яке може бути виконано;
відповідачу, третій особі, щоб ті могли надати міркування щодо змісту позовних вимог та докази на їх підтвердження.
Однак, зміст вимог ОСОБА_1 є незрозумілим, оскільки у них не зазначено, якій саме особі (кому саме) вона просить встановити факт належності правовстановлюючого документу.
Частиною першою статті 185 Цивільного процесуального кодексу України передбачено, що суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Враховуючи викладене, заява ОСОБА_1 підлягає залишенню без руху з наданням часу для усунення вказаного вище недоліку.
Керуючись статями 175, 177, 185, 258, 260 та 318 Цивільного процесуального кодексу України,
П О С Т А Н О В И В:
1.Заяву ОСОБА_1 залишити без руху.
2.Надати ОСОБА_1 строк для усунення недоліку заяви десять днів з дня вручення копії ухвали, для усунення недоліку заяви шляхом подання заяви (та її копії для заінтересованої особи) зі зрозумілим змістом вимог.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя В.В.Корбут
Суд | Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 11.04.2023 |
Оприлюднено | 13.04.2023 |
Номер документу | 110154257 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи окремого провадження Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них: інших фактів, з них:. |
Цивільне
Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області
Корбут В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні