ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
м. Київ
11.04.2023Справа № 910/5272/23
Господарський суд міста Києва у складі судді Чебикіної С.О., розглянувши матеріали позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "ЖЕК-ПМ" до Об`єднання співвласників багатоква ртирного будинку "ПМ-Б" про визнання недійсним, скасування рішення та припинення юридичної особи
ВСТАНОВИВ:
Відповідно до вимог ч. 2 ст. 164 ГПК України позивач зобов`язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів).
Частиною 4 ст. 164 ГПК України визначено, що до заяви про визнання акта чи договору недійсним додається також копія (або оригінал) оспорюваного акта чи договору або засвідчений витяг з нього, а у разі відсутності акта чи договору у позивача - клопотання про його витребування.
Позивачем в позовній заяві заявлено дві вимоги немайнового характеру, а саме:
- про визнання недійсним та скасувати рішення установчих зборів Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "ПМ-Б", код 44585559, оформлені "Протоколом №1 установчих зборів співвласників Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "ПМ-Б", код 44585559.
- про припинення юридичної особи Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "ПМ-Б", код 44585559 шляхом ліквідації.
При цьому, обґрунтовуючи позовні вимоги позивач посилається на Протокол №1 установчих зборів співвласників Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "ПМ-Б", код 44585559, визнання недійсним та скасування якого позивач у позовній заяві визначив основною позовною вимогою.
Проте, Протоколу №1 установчих зборів співвласників Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "ПМ-Б", код 44585559, на якому ґрунтуються позовні вимоги, так само, як і клопотання про його витребування позивачем до суду не надано.
Згідно ч. 1, 2 ст. 174 ГПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Наведені обставини є підставою для залишення позовної заяви без руху та надання позивачу строк для усунення вказаних недоліків у відповідності до вимог ч. 1 ст. 174 ГПК України.
Керуючись ч. 1, 2 ст. 174, ст. ст. 232-235 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд
УХВАЛИВ:
Позовну заяву залишити без руху.
Надати позивачу строк для усунення недоліків протягом 5 (п`яти) днів з моменту отримання ухвали.
У випадку, якщо позивач не усуне недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважатиметься неподаною і буде повернута особі, що звернулася із позовною заявою.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя С.О. Чебикіна
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 11.04.2023 |
Оприлюднено | 13.04.2023 |
Номер документу | 110173655 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з корпоративних відносин про оскарження рішень загальних зборів учасників товариств, органів управління |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Чебикіна С.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні