Провадження № 2/734/29/23 Справа № 734/4116/21
У Х В А Л А
іменем України
12 квітня 2023 року смт. Козелець
Козелецький районний суд Чернігівської області в складі:
головуючого судді Домашенка Ю.М.,
секретар судового засідання Гузенко Т.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку загального позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Козелецької селищної ради, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області, про визнання права власності на спадкове майно,
в с т а н о в и в:
В провадженні Козелецького районного суду Чернігівської області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Козелецької селищної ради, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області, про визнання права власності на спадкове майно.
Учасники справи в судове засідання не з`явились, про час, дату та місце розгляду справи повідомлені належним чином.
Відповідно до вимог ч. 2 ст. 247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.
Ухвалою Козелецького районного суду Чернігівської області від 15.03.2023 задоволено клопотання позивача щодо витребування з Козелецькоговідділу державноїреєстрації актівцивільного стануу Чернігівськомурайоні Чернігівськоїобласті Східногоміжрегіонального управлінняМіністерства юстиції копії актового запису про смерть ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , померлої ІНФОРМАЦІЯ_2 .
Відповідно до листа начальника Козелецького відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Чернігівському районі Чернігівської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції від 28.03.2023 № 158/61-10-23-22.7/22.7 зазначений актовий запис про смерть неможливо у зв`язку з реєстрацією смерті ОСОБА_2 . Відділом державної реєстрації актів цивільного стану у місті Чернігові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, актовий запис від 22.02.2021 № 593.
Відповідно до ст.43ЦПК України суд сприяє всебічному і повному з`ясуванню обставин справи.
Відповідно до ч. 7 ст. 81 ЦПК України суд не може збирати докази, що стосуються предмета спору, крім витребування доказів судом у випадку, коли він має сумніви у добросовісному здійсненні учасниками справи їх процесуальних прав або виконанні обов`язків щодо доказів.
З огляду на те, що реєстрація смерті ОСОБА_2 здійснена Відділом державноїреєстрації актівцивільного стануу містіЧернігові Східногоміжрегіонального управлінняМіністерства юстиції, суд приходить до висновку про необхідність витребування з Відділу державної реєстрації актів цивільного стану у місті Чернігові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції копії актового запису про смерть ОСОБА_2 , померлої ІНФОРМАЦІЯ_2 .
Керуючись ст. ст. 43, 76, 81, 210, 417 ЦПК України, суд,-
у х в а л и в:
Витребувати з Відділу державної реєстрації актів цивільного стану у місті Чернігові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції копію актового запису про смерть ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , померлої ІНФОРМАЦІЯ_2 .
Підготовче судове засідання відкласти до 10.30 год. 09.05.2023.
Інформація про рух справи може бути отримана на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://kz.cn.court.gov.ua.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Ю.М. Домашенко
Суд | Козелецький районний суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 12.04.2023 |
Оприлюднено | 14.04.2023 |
Номер документу | 110174099 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за законом. |
Цивільне
Козелецький районний суд Чернігівської області
Домашенко Ю. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні