СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА
пр. № 1-кс/759/2651/23
ун. № 759/7972/23
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
04 травня 2023 року Слідчий суддя Святошинського районного суду м.Києва ОСОБА_1 , за участю секретаря судових засідань ОСОБА_2 , розглянувши клопотання старшого слідчого в ОВС ГСУ НП України ОСОБА_3 , погоджене прокурором офісу Генерального прокурора ОСОБА_4 , у кримінальному провадженні внесеному до ЄРДР за №12023000000000083 від 17.01.2023 за підозрою ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 311КК України, про накладення арешту на майно,-
встановив:
До суду надійшло клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах ГСУ НП України ОСОБА_6 , погоджене прокурором офісу Генерального прокурора ОСОБА_7 , у кримінальному провадженні №12023000000000083 від 17.01.2023 року, про накладення арешту на майно, тимчасово вилучене майно, вилучене під час обшуку 26.04.2023 за місцем проживання ОСОБА_5 , що за адресою: АДРЕСА_1 .
Згідно зі ст. 68 Конституції України кожен зобов`язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.
Відповідно до ст. 1 Закону України «Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та зловживанню ними» незаконний обіг наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів - діяння з: культивування рослин, включених до Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, розроблення, виробництва, виготовлення, зберігання, перевезення, пересилання, придбання, збуту, ввезення на територію України, вивезення з території України, транзиту через територію України, використання, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, що здійснюються з порушенням законодавства про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори.
Відповідно до ст. 7 Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори», діяльність з обігу наркотичних засобів і психотропних речовин на території України дозволяється лише в цілях і в порядку, встановлених цим Законом, а в передбачених ним випадках - у порядку, що встановлюється нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України та відповідних центральних органів виконавчої влади.
Діяльність з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, включених до таблиць II і III Переліку та прекурсорів, включених до таблиці IV Переліку, здійснюється суб`єктами господарювання за наявності в них ліцензії на здійснення відповідних видів діяльності, якщо інше не передбачено цим Законом.
Ліцензія на здійснення діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів видається за наявності відповідної матеріально-технічної бази, нормативно-технічної документації, кваліфікованого персоналу, умов для забезпечення обліку та схоронності наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, а також для забезпечення безпечності такої діяльності.
Стаття 1 Закону України від 15 лютого 1995 року N 60/95-ВР «Про обіг в Україні наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів» (із змінами та доповненнями) визначає, що прекурсори наркотичних засобів і психотропних речовин (далі - прекурсори) - речовини, які використовуються для виробництва, виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин, включених до Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.
Таблицею IV списку №1 «Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 770 від 06.05.2000 (із змінами та доповненнями), нітроетан (nitroethane) віднесений до прекурсорів, обіг яких обмежено і стосовно яких встановлюються заходи контролю.
Згідно з таблицею № 3 «Великі та особливо великі розміри прекурсорів, що знаходяться у незаконному обігу», затвердженої наказом Міністерства охорони здоров`я України 01.08.2000 № 188 (у редакції наказу Міністерства охорони здоров`я України від 29.07.2010 № 634), нітроетан (nitroethane) масою від 2000 г і більше становить особливо великі розміри.
Відповідно до п. 6 «Порядку провадження діяльності, пов`язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, та контролю за їх обігом» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2009 № 589, операції з реалізації засобів і речовин, включених до таблиць II і III та списку 1 таблиці IV переліку (770-2000-п),
препаратів, що містять наркотичні засоби, психотропні речовини і
прекурсори в кількості, що перевищує гранично допустиму,
здійснюються виключно між суб`єктами господарювання, які мають
ліцензію на право провадження господарської діяльності, пов`язаної
з обігом таких речовин і засобів.
18 січня 2005 року зареєстровано Товариство з обмеженою відповідальністю «ФЛЮГЕР» ЄДРПОУ 33339904 з основним видом господарської діяльності - оптова торгівля хімічними продуктами, та додатковими видами: діяльністю посередників у торгівлі паливом, рудами, металами та промисловими хімічними речовинами; діяльністю посередників, що спеціалізуються в торгівлі іншими товарами, а також неспеціалізованій оптовій торгівлі.
Засновниками ТОВ «ФЛЮГЕР» ЄДРПОУ 33339904 є ОСОБА_8 та ОСОБА_5 , який одночасно є директором вказаного товариства.
Встановлено, що ТОВ «ФЛЮГЕР» ЄДРПОУ 33339904 ліцензії на право провадження діяльності у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів згідно Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.05.2000 №770, не отримувало та з заявою на її отримання до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, не зверталося.
Так, у порушення вищевказаних вимог законодавства, за невстановлених обставин та у невстановлений в ході досудового розслідування час, однак не пізніше 16 березня 2023 року, ОСОБА_5 , як директор ТОВ «ФЛЮГЕР» з метою незаконного збагачення вирішив займатись незаконним придбанням, зберіганням, перевезенням з метою збуту та збутом прекурсору, обіг якого обмежено і стосовно якого встановлюються заходи контролю - нітроетан (nitroethane) в особливо великих розмірах, використовуючи вказане товариство як законне прикриття своєї злочинної діяльності.
Пропозицію щодо продажу вказаного прекурсору ОСОБА_5 розмістив в мережі Інтернет на відповідному сайті серед переліку інших товарів, продаж яких здійснюється від імені ТОВ «ФЛЮГЕР», при цьому з метою конспірації своєї злочинної діяльності в назву прекурсору вніс зміни - «1-бром-1-нитроэтан «для синтеза».
В подальшому, у невстановлений в ході досудового розслідування час, але не пізніше 16.03.2023, ОСОБА_5 , діючи умисно, усвідомлюючи протиправний і суспільно-небезпечний характер своїх дій, передбачаючи їх суспільно-небезпечні наслідки і свідомо бажаючи їх настання, маючи прямий умисел, направлений на незаконне придбання, зберігання, перевезення з метою збуту та збут прекурсорів в особливо великих розмірах, за невстановлених обставин незаконно придбав з метою збуту не менше 3л (трьох літрів) прекурсору, обіг якого обмежено і відносно якого встановлюються заходи контролю - нітроетан (nitroethane), який знаходився у трьох полімерних пляшках з кришками червоного кольору.
Після цього, ОСОБА_5 , продовжуючи вчиняти дії, направленні на доведення свого злочинного умислу до кінця, діючи умисно,невстановленим способом перемістив вказані пляшки з прекурсором, до місця свого проживання, що за адресою: АДРЕСА_1 , де почав його незаконно зберігати з метою збуту.
Так, 16.03.2023 близько 11 години 08 хвилин ОСОБА_9 , користуючись мобільним терміналом з абонентським номером НОМЕР_1 , через застосунок «Telegram» з нікнеймом « ОСОБА_10 » почав листування з абонентським номером НОМЕР_2 з нікнеймом « ОСОБА_11 » щодо можливості придбання прекурсору, обіг якого обмежено і відносно якого встановлюються заходи контролю - нітроетан (nitroethane) та в ході вказаного листування зробив замовлення трьох літрів вказаного прекурсору, вартістю 75000 (сімдесят п`ять тисяч) грн.
При цьому, невстановлена досудовим розслідуванням особа - користувач абонентського номеру НОМЕР_2 з нікнеймом « ОСОБА_11 », надіслала повідомлення в яких містились реквізити банківських карток АТ КБ «ПриватБанк» на рахунки яких слід здійснити зарахування коштів в якості оплати за придбання вказаного прекурсору, а саме: № НОМЕР_3 , що належить ОСОБА_12 ; № НОМЕР_4 , що належить ОСОБА_8 та № НОМЕР_5 , що належить ОСОБА_13 .
В свою чергу, в період часу з 12 години 20 хвилин до 13 години 38 хвилин 16.03.2023 ОСОБА_9 , перебуваючи в приміщенні магазину «Пчілка» за адресою: місто Київ, проспект Повітрофлотський, 19А/1, користуючись терміналом самообслуговування «ПриватБанк» та в приміщенні магазину «Лоток» за адресою: місто Київ, проспект Повітрофлотський, 24/2, користуючись терміналом «Easy Pay», здійснив переказ обумовленої суми грошових коштів на вказані вище рахунки банківських карток, після чого користуючись застосунком «Telegram» з абонентським номером НОМЕР_1 з нікнеймом « ОСОБА_10 » надіслав повідомлення на абонентський номер НОМЕР_2 з нікнеймом « ОСОБА_11 » щодо перерахування коштів за придбання вказаного прекурсору та в ході подальшого листування вказав анкетні дані та номер відділення ТОВ «Нова Пошта» на які слід відправити замовлення.
В подальшому, ОСОБА_5 , діючи умисно, усвідомлюючи протиправний і суспільно-небезпечний характер своїх дій, з метою доведення свого злочинного умислу до кінця, а саме з метою незаконного збуту прекурсору, обіг якого обмежено і відносно якого встановлюються заходи контролю - нітроетан (nitroethane) в особливо великих розмірах, перебуваючи за місцем свого проживання, що за адресою: АДРЕСА_1 , помістив три полімерні пляшки світлого кольору з кришками червоного кольору в яких міститься вказаний прекурсор до картонної коробки з пакувальним папером та сертифікат якості ТОВ «ФЛЮГЕР» на спирт ізопропиловий, взяв вказану коробку та вийшов з квартири.
Після цього, ОСОБА_5 на автомобілі марки «SKODA OCTAVIA A7», синього кольору, д.н.з. НОМЕР_6 незаконно зберігаючи, перевіз з метою збуту вказаний прекурсор та приїхав за адресою: АДРЕСА_2 , де користуючись поштоматом №5496 ТОВ «Нова Пошта», використовуючи вигадані анкетні дані « ОСОБА_14 , телефон НОМЕР_7 » о 18 годині 14 хвилин здійснив відправлення (ТТН №20450680685035) вказаної коробки в якій знаходились три полімерні пляшки світлого кольору з кришками червоного кольору з прекурсору, обіг якого обмежено і відносно якого встановлюються заходи контролю - нітроетан (nitroethane) в особливо великих розмірах на вигадані дані, які вказав ОСОБА_9 - « ОСОБА_15 , НОМЕР_8 ».
Цього ж дня, о 19 годині 07 хвилин невстановлена досудовим розслідуванням особа - користувач абонентського номеру НОМЕР_2 з нікнеймом « ОСОБА_11 », у застосунку «Telegram» надіслала повідомлення ОСОБА_9 з номером ТТН ТОВ «Нова Пошта» - 20450680685035, як підтвердження здійснення відправки прекурсору.
18.03.2023 о 14 годині 55 хвилин ОСОБА_9 , перебуваючи у відділенні №243 ТОВ «Нова Пошта», що розташоване за адресою: місто Київ, проспект Повітрофлотський, 3А, отримав поштове відправлення №20450680685035 від « ОСОБА_14 , телефон НОМЕР_7 », а саме картонну коробку в якій знаходився сертифікат якості ТОВ «ФЛЮГЕР» на спирт ізопропиловий, пакувальний папір та три полімерні пляшки світлого кольору з кришками червоного кольору заповнені безбарвною рідиною - прекурсором, обіг якого обмежено і відносно якого встановлюються заходи контролю - нітроетан (nitroethane) загальною масою 2996,5 г, тобто в особливо великих розмірах, які в подальшому добровільно видав працівникам поліції.
26.04.2023 під час проведення обшуку за місцем проживання ОСОБА_5 , що за адресою: АДРЕСА_1 , серед іншого виявлено та вилучено: грошові кошти в сумі 4000 (чотири тисячі) грн. купюрами номіналом по «200» грн.: УБ 6352626, СЕ8579589, ЕА9590777, ГД9890649, СЖ 3453879, ЄА6538005, УП6259781, ЄВ6058827, ТИ0791404, СМ 3838686, СК 31223025, ХЖ5593237, УП9082381, СИ4055207, ЗЗ4590783, УЄ9167229, ХЖ7359189, УХ3575707, УР5977516, ЗЗ3097668 та купюру номіналом «100» доларів США №AF34050889A F6;
- три банківські картки АТ КБ «ПриватБанк» № НОМЕР_9 , № НОМЕР_10 , № НОМЕР_11 , які належать ОСОБА_5 ;
- мобільний телефон марки «SAMSUNG A11» ІМЕІ1: НОМЕР_12 , ІМЕІ2: НОМЕР_13 з сім-картками операторів мобільного зв`язку НОМЕР_2 та НОМЕР_14 ;
- мобільний телефон марки «REDMI M1908C3XG» синього кольору;
- три кругло донні трьох горлові скляні колби об`ємом 10л. кожна;
- дві скляні колби «Бунзена» об`ємом 10л. кожна;
- два вакуумних насоси «VALUE VACUM PUMP VE115N»;
- два термометри спиртових;
- два мотори «НТ50-АХ»;
- дві скляні лійки та два скляних мірних стакани;
- ручний помповий бочковий насос.
Крім того, цього ж дня, під час обшуку автомобіля марки «SKODA FABIA», червоного кольору, д.н.з. НОМЕР_15 , VIN: НОМЕР_16 , який перебуває у користуванні ОСОБА_5 , серед іншого виявлено та вилучено: керамічну лійку, чотири скляні мірних стакани об`ємом 2 л. кожен, три скляні з`єднувачі.
26.04.2023 ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 311 КК України.
28.04.2023 слідчим суддею Святошинського районного суду міста Києва відносно ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 80 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 214 720 грн.
Згідно зі ст. 12 КК України, кримінальне правопорушення у якому підозрюється ОСОБА_5 являється тяжким злочином, за вчинення якого передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п`яти до восьми років з конфіскацією майна.
Враховуючи вищевикладене, з метою забезпечення конфіскації майна як можливого виду додаткового покарання та запобігання можливості його пошкодження, псування, знищення, перетворення та відчуження, на даний час виникла необхідність у накладенні арешту на майно, власником якого є підозрюваний ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , із забороною користування та розпорядження, а саме на:
- грошові кошти в сумі 4000 (чотири тисячі) грн. купюрами номіналом по «200» грн.: УБ 6352626, СЕ8579589, ЕА9590777, ГД9890649, СЖ 3453879, ЄА6538005, УП6259781, ЄВ6058827, ТИ0791404, СМ 3838686, СК 31223025, ХЖ5593237, УП9082381, СИ4055207, ЗЗ4590783, УЄ9167229, ХЖ7359189, УХ3575707, УР5977516, ЗЗ3097668 та купюру номіналом «100» доларів США №AF34050889A F6;
- грошові кошти, які знаходяться на рахунках АТ КБ «ПриватБанк», відкритих на ім`я ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_17 ;
- мобільний телефон марки «SAMSUNG A11» ІМЕІ1: НОМЕР_12 , ІМЕІ2: НОМЕР_13 з сім-картками операторів мобільного зв`язку НОМЕР_2 та НОМЕР_14 ;
- мобільний телефон марки «REDMI M1908C3XG» синього кольору;
- три кругло донні трьох горлові скляні колби об`ємом 10л. кожна;
- дві скляні колби «Бунзена» об`ємом 10л. кожна;
- два вакуумних насоси «VALUE VACUM PUMP VE115N»;
- два термометри спиртових;
- два мотори «НТ50-АХ»;
- дві скляні лійки та два скляних мірних стакани;
- ручний помповий бочковий насос;
- керамічну лійку;
- чотири скляні мірних стакани об`ємом 2 л. кожен;
- три скляні з`єднувачі.
Незастосування заходу забезпечення кримінального провадження у вигляді накладення арешту на вказане майно із забороною користування та розпорядження ним, може призвести до його пошкодження, псування, знищення, перетворення чи відчуження, тобто фактично позбавить можливості конфіскації майна як можливого виду додаткового покарання.
Також слідчий просив провести розгляд даного клопотання провести без участі власника майна - підозрюваного ОСОБА_5 та його захисника.
Слідчий в судове засідання не з"явився, просив розглянути клопотання у його відсутність.
Дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя дійшов висновку про наявність підстав для його задоволення, виходячи із наступного.
Згідно з ч.1 ст.131 КПК України - заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження.
Відповідно до ч.1 ст.167 КПК України тимчасовим вилученням майна є фактичне позбавлення підозрюваного або осіб, у володінні яких перебуває зазначене у частині другій цієї статті майно, можливості володіти, користуватися та розпоряджатися певним майном до вирішення питання про арешт майна або його повернення.
Статтею 170 КПК України передбачено, що арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Арешт майна скасовується у встановленому цим Кодексом порядку.
Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, зникнення, втрати, знищення, використання, перетворення, пересування, передачі, відчуження. Слідчий, прокурор повинні вжити необхідних заходів з метою виявлення та розшуку майна, на яке може бути накладено арешт у кримінальному провадженні.
Відповідно до ч.2 ст.170 КПК України, арешт майна допускається з метою забезпечення: 1) збереження речових доказів; 2) спеціальної конфіскації; 3) конфіскації майна як виду покарання або заходу кримінально-правового характеру щодо юридичної особи; 4) відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення (цивільний позов), чи стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди.
У випадку, передбаченому п.1 ч.2 ст.170 КПК України, арешт накладається на майно будь-якої фізичної або юридичної особи, за наявності достатніх підстав вважати, що воно відповідає критеріям, зазначеним у статті 98 КПК України.
Згідно ч.10 ст.170 КПК України, арешт може бути накладений у встановленому цим Кодексом порядку на рухоме чи нерухоме майно, гроші у будь-якій валюті готівкою або у безготівковій формі, в тому числі кошти та цінності, що знаходяться на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах, видаткові операції, цінні папери, майнові, корпоративні права, щодо яких ухвалою чи рішенням слідчого судді, суду визначено необхідність арешту майна.
Згідно ч.2 ст.173 КПК України, при вирішенні питання про арешт майна слідчий суддя, суд повинен враховувати: 1) правову підставу для арешту майна; 2) можливість використання майна як доказу у кримінальному провадженні (якщо арешт майна накладається у випадку, передбаченому пунктом 1 частини другої статті 170 цього Кодексу); 3) наявність обґрунтованої підозри у вчиненні особою кримінального правопорушення або суспільно небезпечного діяння, що підпадає під ознаки діяння, передбаченого законом України про кримінальну відповідальність (якщо арешт майна накладається у випадках, передбачених пунктами 3, 4 частини другої статті 170 цього Кодексу); 3-1) можливість спеціальної конфіскації майна (якщо арешт майна накладається у випадку, передбаченому пунктом 2 частини другої статті 170 цього Кодексу); 4) розмір шкоди, завданої кримінальним правопорушенням, неправомірної вигоди, яка отримана юридичною особою (якщо арешт майна накладається у випадку, передбаченому пунктом 4 частини другої статті 170 цього Кодексу); 5) розумність та співрозмірність обмеження права власності завданням кримінального провадження; 6) наслідки арешту майна для підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб.
Враховуючи вищевикладене, слідчий суддя дійшов висновку про наявність підстав для накладення арешту на вищевказане майно, оскільки слідчим доведено, що, у разі незастосування такого заходу забезпечення кримінального провадження, існують ризики приховування, пошкодження, псування, зникнення, втрати, знищення, використання, пересування, передачі, відчуження цього майна.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.170-173, 175, 309, 372, 392, 532 КПК України, слідчий суддя,-
постановив:
Клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах Головного слідчого управління НП України ОСОБА_3 , погоджене прокурором офісу Генерального прокурора ОСОБА_4 , у кримінальному провадженні внесеному до ЄРДР за №12023000000000083 від 17.01.2023 за підозрою ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 311 КК України, про накладення арешту на майно, задовольнити.
Накласти арешт на на майно, власником якого є підозрюваний ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , з метою забезпечення конфіскації майна, як можливого виду додаткового покаранняіз забороною користування та розпорядження даним майном, а саме на:
- грошові кошти в сумі 4000 (чотири тисячі) грн. купюрами номіналом по «200» грн.: УБ 6352626, СЕ8579589, ЕА9590777, ГД9890649, СЖ 3453879, ЄА6538005, УП6259781, ЄВ6058827, ТИ0791404, СМ 3838686, СК 31223025, ХЖ5593237, УП9082381, СИ4055207, ЗЗ4590783, УЄ9167229, ХЖ7359189, УХ3575707, УР5977516, ЗЗ3097668 та 100 (сто) доларів США купюра №AF34050889A F6;
- грошові кошти, які знаходяться на рахунках АТ КБ «ПриватБанк» (ЄДРПОУ 14360570), що за адресою: м. Київ, вулиця Грушевського, 1-Д, відкритих на ім`я ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_17 ;
- мобільний телефон марки «SAMSUNG A11» ІМЕІ1: НОМЕР_12 , ІМЕІ2: НОМЕР_13 з сім-картками операторів мобільного зв`язку НОМЕР_2 та НОМЕР_14 ;
- мобільний телефон марки «REDMI M1908C3XG» синього кольору;
- три кругло донні трьох горлові скляні колби об`ємом 10л. кожна;
- дві скляні колби «Бунзена» об`ємом 10л. кожна;
- два вакуумних насоси «VALUE VACUM PUMP VE115N»;
- два термометри спиртових;
- два мотори «НТ50-АХ»;
- дві скляні лійки та два скляних мірних стакани;
- ручний помповий бочковий насос;
- керамічну лійку;
- чотири скляні мірних стакани об`ємом 2 л. кожен;
- три скляні з`єднувачі.
Ухвала про арешт майна виконується негайно слідчим, прокурором.
Ухвала слідчого судді може бути оскаржена до Київського апеляційного суду через Святошинський районний суд м.Києва протягом п`яти днів з дня її оголошення, а для особи, без виклику якої було постановлено ухвалу, - строк апеляційного оскарження обчислюється з дня отримання нею копії даної ухвали.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Святошинський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 04.05.2023 |
Оприлюднено | 30.04.2024 |
Номер документу | 110665297 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна |
Кримінальне
Святошинський районний суд міста Києва
Бандура І. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні