Ухвала
від 27.04.2023 по справі 921/142/22
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

27 квітня 2023 рокуСправа № 921/142/22УХВАЛА

Господарський суд Тернопільської області

у складі судді Боровець Я.Я.

за участю секретаря судового засідання Сиротюк К.В.

Розглянувши заяву Відділу освіти Теребовлянської міської ради про визнання кредиторських грошових вимог відносно боржника Малого підприємства "Сяйво" (вх. №3007 від 06.04.2023)

у справі №921/142/22

за заявою боржника Малого підприємства "Сяйво" , вул. Грушевського, 15, м. Теребовля, Тернопільська область

про банкрутство

за участю учасників судового процесу:

від заявника: Маслянка В.С. представник.

від боржника: не з"явився.

лвіквідатор - Шимечко А.Я.

від кредитора Головного управління ДПС у Тернопільській області - Рацин Р.Р.- представник.

Учасникам судового процесу оголошено склад суду.

Відповідно до ст.ст. 8, 222 Господарського процесуального кодексу України здійснювалося повне фіксування судового засідання за допомогою технічних засобів, а саме: програмного забезпечення "EasyCon".

Заяв про відвід (самовідвід) судді та секретаря судового засідання з підстав, визначених статтями 35-37 Господарського процесуального кодексу України не надходило.

У судовому засіданні 27.04.2023 оголошено вступну та резолютивну частини ухвали.

Встановив:

18 березня 2022 року Мале підприємство "Сяйво" звернулося до Господарського суду Тернопільської області з заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство, відповідно до положень Кодексу України з процедур банкрутства.

Відповідно до Протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 18.03.2022, для розгляду справи визначено суддю Боровця Я.Я.

Ухвалою суду від 20.04.2022 заяву Малого підприємства "Сяйво" про відкриття провадження у справі про банкрутство прийнято до розгляду та підготовче засідання призначено на 05.05.2022.

Ухвалою Господарського суду Тернопільської області від 05.05.2022 відкрито провадження у справі №921/142/22 про банкрутство Малого підприємства "Сяйво"; введено процедуру розпорядження майном боржника; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів; призначено розпорядником майна Малого підприємства "Сяйво", арбітражного керуючого Шимечка А.Я. та призначено попереднє судове засідання на 23.06.2022.

З метою виявлення усіх кредиторів, відповідно до вимог Кодексу України з процедур банкрутства, 05.05.2022 здійснено офіційне оприлюднення повідомлення про відкриття провадження у справі про банкрутство - Малого підприємства "Сяйво".

06.04.2023 Відділ освіти Теребовлянської міської ради звернувся до Господарського суду Тернопільської області із заявою про визнання кредиторських грошових вимог до боржника МП "Сяйво" в сумі 13 200,00 грн та 5 368,00 грн судового збору (вх.№3007).

Одночасно в заяві про визнання кредиторських грошових вимог заявником заявлено клопотання (вх. №3020 від 06.04.2023) про поновлення строку для подачі заяви про визнання кредиторських грошових вимог з підстав, викладених в ній.

Відповідно до Протоколу передачі судової справи раніше визначеному складу суду від 06.04.2023, для розгляду заяви визначено суддю Боровця Я.Я.

Ухвалою суду від 11.04.2023 клопотання Відділу освіти Теребовлянської міської ради про поновлення строку для подачі заяви про визнання кредиторських грошових вимог, залишено без задоволення. Прийнято заяву (вх. №3007 від 06.04.2023) Відділу освіти Теребовлянської міської ради про визнання кредиторських грошових вимог відносно боржника Малого підприємства "Сяйво" у справі №921/142/22, до розгляду та призначено судове засідання на 27.04.2023.

Представник заявника в судове засідання 27.04.2023 з`явилася, підтримала заяву про визнання кредиторських грошових вимог, в якій просить суд визнати кредиторські грошові вимоги Відділу освіти Теребовлянської міської ради відносно боржника МП "Сяйво" в сумі 13 200,00 грн та 5 368,00 грн судового збору з підстав, викладених в ній.

Представник боржника в судове засідання 27.04.2023 не з"явився.

Ліквідатор Шимечко А.Я. в судове засідання 27.04.2023 з"явився. Кредиторські грошові вимоги заявника розглянуто та визнано вимоги повністю, що підтверджується повідомленням про результати розгляду кредиторських грошових вимог (вх. № 3615 від 27.04.2023).

Розглянувши заяву про визнання кредиторських грошових вимог та матеріали справи, судом встановлено наступне:

За змістом положень статті 1 Кодексу України з процедур банкрутства конкурсними кредиторами є кредитори за вимогами до боржника, що виникли до відкриття провадження у справі про банкрутство і виконання яких не забезпечено заставою майна боржника.

Конкурсні кредитори за вимогами, що виникли до дня відкриття провадження у справі про банкрутство, зобов`язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом 30 днів з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство. Відлік строку на заявлення грошових вимог кредиторів до боржника починається з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство (стаття 45 Кодексу України з процедур банкрутства) .

Частиною 1 статті 122 Кодексу України з процедур банкрутства, подання кредиторами грошових вимог до боржника та їх розгляд керуючим реструктуризацією здійснюється в порядку, визначеному цим Кодексом для юридичних осіб.

З метою виявлення усіх кредиторів, відповідно до вимог Кодексу України з процедур банкрутства, 05.05.2022 здійснено офіційне оприлюднення повідомлення про відкриття провадження у справі про банкрутство - Малого підприємства "Сяйво".

Так, 06.04.2023 Відділ освіти Теребовлянської міської ради звернувся до Господарського суду Тернопільської області із заявою про визнання кредиторських грошових вимог до боржника МП "Сяйво" в сумі 13 200,00 грн та 5 368,00 грн судового збору (вх.№3007).

Частиною 4 статті 45 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що для кредиторів, вимоги яких заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, усі дії, вчинені у судовому процесі, є обов`язковими так само, як вони є обов`язковими для кредиторів, вимоги яких були заявлені протягом встановленого строку.

Вимоги кредиторів, заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, задовольняються в порядку черговості, встановленої цим Кодексом.

Кредитори, вимоги яких заявлені після завершення строку, визначеного частиною першою цієї статті, є конкурсними, однак не мають права вирішального голосу на зборах та комітеті кредиторів.

Судом встановлено, що заява Відділу освіти Теребовлянської міської ради подана з пропуском встановленого законом строку.

Відповідно до статті 1 Кодексу України з процедур банкрутства грошовим зобов`язанням є зобов`язання боржника сплатити кредитору певну грошову суму відповідно до цивільно-правового правочину (договору) та на інших підставах, передбачених законодавством України.

Цивільні права та обов`язки виникають із дій осіб, що передбачені актами цивільного законодавства, а також із дій осіб, що не передбачені цими актами, але за аналогією породжують цивільні права та обов`язки. Підставами виникнення цивільних прав та обов`язків, зокрема, є договори та інші правочини (стаття 11 Цивільного кодексу України).

Згідно статті 509 Цивільного кодексу України зобов`язання - це правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку.

Господарським визнається зобов`язання, що виникає між суб`єктом господарювання та іншим учасником (учасниками) відносин у сфері господарювання з підстав, передбачених цим Кодексом, в силу якого один суб`єкт (зобов`язана сторона, у тому числі боржник) зобов`язаний вчинити певну дію господарського чи управлінсько-господарського характеру на користь іншого суб`єкта (виконати роботу, передати майно, сплатити гроші, надати інформацію тощо), або утриматися від певних дій, а інший суб`єкт (управнена сторона, у тому числі кредитор) має право вимагати від зобов`язаної сторони виконання її обов`язку (частина 1 статті 173 Господарського кодексу України).

У відповідності до вимог статті 174 Господарського кодексу України господарські зобов`язання можуть виникати з господарського договору та інших угод, передбачених законом, а також з угод, не передбачених законом, але таких, які йому не суперечать.

Статтею 175 Господарського кодексу України визначено, що майнові зобов`язання, які виникають між учасниками господарських відносин, регулюються Цивільним кодексом України з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.

До виконання господарських зобов`язань застосовуються відповідні положення Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, передбачених Господарським кодексом України (стаття 193 Господарського кодексу України).

Із змісту частини 1 статті 626 Цивільного кодексу України випливає, що договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов`язків.

Згідно частини 1 статті 627 Цивільного кодексу України відповідно до статті 6 цього Кодексу сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості.

Статтею 628 Цивільного кодексу України передбачено, що зміст договору становлять умови (пункти), визначені на розсуд сторін і погоджені ними, та умови, які є обов`язковими відповідно до актів цивільного законодавства.

Договір є обов`язковим для виконання сторонами (стаття 629 Цивільного кодексу України).

Із заяви вбачається, що 06.12.2021 між Відділом освіти Теребовлянської міської ради (Замовником) та Малим підприємством "Сяйво" (Постачальником) укладено договір про закупівлю №1/220, відповідно до умов якого, Постачальник зобов"язується поставити Замовнику товар - бензин автомобільний А-95 (євро) за кодом ДК 021:2015: 09130000-9 нафта і дистиляти (номенклатурна позиція за ДК 021:2015:09132100-4 неетильований бензин), а Замовник зобов"язується прийняти товар та оплатити вказаний товар в порядку та на умовах визначених Договором ( п.1.1 Договору про закупівлі).

Пунктом 1.2 Договору про закупівлі, сторони домовились, що загальна кількість товару 600 л. Загальна кількість товару, що підлягає поставці (асортимент, марки) та ціна одиниці товару визначається у Специфікації на поставку товару ( Додаток №1 до Договору).

Відпуск товару з АЗС здійснюється за скретч картками або талонами (п.1.3 Договору про закупівлю ).

Згідно пункту 3.1 Договору про закупівлю, ціна Договору складає 17 880,00 грн.

Відповідно до п.4.1 Договору про закупівлю встановлено, що розрахунки проводяться протягом 14 календарних днів шляхом безготівкового перер. коштів на поточний рахунок Постачальника, вказаний у цьому Договорі. Підставою проведення розрахунків є накладна (накладна повинна бути оформлена та містити обов"язкові реквізити відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні").

Пунктом 5.2 Договору про закупівлю передбачено, що строк поставки товару - з дати укладання договору до 24.12.2021.

Умовами договору сторони домовилися, що Замовник зобов"язаний своєчасно та в повному обсязі здійснювати оплату за поставлений товар на умовах та у порядку, передбачених цим Договором. Постачальник зобов"язаний забезпечити поставку товару (поставку талонів, фактичне отримання товару на АЗС учасника) у строки та на умовах, передбачених цим Договором ( п.п. 7.1, 7.3 Договору про закупівлю) .

Договір набирає чинності з дати його підписання уповноваженими представниками сторін, реєстрації у Замовника та діє до 31.12.2021 (п.12.1 Договору про закупівлю).

Також, сторонами підписано Специфікацію - Додаток №1 до Договору про закупівлю , якою визначено найменування товару, кількість, ціну та суму товару та Перелік автозаправних станцій Постачальника - Додаток №2 до Договору про закупівлю.

Крім того, 17.02.2022 між Відділом Теребовлянської міської ради (Покупцем) та Малим підприємством "Сяйво" (Продавцем) укладено договір купівлі - продажу №1/48, відповідно до умов якого Продавець зобов"язується передати у власність Покупцю нафтопродукти (товар) , а Покупець зобов"язується прийняти їх і сплатити за них ціну відповідно до умов, вказаних у цьому Договорі : бензин А-92 (нафта і дистиляти) ( п.1.1 Договору).

Асортимент і кількість товару, який підлягає купівлі-продажу, вказані в накладній (п.1.3 Договору).

Згідно п. 1.4 Договору, Продавець зобов"язується продати, а Покупець оплатити за цінами, що діють на день продажу в кількості та терміни, вказані в Специфікації: бензин А-92, в кількості 120 літрів на загальну суму 4 260,00 грн. Термін поставки до 31.12.2022.

Пунктом 2.1 Договору сторони домовилися, що фактором погодження ціни є підпис представника Покупця на накладній про прийом товару.

Строки і умови поставки товару погоджується сторонами в кожному окремому випадку ( п.4.1 Договору).

Відповідно до п.5.1 Договору, Покупець зобов"язується оплатити фактично одержану кількість товару на протязі 5 банківських днів після одержання.

Даний Договір діє з моменту підписання до 31.12.2022 ( п.9.1 Договору).

Вказані Договора та Додатки, підписані уповноваженими представниками сторін та скріплені відтисками печаток юридичних осіб.

Правовідносини, що склалися між кредитором та боржником, випливають із договору, який по своїй правовій природі є договорами поставки та купівлі - продажу та, які підпадають під правове регулювання Глави 54 Цивільного кодексу України.

Відповідно до статті 712 Цивільного кодексу України за договором поставки продавець (постачальник), який здійснює підприємницьку діяльність, зобов`язується передати у встановлений строк (строки) товар у власність покупця для використання його у підприємницькій діяльності або в інших цілях, не пов`язаних з особистим, сімейним, домашнім або іншим подібним використанням, а покупець зобов`язується прийняти товар і сплатити за нього певну грошову суму.

Аналогічне положення містить стаття 265 Господарського кодексу України (за договором поставки одна сторона - постачальник зобов`язується передати (поставити) у зумовлені строки (строк) другій стороні - покупцеві товар (товари), а покупець зобов`язується прийняти вказаний товар (товари) і сплатити за нього певну грошову суму).

До договору поставки застосовуються загальні положення про купівлю-продаж, якщо інше не встановлено договором, законом або не випливає з характеру відносин сторін.

В свою чергу, згідно статті 655 Цивільного кодексу України за договором купівлі-продажу одна сторона (продавець) передає або зобов`язується передати майно (товар) у власність другій стороні (покупцеві), а покупець приймає або зобов`язується прийняти майно (товар) і сплатити за нього певну грошову суму.

На виконання умов договорів Покупець оплатив видаткові накладні №196 від 08.12.2021 на суму 17 880,00 грн та №19 від 17.02.2022 на суму 4260,00 грн, що підтверджується платіжними дорученнями №1632 від 09.12.2021 та №118 від 21.02.2022.

В свою чергу, Постачальником передано Покупцеві талони на весь обсяг оплаченого товару.

Постачальник здійснював заправку автотранспортних засобів за талонами, переданими Постачальником на АЗС Постачальника.

З 25.02.2022 МП "Сяйво" перестало отоварювати наявні в підприємства талони на пальне.

Отже, боржник припинив виконання зобов"язань за договорами, зокрема, припинив відпуск палива.

За таких обставин, заявником не отримано товар, що оплачений.

Статтями 662, 663 Цивільного кодексу України визначено, що Продавець зобов`язаний передати покупцеві товар, визначений договором купівлі-продажу. Продавець зобов`язаний передати товар покупцеві у строк, встановлений договором купівлі-продажу, а якщо зміст договору не дає змоги визначити цей строк, - відповідно до положень статті 530 цього Кодексу.

Згідно статті 664 Цивільного кодексу України обов`язок продавця передати товар покупцеві вважається виконаним у момент: вручення товару покупцеві, якщо договором встановлений обов`язок продавця доставити товар; надання товару в розпорядження покупця, якщо товар має бути переданий покупцеві за місцезнаходженням товару.

Положеннями статей 525, 526, 530 Цивільного кодексу України встановлено, що зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться. Одностороння відмова від зобов`язання не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом. Якщо у зобов"язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).

Аналогічне положення містить стаття 193 Господарського кодексу України.

Отже, однією із основних умовою виконання зобов`язання - є строк (термін) його виконання. Дотримання строку виконання є одним із критеріїв належного виконання зобов`язання, оскільки прострочення є одним із проявів порушення зобов`язання. Строк (термін) виконання зобов`язання за загальним правилом, узгоджується сторонами в договорі.

Підстави припинення зобов`язання передбачені ст.ст. 202 - 205 ГК України, ст.ст. 599 - 601, 604 - 609 ЦК України, зокрема за ст. 599 ЦК України зобов`язання припиняється виконанням, проведеним належним чином.

Належним виконанням зобов`язання є виконання, прийняте кредитором, у результаті якого припиняються права та обов`язки сторін зобов`язання.

Статтею 610 ЦК України передбачено, що порушенням зобов`язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов`язання (неналежне виконання).

Згідно статті 612 Цивільного кодексу України, боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов`язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом.

22.03.2022 Відділ освіти Теребовлянської міської ради звернувся до МП "Сяйво" з претензією - вимогою №1 щодо невиконання умов договору про закупівлю та договору купівлі-продажу в частині неотоварювання талонів.

Вказана претензія боржником залишена без відповіді та задоволення.

Отже, боржник, як Продавець/Постачальник, неналежно виконав договірні зобов`язання частково в частині несвоєчасної поставки товару/ передачі (відпуску) оплаченого товару, зокрема неотоварено талонів на суму 13 200,00 грн, що підтверджується актом звірки від 21.03.2022.

Акт звірки може вважатися доказом у справі в підтвердження певних обставин, зокрема в підтвердження наявності заборгованості суб`єкта господарювання, її розміру, визнання боржником такої заборгованості тощо. Однак, за умови, що інформація, відображена в акті підтверджена первинними документами та акт містить підписи уповноважених на його підписання сторонами осіб.

Правова позиція наведене у постанові Верховного Суду у складі колегії суддів Касаційного господарського суду від 11 січня 2022 року у справі №927/738/19.

Відповідно до статті 669 Цивільного кодексу України, кількість товару, що продається, встановлюється у договорі купівлі-продажу у відповідних одиницях виміру або грошовому вираженні.

Статтею 670 Цивільного кодексу України встановлено, що якщо продавець передав покупцеві меншу кількість товару, ніж це встановлено договором купівлі-продажу, покупець має право вимагати передання кількості товару, якої не вистачає, або відмовитися від переданого товару та його оплати, а якщо він оплачений, - вимагати повернення сплаченої за нього грошової суми.

Із суті правовідносин, що виникли між продавцем та покупцем, та виходячи з обставин справи, зокрема, здійснення позивачем оплати товару у повному розмірі, вбачається, що фактично заявником придбано товар на умовах передоплати, тому до правовідносин застосовуються положення ст. 693 Цивільного кодексу України.

За змістом частини 2 статті 693 Цивільного кодексу України, якщо продавець, який одержав суму попередньої оплати товару, не передав товар у встановлений строк, покупець має право вимагати передання оплаченого товару або повернення суми попередньої оплати.

Відсутність доказів виконання боржником умов договору, а саме: відпуску товару (нафтопродуктів) на підставі талонів на частину здійсненої позивачем оплати, а також відсутність доказів повернення позивачу сплачених коштів за недоотриманий товар, суд доходить висновку про наявність у заявника права вимагати повернення частини попередньо сплачених коштів в сумі 13 200,00 гривень.

Враховуючи викладене та перевіривши розрахунок Відділу освіти Теребовлянської міської ради щодо заборгованості, суд вважає вірно обрахованою, обґрунтованою та підтвердженою належними доказами є заборгованість МП "Сяйво" перед Відділом освіти Теребовлянської міської ради у розмірі 13 200,00 грн.

Отже, станом на дату подання заяви з грошовими вимогами Відділу освіти Теребовлянської міської ради відносно боржника МП "Сяйво" загальна сума заборгованості становить 13 200,00 грн.

Грошові вимоги, зазначені в заяві є повністю неоплаченими боржником, у зв`язку з фактичною неплатоспроможністю.

Боржник визнає наявну заборгованість.

Як свідчать надані докази, заявлені кредиторські грошові вимоги до боржника виникли до відкриття провадження у справі № 921/142/22 про банкрутство МП "Сяйво" (ухвала суду від 05.05.2022), а тому є конкурсними.

Також, ліквідатором Шимечко А.Я. розглянуто кредиторські грошові вимоги, визнано вимоги, що підтверджується повідомленням про результати розгляду кредиторських грошових вимог.

Виходячи з вимог ст.ст. 45, 47 Кодексу України з процедур банкрутства, у справі про банкрутство господарський суд не розглядає по суті спори стосовно заявлених до боржника грошових вимог, а лише встановлює наявність або відсутність відповідного грошового зобов`язання боржника шляхом дослідження первинних документів (договорів, накладних, актів тощо) та (або) рішення юрисдикційного органу, до компетенції якого віднесено вирішення відповідного спору. При цьому суд досліджує надані кредитором письмові докази, встановлює підстави виникнення грошових вимог кредиторів до боржника, їх характер та зміст та розмір.

Відповідно до вимог статті 45 Кодексу України з процедур банкрутства, за результатами розгляду зазначених заяв господарський суд постановляє ухвалу про визнання чи відхилення (повністю або частково) вимог таких кредиторів.

Ухвала господарського суду є підставою для внесення відомостей про таких кредиторів до реєстру вимог кредиторів.

З огляду на обґрунтованість вимог вказаних у заяві, яка подана до суду відповідно приписам ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства, суд, дійшов висновку щодо наявності підстав для визнання Відділу освіти Теребовлянської міської ради конкурсним кредитором, однак не має права вирішального голосу на зборах та комітеті кредиторів, оскільки заява про визнання кредиторських вимог подана після спливу строку на її подання.

Статтею 64 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено черговість задоволення вимог кредиторів, зокрема у першу чергу задовольняються - витрати, пов`язані з провадженням у справі про банкрутство в господарському суді; у четверту чергу задовольняються - вимоги кредиторів, не забезпечені заставою.

Отже, враховуючи викладене, кредиторські грошові вимоги Відділу освіти Теребовлянської міської ради відносно боржника МП "Сяйво" в сумі 13 200,00 грн є обґрунтованими, підлягають визнанню та внесенню до Реєстру вимог кредиторів відповідно до вимог Кодексу України з процедур банкрутства в наступній черговості: черговість задоволення грошових вимог кредитора в сумі 13 200,00 грн - четверта.

Витрати на оплату судового збору в сумі 5 368,00 грн сплачені платіжним дорученням №369 від 04.04.2023 та зараховані до спеціального фонду державного бюджету України, згідно виписки Господарського суду Тернопільської області, покладаються на боржника та відшкодовуються у повному обсязі до задоволення вимог кредиторів (перша черга).

Керуючись Кодексом України з процедур банкрутства, статтями 232, 234, 235 ГПК України, Господарський суд,

УХВАЛИВ:

1. Заяву Відділу освіти Теребовлянської міської ради про визнання кредиторських грошових вимог відносно боржника Малого підприємства "Сяйво" (вх. №3007 від 06.04.2023) у справі №921/142/22, задоволити.

2. Визнати кредиторські грошові вимоги Відділу освіти Теребовлянської міської ради відносно боржника Малого підприємства "Сяйво" в сумі 13 200,00 грн та включити їх в Реєстр вимог кредиторів.

Черговість задоволення грошових вимог кредитора:

в сумі 5 368,00 грн (судовий збір) перша,

в сумі 13 200,00 грн (основна заборгованість) - четверта.

3. Копію ухвали надіслати рекомендованою кореспонденцією з повідомленням про вручення поштового відправлення:

Кредитору: Відділу освіти Теребовлянської міської ради, вул. Шевченка, 8, м Теребовля, Тернопільська область.

Боржнику: МП "Сяйво" , вул. Грушевського, 15, м. Теребовля, Тернопільська область.

Арбітражному керуючому: Шимечку Андрію Ярославовичу, вул.Копичинецька, 124 Є, м. Чортків, Тернопільська область.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту її прийняття та може бути оскаржена.

Учасники справи можуть отримати інформацію по справі на офіційні сторінці Господарського суду Тернопільської області - https://te.court.gov.ua/sud5022.

Ухвалу підписано "05" травня 2023 року.

СуддяЯ.Я. Боровець

СудГосподарський суд Тернопільської області
Дата ухвалення рішення27.04.2023
Оприлюднено08.05.2023
Номер документу110668290
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: грошові вимоги кредитора до боржника

Судовий реєстр по справі —921/142/22

Судовий наказ від 29.02.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Боровець Я.Я.

Судовий наказ від 29.02.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Боровець Я.Я.

Судовий наказ від 29.02.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Боровець Я.Я.

Судовий наказ від 29.02.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Боровець Я.Я.

Судовий наказ від 29.02.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Боровець Я.Я.

Судовий наказ від 29.02.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Боровець Я.Я.

Рішення від 02.11.2023

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Боровець Я.Я.

Рішення від 02.11.2023

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Боровець Я.Я.

Рішення від 02.11.2023

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Боровець Я.Я.

Рішення від 02.11.2023

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Боровець Я.Я.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні