ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
======================================================================
УХВАЛА
02 травня 2023 року Справа № 915/399/22
м. Миколаїв
Кредитор: Акціонерне товариство "ТАСКОМБАНК" (код ЄДРПОУ 09806443; вул. Симона Петлюри, 30, м. Київ, 01032; ел.пошта: info@tascombank.com.ua; представник Подановський Т.Р., ел. пошта t.podanovskyi@ tascombank.com.ua).
Боржник: ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ; АДРЕСА_1 ; ел. пошта: ІНФОРМАЦІЯ_1 ).
Керуючий реструктуризацією: арбітражний керуючий Хомич Роман Володимирович (адреса для листування: вул. Винниченка, 26, м. Луцьк, Волинська область, Україна, 43025; ел.пошта: ІНФОРМАЦІЯ_2 ).
Суддя Давченко Т.М.
при секретарі Сулеймановій С.М.
Суть справи: про неплатоспроможність фізичної особи
встановив:
Господарським судом Миколаївської області розглядається справа про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ).
Провадження у відкрито ухвалою суду від 14.11.2022, цією ж ухвалою введено процедуру реструктуризації боргів ОСОБА_1 , введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, керуючим реструктуризацією призначено арбітражного керуючого Хомича Р.В. та ін.
На сайті Вищого господарського суду України 21.11.2022 оприлюднено оголошення №69533 про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність для заявлення кредиторами грошових вимог до боржника.
28.03.2023 за результатами попереднього засідання судом винесено ухвалу, якою визначено розмір та перелік усіх визнаних вимог для внесення керуючим реструктуризацією боржника до реєстру вимог кредиторів ОСОБА_1 та призначено судове засідання для розгляду погодженого кредитором плану реструктуризації боргів/переходу до процедури погашення боргів/ про закриття провадження на 02.05.2023. Цією ж ухвалою зобов`язано керуючого реструктуризацією боргів боржника провести збори кредиторів не пізніше 14 днів з дня постановлення даної ухвали. Рішення зборів кредиторів, оформлене протоколом та прийняте відповідно до вимог ч. 8 ст. 123 Кодексу України з процедур банкрутства. Окрім цього, судом зобов`язано керуючого реструктуризацією завчасно до судового засідання надати суду звіт про процедуру реструктуризацію боргів боржника з підтверджуючими документами.
01.05.2023 керуючим реструктуризацією надіслано на електронну пошту суду клопотання про затвердження звіту про нарахування, виплату грошової винагороди арбітражного керуючого та стягнення частини винагороди арбітражного керуючого з кредиторів.
02.05.2023 керуючим реструктуризацією надіслано на електронну пошту суду клопотання про визнання боржника банкрутом і введення процедури погашення боргів на підставі ч.1 ст. 130 Кодексу України з процедур банкрутства. До указаного клопотання додано заяву-згоду арбітражного керуючого на призначення його керуючим реалізацією. Окрім цього, у даному клопотанні керуючий реструктуризацією зазначив, що єдиним кредитором не надано йому жодного рішення щодо порядку денного зборів кредиторів, як те передбачено ст. 123 Кодексу України з процедур банкрутства з урахуванням п.1-2 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства.
Відповідно до ч. 1 ст. 2 Кодексу України з процедур банкрутства, провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України.
Суд зазначає, що при здійсненні правосуддя суд має виходити з необхідності дотримання основних засад господарського судочинства, зазначених в ст. 2, 4 ГПК України стосовно забезпечення права сторін на розгляд справ у господарському суді після їх звернення до нього у встановленому порядку, гарантованому чинним законодавством та всебічно забезпечити дотримання справедливого, неупередженого та своєчасного вирішення судом спорів з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав і законних інтересів фізичних та юридичних осіб, держави.
Відповідно до ч.ч.1, 5 ст.236 ГПК України, судове рішення повинно ґрунтуватися на засадах верховенства права, бути законним і обґрунтованим. Обґрунтованим є рішення, ухвалене на підставі повно і всебічно з`ясованих обставин, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні, з наданням оцінки всім аргументам учасників справи.
Проте, суд зазначає, що подання документів безпосередньо перед судовим засіданням об`єктивно унеможливлює їх належне дослідження судом та порушує права інших учасників у справі про банкрутство на належний захист своїх прав. У зв`язку з чим, суд вважає за необхідне призначити до розгляду клопотання керуючого реструктуризацією про затвердження звіту про нарахування, виплату грошової винагороди арбітражного керуючого та стягнення частини винагороди арбітражного керуючого з кредиторів для надання можливості кредитору висловити свою правову позицію стосовно указаного клопотання. З цієї ж підстави суд вважає необхідним відкласти судове засідання для розгляду погодженого кредитором плану реструктуризації боргів/переходу до процедури погашення боргів/ про закриття провадження та запропонувати кредитору надати суду письмові пояснення щодо плану реструктуризації боргів ОСОБА_1 , запропонованого керуючим реструктуризацією, та щодо визнання боржника банкрутом.
Згідно із ч.2 ст.232 ГПК України процедурні питання, пов`язані з рухом справи в суді першої інстанції, клопотання та заяви осіб, які беруть участь у справі, питання про відкладення розгляду справи, оголошення перерви, зупинення або закриття провадження у справі, залишення заяви без розгляду, а також в інших випадках, передбачених цим Кодексом, вирішуються судом шляхом постановлення ухвал.
Враховуючи воєнну ситуацію та стан небезпеки у Миколаївській області, з метою забезпечення розумного балансу між нормами ст. 3 Конституції України, ст. 2 Господарського процесуального кодексу України, з урахуванням положень Закону України "Про правовий режим воєнного стану", приймаючи до уваги обставини даної справи та достатність часу, наданого всім учасникам справи для висловлення своєї правової позиції, суд вважає за можливе призначити судове засідання у справі, створивши учасникам умови належного балансу безпеки та ефективної реалізації їх процесуальних прав, шляхом визнання необов`язковою присутності представників у вказаному засіданні.
Керуючись ст. 2, 9, 123, 130 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. 233-235 ГПК України, суд
УХВАЛИВ:
1. Судове засідання для розгляду погодженого кредитором плану реструктуризації боргів/переходу до процедури погашення боргів/ про закриття провадження відкласти на 18 липня 2023 року о 13:30.
У вказану дату також розглядатимуться:
- клопотання керуючого реструктуризацією про затвердження звіту про нарахування, виплату грошової винагороди арбітражного керуючого та стягнення частини винагороди арбітражного керуючого з кредиторів;
- клопотання керуючого реструктуризацією про визнання боржника банкрутом і введення процедури погашення боргів на підставі ч.1 ст. 130 Кодексу України з процедур банкрутства.
Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Миколаївської області за адресою: м. Миколаїв, вул. Фалєєвська, 14.
Присутність представників учасників судового процесу в судовому засіданні не є обов`язковою.
2. Враховуючи неможливість забезпечення на даний час безпеки проведення судових засідань, рекомендувати учасникам справи утриматися від безпосередньої участі в судовому засіданні.
3. Запропонувати Акціонерному товариству "ТАСКОМБАНК" завчасно до судового засідання надати суду (у разі наявності) клопотання, заяви, пояснення чи заперечення стосовно питань, призначених на розгляд суду.
4. Роз`яснити учасникам справи можливість подання пояснень, заяв чи клопотань на адресу суду: за допомогою електронної пошти: inbox@mk.arbitr.gov.ua; за допомогою сервісу "Електронний суд"; засобами поштового зв`язку: 54005, м. Миколаїв, вул. Фалєєвська, 14.
5. Особи, які братимуть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду: керуючий реструктуризацією - арбітражний керуючий Хомич Роман Володимирович ( ІНФОРМАЦІЯ_2 , моб. тел. НОМЕР_2 ).
Відеоконференція буде проведена за допомогою системи "EasyCon" за вебпосиланням: https://vkz.court.gov.ua/.
Відповідно до Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв?язку під час судового засідання за участі сторін поза межами приміщення суду, заявник зобов?язаний зайти та авторизуватися в Системі "EasyCon" за 10 хвилин до початку судового засідання.
Попередити заявника про необхідність забезпечення участі у відеоконференції з приміщення, яке б виключало наявність сторонніх звуків (шуму).
6. Ухвала направлена до Електронних кабінетів ЕСІТС боржника та керуючого реструктуризацією боргів боржника.
7. Копію ухвали надіслати кредитору - АТ "ТАСКОМБАНК" (вул. Симона Петлюри, 30, м. Київ, 01032; ел.пошта: info@tascombank.com.ua; представник Подановський Т.Р., ел. пошта ІНФОРМАЦІЯ_3 ).
Повідомити учасникам справи, що вони можуть отримати інформацію по справі, що розглядається на вебсторінці Господарського суду Миколаївської області на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://mk.arbitr.gov.ua/sud5016/
Ухвала суду, відповідно до приписів ст. 9 Кодексу України з процедур банкрутства набирає законної сили з моменту її прийняття. Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Т.М.Давченко
Суд | Господарський суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 02.05.2023 |
Оприлюднено | 10.05.2023 |
Номер документу | 110689096 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: неплатоспроможність фізичної особи |
Господарське
Господарський суд Миколаївської області
Давченко Т.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні