Ухвала
від 10.05.2023 по справі 185/4667/23
ПАВЛОГРАДСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 185/4667/23

Провадження № 2/185/1970/23

У Х В А Л А

10 травня 2023 року м.Павлоград

Павлоградський міськрайоннийсуд Дніпропетровськоїобласті ускладі:головуючої судді ВрониА.О.,розглянувши впорядку письмовогопровадження клопотанняпредставника відповідачапро проведеннясудового розглядуу режимівідеоконференції уцивільній справі запозовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 треті особи: Служба усправах дітейЛуганської обласноївійськово-цивільноїадміністрації,Луганська обласнавійськово-цивільнаадміністрація, про позбавлення батьківських прав та вилучення дитини,-

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 треті особи: Служба усправах дітейЛуганської обласноївійськово-цивільноїадміністрації,Луганська обласнавійськово-цивільнаадміністрація, про позбавлення батьківських прав та вилучення дитини.

Представник позивача, ОСОБА_1 ОСОБА_3 ,просить про проведення судового засідання у режимі відеоконференції, забезпечення якої останній просить провести з використанням власних технічних засобів.

Судом встановлено, що позивач знаходиться у м.Київ.

Суд вважає за необхідне вирішити питання про участь представника позивача у судовому засіданні в режимі відеоконференції, що відбудеться в приміщенні Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області.

Відповідно до ч.13 ст.7 ЦПК України розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, якщо цим Кодексом не передбачено повідомлення учасників справи. У такому випадку судове засідання не проводиться.

Відповідно до ч.1, 4 ст.212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Згідно рішення РСУ від 24.02.2022 року «Щодо вжиттяневідкладних заходівдля забезпеченнясталого функціонуваннясудової владив Українів умовахприпинення повноваженьВРП тавоєнного стануу зв`язкузі збройноюагресією збокурф» якщоза об`єктивнихобставин учасникпровадження неможе прибутив судовезасідання судможе допуститиучасть такогоучасника врежимі відеоконференціїза допомогоюбудь-якихінших технічнихзасобів,в томучислі івласних. Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус або Державною судовою адміністрацією України.

З урахуванням наведеного, зважаючи на те, що представник позивача знаходиться у місті Київ поза межами міста Павлоград, що ускладнює його явку до суду, бажає приймати участь у розгляді справи, суд вважає за необхідне реалізувати процесуальне право сторони на участь в судовому засіданні, а відтак знаходить можливим розглядати дану справу у режимі відеоконференції без безпосередньої присутності представника позивача в судовому засіданні в приміщенні суду, з урахуванням положень ч.4 ст.212 ЦПК України та з використанням представником позивача власних технічних засобів.

Керуючись ст. 212 ЦПК України, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

Задовольнити клопотання представника позивача про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Розгляд справи за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 треті особи: Служба усправах дітейЛуганської обласноївійськово-цивільноїадміністрації,Луганська обласнавійськово-цивільнаадміністрація, про позбавленнябатьківських правта вилучення дитини, та вилучення дитинпроводити в режимі відеоконференції з представником позивача шляхом з`єднання через програму easycon.

Копію ухвали надіслати представнику позивача, ОСОБА_1 ОСОБА_3 .

Попередити представника позивача, що у відповідності до ч.5 ст.212 ЦПК України, ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Ухвала знаходиться в Єдиному державному реєстрі судових рішень за веб-адресою: http://reyestr.court.gov.ua.

Суддя: А. О. Врона

СудПавлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення10.05.2023
Оприлюднено12.05.2023
Номер документу110749910
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав

Судовий реєстр по справі —185/4667/23

Рішення від 08.11.2023

Цивільне

Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Врона А. О.

Рішення від 08.11.2023

Цивільне

Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Врона А. О.

Ухвала від 11.10.2023

Цивільне

Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Врона А. О.

Ухвала від 11.10.2023

Цивільне

Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Врона А. О.

Ухвала від 07.06.2023

Цивільне

Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Врона А. О.

Ухвала від 10.05.2023

Цивільне

Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Врона А. О.

Ухвала від 08.05.2023

Цивільне

Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Врона А. О.

Ухвала від 14.04.2023

Цивільне

Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Врона А. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні