Первомайський міськрайонний суд харківської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 632/454/22 провадження № 1-кп/632/26/23
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 травня 2023 року м. Первомайський
Первомайський міськрайонний суд Харківської області у складі:
головуючого - судді ОСОБА_1 ,
за участю секретаря судового засідання - ОСОБА_2 ,
учасників судового провадження: прокурора - ОСОБА_3 , обвинуваченого - ОСОБА_4 , захисника - ОСОБА_5 , розглядаючи у підготовчому відкритому судовому засіданні у залі суду кримінальне провадження, зареєстроване у Єдиному реєстрі досудових розслідувань № 12022221120000164 від 19 липня 2022 року та 12022221120000048 від 15 січня 2022 року щодо ОСОБА_4 ,
якому висунуто обвинувачення у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 121, ч. 2 ст. 185 КК України, -
В С Т А Н О В И В:
У провадженні Первомайського міськрайонного суду Харківської області перебуває кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань № 12022221120000164 від 19 липня 2022 року та 12022221120000048 від 15 січня 2022 року щодо ОСОБА_4 , якому висунуто обвинувачення у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 121, ч. 2 ст. 185 КК України.
Під час судового розгляду захисником ОСОБА_5 заявлено клопотання про допит свідка ОСОБА_6 , у режимі відео конференції, оскільки на даний час він відбуває покарання у ДУ «Харківська виправна колонія (№ 43)».
Прокурор не заперечував проти допиту зазначеного свідка у режимі відеоконференції.
Суд, заслухавши думку учасників судового розгляду, дослідивши матеріали кримінального провадження в межах питання, що розглядається, дійшов подальшого висновку.
Відповідно до п.п. 1, 4 ч. 1 ст. 336 КПК України, судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), поміж іншого, у разі: неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров`я або з інших поважних причин; необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження.
Суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.
Отже, суд вважає за необхідне провести допит свідка ОСОБА_6
у режимі відеоконференції, проведення якої доручити ДУ «Харківська виправна колонія (№ 43)».
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 336, 369 КПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
Клопотання захисника ОСОБА_5 про допит свідка ОСОБА_6 у режимі відеоконференції - задовольнити
Допитсвідка ОСОБА_6 , який відбуває покарання у ДУ «Харківська виправна колонія (№ 43)», проводити в режимі відеоконференції.
Забезпечення проведення відеоконференції за участю свідка ОСОБА_6 доручити ДУ «Харківська виправна колонія (№ 43)».
Під час трансляції з ДУ «Харківська виправна колонія (№ 43)» забезпечити участь свідка ОСОБА_6 у відеоконференції, вручивши пам`ятку про його права та обов`язки, та присягу свідка.
Копію ухвали негайно надіслати до ДУ «Харківська виправна колонія (№ 43)» для забезпечення проведення відеоконференції відповідно до вимог ст. 336 КПК України.
Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксувати за допомогою технічних засобів відеозапису.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:ОСОБА_1
Суд | Первомайський міськрайонний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 10.05.2023 |
Оприлюднено | 15.05.2023 |
Номер документу | 110750827 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Крадіжка |
Кримінальне
Первомайський міськрайонний суд Харківської області
Журавель О. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні