Ухвала
від 10.05.2023 по справі 715/1543/23
ГЛИБОЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 715/1543/23

Провадження № 2/715/351/23

У Х В А Л А

про відкриття провадження у цивільній справі

11 травня 2023 року смт. Глибока

Суддя Глибоцького районного суду Чернівецької областi Цуркан В.В., розглянувши матеріали справи за позовною заявою керівника Чернівецької окружної прокуратури в інтересах держави в особі: Національної служби здоров`я України до ОСОБА_1 , третя особа - Обласне комунальне некомерційне підприємство «Чернівецька обласна клінічна лікарня» про відшкодування витрат на стаціонарне лікування потерпілого внаслідок вчинення кримінального правопорушення,-

В С Т А Н О В И В:

Позивач, керівник Чернівецької окружної прокуратури в інтересах держави в особі: Національної служби здоров`я України, що знаходиться в м. Київ, просп. Степана Бандери, 19 звернувся в суд із даним позовом до ОСОБА_1 , яка проживає в АДРЕСА_1 , третя особа: Обласне комунальне некомерційне підприємство «Чернівецька обласна клінічна лікарня», що знаходиться в м. Чернівці, вул. Головна, 137 про відшкодування витрат на стаціонарне лікування потерпілого внаслідок вчинення кримінального правопорушення. Просить суд, стягнути з відповідача ОСОБА_1 на користь держави в особі Національної служби здоров`я України (код отримувача: 37836095, Казначейство України (ел.адм. подат.), рахунок UA 208999980313070115000024405, отримувач Чернівецьке ГУК/Чернів. Обл./24060300, «інші надходження») витрати на стаціонарне лікування потерпілого від кримінального правопорушення в сумі 4763, 58 грн.

Підстави для залишення поданої позовної заяви без руху, повернення, відмови у відкритті провадження - відсутні.

Згідно ч.1 ст.274 ЦПК України, дана справа підлягає розгляду судом в порядку спрощеного позовного провадження.

При вирішенні питання про розгляд справи в порядку спрощеного провадження суд врахував: ціну позову, значення справи для сторін, обраний позивачем спосіб захисту, категорію та складність справи, обсяг та характер доказів у справі, кількість сторін та інших учасників справи, а також той факт, чи становить розгляд справи значний суспільний інтерес.

Справа підсудна Глибоцькому районному суду, а тому позовну заяву слід прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі і призначити дату час і місце судового засідання, визначивши строк для подання відповідачем відзиву на позов.

Керуючись ст.187 ЦПК України,-

У Х В А Л И В:

Відкрити провадження у цивільній справі за даною позовною заявою.

Справу розглядати в порядку спрощеного провадження.

Надати відповідачу 5-ти денний строк з дня вручення ухвали про відкриття провадження для подання заяви із запереченнями проти розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження.

Рекомендувати відповідачу подати до суду в 15-ти денний строк з моменту вручення ухвали про відкриття провадження відзиву на позовну заяву та всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову, позивачу копію відзиву та доданих до нього документів.

Рекомендувати позивачу у разі отримання відзиву на позовну заяву подати до суду в 5-ти денний строк з моменту отримання відзиву на позовну заяву відповідь на відзив.

Роз`яснити відповідачу, що у разі ненадання ним відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Судове засіданняпризначити на10 год. 30 хв. 07 червня 2023 року та викликати в судове засідання сторони по справі.

Отримати інформацію по справі сторони мають можливість на офіційному вебпорталі судової влади в мережі Інтернет - http://gl.cv.court.gov.ua/sud2403/ .

Суддя:

Дата ухвалення рішення10.05.2023
Оприлюднено15.05.2023

Судовий реєстр по справі —715/1543/23

Ухвала від 04.07.2023

Цивільне

Глибоцький районний суд Чернівецької області

Цуркан В. В.

Ухвала від 10.05.2023

Цивільне

Глибоцький районний суд Чернівецької області

Цуркан В. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні