61022, м. Харків, пр. Науки, 5, тел.:(057) 702-07-99, факс: (057) 702-08-52,

гаряча лінія: (096) 068-16-02, E-mail: inbox@dn.arbitr.gov.ua,

код ЄДРПОУ: 03499901, UA368999980313151206083020649

У Х В А Л А

18.05.2023р. Справа № 905/8/23

Господарський суд Донецької області у складі судді Зекунова Е.В., розглянувши клопотання розпорядника майна арбітражного керуючого Реверук П.К. №02-120/931 від 08.05.2023 про затвердження звіту про нарахування та виплату основної грошової винагороди за період виконання повноважень розпорядника майна, сплату основної грошової винагороди з депозитного рахунку господарського суду у справі

за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «РМЦ-19» м.Костянтинівка (електронна адреса: 3162917798@mail.gov.ua , ak.reveruk@ukr.net)

до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю «ОКВІН-5», м.Костянтинівка, код ЄДРПОУ 37544236; електронна адреса dmitriy.ykh@gmail.com)

про банкрутство

Без виклику сторін

ВСТАНОВИВ:

30.12.2022 до Господарського суду Донецької області, через підсистему "Електронний суд", надійшла заява (вх.№15/23 від 03.01.2023) Товариства з обмеженою відповідальністю «РМЦ-19» м.Костянтинівка, Донецької області про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «ОКВІН-5», код ЄДРПОУ 37544236, м.Костянтинівка, Донецька область.

Ухвалою Господарського суду Донецької області від 09.01.2023 прийнято до розгляду заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «РМЦ-19» м.Костянтинівка, Донецької області про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «ОКВІН-5», код ЄДРПОУ 37544236, м.Костянтинівка, Донецька область; підготовче засідання призначено на 23.01.2023 року.

Ухвалою Господарського суду Донецької області від 23.01.2023 відкладено підготовчого засідання по справі №905/8/23 на 30.01.2023.

Ухвалою Господарського суду Донецької області від 30.01.2023 відкрито провадження у справі №905/8/23 про банкрутство ТОВ «ОКВІН-5» (85113, Донецька обл., м. Костянтинівка, просп. Ломоносова, буд.111, кв.3, код ЄДРПОУ 37544236), розпорядником майна призначено арбітражного керуючого Реверука П.К. (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого №1562 від 24.07.2013). Встановлено дату попереднього засідання на 15.03.2023 о 10:00.

31.01.2023 за номером 69970 на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет оприлюднено оголошення (повідомлення) про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «ОКВІН-5» (код ЄДРПОУ 37544236).

Ухвалою Господарського суду Донецької області від 29.03.2023 за результатами попереднього засіданні були визнані вимоги кредитора Товариства з обмеженою відповідальністю «САНТЕХСТАЙЛ» в розмірі 1 015 166,33 грн; включено до реєстру вимог кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю «ОКВІН-5» (код ЄДРПОУ 37544236) вимоги: Товариства з обмеженою відповідальністю «РМЦ-19», Донецька область, м.Костянтинівка в розмірі 2 570 234,35 грн. (четверта черга) та 24810,00 грн судового збору (перша черга) та Товариства з обмеженою відповідальністю «САНТЕХСТАЙЛ» в розмірі 1 015 166,33 грн. (четверта черга) та 5368,00грн. судового збору; призначено дату підсумкового засідання суду на 15.05.2023 року о 10:00 год., яке відбудеться у приміщенні суду, за адресою: м.Харків, пр. Науки, 5, зал №412.

Після закінчення строку, встановленого ст.45 Кодексу України з процедур банкрутства для подання заяв з вимогами до боржника, до суду звернулось Головне управління ДПС України у Донецькій області із заявою про визнання вимог до боржника в розмірі 7606,02 грн.

Ухвалою Господарського суду Донецької області від 03.05.2023 визнано вимоги кредитора, що підлягають внесенню до реєстру вимог кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю «ОКВІН-5» (код ЄДРПОУ 37544236), без права вирішального голосу на зборах та комітеті кредиторів: Головного управління ДПС України у Донецькій області з яких: 377,83 грн (податок на прибуток) - третя черга; 7 228,19 грн (єдиний соціальний внесок) - друга черга та 5368,00 грн (судовий збір) - перша черга.

08.05.2023 до суду (електронна пошта з накладанням ЄЦП) надійшло клопотання розпорядника майна арбітражного керуючого Реверук П.К. №02-120/931 від 08.05.2023 про затвердження звіту про нарахування та виплату основної грошової винагороди за період виконання повноважень розпорядника майна, сплату основної грошової винагороди з депозитного рахунку господарського суду з додатками.

Постановою Господарського суду Донецької області від 15.05.2023 визнано банкрутом боржника ТОВ «ОКВІН-5» (85113, Донецька обл., м. Костянтинівка, просп. Ломоносова, буд.111, кв.3, код ЄДРПОУ 37544236); відкрито ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців; призначено ліквідатором арбітражного керуючого Реверука П.К.

Розглянувши клопотання розпорядника майна арбітражного керуючого Реверук П.К. №02-120/931 від 08.05.2023, дослідивши матеріали справи та надані сторонами документи, суд встановив наступне.

Згідно п.3 ч.1 ст.12 Кодексу України з процедур банкрутства арбітражний керуючий користується усіма правами розпорядника майна, керуючого санацією, керуючого реструктуризацією, керуючого реалізацією, ліквідатора відповідно до законодавства, у тому числі має право отримувати винагороду в розмірі та порядку, передбачених цим Кодексом.

Нормами ч.2 ст.34 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що до заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство додаються докази авансування винагороди арбітражному керуючому трьох розмірів мінімальної заробітної плати за три місяці виконання повноважень.

Згідно з ч.ч.1, 2 ст.30 Кодексу України з процедур банкрутства арбітражний керуючий виконує повноваження за грошову винагороду. Грошова винагорода арбітражного керуючого складається з основної та додаткової грошових винагород. Розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна або ліквідатора визначається в розмірі середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останніх 12 місяців його роботи до відкриття провадження у справі, але не менше трьох розмірів мінімальної заробітної плати за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень. Право вимоги основної грошової винагороди виникає в арбітражного керуючого в останній день кожного календарного місяця виконання ним повноважень. Сплата основної винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна, ліквідатора, керуючого санацією, керуючого реструктуризацією, керуючого реалізацією здійснюється за рахунок коштів, авансованих заявником (кредитором або боржником) на депозитний рахунок господарського суду, який розглядає справу, до моменту подання заяви про відкриття провадження у справі.

Відповідно до абз. 2 ч. 6 ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства Звіт арбітражного керуючого про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат має бути схвалений зборами кредиторів (у процедурі банкрутства фізичної особи) чи комітетом кредиторів (у процедурі банкрутства юридичної особи), а в частині витрат, що стосуються заставного майна, - забезпеченим кредитором.

Ухвалою Господарського суду Донецької області від 30.01.2023 відкрито провадження у справі №905/8/23 про банкрутство ТОВ «ОКВІН-5» (85113, Донецька обл., м. Костянтинівка, просп. Ломоносова, буд.111, кв.3, код ЄДРПОУ 37544236), розпорядником майна призначено арбітражного керуючого Реверука П.К.; встановлено розпоряднику майна боржника арбітражному керуючому Реверук П.К. розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна боржника із розрахунку трьох мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання повноважень за рахунок коштів авансованих заявником на депозитний рахунок господарського суду.

Розпорядник майна просить суд затвердити звіт про нарахування та виплату основної грошової винагороди арбітражного керуючого Реверука П.К. за виконання повноважень розпорядника майна ТОВ «ОКВІН-5» у справі №905/8/23 за період з 30.01.2023 по 15.05.2023 у розмірі 71 322,63 грн та просить здійснити сплату основної винагороди за виконання ним повноважень розпорядника майна у справі №905/8/23 за період з 30.01.2023 по 15.05.2023 (частково) в розмірі 60 300,00 грн. з депозитного рахунку Господарського суду Донецької області за рахунок коштів, авансованих ТОВ «РМЦ-19».

На зборах кредиторів 10.04.2023 було розглянуто та схвалено звіт про нарахування та виплату основної грошової винагороди арбітражного керуючого Реверука П.К. за виконання повноважень розпорядника майна ТОВ «ОКВІН-5» у справі №905/8/23 за період з 30.01.2023 по 15.05.2023 у розмірі 71 322,63 грн та звіт про витрат, які пов`язані із виконанням повноважень розпорядника майна ТОВ «ОКВІН-5» у справі №905/8/23 за період з 30.01.2023 по 10.04.2023 у розмірі 15 196,00 грн.

Відповідно до платіжного доручення №700 від 18.02.2022 ініціюючим кредитором Товариством з обмеженою відповідальністю «РМЦ-19» на депозитний рахунок Господарського суду Донецької області авансовано грошову винагороду арбітражному керуючому в розмірі 58 500,00 грн.

З огляду на вищезазначене, суд дійшов висновку про наявність підстав для затвердження звіту про нарахування та виплату основної грошової винагороди арбітражного керуючого Реверука П.К. за виконання повноважень розпорядника майна ТОВ «ОКВІН-5» у справі №905/8/23 за період з 30.01.2023 по 15.05.2023 у розмірі 71 322,63 грн та здійснення сплати основної винагороди арбітражному керуючому Реверуку Петру Костянтиновичу за виконання ним повноважень розпорядника майна у справі №905/8/23 за період з 30.01.2023 по 15.05.2023 (частково) в розмірі 58 500 грн., 00 коп. з депозитного рахунку Господарського суду Донецької області за рахунок коштів, авансованих ТОВ «РМЦ-19.

Дослідивши докази понесених витрат на стадії розпорядження майном судом встановлено, що матеріалами справи документально підтверджено витрати розпорядника майна, які пов`язані з провадженням у справі про банкрутство на суму 15 196,00 грн належними та допустимими в розумінні норм ст.ст.76, 77 Господарського процесуального кодексу України.

Враховуючи вищенаведене, суд дійшов висновку про затвердження звіту розпорядника майна арбітражного керуючого Реверука П.К. витрат, які пов`язані із виконанням повноважень розпорядника майна ТОВ «ОКВІН-5» у справі №905/8/23 за період з 30.01.2023 по 10.04.2023 у розмірі 15 196,00 грн.

Розпорядженням керівництва суду №1-р від 30.01.2023, у зв`язку із обмеженою кількістю знаків поштової оплати (поштових марок) відправлення кореспонденції учасникам справи, у тому числі процесуальних документів, засобами поштового зв`язку здійснюється виключно за загальною потребою після вичерпання альтернативних способів повідомлення сторін та учасників процесу (електронна пошта, телефонограма, факсограма, підсистема «Електронний суд», розміщення відповідних повідомлень на офіційній сторінці суду на веб-порталі «Судова влада України», тощо).

Керуючись ст.ст. 12, 30 Кодексу України з процедур банкрутства, ст.ст. 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд

У Х В А Л И В:

Клопотання розпорядника майна арбітражного керуючого Реверука П.К. №02-120/931 від 08.05.2023 про затвердження звіту про нарахування та виплату основної грошової винагороди за період виконання повноважень розпорядника майна, сплату основної грошової винагороди з депозитного рахунку господарського суду у справі, задовольнити частково.

Затвердити звіт про нарахування та виплату основної грошової винагороди арбітражного керуючого Реверука П.К. за виконання повноважень розпорядника майна ТОВ «ОКВІН-5» у справі №905/8/23 за період з 30.01.2023 по 15.05.2023 у розмірі 71 322,63 грн.

Затвердити звіт про витрати арбітражного керуючого Реверука П.К., пов`язані із виконанням повноважень розпорядника майна ТОВ «ОКВІН-5» у справі №905/8/23 за період з 30.01.2023 по 10.04.2023 у розмірі 15 196,00 грн.

Перерахувати арбітражному керуючому Реверуку Петру Костянтиновичу (місцезнаходження: 04071, м. Київ-71, а/с 71; свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого №783 від 08.04.2013, ідентифікаційний номер отримувача НОМЕР_1 ) на рахунок НОМЕР_2 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК», ЄДРПОУ 14360570, МФО 305299 основну грошову винагороду за виконання ним повноважень розпорядника майна боржника Товариства з обмеженою відповідальністю «ОКВІН-5» (код ЄДРПОУ 37544236) за період з 30.01.2023 по 15.05.2023 (частково) в розмірі 58 500 грн., 00 коп. з депозитного рахунку Господарського суду Донецької області (UA088201720355219002000001578, Банк: ДКСУ м. Київ, МФО: 820172, ЄДРПОУ 03499901) за рахунок коштів, авансованих Товариством з обмеженою відповідальністю «РМЦ-19», що підтверджено платіжним дорученням №700 від 18.02.2022.

Ухвалу складено та підписано 18.05.2023.

Направлення даної ухвали здійснювати шляхом електронного листування на електронні адреси учасників справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена в порядку, визначеному Главою 1 Розділу IV Господарського процесуального кодексу України.