Ухвала
від 09.05.2023 по справі 757/18867/23-к
ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/18867/23-к

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 травня 2023 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , розглянувши у судовому засіданні клопотання прокурора другого відділу процесуального керівництва першого управління організації і процесуального керівництва у кримінальних провадженнях органів Державного бюро розслідувань Департаменту нагляду за додержанням законів органами Державного бюро розслідувань Офісу Генерального прокурора ОСОБА_3 про арешт майна у кримінальному провадженні № 62019000000000890 від 14.06.2019,

ВСТАНОВИВ:

10.05.2023 у провадження слідчого судді Печерського районного суду м. Києва надійшло клопотання прокурора другого відділу процесуального керівництва першого управління організації і процесуального керівництва у кримінальних провадженнях органів Державного бюро розслідувань Департаменту нагляду за додержанням законів органами Державного бюро розслідувань Офісу Генерального прокурора ОСОБА_3 про арешт майна у кримінальному провадженні № 62019000000000890 від 14.06.2019.

Згідно з нормою ч. 4 ст. 107 КПК України, фіксація під час розгляду клопотання слідчим суддею за допомогою технічних засобів не здійснювалась.

У судове засідання прокурор не з`явився, про місце і час розгляду клопотання повідомлений належним чином, через канцелярію суду подав заяву про розгляд клопотання у його відсутність, вимоги підтримує та просить задовольнити.

На підставі ч. 2 ст. 172 КПК України, клопотання слідчого, прокурора, цивільного позивача про арешт майна, яке не було тимчасово вилучене, може розглядатися без повідомлення підозрюваного, обвинуваченого, іншого власника майна, їх захисника, представника чи законного представника, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, якщо це є необхідним з метою забезпечення арешту майна.

Частиною 1 статті 172 КПК України передбачено окрім іншого, що неприбуття слідчого, прокурора у судове засідання не перешкоджає розгляду клопотання.

У відповідності до положень ст. 26 КПК України, сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та спосіб, передбачених цим Кодексом.

За таких обставин, приймаючи до уваги те, що слідчий суддя, зберігаючи об`єктивність та неупередженість, у порядку, передбаченому кримінальним процесуальним законодавством України, створив необхідні умови для реалізації особою, яка подала клопотання, її процесуальних прав на участь у розгляді цієї справи в суді, ураховуючи, що підстав для визнання явки сторони обвинувачення обов`язковою не має, вважаю за можливе розглянути клопотання у його відсутність.

Вивчивши клопотання, дослідивши його матеріали, слідчий суддя за своїм внутрішнім переконанням, яке ґрунтується на всебічному, повному й неупередженому дослідженні всіх обставин кримінального провадження, керуючись законом, оцінивши кожний доказ з точки зору належності, допустимості, достовірності, а сукупність зібраних доказів - з точки зору достатності та взаємозв`язку для прийняття відповідного процесуального рішення, приходить до наступного висновку.

Як вбачається з матеріалів клопотання, слідчими Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 62019000000000890 від 14.06.2019 за підозрою ОСОБА_4 , ОСОБА_5 та ОСОБА_6 .

Вимоги клопотання сторона обвинувачення обгрунтовує наступним.

Досудовим розслідуванням встановлено, що банк «Фінанси та Кредит» зареєстрований 30 жовтня 1991 року як «Український комерційний банк ділової співпраці», з 13 жовтня 1995 року перереєстровано як комерційний банк «Фінанси та Кредит», у грудні 2002 року згідно з Законом «Про банки і банківську діяльність» до статуту банку внесено зміни: банк зареєстровано як банк «Фінанси та Кредит», ТОВ. У 2007 році банк «Фінанси та Кредит» реорганізовано з товариства з обмеженою відповідальністю у відкрите акціонерне товариство. У 2009 році банк реорганізовано у акціонерне товариство.

Виходячи з матеріалів клопотання, ОСОБА_6 підозрюється в організації розтрати чужого майна, а саме - майна АТ «Банк «Фінанси та Кредит» в особливо великих розмірах, яке перебувало у віданні службових осіб банківської установи, шляхом зловживання останніми своїм службовим становищем, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.

Зокрема, прокурор в клопотанні зазначив, що у червні 2007 року ОСОБА_6 дав усну вказівку голові правління банку АТ «Банк «Фінанси та Кредит» ОСОБА_7 та ОСОБА_4 відкрити від імені компанії Nasterno Commercial Limited рахунки для отримання кредиту під заставу коштів АТ «Банк «Фінанси та Кредит», які розміщенні на кореспондентських рахунках, що відкриті у «East-West United Bank S.A.» (далі EWUB), за адресою: 10, Boulevard Joseph II, L-1840 Luxembourg (Велике Герцогство Люксембург).

27.06.2007 ОСОБА_4 , використовуючи генеральну довіреність від 12 червня 2007 року, підписану директором компанії Nasterno Commercial Limited Панагіота Лука, подав заяву до East-West United Bank S.A. спільно із копіями документів на відкриття рахунку корпоративного клієнта. Згідно документів, наданих компанією Nasterno Commercial Limited до East-West United Bank S.A. рахунок відкривався з метою отримання кредитних коштів у вказаному банку під заставу грошових коштів, які були розміщені на кореспондентському рахунку АТ Банк «Фінанси та Кредит» відкритому у East-West United Bank S.A.

ОСОБА_4 02 липня 2007 року уклав між компанією Nasterno Commercial Limited та East-West United Bank S.A. договір позики на відкриття кредитної лінії. Відповідно до пункту 2.1. вказаного договору East-West United Bank S.A. погоджується надати компанії Nasterno Commercial Limited позику на суму 18 928 569, 44 долари США. У пункті 2.2. вказаного договору зазначено, що кредитні кошти будуть використані на придбання цінних паперів. Договір позики від 02 липня 2007 року підписані належним чином уповноваженими представниками, а саме зі сторони компанії Nasterno Commercial Limited директором ОСОБА_4 , а зі сторони East-West United Bank S.A. керівником операційного відділу І. Степіним.

03 квітня 2008 року між банком АТ «Банк «Фінанси та Кредит» та банком East-West United Bank S.A. укладено договір застави. Відповідно до вказаного договору АТ «Банк «Фінанси та Кредит» передавав в заставу East-West United Bank S.A. кошти, що були розміщені на кореспондентському рахунку АТ «Банк «Фінанси та Кредит» № НОМЕР_1 , відкритому у вказаному банку-нерезиденту, у розмірі не менше 18 928 569,44 доларів США як забезпечення по кредитному договору компанії Nasterno Commercial Limited від 2 липня 2007 року, зі змінами, внесеними 03 квітня 2008 року. Договір застави від 03 квітня 2008 року підписані належним чином уповноваженими представниками: зі сторони банку АТ «Банк «Фінанси та Кредит» - заступником голови правління ОСОБА_4 , зі сторони East-West United Bank S.A. - генеральним директором ОСОБА_8 та кредитним інспектором ОСОБА_9 .

Також, з клопотання вбачається, що ОСОБА_6 підозрюється в організації розтрати чужого майна, яке перебувало у віданні службової особи, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191 КК України.

Прокурор вказує, що у липні 2007 року у ОСОБА_6 виник злочинний умисел направлений на укладення угоди з коштами одержаними внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, а також вчинення дій, спрямованих на маскування незаконного походження таких коштів, переміщення, використання коштів одержаних внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, про що останній повідомив ОСОБА_4 .

03.07.2007 компанія Nasterno Commercial Limited на підставі повідомлення про вибірку, підписаного ОСОБА_4 від імені та за дорученням компанії Nasterno Commercial Limited, отримала від East-West United Bank S.A. на власний рахунок LU НОМЕР_2 кредитні кошти у розмірі 18 928 569, 44 доларів США. Вказані кошти згідно договору купівлі-продажу цінних паперів № КП 020707 від 02.07.2007 того ж дня перераховано на рахунок № НОМЕР_3 , відкритий у банку Аmerican Express Bank (Нью-Йорк, США). Вказаний договір від імені Nasterno Commercial Limited підписано директором компанії ОСОБА_4 , а зі сторони Інтерпромбанк підписано головою правління ОСОБА_10 . На вказаному договорі поряд із підписом ОСОБА_4 міститься відтиск печатки ТОВ «Банк «Фінанси та Кредит».

Використання компанії Nasterno Commercial Limited проводилось, з метою приховування купівлі компанією цінних паперів Finance Credit Ukraine BV., оскільки на той час згідно статті 49 Закону України «Про Банки та банківську діяльність» банку ТОВ «Банк «Фінанси та Кредит» заборонялося прямо чи опосередковано надавати кредити для придбання власних цінних паперів.

ОСОБА_6 підозрюється у вчиненні фінансової операції з коштами, одержаними внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, а також вчиненні дій, спрямованих на приховання та маскування незаконного походження таких коштів, джерела їх походження, а так само набутті, володінні та використанні коштів, одержаних внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, вчиненому в особливо великому розмірі, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 209 КК України.

ОСОБА_6 підозрюється в організації розтрати чужого майна, а саме - майна АТ «Банк «Фінанси та Кредит» в особливо великих розмірах, яке перебувало у віданні службових осіб банківської установи, шляхом зловживання останніми своїм службовим становищем, вчиненому повторно за попередньою змовою групою осіб.

Так, ОСОБА_6 розробив план вчинення злочину, згідно з яким визначено об`єкт злочину, необхідність ініціювання вчинення злочину перед іншими співучасниками, вступу з ними у змову із подальшим розподілом їхніх обов`язків та функцій, а також координації їх діяльності. Таким чином,

ОСОБА_6 організував вчинення злочину та керував ним.

На виконання злочинного плану ОСОБА_6 , до якого були залучені підконтрольні йому особи, а саме: ОСОБА_7 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_5 , ОСОБА_15 та інші невстановлені на даний час слідством особи, перевищуючи службові обов`язки, діючи в супереч інтересам АТ «Банк «Фінанси та Кредит» та його вкладників, здійснили розтрату грошових коштів банку, які були розміщені на кореспондентських рахунках у банках «Meinl Bank AG», шляхом передачі їх в заставу під відкриття кредитних лінії, у вказаних банках нерезидентах, для офшорної компанії «Nasterno Commercial Limited».

29.09.2015, у зв`язку із невиконанням умов укладених між Nasterno Commercial Limited та Meinl Bank AG кредитних договорів, поручителями за якими був АТ «Банк «Фінанси та Кредит», відповідно до SWIFT-повідомлення, банком Meinl Bank AG здійснено списання з кореспондентського рахунку АТ «Банк «Фінанси та Кредит» № НОМЕР_4 коштів на загальну суму 53 763 344,55 доларів США, що відповідно до курсу НБУ на вказану дату становило 1 160 661 899 гривень 32 копійки.

ОСОБА_6 підозрюється в організації розтрати чужого майна, яке перебувало у віданні службової особи, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому повторно за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191 КК України.

У липні 2012 року в ОСОБА_6 виник злочинний умисел направлений на легалізацію (відмивання) доходів, одержаних внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння вчиненого повторно за попередньою змовою групою осіб в особливо великому розмірі.

Частину кредитних коштів компанії Nasterno Commercial Limited використано для надання позики компанії Frold Project Limited (№ 05216369, Лондон, Сполучене Королівство Великої Британії). Так, 26.06.2012 між компанією Nasterno Commercial Limited та компанією Frold Project Limited укладено договір позики № 01/040612 на суму 25 000 000 доларів США. Вказаний договір позики від імені Nasterno Commercial Limited за довіреністю підписано ОСОБА_16 , а зі сторони Frold Project Limited директором Jorge Castillo.

Відповідно до SWIFT-повідомлень встановлено, що у період з 16.07.2012 по 18.07.2012 компанія Nasterno Commercial Limited із власного рахунку № НОМЕР_5 , що відкритий у Meinl Bank AG, перерахувала 12 374 000 доларів США на рахунок компанії Frold Project Limited № МК НОМЕР_6 , який відкритий у Komercijalna Banka A.D. (Республіка Північна Македонія).

ОСОБА_6 підозрюється у вчиненні фінансової операції з коштами, одержаними внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, а також вчиненні дій, спрямованих на приховання та маскування незаконного походження таких коштів, джерела їх походження, а так само набутті, володінні та використанні коштів, одержаних внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, вчиненому повторно в особливо великому розмірі, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 209 КК України.

У липні 2012 року у ОСОБА_6 виник злочинний умисел, направлений на легалізацію (відмивання) доходів, одержаних внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння вчиненого повторно за попередньою змовою групою осіб в особливо великому розмірі.

ОСОБА_6 , з метою втілення злочинного плану, спрямованого на легалізацію (відмивання) доходів, одержаних внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, дав вказівку ОСОБА_5 здійснити повернення раніше отриманих кредитних коштів компанією Nasterno Commercial Limited у East-West United Bank S.A.

З метою досягнення поставлених ОСОБА_6 цілей, у період з 12.07.2012 по 22.10.2012 із рахунку компанії Nasterno Commercial Limited № АТ 161924000100463736, що відкритий у Meinl Bank AG на рахунок компанії Nasterno Commercial Limited № НОМЕР_7 , відкритий у East-West United Bank S.A., було перераховано кошти у сумі 22 069 880 доларів США.

Оглядом руху коштів по рахунку компанії Nasterno Commercial Limited № НОМЕР_8 , який відкритий у East-West United Bank S.A. встановлено, що у вище вказаний період кошти у розмірі 22 069 880 доларів США, які надійшли із рахунку компанії Nasterno Commercial Limited № НОМЕР_5 , що відкритий у Meinl Bank AG, використані на повернення раніше отриманих позик компанією Nasterno Commercial Limited у банку East-West United Bank S.A.

ОСОБА_6 підозрюється у вчиненні фінансової операції з коштами, одержаними внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, а також вчиненні дій, спрямованих на приховання та маскування незаконного походження таких коштів, джерела їх походження, а так само набутті, володінні та використанні коштів, одержаних внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, вчиненому повторно в особливо великому розмірі, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 209 КК України.

У серпні 2012 року у ОСОБА_6 виник злочинний умисел, направлений на легалізацію (відмивання) доходів, одержаних внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, вчиненого повторно за попередньою змовою групою осіб в особливо великому розмірі.

ОСОБА_6 , з метою втілення злочинного плану, спрямованого на легалізацію (відмивання) доходів, одержаних внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, дав вказівку ОСОБА_5 27.08.2012 перерахувати кошти в розмірі 5 001 000 доларів США з рахунку компанії Nasterno Commercial Limited № АТ 161924000100463736, відкритого у Meinl Bank AG на власний рахунок НОМЕР_9 , відкритий у Ukio Bankas (Литовська Республіка). У подальшому вказані кошти у сумі 5 000 980 доларів США із рахунку компанії Nasterno Commercial Limited № НОМЕР_9 , який відкритий у Ukio Bankas перераховані на рахунок компанії Martus GMBH CORP. № НОМЕР_10 , що відкритий у Ukio Bankas у якості оплати за акції згідно договору № CH-2010/7 DD 07.07.2010.

ОСОБА_6 підозрюється у вчиненні фінансової операції з коштами, одержаними внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, а також вчиненні дій, спрямованих на приховання та маскування незаконного походження таких коштів, джерела їх походження, а так само набутті, володінні та використанні коштів, одержаних внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, вчиненому повторно в особливо великому розмірі, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 209 КК України.

У листопаді 2012 року у ОСОБА_6 виник злочинний умисел направлений на легалізацію (відмивання) доходів, одержаних внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння вчиненого повторно за попередньою змовою групою осіб в особливо великому розмірі.

ОСОБА_6 , з метою втілення злочинного плану спрямованого на легалізацію (відмивання) доходів, одержаних внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, дав вказівку ОСОБА_5 легалізувати кредитні кошти шляхом надання компанією Nasterno Commercial Limited позики компанії Collaton Limited (19 Peel Road, Douglas, 1M1 4PS, Isle of Man) відповідно договору позики від 14.11.2012 № 07/12-LO. Згідно вказаного договору компанія Nasterno Commercial Limited надала у позику компанії Collaton Limited кошти в розмірі 35 000 000 доларів США. Відповідно до вказаного договору компанія Collaton Limited повинна використати запозичені кошти для розширення позики для компанії Integrated Rail-Casting Company Limited (07442907, Лондон, Сполучене Королівство Великої Британії), яка у свою чергу за вказанні кошти повинна викупити акції нового випуску заводу CKD Kutna Hora (Чеська Республіка).

У подальшому до договору позики від 14.11.2012 № 07/12-LO внесено зміни додатковими договорами від 26.06.2013 та 03.02.2014 щодо збільшення суми позики з 35 000 000 доларів США до 75 000 000 доларів США та перенесення дати повернення позики.

Відповідно до SWIFT-повідомлень слідством встановлено, що у період з 30.11.2012 по 02.07.2013 компанія Nasterno Commercial Limited із власного рахунку № НОМЕР_5 , що відкритий у Meinl Bank AG, перерахувала 47 500 000 доларів США на рахунок компанії Collaton Limited № СН НОМЕР_11 , який відкритий у Credit Suisse (Schweiz) AG (Швейцарська Конфедерація).

ОСОБА_6 підозрюється у вчиненні фінансової операції з коштами, одержаними внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, а також вчиненні дій, спрямованих на приховання та маскування незаконного походження таких коштів, джерела їх походження, а так само набутті, володінні та використанні коштів, одержаних внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, вчиненому повторно в особливо великому розмірі, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 209 КК України.

У червні 2013 року у ОСОБА_6 повторно виник злочинний умисел, направлений на легалізацію (відмивання) доходів, одержаних внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння вчиненого повторно за попередньою змовою групою осіб в особливо великому розмірі.

ОСОБА_6 з метою втілення злочинного плану, спрямованого на легалізацію (відмивання) доходів, одержаних внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, дав вказівку ОСОБА_5 легалізувати кредитні кошти шляхом надання компанією Nasterno Commercial Limited позики компанії Bloomshine LTD (Лондон, Сполучене Королівство Великої Британії).

Так, 20.06.2013 між компанією Nasterno Commercial Limited та компанією Bloomshine LTD укладено договір позики № 06/13-LA на суму 15 000 000 доларів США. Вказаний договір позики від імені Nasterno Commercial Limited за довіреністю підписано ОСОБА_16 .

Відповідно до SWIFT-повідомлень слідством встановлено, що компанія Nasterno Commercial Limited в період з 21.06.2013 по 25.06.2013 із власного рахунку № НОМЕР_5 , що відкритий у Meinl Bank AG, перерахувала 8 996 162,41 доларів США на рахунок № НОМЕР_12 , відкритий компанією Bloomshine LTD у Versobank AS (Республіка Естонія).

ОСОБА_6 підозрюється у вчиненні фінансової операції з коштами, одержаними внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, а також вчиненні дій, спрямованих на приховання та маскування незаконного походження таких коштів, джерела їх походження, а так само набутті, володінні та використанні коштів, одержаних внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, вчиненому повторно в особливо великому розмірі, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 209 КК України.

ОСОБА_6 підозрюється в організації розтрати чужого майна, а саме - майна АТ «Банк «Фінанси та Кредит» в особливо великих розмірах, яке перебувало у віданні службових осіб банківської установи, шляхом зловживання останніми своїм службовим становищем, вчиненому повторно за попередньою змовою групою осіб.

Так, ОСОБА_6 розробив план вчинення злочину, згідно з яким визначено об`єкт злочину, необхідність ініціювання вчинення злочину перед іншими співучасниками, вступу з ними у змову із подальшим розподілом їхніх обов`язків та функцій, а також координації їх діяльності. Таким чином, ОСОБА_6 організував вчинення злочину та керував ним.

На виконання злочинного плану ОСОБА_6 , до якого були залучені підконтрольні йому особи, а саме: ОСОБА_7 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_5 , ОСОБА_15 та інші невстановлені на даний час слідством особи, перевищуючи службові обов`язки, діючи в супереч інтересам АТ «Банк «Фінанси та Кредит» та його вкладників, здійснили розтрату грошових коштів банку, які були розміщені на кореспондентських рахунках у банках « Bank Frick I Co. AG », шляхом передачі їх в заставу під відкриття кредитних лінії, у вказаних банках нерезидентах, для офшорної компанії «Nasterno Commercial Limited».

30.10.2015, у зв`язку із невиконанням умов укладених між Nasterno Commercial Limited та Bank Frick Co. AG кредитних договорів, поручителями за якими був АТ «Банк «Фінанси та Кредит», відповідно до SWIFT-повідомлення банком Bank Frick Co. AG здійснено списання з кореспондентського рахунку АТ «Банк «Фінанси та Кредит» № НОМЕР_13 K000 U коштів на загальну суму 59 248 985, 62 доларів США, що відповідно до курсу НБУ на вказану дату становило 1 357 037 818 гривень 66 копійок.

Таким чином, як вказує прокурор в клопотанні, незаконними діями ОСОБА_6 , ОСОБА_5 , ОСОБА_7 , ОСОБА_11 , ОСОБА_14 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_15 та інших на даний час невстановлених осіб, АТ «Банк «Фінанси та Кредит» заподіяно матеріальну шкоду в особливо великому розмірі.

ОСОБА_6 підозрюється в організації розтрати чужого майна, яке перебувало у віданні службової особи, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому повторно за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191 КК України.

У ході досудового розслідування проведена судово-економічна експертиза (висновок експерта №17497/17976/16-45 від 24.11.2016), за висновком якої встановлено, що діями службових осіб АТ «Банк «Фінанси та Кредит» нанесено збитків (шкоди) АТ «Банк «Фінанси та Кредит» на загальну суму 2 517 699 717, 98 гривень, що підтверджується документально.

Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення ліквідації в АТ «Банк «Фінанси та Кредит» в рамках кримінального провадження заявлено цивільний позов про стягнення з винних осіб майнової шкоди на користь АТ «Банк «Фінанси та Кредит» на суму 2 517 699 717,98 гривень.

27.09.2019 відносно ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця селища Іультін Магаданської області, Російської Федерації, громадянина України, який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , проживаючого за адресою: АДРЕСА_2 , складено повідомлення про підозру про вчинення ним кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 КК України, однак його не вручено внаслідок невстановлення місцезнаходження останнього, проте вжито заходів для вручення у спосіб, передбачений КПК України для вручення повідомлень.

Постановою слідчого від 04.11.2019 підозрюваного ОСОБА_6 оголошено в міжнародний розшук.

Ухвалою слідчого судді Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_17 від 10.06.2020 по справі № 757/23277/20-к підозрюваному ОСОБА_6 обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Так, в ході проведення досудового розслідування, слідством встановлено, що згідно офіційного звіту компанії Ferrexpo PLC опублікованого 22.04.2022 на офіційному веб-сайті www.ferrexpo.com та інших матеріалів кримінального провадження ОСОБА_6 є беніфіціарним власником компанії «The Minco Trust» юридична особа, яка зареєстрована в Республіці Сінгапур, код 26462335 (далі - «The Minco Trust»).

В свою чергу «The Minco Trust» володіє 100% статутного капіталу компанії «Fevamotinico Sarl» (реєстраційний № B128246, адреса: 12 Rue Guillaume Schneider, L-2522, Luxembourg, Велике Герцогство Люксембург). (далі - «Fevamotinico Sarl).

В свою чергу, ОСОБА_6 є кінцевим бенефіціарним власником компанії Fevamotinico Sarl (реєстраційний № B128246, адреса: 12 Rue Guillaume Schneider, L-2522, Luxembourg, Велике Герцогство Люксембург).

Додатково слідством встановлено, що ОСОБА_6 через PELLOW, Ian Anthony опосередковано володіє компанією AP Capital Partners LIMITED (реєстраційний № 05361358, адреса: Merlin House Brunel Road, Theale, England, Reading, RG7 4AB).

В ході досудового розслідування з відомостей про остаточних ключових учасників у структурі власності банку станом на 13 серпня 2015 року ПАТ "Банк "Фінанси та кредит" (Україна, 04050, м. Київ, вул. Артема,60). встановлено, що ОСОБА_6 опосередковано є учасником в банку на 97.6693% Через К-нію "Фролд проджект лім"(100%), якій належить 99,99991%, ТОВ "ДІ.еР.Ай", якому належить 99.999945% ТОВ "Індастріал констракшн", якому належить 87.3273% ПрАТ"FC Realty", та 12.2745% акцій банку, а ПрАТ"FC Realty" є власником 21,6053% акцій банку. Через К-нію "Фазіда інвестмент інл"(100%), якій належить 100% к-нії "Прайз файненшіел гр." якій належить 99.9993% ПрАТ"СУАП з ІІ"Фінанси та кредит", якій належить 2.7727% ПрАТ"FC Realty", яке є власником 21,6053% акцій банку. Через ПрАТ"СУАП з ІІ"Фінанси та кредит" (0.0007%), якому належить 2.7727% ПрАТ"FC Realty", яке є власником 21,6053% акцій банку. Через К-нію "Інвертекс лтд" (100%), якій належить 99,999983% ТОВ "Нові промислові технології", якій належить 99.99994% ТОВ "Кастріп технологія", якій належить 99.6865% ТОВ "Асканія", яке є власником 32,7798% акцій банку. Через К-ю"Халкін Капітал лімітед" (100%), якій належить 100% "Форт Ассет менеджмент лімітед", яке є власником 28,2458 % акцій банку.

Також, слідством встановлено з відомостей про власників істотної участі в банку станом на 13 серпня 2015р. ПАТ "Банк "Фінанси та кредит" (Україна, 04050, м. Київ, вул. Артема, 60). Згідно яких:

- приватне акціонерне товариство "FC Realty" (ПрАТ "Ф та К Ріелті"), код ЄДРПОУ 23496142, акціонер банку, якому належить 21.6053%;

- Frold project limited (компанія з обмеженою відповідальністю "Фролд проджект лімітед"), Фролд проджект лімітед 1-2 Юніверсал Хауз, Уентворт Стр. Лондон Е1 7sA, Великобританія (1-2 Universal house,wentworth st. London E1 7Sa,UK) 5216369 Реєстратор к-нії в Англії та Уельсі, має взаємозв`язок з банком учасник ТОВ "ДІ.еР.Ай"(частка 99.99991%), якому належить ТОВ "Індастріал констракшин" (частка 99.99994%), якому належить 12.2746% акцій банку та ПрАТ "Ф та К Ріелті" (частка 87.3273), якому належить 21.6053% акцій банку;

- товариство з обмеженою відповідальністю "ДІ.еР.Ай", код ЄДРПОУ 32384836 має взаємозв`язок з банком учасник ТОВ "Індастріал констракшин"(частка 99.99994%), якому належить 12.2746% акцій банку та ПрАТ "Ф та К Ріелті" (частка 87.3273), якому належить 21.6053% акцій банку;

- товариства з обмеженою відповідальністю "Індастріал констракшн", код ЄДРПОУ 32424449 має взаємозв`язок з банком учасник ПрАТ "Ф та К Ріелті" (частка 87,3273%), якому належить 21,6053% акцій банку та акціонер банку, якому належить 12,2746% акцій банку;

- ОСОБА_6 (контролер) К-нії "Фролд проджект лімітед"(частка 100%), якій належить ТОВ "ДІ.еР.Ай" (частка 99.99991%), якому належить ТОВ "Індастріал констракшин" (частка 99.99994%), якому належить 12.2746% акцій банку та ПрАТ "Ф та К Ріелті" (частка 87.3273), якому належить 21.6053% акцій банку; ОСОБА_6 (контролер) К-нії "Інвертекс лтд" (частка 100%), якій належить ТОВ "Нові промислові технології" (частка 99.999983%), якому належить ТОВ "Кастріп технологія" (частка 99.99994%), якому належить ТОВ "Асканія" (частка 99.6865%), якому належить 32.7709% акцій банку. ОСОБА_6 (контролер )К-нії "Халкін капілал лімітед" (частка 100%), якій належить К-нія "Форт ассет менеджмент лімітед" (частка 100%), якій належить 28,2458% акцій банку.

З інформації про власників істотної участі в банку станом на 01.01.2013 ПАТ "БАНК "Фінанси та кредит" поштова адреса банку - вул. Артема, 60, м. Київ, 04050, слідством встановлено:

- Учасник банку закрите акціонерне товариство "FC Realty" (ЗАТ "FC Realty"), має 49.5802 відсоток у статутному капіталі, якими опосередковано володіє істотною участю ОСОБА_6 , громадянство - Україна, м. Київ, через взаємозв`язки між учасниками банку та особами, що опосередковано володіють істотною участю, а саме: ОСОБА_6 вигодонабувач (100% голосів) ТОВ "Індастріал констракшн" ТОВ "Індастріал констракшн" належить 96.85% голосів від загальної кількості голосуючих акцій ЗАТ "FC Realty".

Досудовим розслідуванням встановлено, що ОСОБА_6 , на території України, опосередковано здійснює господарську діяльність за рахунок власних грошових коштів, через ряд підконтрольних йому фізичних та юридичних осіб, які пов`язані між собою.

Так, виходячи з клопотання прокурора, до вказаної діяльності ОСОБА_6 залучив: ОСОБА_18 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП - НОМЕР_14 , ОСОБА_19 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , РНОКПП - НОМЕР_15 , ОСОБА_20 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , РНОКПП - НОМЕР_16 , ОСОБА_21 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , РНОКПП - НОМЕР_17 , ОСОБА_22 , ІНФОРМАЦІЯ_6 , РНОКПП - НОМЕР_18 , ОСОБА_23 , ІНФОРМАЦІЯ_7 РНОКПП НОМЕР_19 та ОСОБА_24 , ІНФОРМАЦІЯ_8 РНОКПП НОМЕР_20 .

У свою чергу, ОСОБА_18 , ОСОБА_19 та ОСОБА_20 є пов`язаними між собою особами, так як - ОСОБА_18 має батька - ОСОБА_25 , ІНФОРМАЦІЯ_9 та матір ОСОБА_26 , ІНФОРМАЦІЯ_10 , яка в свою чергу має батьків ОСОБА_27 , ОСОБА_28 та рідного брата ОСОБА_29 . Так, рідні брати ОСОБА_20 та ОСОБА_19 мають батьків ОСОБА_30 , ІНФОРМАЦІЯ_11 та ОСОБА_29 , ІНФОРМАЦІЯ_11 , який має батьків ОСОБА_27 , ОСОБА_28 та рідну сестру ОСОБА_26 .

Таким чином, матір ОСОБА_18 є рідною сестрою батька ОСОБА_20 та ОСОБА_19 та останні являються двоюрідними братами з ОСОБА_18 .

У свою чергу, ОСОБА_22 , ОСОБА_31 та ОСОБА_23 є пов`язаними між собою особами, так як - ОСОБА_22 є чоловіком ОСОБА_23 , а ОСОБА_21 є їхнім сином.

Водночас, ОСОБА_18 є кінцевим бенефіціарним власником наступних юридичних осіб на:

1. 14.3 % у ПрАТ "Окма" код ЄДРПОУ 24077020 та має прямий вирішальний вплив;

2. 100 % у ТОВ "ФК "Авангард-ДС" код ЄДРПОУ 41903858;

3. 100 % у ТОВ "Авангард інвест про" код ЄДРПОУ 41905077;

4. 50 % у ПП "Галла люкс" код ЄДРПОУ 33360863 та має прямий вирішальний вплив;

5. 100 % у ТОВ "Феррострой" код ЄДРПОУ 35107305;

6. 100 % у ТОВ "Екотехнопарк СЕС-2018" код ЄДРПОУ 41858135;

7. 100 % у ТОВ «Будівельна компанія «Вишгород» код ЄДРПОУ 44153954.

У свою чергу, ОСОБА_19 є кінцевим бенефіціарним власником наступних юридичних осіб на:

1. 75 % у ТОВ "Основа-ЦП" код ЄДРПОУ 37044551;

2. 75 % у ТОВ "Будівельна компанія "Основа" код ЄДРПОУ 34521258.

Відповідно, ОСОБА_20 є кінцевим бенефіціарним власником наступних юридичних осіб на:

1. 88 % у ТОВ "Магеллан інвестментс" код ЄДРПОУ 35533547;

2. 100 % у ТОВ "ФК "Фінтакт" код ЄДРПОУ 41171897;

3. 76,2 % у ТОВ "Глоріоза" код ЄДРПОУ 33946064;

4. 100 % у ТОВ "КМ Інвестпроект" код ЄДРПОУ 43529446;

5. 100 % у ТОВ "СН Інвестиції" код ЄДРПОУ 43920393;

6. 100 % у ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість" код ЄДРПОУ 43493745;

7. 100 % у ТОВ "Воютицький спиртзавод" код ЄДРПОУ 44783430;

8. 100 % у ТОВ "Іваньківський спиртзавод" код ЄДРПОУ 44876288.

Водночас, ОСОБА_22 є кінцевим бенефіціарним власником наступних юридичних осіб на:

1. 100 % у ТОВ "Неомінерали" код ЄДРПОУ 32707900;

2. 99 % у ТОВ "Феррекспо-гідромет" код ЄДРПОУ 33983986;

3. 90,9 % у ТОВ "Ворскла сталь" код ЄДРПОУ 33285226, засновниками у вказаній компанії є ТОВ "Неомінерали" на 90 % та ОСОБА_6 на 10 %.

Також, ОСОБА_31 є кінцевим бенефіціарним власником наступних юридичних осіб на:

1. 100 % у ТОВ "ЗВ ріелті" код ЄДРПОУ 41449165;

2. 99 % у ТОВ "Спектрум контакт" код ЄДРПОУ 43856248;

3. 100 % у ТОВ "Полтавські молокопродукти" код ЄДРПОУ 44651102.

А також, ОСОБА_23 є кінцевим бенефіціарним власником наступних юридичних осіб на:

1. 99,9 % у ТОВ "Гармоніка" код ЄДРПОУ 32825785;

2. 99,9 % у ТОВ "Южмарин груп" код ЄДРПОУ 34736855;

3. 100 % у ТОВ "Агрібізнес" код ЄДРПОУ 32312630;

4. 100 % у ТОВ "Газотурбінні технології" код ЄДРПОУ 32312612.

Та, ОСОБА_24 є кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «Таймкол» код ЄДРПОУ 43859214 на 100 %.

Слідством встановлено, що між юридичними особами кінцевими бенефіціарними власниками яких є ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_20 , ОСОБА_22 , ОСОБА_31 , ОСОБА_23 та ОСОБА_24 є стійкий взаємний фінансово-господарський зв`язок.

Прокурор також зазначає, що ОСОБА_6 через вищезазначених громадян здійснює цілеспрямовані заходи з купівлі нерухомості, активів, майнових прав, а також провадять господарську діяльність у своїх інтересах.

Зокрема аналізом руху коштів по банківським рахункам слідством встановлено, що вищевказаною компанією Fevamotinico Sarl, у якій ОСОБА_6 є кінцевим бенефіціарним власником, здійснювалися перерахування грошових коштів:

1. На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760), а саме:

- 17.01.2020 у сумі 9 749 980 доларів США, з призначенням платежу - «Зарах на корист ТОВ "ЗВ Ріелті" зг договору б/н від 16.01.2020 Пл-к Fevamotiniko SARL»;

- 28.01.2020 у сумі 6 750 000 доларів США, з призначенням платежу - «Зарах на корист ТОВ "ЗВ Ріелті" зг договору б/н від 16.01.2020 Пл-к Fevamotiniko SARL»;

- 03.02.2020 у сумі 985 000 доларів США, з призначенням платежу - «Зарах на корист ТОВ "ЗВ Ріелті" зг договору б/н выд 16.01.2020 Пл-к Fevamotiniko SARL»;

- 15.05.2020 у сумі 375 000 доларів США, з призначенням платежу - «Зарах на корист ТОВ "ЗВ Ріелті" зг договору б/н від 16.01.2020 Пл-к Fevamotiniko SARL»;

- 28.05.2020 у сумі 1 997 500 доларів США, з призначенням платежу - «Зарах на корист ТОВ "ЗВ Ріелті" зг договору б/н від 16.01.2020 Пл-к Fevamotiniko SARL»;

- 04.06.2020 у сумі 2 210 000 доларів США, з призначенням платежу - «Зарах на корист ТОВ "ЗВ Ріелті" зг договору б/н від 16.01.2020 Пл-к Fevamotiniko SARL»;

- 13.07.2020 у сумі 1 010 000 доларів США, з призначенням платежу - «Зарах на корист ТОВ "ЗВ Ріелті" зг договору б/н від 16.01.2020 Пл-к Fevamotiniko SARL»;

- 10.08.2020 у сумі 501 500 доларів США, з призначенням платежу - «Зарах на корист ТОВ "ЗВ Ріелті" зг договору б/н від 16.01.2020 Пл-к Fevamotiniko SARL»;

- 27.08.2020 у сумі 4 010 000 доларів США, з призначенням платежу - «Зарах на корист ТОВ "ЗВ Ріелті" зг договору б/н від 16.01.2020 Пл-к Fevamotiniko SARL»;

- 30.09.2020 у сумі 1 100 000 доларів США, з призначенням платежу - «Зарах на корист ТОВ "ЗВ Ріелті" зг договору б/н від 16.01.2020 Пл-к Fevamotiniko SARL».

2. На рахунок № 26002001030825 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760), а саме:

- 20.10.2020 у сумі 8 995 000 доларів США, з призначенням платежу - «Зарах на корист ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість" зг договору б/н від 12.10.2020 пл-к Fevamotiniko SARL»;

- 09.11.2020 у сумі 3 201 500 доларів США, з призначенням платежу - «Зарах на корист ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість" зг договору б/н від 12.10.2020р. Пл-к Fevamotiniko SARL»;

- 18.11.2020 у сумі 2 952 531 доларів США, з призначенням платежу - «Зарах на корист ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість" зг договору б/н від 12.10.2020р. Пл-к Fevamotiniko SARL (4231/442)»;

- 09.12.2020 у сумі 4 274 157 доларів США, з призначенням платежу - «Зарах на корист ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість" зг договору б/н від 12.10.2020р. Пл-к Fevamotiniko SARL (4231/442)»;

- 22.12.2020 у сумі 3 894 735 доларів США, з призначенням платежу - «Зарах. на користь ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість" зг договору б/н від 12.10.2020р. Пл-к Fevamotiniko SARL (4231/442)».

3. На рахунок № НОМЕР_22 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі ПуАТ «КБ «Акордбанк» (МФО 380634), а саме:

- 02.06.2021 у сумі 11 500 000 доларів США, з призначенням платежу - «платник Fevamotinico S.A.R.L. rue nicolas bove 2a lu 1466 luxembourg, loan tranche according to the loanagreement from 14 of may 2021f.f.c to: acdcuaukxxxaccordbank commercial ba 04136 kiev yedrpou code: 43493745 benef.institution: acc: 0105442412»;

- 16.06.2021 у сумі 8 250 000 доларів США, з призначенням платежу - «платник Fevamotinico s.a.r.l. rue nicolas bove 2a lu 1466 luxembourg, loan tranche according to the loanagreement from 14 of may 2021pls pay through: bank of newyork mellon, new york, usa, swift: irvtus3nyedrpou code: 43493745»;

- 25.06.2021 у сумі 4 650 000 доларів США, з призначенням платежу - «платник Fevamotinico s.a.r.l. rue nicolas bove 2a lu 1466 luxembourg, loan tranche according to the loanagreement from 14.5.2021ffc to acdcuauk accordbankcommercial ba 04136 kiev yedrpoucode: 43493745»;

- 05.07.2021 у сумі 6 100 000 доларів США, з призначенням платежу - «платник Fevamotinico s.a.r.l. rue nicolas bove 2a lu 1466 luxembourg, loan tranche according to the loanagreement from 14 of may 2021ffc to acdcuauk accordbankcommercial ba 04136 kiev yedrpoucode: 43493745»;

- 12.07.2021 у сумі 10 450 000 доларів США, з призначенням платежу - «платник Fevamotinico s.a.r.l. rue nicolas bove 2a lu 1466 luxembourg, loan tranche according to the loanagreement from 14 of may 2021ffc to: acdcuaukxxx accordbankcommercial ba 04136 kiev yedrpoucode: 43493745».

4. На рахунок № НОМЕР_23 компанії ТОВ "СН Інвестиції", який відкрито у банківській установі ПуАТ «КБ «Акордбанк» (МФО 380634), а саме:

- 17.08.2021 у сумі 8 950 000 доларів США, з призначенням платежу - «платник Fevamotinico s.a.r.l. rue nicolas bove 2a lu 1466 luxembourg, loan tranche according to the loanagreement from 26th of july 2021 ffc to:acdcuaukxxx accordbankcommercial ba 04136 Kiev»;

- 29.11.2021 у сумі 4 175 000 доларів США, з призначенням платежу - «платник Fevamotinico s.a.r.l. rue nicolas bove 2a lu 1466 luxembourg, loan tranche according to the loanagreement from 26th of july 2021acdcuaukxxx accordbankcommercial ba 04136 Kiev»;

- 28.12.2021 у сумі 1 250 000 доларів США, з призначенням платежу - «платник Fevamotinico s.a.r.l. rue nicolas bove 2a lu 1466 luxembourg, loan tranche according to the loanagreement from 26th of july 2021ffc to: acdcuaukxxx accordbankcommercial ba 04136 Kiev»;

- 21.01.2022 у сумі 2 375 000 доларів США, з призначенням платежу - «платник Fevamotinico s.a.r.l. rue nicolas bove 2a lu 1466 luxembourg, loan tranche according to the loanagreement from 26th of july 2021ffc to acdcuauk accordbankcommercial ba 04136 Kiev»;

- 03.02.2022 у сумі 8 210 000 доларів США, з призначенням платежу - «платник Fevamotinico s.a.r.l. rue nicolas bove 2a lu 1466 luxembourg, loan tranche according to the loanagreement from 26th of july 2021ffc to acdcuauk accordbankcommercial ba 04136 Kiev»;

- 30.06.2022 у сумі 1 355 250 доларів США, з призначенням платежу - «платник Fevamotinico s.a.r.l. rue nicolas bove 2a lu 1466 luxembourg, loan tranche according to the loanagreement from 26.07.2021ffc to: acdcuaukxxx accordbankcommercial ba 04136 Kyiv».

Також, аналізом руху коштів по банківським рахункам слідством встановлено, що компанією AP Capital Partners LIMITED, у якій ОСОБА_6 є опосередкованим власником, здійснювалися перерахування грошових коштів:

1. На рахунок № НОМЕР_24 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АБ "Кліринговий дім" (МФО 300647), а саме:

- 19.03.2021 у сумі 4 999 927 доларів США, з призначенням платежу - «Зарах. Коштів за доруч. AP CAPITAL PARTNERS LIMITED, /RFB/FT230155715501AP ТОВ «СКН «Сучасна комерційна не»;

- 12.04.2021 у сумі 4 999 927 доларів США, з призначенням платежу - «Зарах. Коштів за доруч. AP CAPITAL PARTNERS LIMITED, /RFB/FT230875452501АР ТОВ «СКН «Сучасна комерційна не»;

- 29.04.2021 у сумі 4 999 926 доларів США, з призначенням платежу - «Зарах. Коштів за доруч. AP CAPITAL PARTNERS LIMITED, /RFB/FT231503132501АР ТОВ «СКН «Сучасна комерційна не»;

- 12.05.2021 у сумі 4 999 926 доларів США, з призначенням платежу - «Зарах. Коштів за доруч. AP CAPITAL PARTNERS LIMITED, /RFB/FT231962626501АР ТОВ «СКН «Сучасна комерційна не».

У подальшому слідством встановлено наявний фінансовий зв`язок між юридичними особами кінцевими бенефіціарними власниками яких є ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_20 , ОСОБА_22 , ОСОБА_31 , ОСОБА_23 та ОСОБА_24 та вищевказаними компаніями які пов`язані з ОСОБА_6 , а також дії направленні на перетворення грошових коштів належних ОСОБА_6 в інше майно та активи, зокрема встановлено, що:

- З рахунку № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 23.01.2019 перераховано на рахунок компанії ПрАТ "FC REALTY" 3 000 000 гривень з призначенням «Повернення безвідсоткової фінансової допомоги відповідно до Договору № 4 від 23.01.2018 р., Без ПДВ.»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 31.01.2019 перераховано з рахунку компанії ПрАТ "FC REALTY" 12 800 000 гривень з призначенням «Надання поворотної безвітсоткової фінансової допомоги відповідно до Договору № 4 від 23.01.18 р., Д.У.»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 25.04.2019 перераховано з рахунку компанії ПрАТ "FC REALTY" 11 000 000 гривень з призначенням «Надання поворотної безвітсоткової фінансової допомоги відпов ідно до Договору № 4 від 23.01.18 р., Д.У. № 3 від 30.07.18 р. Без ПДВ.»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 27.06.2019 перераховано з рахунку компанії ПрАТ "FC REALTY" 14 000 000 гривень з призначенням «Надання поворотної безвітсоткової фінансової допомоги відповідно до Договору № 4 від 23.01.18 р., Д.У. № 3 від 30.07.18 р. Без ПДВ.»;

- З рахунку № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 08.07.2019 перераховано на рахунок компанії ПрАТ "FC REALTY" 5 300 000 гривень з призначенням «Повернення безвідсоткової фінансової допомоги відповідно до Договору № 4 від 23.01.2018 р., Без ПДВ.»;

- З рахунку № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 30.06.2020 перераховано на рахунок компанії ПрАТ "FC REALTY" 2 532 130 гривень з призначенням «Повернення безвідсоткової фінансової допомоги відповідно до Договору № 4 від 23.01.2018 р., Без ПДВ.»;

- З рахунку № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 27.07.2020 перераховано на рахунок компанії ПрАТ "FC REALTY" 1 860 000 гривень з призначенням «Повернення безвідсоткової фінансової допомоги відповідно до Договору № 4 від 23.01.2018 р., Без ПДВ.»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 27.07.2019 перераховано з рахунку компанії ПрАТ "FC REALTY" 1 860 000 гривень з призначенням «Авансовий платіж за послуги оренди відповідно до попереднього договору від 01.07.20 р., у т.ч. ПДВ 20% - 310000.00 грн.»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 20.08.2019 перераховано з рахунку компанії ПрАТ "FC REALTY" 2 500 000 гривень з призначенням «Авансовий платіж за послуги оренди відповідно до попереднього договору від 01.07.20 р.»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 06.03.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "Феррострой" 8 200 000 гривень з призначенням «Поворотна фінансова допомога згідно договору№76/1 від 06.03.2020 року. Без ПДВ»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 19.03.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "Феррострой" 2 000 000 гривень з призначенням «Поворотна фінансова допомога згідно договору№76/1 від 06.03.2020 року. Без ПДВ»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 01.04.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "Феррострой" 4 000 000 гривень з призначенням «Поворотна фінансова допомога згідно договору№76/1 від 06.03.2020 року. Без ПДВ»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 09.04.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "Феррострой" 3 000 000 гривень з призначенням «Поворотна фінансова допомога згідно договору№76/1 від 06.03.2020 року. Без ПДВ»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 29.04.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "Феррострой" 2 000 000 гривень з призначенням «Поворотна фінансова допомога згідно договору№76/1 від 06.03.2020 року. Без ПДВ»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 20.05.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "Феррострой" 3 000 000 гривень з призначенням «Поворотна фінансова допомога згідно договору№76/1 від 06.03.2020 року. Без ПДВ»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 04.06.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "Феррострой" 6 000 000 гривень з призначенням «Поворотна фінансова допомога згідно договору№76/1 від 06.03.2020 року. Без ПДВ»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 10.06.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "Феррострой" 11 200 000 гривень з призначенням «Поворотна фінансова допомога згідно договору№76/1 від 06.03.2020 року. Без ПДВ»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 10.06.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "Феррострой" 92 000 000 гривень з призначенням «Поворотна фінансова допомога згідно договору№162 від 30.06.2020 року. Без ПДВ»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 01.07.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "Феррострой" 4 000 000 гривень з призначенням «Поворотна фінансова допомога згідно договору№76/1 від 06.03.2020 року. Без ПДВ»;

- З рахунку № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 14.07.2020 перераховано на рахунок компанії ТОВ "Феррострой" 3 000 000 гривень з призначенням «Часткове повернення фінансової допомоги згідно з договором №76/1 від 06.03.2020 року. Без ПДВ;

- З рахунку № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 21.07.2020 перераховано на рахунок компанії ТОВ "Феррострой" 28 000 000 гривень з призначенням «Часткове повернення фінансової допомоги згідно з договором №76/1 від 06.03.2020 року. Без ПДВ;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 28.07.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "Феррострой" 8 000 000 гривень з призначенням «Поворотна фінансова допомога згідно договору№76/1 від 06.03.2020 року. Без ПДВ»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 31.07.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "Феррострой" 8 000 000 гривень з призначенням «Поворотна фінансова допомога згідно договору№76/1 від 06.03.2020 року. Без ПДВ»;

- З рахунку № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 10.08.2020 перераховано на рахунок компанії ТОВ "Феррострой" 10 000 000 гривень з призначенням «Часткове повернення фінансової допомоги згідно з договором №76/1 від 06.03.2020 року. Без ПДВ»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 31.07.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "Феррострой" 12 500 000 гривень з призначенням «Поворотна фінансова допомога згідно договору№76/1 від 06.03.2020 року. Без ПДВ»;

- З рахунку № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 26.08.2020 перераховано на рахунок компанії ТОВ "Феррострой" 3 000 000 гривень з призначенням «Часткове повернення фінансової допомоги згідно з договором №76/1 від 06.03.2020 року. Без ПДВ»;

- З рахунку № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 27.08.2020 перераховано на рахунок компанії ТОВ "Феррострой" 8 000 000 гривень з призначенням «Часткове повернення фінансової допомоги згідно з договором №76/1 від 06.03.2020 року. Без ПДВ»;

- З рахунку № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 11.09.2020 перераховано на рахунок компанії ТОВ "Феррострой" 12 100 000 гривень з призначенням «Часткове повернення фінансової допомоги згідно з договором №76/1 від 06.03.2020 року. Без ПДВ»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 29.09.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "Феррострой" 12 000 000 гривень з призначенням «Поворотна фінансова допомога згідно договору№76/1 від 06.03.2020 року. Без ПДВ»;

- З рахунку № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 30.09.2020 перераховано на рахунок компанії ТОВ "Феррострой" 3 000 000 гривень з призначенням «Часткове повернення фінансової допомоги згідно з договором №76/1 від 06.03.2020 року. Без ПДВ»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 29.09.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "Феррострой" 9 500 000 гривень з призначенням «Поворотна фінансова допомога згідно договору№76/1 від 06.03.2020 року. Без ПДВ»;

- З рахунку № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 01.10.2020 перераховано на рахунок компанії ТОВ "Феррострой" 2 100 000 гривень з призначенням «Часткове повернення фінансової допомоги згідно з договором №76/1 від 06.03.2020 року. Без ПДВ»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 02.10.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "Феррострой" 4 000 000 гривень з призначенням «Поворотна фінансова допомога згідно договору№76/1 від 06.03.2020 року. Без ПДВ»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 05.10.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "Феррострой" 15 000 000 гривень з призначенням «Поворотна фінансова допомога згідно договору№76/1 від 06.03.2020 року. Без ПДВ»;

- З рахунку № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 21.10.2020 перераховано на рахунок компанії ТОВ "Феррострой" 14 945 000 гривень з призначенням «Часткове повернення фінансової допомоги згідно з договором №76/1 від 06.03.2020 року. Без ПДВ»;

- З рахунку № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 20.11.2020 перераховано на рахунок компанії ТОВ "Феррострой" 3 000 000 гривень з призначенням «Часткове повернення фінансової допомоги згідно з договором №76/1 від 06.03.2020 року. Без ПДВ»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 05.10.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "Феррострой" 2 000 000 гривень з призначенням «Поворотна фінансова допомога згідно договору№76/1 від 06.03.2020 року. Без ПДВ»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 21.10.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість» 63 527 гривень з призначенням «Надання поворотної фінансової допомоги відповідно до Договору № 2/1020 від 15.10.2020 року. Без ПДВ.»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 21.10.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість» 14 150 000 гривень з призначенням «Надання поворотної фінансової допомоги відповідно до Договору № 2/1020 від 15.10.2020 року. Без ПДВ.»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 22.10.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість» 180 000 гривень з призначенням «Надання поворотної фінансової допомоги відповідно до Договору № 2/1020 від 15.10.2020 року. Без ПДВ.»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 02.11.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість» 1 500 000 гривень з призначенням «Надання поворотної фінансової допомоги відповідно до Договору № 2/1020 від 15.10.2020 року. Без ПДВ.»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 04.11.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість» 128 272 083 гривень з призначенням «Надання поворотної фінансової допомоги відповідно до Договору № 3/1120 від 04.11.2020 року. Без ПДВ.»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 11.11.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість» 88 043 267 гривень з призначенням «Надання поворотної фінансової допомоги відповідно до Договору № 3/1120 від 04.11.2020 року. Без ПДВ.»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 19.11.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість» 112 043 267 гривень з призначенням «Надання поворотної фінансової допомоги відповідно до Договору № 3/1120 від 04.11.2020 року. Без ПДВ.»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 20.11.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість» 3 000 000 гривень з призначенням «Надання поворотної фінансової допомоги відповідно до Договору № 3/1120 від 04.11.2020 року. Без ПДВ.»;

- З рахунку № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 20.11.2020 перераховано на рахунок компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість» 2 000 000 гривень з призначенням «Часткове повернення безвідсоткової поворотної фінансової допомоги Договір № 3/1120 від 04.11.20 р. Без ПДВ.»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 01.12.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість» 7 117 500 гривень з призначенням «Надання поворотної фінансової допомоги відповідно до Договору № 3/1120 від 04.11.2020 року. Д.у. № 4 від 01.12.2020 р. Без ПДВ.»;

- На рахунок № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 11.12.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість» 111 901 926 гривень з призначенням «Надання поворотної фінансової допомоги відповідно до Договору № 3/1120 від 04.11.2020 року. Д.у. № 6 від 11.12.2020 р. Без ПДВ.»;

- З рахунку № 26002001030825 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 01.10.2020 перераховано на рахунок компанії ТОВ "Фінансова компанія "Фінтакт» 22 554 315 гривень з призначенням «Платіж за відступлення права вимоги згідно Попереднього договору від 30.09.2020 р. Без ПДВ.»;

- З рахунку № 26002001030825 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 01.10.2020 перераховано на рахунок компанії ТОВ "Фінансова компанія "Фінтакт» 115 469 634 гривень з призначенням «Платіж за відступлення права вимоги згідно Попереднього договору від 30.09.2020 р. Без ПДВ.»;

- З рахунку № 26002001030825 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 09.10.2020 перераховано на рахунок компанії ТОВ "Фінансова компанія "Фінтакт» 33 225 429 гривень з призначенням «Платіж за відступлення права вимоги згідно Попереднього договору від 30.09.2020 р. та Додаткової угоди від 07.10.2020 р. Без ПДВ.»;

- З рахунку № 26002001030825 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 21.10.2020 перераховано на рахунок компанії ТОВ "Фінансова компанія "Фінтакт» 45 108 630 гривень з призначенням «Платіж за відступлення права вимоги згідно Додаткової угоди до попереднього договору від 02.10.2020 р. Без ПДВ.»;

- На рахунок № 26002001030825 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 01.10.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "Фінансова компанія "Фінтакт» 96 281 340 гривень з призначенням «Платіж відповідно до дод угоди від 01.10.20 до попер дог відст права вимоги та майн пав за кр дог-ми,- дог-ми забезпечення та Дт забог від 30.09.20 Без ПДВ.»;

- На рахунок № 26002001030825 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 12.10.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "Фінансова компанія "Фінтакт» 33 225 429 гривень з призначенням «Платіж відповідно до дод.угоди від 12.10.20 до по-пер. договору відст.права вимоги та майн пр за кр дог-ми,дог-ми забезпечення та дт забог. від 30.09.20 Без ПДВ.»;

- На рахунок № 26002001030825 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 12.11.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "Фінансова компанія "Фінтакт» 19 100 094 гривень з призначенням «Платіж відповідно до дод угоди від 12.11.20 до попер дог відст права вимоги та майн прав за кр дог-ми,- дог-ми забезпечення та дт заборг від 30.09.20 Без ПДВ.»;

- На рахунок № 26002001030825 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 18.11.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "Фінансова компанія "Фінтакт» 21 201 056 гривень з призначенням «Повернення передоплати відп до п.6 додат. угоди від 02.10.2020 до попереднього договору відступлення (купівлі-продажу) прав вимоги та майнових прав Без ПДВ.»;

- З рахунку № 26002001030825 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 01.10.2020 перераховано на рахунок компанії ТОВ "Феррострой" 96 000 000 гривень з призначенням «Часткове повернення фінансової допомоги відповідно до Договору № 300920 від 30.09.20 р., без ПДВ.»;

- З рахунку № НОМЕР_25 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 12.10.2020 перераховано на рахунок компанії ТОВ "Феррострой" 3 000 000 гривень з призначенням «Часткове повернення фінансової допомоги відповідно до Договору № 300920 від 30.09.20 р., без ПДВ.»;

- З рахунку № НОМЕР_25 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 21.10.2020 перераховано на рахунок компанії ТОВ "Феррострой" 20 000 000 гривень з призначенням «Часткове повернення фінансової допомоги відповідно до Договору № 300920 від 30.09.20 р., без ПДВ.»;

- З рахунку № НОМЕР_25 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 21.10.2020 перераховано на рахунок компанії ТОВ "Феррострой" 29 555 498 гривень з призначенням «Часткове повернення фінансової допомоги відповідно до Договору № 300920 від 30.09.20 р., без ПДВ.»;

- З рахунку № НОМЕР_25 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 12.11.2020 перераховано на рахунок компанії ТОВ "Феррострой" 4 925 000 гривень з призначенням «Часткове повернення фінансової допомоги відповідно до Договору № 300920 від 30.09.20 р., без ПДВ.»;

- З рахунку № НОМЕР_25 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 24.11.2020 перераховано на рахунок компанії ТОВ "МТК" 1 000 000 гривень з призначенням «Надання поворотної фінансової допомоги відповідно до Договору № 4/1120 від 18.11.2020 р. Без ПДВ.»;

- З рахунку № НОМЕР_25 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 25.11.2020 перераховано на рахунок компанії ТОВ "МТК" 2 000 000 гривень з призначенням «Надання поворотної фінансової допомоги відповідно до Договору № 4/1120 від 18.11.2020 р. Без ПДВ.»;

- З рахунку № НОМЕР_25 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 08.12.2020 перераховано на рахунок компанії ТОВ "МТК" 3 000 000 гривень з призначенням «Надання поворотної фінансової допомоги відповідно до Договору № 4/1120 від 18.11.2020 р. Без ПДВ.»;

- З рахунку № НОМЕР_25 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 11.12.2020 перераховано на рахунок компанії ТОВ "МТК" 6 000 000 гривень з призначенням «Надання поворотної фінансової допомоги відповідно до Договору № 4/1120 від 18.11.2020 р. Без ПДВ.»;

- З рахунку № НОМЕР_25 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 11.12.2020 перераховано на рахунок компанії ТОВ "МТК" 1 313 000 гривень з призначенням «Надання поворотної фінансової допомоги відповідно до Договору № 4/1120 від 18.11.2020 р. Без ПДВ.»;

- На рахунок № НОМЕР_25 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 01.10.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "Феррострой" 110 000 000 гривень з призначенням «Поворотна фінансова допомога згідно дог.№300920 від 30.09.2020 року. Без ПДВ.»;

- На рахунок № НОМЕР_25 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 07.10.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "Феррострой" 2 025 000 гривень з призначенням «Поворотна фінансова допомога згідно дог.№300920 від 30.09.2020 року. Без ПДВ.»;

- На рахунок № НОМЕР_25 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 08.10.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "Феррострой" 1 200 000 гривень з призначенням «Поворотна фінансова допомога згідно дог.№300920 від 30.09.2020 року. Без ПДВ.»;

- На рахунок № НОМЕР_25 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 09.10.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "Феррострой" 33 230 000 гривень з призначенням «Поворотна фінансова допомога згідно дог.№300920 від 30.09.2020 року. Без ПДВ.»;

- На рахунок № НОМЕР_25 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 01.12.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "Феррострой" 33 230 000 гривень з призначенням «Поворотна фінансова допомога згідно дог.№261120 від 26.11.2020 року. Без ПДВ.»;

- На рахунок № НОМЕР_25 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 03.12.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "Феррострой" 3 700 000 гривень з призначенням «Поворотна фінансова допомога згідно дог.№261120 від 26.11.2020 року. Без ПДВ.»;

- На рахунок № 26002001030825 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 08.12.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "Феррострой" 7 000 000 гривень з призначенням «Поворотна фінансова допомога згідно дог.№261120 від 26.11.2020 року. Без ПДВ.»;

- На рахунок № 26002001030825 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 11.12.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "Феррострой" 3 000 000 гривень з призначенням «Поворотна фінансова допомога згідно дог.№ 261120 від 26.11.2020 року. Без ПДВ.»;

- На рахунок № 26002001030825 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 11.12.2020 перераховано з рахунку компанії ТОВ "Феррострой" 3 500 000 гривень з призначенням «Поворотна фінансова допомога згідно дог.№ 261120 від 26.11.2020 року. Без ПДВ.».

Також, як вказує прокурор в клопотанні, подальшим аналізом встановлено направлення грошових коштів вищевказаними компаніями на купівлю нерухомості та активів, пов`язаних з АТ «Банк «Фінанси та Кредит», ОСОБА_6 та пов`язаними з ними особами, зокрема:

- З рахунку № НОМЕР_21 компанії ТОВ "ЗВ Ріелті", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 21.07.2020 перераховано до Держказначейська служба України, м.Київ 16 145 647, 44 гривень з призначенням «За нежитлові приміщення (об`єкт приватиз - м.Київ, Сакс.,38), Д.№ 25/20 від 23.06.20 р., (протокол № UA-PS-2020-05-08-000076-3), у т.ч. ПДВ 20% -2750000,00 грн.

- З рахунку № 26504001030828 компанії ТОВ "ФК "ФІНТАКТ", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 05.10.2020 перераховано до ТБ «Українська енергетична біржа» 19 100 094 гривень з призначенням «Гарантійне забезпечення для участі в аукціоні UA-EA-2020-09-21-000008-b згідно рахунку НОМЕР_26 учасника ТОВ "ФК "ФІНТАКТ". Без ПДВ.;

- З рахунку № НОМЕР_27 компанії ТОВ "ФК "ФІНТАКТ", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 21.10.2020 перераховано до АТ "Банк Фінанси та Кредит" 45 108 630 гривень з призначенням «оплата за лот №GL18N718996 ТОВ "ФК "ФІНТАКТ" код ЄДРПОУ 41171897 Протокол UA-EA-2020-09-10-000044-b від 01.10.2020, без ПДВ.

- З рахунку № НОМЕР_25 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 12.11.2020 перераховано до Держказначейська служба України, м.Київ 7 692 225 гривень з призначенням «Кошти за придбання на СЕТАМ прот. № 509093 від 30.10.20, лот №445765, ЄДРВП №62186042, переможець:- ТОВ "СКН"Сучасна комерційна нерухомість" Без ПДВ.;

- З рахунку № 26002001030825 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 02.12.2020 перераховано до Українська Універсальна Біржа 2 933 232 гривень з призначенням «Гарантійний внесок для участі в аукціоні UA-PS-2020-11-06-000031-2 згідно рах.01 43493745-2 від 02.12.2020 учасника ТОВ " СКН" Сучасна Комерцій на Нерухомість";

- З рахунку № НОМЕР_25 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 03.12.2020 перераховано до Українська Універсальна Біржа 3 169 635 гривень з призначенням «Гарантійний внесок для участі в аукціоні UA-PS-2020-11-06-000082-2 згідно рах.01-43493745-3 від 02.12.2020 учасника ТОВ " СКН" Сучасна Комерцій- на Нерухомість";

- З рахунку № НОМЕР_25 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 09.12.2020 перераховано до ДП «Сетам» 1 368 863 гривень з призначенням «*1;83240;452224;43493745;Гарантійний внесок за участь у торгах, без ПДВ.;

- З рахунку № НОМЕР_25 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 23.12.2020 перераховано до Українська Універсальна Біржа 2 996 803 гривень з призначенням «UA-PS-2020-11-29-000003-2;Гарантійний внесок для участі у аукціоні згідно разунку01-43493745-9 учасника ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість"";

- З рахунку № НОМЕР_25 компанії ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість", який відкрито у банківській установі АТ «Місто Банк» (МФО 328760) 23.12.2020 перераховано до Держказначейська служба України, м. Київ 23 828 975 гривень з призначенням «Кошти за придбання на СЕТАМ прот. № 515942 від 09.12.20, лот №452220, ЄДРВП №62186042, переможець: - ТОВ "СКН"Сучасна комерційна нерухомість" Без ПДВ.

Також слідством встановлено інформацію щодо лотів, які стосуються електронних аукціонів з реалізації лотів ДП «Сетам», вищевказаних компаній та використання ними грошових коштів належних ОСОБА_6 , а саме:

1. Лот № 463459 (іпотека: нежитлова будівля загальною площею 10182,30 кв.м., за адресою: м. Київ, вул. Саксаганського, будинок 139 корп. 20 літ. О). 17 жовтня 2022 року у результаті проведення електронного аукціону з реалізації вказаного вище лоту переможцем аукціону було визначено ТОВ "Таймкол" із ціновою пропозицією у розмірі 135 495 600.00 грн., яка надійшла у вигляді особливої ставки.

2. Лот №511248 (іпотека: нежитлова будівля , площею 1128.80 кв.м., за адресою: м. Київ, вул. Саксаганського, будинок 139 корп. 3 літ. Р). 20 червня 2022 року у результаті проведення електронного аукціону з реалізації вказаного вище лоту переможцем аукціону було визначено ТОВ "Таймкол" із ціновою пропозицією у розмірі 150 278 810.01 грн.

3. Лот №464865 (Майновий комплекс (літ. А, Б, В) загальною площею: 6 715,8 кв.м., (будинок готелю Військово - Микільського монастиря (пам`ятка архітектури і містобудування місцевого значення), місцезнаходження: м. Київ, вулиця Мазепи Івана, будинок 11). Переможцем визначено ТОВ «Фінансова компанія «Фінтакт» із ціновою пропозицією 307 351 440.00 грн.

4. Лот № 452220 (іпотека: Нежитлова будівля корпус № 9 (дев`ять) (літера В) загальною площею 1146,50 кв.м., за адресою: місто Київ, вулиця Саксаганського, будинок 139). 09 грудня 2020 року в результаті проведення електронний торгів переможцем було визначено ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість".

5. Лот № 452396 (іпотека: Нежитлова будівля загальною площею 1184,20 кв.м., за адресою: м. Київ, вул. Саксаганського, будинок 139 корп. 17 літ. Ю). 10 грудня 2020 року в результаті проведення електронний торгів переможцем було визначено ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість".

6. Лот №452401 (іпотека: Нежитлова будівля корпус № 11 (одинадцять) (літера Т) загальною площею 1383,40 кв.м., за адресою: м. Київ, вул. Саксаганського, будинок 139). 10 грудня 2020 року в результаті проведення електронний торгів переможцем було визначено ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість".

7. Лот № 463050 (нежитлові приміщення з № 1 по № 19 (група приміщень № 1), поверх - І, літ. «А» загальною площею: 187,7 кв.м., місцезнаходження: м. Київ, вул. Саксаганського, буд. 38). 22 квітня 2021 року в результаті проведення електронний торгів переможцем було визначено ТОВ "Таймкол".

Окрім цього, слідством встановлено використання грошових коштів належних ОСОБА_6 через вищевказану компанію ТОВ «Фінансова компанія «Фінтакт» на купівлю інших активів та нерухомості пов`язаних з АТ «Банк «Фінанси та кредит», а саме:

1. 11.05.2021 ТОВ «Фінансова компанія «Фінтакт» визнано переможцем у електронних торгах лоту № GL18N719580 у ЕТС: dgf.prozorro.sale, який складається з пулу активів, що складається з прав вимоги за кредитними договорами, що укладені з юридичними особами, частина з яких знаходиться в заставі Національного банку України, а саме: Актив АТ "Дельта Банк" - права вимоги за кредитним договором №07/08 від 14.02.2008 року, що укладений з юридичною особою. Забезпечення: 1. Обладнання всього 732 позиції. 2. Майнові права по Контракту, укладеним між юридичними особами. 3. Частина майнового комплексу. 4. Комплекс нежитлових будівель; Активи АТ "Банк "Фінанси та кредит" - права вимоги за кредитними договорами №1238м-08 від 13.02.2008, №1270м-08 від 03.10.2008, №1250-08 від 03.06.2008, №1455м-13 від 01.02.2013, №1494-14 від 20.03.2014, №1201м-01-07 від 28.09.2007, №1096м-01-06 від 19.07.2006, №1248м-08 від 10.06.2008, що укладені з юридичними особами, з забезпеченням. Сума пропозиції склала 269 125 975, 95 гривень.

2. 01.10.2020 ТОВ «Фінансова компанія «Фінтакт» визнано переможцем у електронних торгах лоту № GL18N718996 у ЕТС: dgf.prozorro.sale, який складається з пулу активів, що складається з права вимоги за кредитними договорами, що укладені з суб`єктами господарювання: - №587м-01-05, забезпечення: товари в обороті, основні засоби, акції прості іменні, фінансова порука. - №1286м-09, забезпечення: нерухомість, основні засоби, товари в обороті, акції прості іменні. - №1304м-10, забезпечення: нерухомість, основні засоби, товари в обороті, майнові права за грошовими депозитами, порука. - №605м-02-06, забезпечення: нерухомість, товари в обороті, рухоме майно (легкові автомобілі), майнові права на грошові депозити, порука. - №1283м-09, забезпечення: нерухомість, товари в обороті, майнові права за контрактами, майнові права на грошові депозити. - №556м-01-05, забезпечення: нерухомість, товари в обороті, майнові права за контрактами, майнові права на грошові депозити. *Продаж відбувається за згодою заставодержателя. Сума пропозиції склала 45 108 630, 20 гривень.

3. 23.10.2022 ТОВ «Фінансова компанія «Фінтакт» визнано переможцем у електронних торгах лоту № GL34N019159 у ЕТС: dgf.prozorro.sale, який складається з пулу активів, що складається з майнових прав, які випливають з цінних паперів, а саме: акцій простих у кількості 105 645 595 шт., UA4000112460, емітент - Приватне акціонерне товариство "Токмацький ковальсько-штампувальний завод" (ПРАТ "ТКШЗ"); акцій простих у кількості 45 723 516 шт., UA4000102305, емітент - публічне акціонерне товариство "Стахановський завод технічного вуглецю" (ПАТ "СЗТВ"). Сума пропозиції склала 954 275, 64 гривень.

4. 17.01.2018 ТОВ «Фінансова компанія «Фінтакт» визнано переможцем у електронних торгах лоту № F07G825 у ЕТС: dgf.prozorro.sale, який складається з пулу активів, що складається з права вимоги за кредитним договором №1500-14 від 08.04.2014р., що укладено з юридичною особою з забезпеченням/ 1.Нежитлове приміщення, №03 адмін. будівлі літ. А-2, № 100002, загальною площею 429 кв. м., яке розташоване за адресою: м. Запоріжжя, вул. Реактивна. 2. Майнові права. Сума пропозиції склала 10 607 916, 39 гривень.

В ході аналізу інформації отриманої з Державної податкової служби України слідством встановлена також інша пов`язаність між вказаними особами та підприємствами.

Під час досудового розслідування слідством встановлено, що:

В АТ "Сенс банк", МФО 300346, код ЄДРПОУ 23494714, юридична адреса: місто Київ, вулиця Велика Васильківська, будинок 100, відкриті рахунки, наступних юридичних осіб:

1. ТОВ "ФК "Авангард-ДС" (код ЄДРПОУ 41903858) рахунок НОМЕР_28 код валюти 980;

2. ПП "Галла люкс" (код ЄДРПОУ 33360863) рахунки НОМЕР_29 код валюти 980, НОМЕР_30 код валюти 980;

3. ТОВ "КМ Інвестпроект" (код ЄДРПОУ 43529446) рахунок НОМЕР_31 код валюти 980;

4. ТОВ "Феррекспо-гідромет" (код ЄДРПОУ 33983986) рахунок НОМЕР_32 код валюти 980.

В АБ "Кліринговий дім", МФО 300647, код ЄДРПОУ 21665382, юридична адреса: місто Київ, вулиця Борисоглібська, будинок 5, літера "А", відкриті рахунки, наступних юридичних осіб:

1. ТОВ "СН Інвестиції" (код ЄДРПОУ 43920393) рахунки НОМЕР_33 код валюти 840; НОМЕР_34 код валюти 980;

2. ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість" (код ЄДРПОУ 43493745) рахунки НОМЕР_24 код валюти 840, НОМЕР_35 код валюти 980.

В АБ "Укргазбанк", МФО 320478, код ЄДРПОУ 23697280, юридична адреса: місто Київ, вулиця Єреванська, будинок 1, відкриті рахунки, наступних юридичних осіб:

1. ТОВ "СН Інвестиції" (код ЄДРПОУ 43920393) рахунок НОМЕР_36 код валюти 980;

2. ТОВ "Таймкол" (код ЄДРПОУ 43859214) рахунок НОМЕР_37 код валюти 980, НОМЕР_38 код валюти 980.

В АТ "Укрбудінвестбанк", МФО 380377, код ЄДРПОУ 26547581, юридична адреса: місто Київ, вулиця Чорновола Вячеслава, будинок 8, відкритий рахунок, наступної юридичної особи:

1. ТОВ "КМ Інвестпроект" (код ЄДРПОУ 43529446) рахунок НОМЕР_39 код валюти 980.

В АТ "Райффайзен банк", МФО 300335, код ЄДРПОУ 14305909, юридична адреса: місто Київ, вул. Алмазова Генерала, будинок 4А, відкриті рахунки, наступних юридичних осіб:

1) ТОВ "Будівельна компанія "Основа" (код ЄДРПОУ 34521258) рахунок НОМЕР_40 код валюти 980, НОМЕР_41 код валюти 980;

2) ТОВ "Воютицький спиртзавод" (код ЄДРПОУ 44783430) рахунок НОМЕР_42 код валюти 980, НОМЕР_43 код валюти 980;

3) ТОВ "Іваньківський спиртзавод" (код ЄДРПОУ 44876288) рахунок НОМЕР_44 код валюти 980;

4) ТОВ "Магеллан інвестментс" (код ЄДРПОУ 35533547) рахунок НОМЕР_45 код валюти 980;

5) ПРАТ "Окма" (код ЄДРПОУ 24077020) рахунки НОМЕР_46 код валюти 980, НОМЕР_47 код валюти 980, НОМЕР_48 код валюти 980, НОМЕР_49 код валюти 980, НОМЕР_50 код валюти 980.

6) ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість" (код ЄДРПОУ 43493745) рахунки НОМЕР_51 код валюти 980, НОМЕР_52 код валюти 980;

7) ТОВ "ФК "ФІНТАКТ" (код ЄДРПОУ 41171897) рахунки НОМЕР_53 код валюти 980.

В АТ "Альпарі банк", МФО 380894, код ЄДРПОУ 38377143, юридична адреса: місто Київ, вулиця Тарасівська, будинок 19, відкриті рахунки, наступних юридичних осіб:

1. ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість" (код ЄДРПОУ 43493745) рахунки НОМЕР_54 код валюти 980, НОМЕР_54 код валюти 840, НОМЕР_54 код валюти 978;

2. ТОВ "Таймкол" (код ЄДРПОУ 43859214) рахунок НОМЕР_55 код валюти 980.

В ПуАТ "КБ "Акордбанк", МФО 380634, код ЄДРПОУ 35960913, юридична адреса: місто Київ, вулиця Стеценко, будинок 6, відкриті рахунки, наступних юридичних осіб:

1. ТОВ "Агрібізнес" (код ЄДРПОУ 32312630) рахунок НОМЕР_56 код валюти 980;

2. ТОВ «Будівельна компанія «Вишгород» (код ЄДРПОУ 44153954) рахунок НОМЕР_57 код валюти 980;

3. ТОВ "Будівельна компанія "Основа" (код ЄДРПОУ 34521258) рахунки НОМЕР_58 код валюти 980, НОМЕР_59 код валюти 980, НОМЕР_60 код валюти 980, НОМЕР_60 код валюти 643, НОМЕР_60 код валюти 840, НОМЕР_61 код валюти 980, НОМЕР_62 код валюти 980.

4. ТОВ "Ворскла сталь" (код ЄДРПОУ 33285226) рахунок НОМЕР_63 код валюти 980;

5. ТОВ "Газотурбінні технології" (код ЄДРПОУ 32312612) рахунки НОМЕР_64 код валюти 980, НОМЕР_65 код валюти 980;

6. ТОВ "Глоріоза" (код ЄДРПОУ 33946064) рахунок НОМЕР_66 код валюти 980;

7. ТОВ "ЗВ Ріелті" (код ЄДРПОУ 41449165) рахунок НОМЕР_67 код валюти 980;

8. ТОВ "Спектрум контакт" (код ЄДРПОУ 43856248) рахунок НОМЕР_68 код валюти 980;

9. ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість" (код ЄДРПОУ 43493745) рахунки НОМЕР_69 код валюти 980, НОМЕР_69 код валюти 840, НОМЕР_69 код валюти 978, НОМЕР_70 код валюти 980;

10. ТОВ "Таймкол" (код ЄДРПОУ 43859214) рахунки НОМЕР_71 код валюти 980; НОМЕР_71 код валюти 840; НОМЕР_71 код валюти 978;

11. ТОВ "ФЕРРОСТРОЙ" (код ЄДРПОУ 35107305) рахунки НОМЕР_72 код валюти 980; НОМЕР_73 код валюти 978; НОМЕР_73 код валюти 980; НОМЕР_74 код валюти 980; НОМЕР_73 код валюти 840, НОМЕР_75 код валюти 980, НОМЕР_74 код валют 840, НОМЕР_74 код валют 978.

12. ТОВ "ФК "ФІНТАКТ" (код ЄДРПОУ 41171897) рахунки НОМЕР_76 код валюти 980; НОМЕР_77 код валюти 980;

13. ТОВ "ЕКОТЕХНОПАРК СЕС-2018" (код ЄДРПОУ 41858135) рахунки НОМЕР_78 код валюти 980;

14. ТОВ "НЕОМІНЕРАЛИ" (код ЄДРПОУ 32707900) рахунки НОМЕР_79 код валюти 980;

15. ПРАТ "Окма" (код ЄДРПОУ 24077020) рахунки НОМЕР_80 код валюти 980, НОМЕР_81 код валюти 980;

16. ТОВ "СН Інвестиції" (код ЄДРПОУ 43920393) рахунки НОМЕР_82 код валюти 980; НОМЕР_82 код валюти 840; НОМЕР_82 код валюти 978; НОМЕР_83 код валюти 980.

В Акціонерний банк "Південний", МФО 328209, код ЄДРПОУ 20953647, юридична адреса: місто Одеса, вул. Краснова, будинок 6/1, відкриті рахунки, наступних юридичних осіб:

1. ТОВ "ЗВ Ріелті" (код ЄДРПОУ 41449165) рахунки НОМЕР_84 код валюти 980;

2. ТОВ "КМ Інвестпроект" (код ЄДРПОУ 43529446) рахунки НОМЕР_85 код валюти 980, НОМЕР_85 код валюти 840, НОМЕР_85 код валюти 978.

В АТ "Ощадбанк", МФО 300465, код ЄДРПОУ 00032129, юридична адреса: місто Київ, вулиця Госпітальна, будинок 12-Г, відкриті рахунки, наступних юридичних осіб:

1. ТОВ "Агрібізнес" (код ЄДРПОУ 32312630) рахунок НОМЕР_86 код валюти 980.

В АТ "Айбокс банк", МФО 322302, код ЄДРПОУ 21570492, юридична адреса: місто Київ, вулиця Ділова, будинок 9 А, відкриті рахунки, наступних юридичних осіб:

1. ТОВ "Глоріоза" (код ЄДРПОУ 33946064) рахунок НОМЕР_87 код валюти 980;

2. ТОВ "Магеллан інвестментс" (код ЄДРПОУ 35533547) рахунок НОМЕР_88 код валюти 980;

3. ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість" (код ЄДРПОУ 43493745) рахунок НОМЕР_89 код валюти 980;

4. ТОВ "Таймкол" (код ЄДРПОУ 43859214) рахунок НОМЕР_90 код валюти 980;

5. ТОВ "ФК "ФІНТАКТ" (код ЄДРПОУ 41171897) рахунок НОМЕР_91 код валюти 980.

В АТ "Укрсиббанк", МФО 351005, код ЄДРПОУ 09807750, юридична адреса: місто Київ, вулиця Андріївська, будинок 2/12, відкриті рахунки, наступних юридичних осіб:

1. ТОВ "Полтавські молокопродукти" (код ЄДРПОУ 44651102) рахунки НОМЕР_92 код валюти 980; НОМЕР_93 код валюти 980;

В АТ "ОТП банк", МФО 300528, код ЄДРПОУ 21685166, юридична адреса: місто Київ, вулиця Жилянська, будинок 43, відкриті рахунки, наступної юридичної особи:

1. ТОВ "ФЕРРОСТРОЙ" (код ЄДРПОУ 35107305) рахунки НОМЕР_94 код валюти 980; НОМЕР_94 код валюти 840; НОМЕР_94 код валюти 643; НОМЕР_94 код валюти 978.

В АТ КБ "Приватбанк", МФО 305299, код ЄДРПОУ 14360570, юридична адреса: місто Київ, вулиця Грушевського, будинок 1Д, відкриті рахунки, наступних юридичних осіб:

1. ПП "Галла люкс" (код ЄДРПОУ 33360863) рахунки НОМЕР_95 код валюти 978, НОМЕР_96 код валюти 980, НОМЕР_97 код валюти 980;

2. ТОВ "Основа-ЦП" (код ЄДРПОУ 37044551) рахунки НОМЕР_98 код валюти 980, НОМЕР_99 код валюти 980;

3. ТОВ "Екотехнопарк СЕС-2018" (код ЄДРПОУ 41858135) рахунок НОМЕР_100 код валюти 980.

В АКБ " ІНДУСТРІАЛБАНК", МФО 313849, код ЄДРПОУ 13857564, юридична адреса: місто Київ, вулиця Генерала Алмазова, будинок 18/7, відкриті рахунки, наступних юридичних осіб:

1. ТОВ "Екотехнопарк СЕС-2018" (код ЄДРПОУ 41858135) рахунок НОМЕР_101 код валюти 980.

В АТ "АКБ "КОНКОРД", МФО 307350, код ЄДРПОУ 34514392, юридична адреса: місто Дніпро, площа Троїцька, будинок 2, відкриті рахунки, наступних юридичних осіб:

1. ТОВ "ОСНОВА-ЦП" (код ЄДРПОУ 37044551) рахунок НОМЕР_102 код валюти 980, НОМЕР_102 код валюти 840, НОМЕР_103 код валюти 980.

Відповідно до статті 59 Закону України «Про банки і банківську діяльність» №2121-111 арешт на майно банку (крім коштів, що знаходяться на кореспондентських рахунках банку), арешт на кошти та інші цінності юридичних або фізичних осіб, що знаходяться в банку, здійснюються виключно за постановою державного виконавця, приватного виконавця або за рішенням суду про стягнення коштів або про накладення арешту в порядку, встановленому законом. Зняття арешту з майна та коштів здійснюється за постановою державного виконавця, приватного виконавця або за рішенням суду.

Зупинення видаткових операцій за рахунками юридичних або фізичних осіб здійснюється в разі накладення арешту відповідно до частини першої цієї статті, а також в інших випадках, передбачених договором, Законом України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення", іншими законами та/або умовами обтяження, предметом якого є майнові права на грошові кошти, що знаходяться на банківському рахунку. Зупинення видаткових операцій здійснюється в межах суми, на яку накладено арешт, крім випадків, якщо арешт накладено без встановлення такої суми або якщо інше передбачено договором, законом чи умовами такого обтяження.

Згідно інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухому майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно ТОВ «Таймкол» (код ЄДРПОУ 43859214) на праві власності належить наступне нерухоме майно:

1. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2240699980000, який розташований за адресою: м. Київ, вулиця Сагайдачного Петра, будинок 17;

2. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 881255180000, який розташований за адресою: м. Київ, вулиця Саксаганського, будинок 38, приміщення 12;

3. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2679470105120, який розташований за адресою: Вінницька обл., Літинський р., с. Уладівка, вулиця Привокзальна, будинок 1;

4. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2673746268020, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Заводська, будинок 36;

5. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2673450168040, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

6. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2660793905080, який розташований за адресою: Вінницька обл., Могилів-Подільський р., с. Юрківці, вулиця Миру, будинок 16;

7. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2660793005080, який розташований за адресою: Вінницька обл., Могилів-Подільський р., с. Юрківці, вулиця Миру, будинок 238;

8. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2660792305080, який розташований за адресою: Вінницька обл., Могилів-Подільський р., с. Юрківці, вулиця Миру, будинок 259а;

9. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2659210905080, який розташований за адресою: Вінницька обл., Могилів-Подільський р., с. Юрківці, вулиця Миру, будинок 259;

10. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2539699805120, який розташований за адресою: Вінницька обл., Хмільницький р., с. Уладівка, вулиця Лісова, будинок б/н;

11. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2299689461208, який розташований за адресою: Тернопільська обл., Борщівський р., м. Борщів, провулок Січових Стрільців, будинок 2;

12. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2299002661208, який розташований за адресою: Тернопільська обл., Борщівський р., м. Борщів, вулиця Бандери С., будинок 140;

13. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2289111505224, який розташований за адресою: Вінницька обл., Літинський р., с. Уладівка, вулиця Першотравнева, будинок 1Б;

14. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2249265905224, який розташований за адресою: Вінницька обл., Літинський р., с. Уладівка, вулиця Некрасова, будинок 1;

15. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2249265905224, який розташований за адресою: Вінницька обл., Літинський р., с. Уладівка, вулиця Некрасова, будинок 1;

16. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2101130761208, який розташований за адресою: Тернопільська обл., Борщівський р., м. Борщів, провулок Січових Стрільців, будинок 2;

17. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2101130761208, який розташований за адресою: Тернопільська обл., Борщівський р., м. Борщів, провулок Січових Стрільців, будинок 2;

18. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2101122461208, який розташований за адресою: Тернопільська обл., Борщівський р., м. Борщів, провулок Січових Стрільців, будинок 2;

19. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2101106961208, який розташований за адресою: Тернопільська обл., Борщівський р., м. Борщів, провулок Січових Стрільців, будинок 2;

20. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2101093161208, який розташований за адресою: Тернопільська обл., Борщівський р., м. Борщів, провулок Січових Стрільців, будинок 2;

21. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2101093161208, який розташований за адресою: Тернопільська обл., Борщівський р., м. Борщів, провулок Січових Стрільців, будинок 2;

22. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2101067161208, який розташований за адресою: Тернопільська обл., Борщівський р., м. Борщів, провулок Січових Стрільців, будинок 2;

23. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2101067161208, який розташований за адресою: Тернопільська обл., Борщівський р., м. Борщів, провулок Січових Стрільців, будинок 2.

Згідно інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухому майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно ТОВ «Полтавські молокопродукти» (код ЄДРПОУ 44651102) на праві власності належить наступне нерухоме майно:

1. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 858678553102, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Горішні Плавні, с. Колгоспна Гора, вулиця Прибережна, будинок 1-Б.

Згідно інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухому майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно ТОВ «ЗВ РІЕЛТІ» (код ЄДРПОУ 41449165) на праві власності належить наступне нерухоме майно:

1. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1377675780000, який розташований за адресою: м. Київ, вулиця Саксаганського, будинок 38;

2. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 446566653101, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Полтава, вулиця Жовтнева, будинок 77;

3. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 356839180000, який розташований за адресою: м. Київ, вулиця Мазепи Івана, будинок 11.

Згідно інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухому майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно ТОВ "Ворскла сталь" (код ЄДРПОУ 33285226) на праві власності належить наступне нерухоме майно:

1. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 464552953102, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Горішні Плавні, с/рада. Дмитрівська;

2. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 194622353102, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Горішні Плавні, с. Дмитрівка, вулиця Металургів, земельна ділянка 1а.

Згідно інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухому майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість" (код ЄДРПОУ 43493745) на праві власності належить наступне нерухоме майно:

1. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2187722471231, який розташований за адресою: Черкаська обл., Маньківський р., с. Іваньки, вулиця Робоча, будинок 4;

2. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2186773171231, який розташований за адресою: Черкаська обл., Маньківський р., с. Іваньки, вулиця Робоча, будинок 1-Б;

3. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2186620071231, який розташований за адресою: Черкаська обл., Маньківський р., с. Поташ, вулиця Під`їзні колії, будинок 1а;

4. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2186486671231, який розташований за адресою: Черкаська обл., Маньківський р., с. Іваньки, вулиця Клопотовського, будинок 18;

5. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2103387846242, який розташований за адресою: Львівська обл., Самбірський р., с. Воютичі, вулиця Заводська, будинок 1;

6. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100807932240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

7. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100788432240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

8. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100764932240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

9. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100742832000, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

10. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100723532240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

11. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100704232240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

12. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100688132240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

13. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100675032240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

14. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100335032240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

15. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100282032240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

16. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100249032240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

17. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100226832240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

18. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100202432240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

19. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100184832240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

20. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100168332240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

21. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100149932240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

22. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100115332240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

23. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100102232240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

24. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100086232240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

25. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100067332240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

26. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100052032240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

27. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100010432240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., м. Сквира, вулиця Залізнична, будинок 57;

28. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2099961832240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., м. Сквира, вулиця Залізнична, будинок 57;

29. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2099930232000, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., м. Сквира, вулиця Залізнична, будинок 57;

30. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2094314268104, який розташований за адресою: Хмельницька обл., м. Кам`янець-Подільський, вулиця Привокзальна, будинок 28;

31. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2094232868104, який розташований за адресою: Хмельницька обл., м. Кам`янець-Подільський, вулиця Привокзальна, будинок 28;

32. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2093957068104, який розташований за адресою: Хмельницька обл., м. Кам`янець-Подільський, вулиця Привокзальна, будинок 28;

33. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2093895668104, який розташований за адресою: Хмельницька обл., м. Кам`янець-Подільський, вулиця Привокзальна, будинок 28;

34. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2091787268104, який розташований за адресою: Хмельницька обл., м. Кам`янець-Подільський, вулиця Привокзальна, будинок 28;

35. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2091764368104, який розташований за адресою: Хмельницька обл., м. Кам`янець-Подільський, вулиця Привокзальна, будинок 28;

36. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2075809246109, який розташований за адресою: Львівська обл., м. Самбір, вулиця Франка Івана, будинок 87;

37. Частка 99/100 об`єкту нерухомого майна за реєстраційним номером 2075118946242, який розташований за адресою: Львівська обл., Самбірський р., с. Воютичі, вулиця Заводська, будинок 1;

38. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2067883446242, який розташований за адресою: Львівська обл., Самбірський р., с. Воютичі, вулиця Заводська, будинок 1;

39. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2067876546242, який розташований за адресою: Львівська обл., Самбірський р., с. Воютичі, вулиця Заводська, будинок 1;

40. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2067859446242, який розташований за адресою: Львівська обл., Самбірський р., с. Воютичі, вулиця Заводська, будинок 1;

41. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1703573268224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

42. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1703553668224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

43. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1703535168224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

44. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702993868224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

45. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702992068224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

46. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702987768224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

47. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702983168224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

48. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702980668224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

49. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702976068224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

50. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702972368224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

51. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702968268224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

52. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702963368224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

53. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702956568224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

54. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702951268224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

55. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702946568224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

56. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702941168224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

57. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702936068224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

58. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702930568224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

59. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702926468224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

60. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702918868224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

61. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702909868224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

62. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702904368224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

63. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702893068224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

64. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702882668224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

65. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702874368224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

66. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702866568224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

67. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702852768224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

68. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702840968224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

69. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1699368368224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

70. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1685277268224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

71. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 341340980000, який розташований за адресою: м. Київ, вулиця Саксаганського, будинок 139, корп. 17;

72. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 341303080000, який розташований за адресою: м. Київ, вулиця Саксаганського, будинок 139, корп. 7;

73. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 341212880000, який розташований за адресою: м. Київ, вулиця Саксаганського, будинок 139, корп. 11;

74. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 341177280000, який розташований за адресою: м. Київ, вулиця Саксаганського, будинок 139, корп. 9.

Згідно інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухому майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно ТОВ "КМ Інвестпроект" (код ЄДРПОУ 43529446) на праві власності належить наступне нерухоме майно:

1. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1818473253104, земельна ділянка з кадастровим номером: 5310436100:07:002:0784, яка розташований за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, провулок Героїв Бреста, земельна ділянка 48;

2. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1818336253104, земельна ділянка з кадастровим номером: 5310436100:07:002:0783, яка розташований за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, провулок Героїв Бреста, земельна ділянка 48;

3. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 640540253104, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, провулок Героїв Бреста, будинок 48.

4. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 492986553104, земельна ділянка з кадастровим номером: 5310436100:07:002:0728, яка розташований за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, провулок Героїв Бреста, земельна ділянка 48;

5. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 492898353104, земельна ділянка з кадастровим номером: 5310436100:07:002:0729, яка розташований за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, провулок Героїв Бреста, земельна ділянка 48.

Згідно інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухому майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно ТОВ "Будівельна компанія "Основа" (код ЄДРПОУ 34521258) на праві власності належить наступне нерухоме майно:

1. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 323374680000, який розташований за адресою: м. Київ, вулиця Лумумби Патріса, будинок 4/6.

Згідно інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухому майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно ТОВ "Феррострой" (код ЄДРПОУ 35107305) на праві власності належить наступне нерухоме майно:

1. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2660084753020, який розташований за адресою: Полтавська обл., Кременчуцький р., м. Горішні Плавні, вулиця Добровольського, будинок 14;

2. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2537916053020, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, вулиця Троїцька, будинок 5, квартира 12;

3. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2537858253020, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, вулиця Троїцька, будинок 5, квартира 13;

4. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2537807453020, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, вулиця Троїцька, будинок 5, квартира 11;

5. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2537746653020, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, вулиця Троїцька, будинок 5, квартира 10;

6. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2171165653104, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, вулиця Троїцька, будинок 5, квартира 1;

7. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1783510653104, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, вулиця Троїцька, будинок 5, квартира 2;

8. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1783450553104, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, вулиця Троїцька, будинок 5, квартира 6;

9. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 662978053104, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, вулиця Красіна, будинок 5, квартира 5;

10. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 662940853104, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, вулиця Красіна, будинок 5, квартира 3;

11. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 378602653102, який розташований за адресою: Полтавська обл., Кременчуцький р., м. Горішні Плавні, вулиця Конституції, будинок 34;

12. Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 51188053102, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Горішні Плавні, вулиця Строни, будинок 43.

Також, слідством встановлено наявність рухомого майна у вищевказаних підприємств, а саме:

1. ТОВ "ФЕРРОСТРОЙ" (код ЄДРПОУ 35107305) є власником наступних транспортних засобів:

1) КРАЗ 6510, р\н НОМЕР_104 , VIN-код НОМЕР_105 ;

2) ВАЗ 21213, р\н НОМЕР_106 , VIN-код НОМЕР_107 ;

3) УАЗ 31514, р\н НОМЕР_108 , VIN-код НОМЕР_109 ;

4) Iveco trakker, Р\Н НОМЕР_110 , VIN-КОД НОМЕР_111 ;

5) Iveco TRAKKER, Р\Н НОМЕР_112 , VIN-КОД НОМЕР_113 ;

6) Iveco TRAKKER, Р\Н НОМЕР_114 , VIN-КОД НОМЕР_115 ;

7) Iveco TRAKKER, Р\Н НОМЕР_116 , VIN-КОД НОМЕР_117 ;

8) Iveco TRAKKER, Р\Н НОМЕР_118 , VIN-КОД НОМЕР_119 ;

9) Iveco TRAKKER, Р\Н НОМЕР_120 , VIN-КОД НОМЕР_121 ;

10) Mitsubishi L 200, Р\Н НОМЕР_122 , VIN-КОД НОМЕР_123 ;

11) Mitsubishi GALANT 2.4, Р\Н НОМЕР_124 , VIN-КОД НОМЕР_125 ;

12) Mitsubishi L 200, Р\Н НОМЕР_126 , VIN-КОД НОМЕР_127 ;

13) КРАЗ 255, Р\Н НОМЕР_128 , VIN-КОД НОМЕР_129 ;

14) Mitsubishi L 200, Р\Н НОМЕР_130 , VIN-КОД НОМЕР_131 ;

15) Mitsubishi L 200, Р\Н НОМЕР_132 , VIN-КОД НОМЕР_133 ;

16) Toyota RAV-4 hybrid, Р\Н НОМЕР_134 , VIN-код НОМЕР_135 ;

17) Volkswagen Crafter, Р\Н НОМЕР_136 , VIN-код НОМЕР_137 ;

18) КРАЗ 65055, Р\Н НОМЕР_138 , VIN-КОД НОМЕР_139 ;

19) КРАЗ 65055, Р\Н НОМЕР_140 , VIN-КОД НОМЕР_141 ;

20) КРАЗ 65055, Р\Н НОМЕР_142 , VIN-КОД НОМЕР_143 ;

21) КРАЗ 65055, Р\Н НОМЕР_144 , VIN-КОД НОМЕР_145 ;

22) КРАЗ 65055, Р\Н НОМЕР_146 , VIN-КОД НОМЕР_147 ;

23) КРАЗ 250, Р\Н НОМЕР_148 , VIN-КОД НОМЕР_149 ;

24) Mercedes-benz sprinter, Р\Н НОМЕР_150 , Vin-код НОМЕР_151 ;

25) TATRA 815, Р\Н НОМЕР_152 , VIN-КОД НОМЕР_153 ;

26) TATRA 815, Р\Н НОМЕР_154 , VIN-КОД НОМЕР_155 ;

27) КРАЗ 6124Р4, Р\Н НОМЕР_156 , VIN-КОД НОМЕР_157 ;

28) Volkswagen crafter, Р\Н НОМЕР_158 , VIN-код НОМЕР_159 ;

29) Mercedes-benz Sprinter, Р\Н НОМЕР_160 , VIN-код НОМЕР_161 ;

30) SKODA SUPERB, Р\Н НОМЕР_162 , VIN-КОД НОМЕР_163 ;

31) Toyota highlander, Р\Н НОМЕР_164 , VIN-код НОМЕР_165 ;

32) XCMG QY25K5D, Р\Н НОМЕР_166 , VIN-код НОМЕР_167 ;

33) КРАЗ 250, Р\Н НОМЕР_168 , VIN-КОД НОМЕР_169 ;

34) Toyota land cruiser prado, Р\Н НОМЕР_170 , VIN-код НОМЕР_171 ;

35) TOYOTA RAV4, Р\Н BI9454HB, VIN-КОД НОМЕР_172 ;

36) XCMG XCT25L5-S, Р\Н BI2518HE, VIN-код НОМЕР_173 ;

37) XCMG XCT25L5, Р\Н BI3294HA, VIN-КОД НОМЕР_174 ;

38) MAN A 91, Р\Н НОМЕР_175 , VIN-КОД НОМЕР_176 ;

39) Volkswagen crafter, Р\Н НОМЕР_177 , VIN-код НОМЕР_178 ;

40) Volkswagen CRAFTER, Р\Н НОМЕР_179 , VIN-КОД НОМЕР_180 ;

41) volkswagen CRAFTER, р\н НОМЕР_181 , VIN-код НОМЕР_182 ;

42) TOYOTA LAND CRUISER PRADO 150, р\н НОМЕР_183 , VIN-код НОМЕР_184 ;

43) TOYOTA LAND CRUISER PRADO 150, р\н НОМЕР_185 , VIN-код НОМЕР_186 ;

44) КАВЗ, р\н НОМЕР_187 , VIN-код НОМЕР_188 ;

45) УРАЛ, р\н НОМЕР_189 , VIN-код НОМЕР_190 ;

46) КРАЗ 250, р\н НОМЕР_148 , VIN-код НОМЕР_191 ;

47) Toyota land cruiser prado, р\н НОМЕР_192 , VIN-код НОМЕР_193 ;

48) Toyota land cruiser prado, р\н НОМЕР_194 , VIN-код НОМЕР_195 ;

49) Mercedes-Benz Sprinter 316, р\н НОМЕР_196 , VIN-код НОМЕР_197 ;

50) МАЗ 938662, р\н НОМЕР_198 , VIN-код НОМЕР_199 ;

51) Chevrolet Niva, р\н НОМЕР_200 , VIN-код НОМЕР_201 ;

52) Volkswagen crafter, р\н НОМЕР_202 , VIN-код НОМЕР_203 ;

53) MAN TGM, р\н НОМЕР_204 , VIN-код НОМЕР_205 ;

54) Skoda Superb, р\н НОМЕР_206 , VIN-код НОМЕР_207 ;

55) MAN A 01, р\н НОМЕР_208 , VIN-код НОМЕР_209 ;

56) КАВЗ 3976, р\н НОМЕР_187 , VIN-код НОМЕР_210 ;

57) Iveco Magirus, р\н НОМЕР_211 , VIN-код НОМЕР_212 ;

58) МАЗ 64229, р\н НОМЕР_213 , VIN-код НОМЕР_214 ;

59) Renault Duster, р\н НОМЕР_215 , VIN-код НОМЕР_216 ;

60) Renault Duster, р\н НОМЕР_217 , VIN-код НОМЕР_218 ;

61) ЛЕВ 183625, р\н НОМЕР_219 , VIN-код НОМЕР_220 ;

62) Man Carrier, р\н НОМЕР_221 , VIN-код НОМЕР_222 ;

63) Man Carrier, р\н НОМЕР_223 , VIN-код НОМЕР_224 ;

64) Volkswagen Caddy, р\н НОМЕР_225 , VIN-код НОМЕР_226 ;

65) Volkswagen Caddy, р\н НОМЕР_227 , VIN-код НОМЕР_228 ;

66) Scania P360, р\н НОМЕР_229 , VIN-код НОМЕР_230 ;

67) Muller SF 36BM, р\н НОМЕР_231 , VIN-код НОМЕР_232 ;

68) Scania P360, р\н НОМЕР_233 , VIN-код НОМЕР_234 ;

69) Kumlin SF36 BM-BS, р\н НОМЕР_235 , VIN-код НОМЕР_236 ;

70) Toyota Hilux, р\н НОМЕР_237 , VIN-код НОМЕР_238 ;

71) Toyota Hilux, р\н НОМЕР_239 , VIN-код НОМЕР_240 ;

72) Toyota Hilux, р\н НОМЕР_241 , VIN-код НОМЕР_242 ;

73) Man TGL 8.180, р\н НОМЕР_243 , VIN-код НОМЕР_244 ;

74) Renault Duster, р\н НОМЕР_215 , VIN-код НОМЕР_216 ;

75) LEXUS LX 570, р\н НОМЕР_245 , VIN-код НОМЕР_246 ;

76) TESLA MODEL X, р\н НОМЕР_134 , VIN-код НОМЕР_247 .

2. ТОВ "Ворскла сталь" (код ЄДРПОУ 33285226) є власником наступних транспортних засобів:

1) ПАЗ 4234, р\н НОМЕР_248 , VIN-код НОМЕР_249 ;

2) УАЗ 31622, р\н НОМЕР_250 , VIN-код НОМЕР_251 ;

3) Toyota Camry, р\н НОМЕР_252 , VIN-код НОМЕР_253 ;

4) Chevrolet Niva, р\н НОМЕР_254 , VIN-код НОМЕР_255 ;

5) Chevrolet Niva, р\н НОМЕР_256 , VIN-код НОМЕР_257 ;

6) ГАЗ 31105-121, р\н НОМЕР_258 , VIN-код НОМЕР_259 ;

7) Mitsubishi Outlander, р\н НОМЕР_260 , VIN-код НОМЕР_261 ;

8) Mitsubishi L 200, р\н НОМЕР_262 , VIN-код НОМЕР_263 ;

9) Skoda Superb, р\н НОМЕР_264 , VIN-код НОМЕР_265 ;

10) Skoda Superb, р\н НОМЕР_266 , VIN-код НОМЕР_163 ;

11) Honda Legend, р\н НОМЕР_267 , VIN-код НОМЕР_268 ;

12) Chevrolet, р\н НОМЕР_256 , VIN-код НОМЕР_257 .

3. ТОВ "Будівельна компанія "Основа" (код ЄДРПОУ 34521258) є власником наступних транспортних засобів:

1) Subaru Outback, р\н НОМЕР_269 , VIN-код НОМЕР_270 ;

2) Volkswagen, р\н НОМЕР_271 , VIN-код НОМЕР_272 .

4. ПП "Галла люкс" (код ЄДРПОУ 33360863) є власником наступних транспортних засобів:

1) УАЗ, р\н НОМЕР_273 , VIN-код НОМЕР_274 ;

2) УАЗ, р\н НОМЕР_275 , VIN-код НОМЕР_276 .

5. ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість" (код ЄДРПОУ 43493745) є власником наступних транспортних засобів:

1) ГАЗ 32213, 2009 р.в., р\н НОМЕР_277 , VIN-код НОМЕР_278 ;

2) Daewoo Lanos, 2007 р.в., р\н НОМЕР_279 , VIN-код НОМЕР_280 ;

3) Volkswagen Tiguan, 2021 р.в., р\н НОМЕР_281 , VIN-код НОМЕР_282 ;

4) Mercedes-Benz G 500, 2022 р.в., р\н НОМЕР_283 , VIN-код НОМЕР_284 ;

5) Mercedes-Benz G 500, 2022 р.в., р\н НОМЕР_285 , VIN-код НОМЕР_286 ;

6) Mercedes-Benz G 500, 2022 р.в., р\н НОМЕР_287 , VIN-код НОМЕР_288 ;

7) Mercedes-Benz G 500, 2022 р.в., р\н НОМЕР_289 , VIN-код НОМЕР_290 .

Постановою слідчого вищевказані корпоративні права, нерухоме майно, рухоме майно та грошові кошти визнано речовими доказами в межах даного кримінального провадження.

Виходячи з клопотання сторони обвинувачення, накладення арешту на корпоративні права, нерухоме, рухоме майно та грошові кошти вищевказаних підприємств забезпечить можливість збереження речових доказів, застосування спеціальної конфіскації) та подальше відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення (цивільний позов).

Так, завданнями кримінального провадження, згідно зі статтею 2 КПК України, є захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень, охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа. не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура.

Положеннями статті 131 КПК України передбачено, що заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження.

Статтею 170 КПК України передбачено, що арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Арешт майна скасовується у встановленому цим Кодексом порядку.

Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження. Слідчий, прокурор повинні вжити необхідних заходів з метою виявлення та розшуку майна, на яке може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, зокрема шляхом витребування необхідної інформації у Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, інших державних органів та органів місцевого самоврядування, фізичних і юридичних осіб.

Відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 170, ч. 4 ст. 170 КПК України у випадку, передбаченому пунктом 2 частини другої цієї статті, арешт накладається на майно підозрюваного, обвинуваченого, засудженого або третьої особи за наявності достатніх підстав вважати, що воно підлягатиме спеціальній конфіскації у випадках, передбачених Кримінальним кодексом України. Арешт накладається на майно третьої особи, якщо вона набула його безоплатно або за вищу або нижчу ринкової вартості і знала чи повинна була знати, що таке майно відповідає будь-якій із ознак, зазначених у пунктах 1-4 частини першої статті 96-2 Кримінального кодексу України.

Відповідно до частини 1 статті 96-1 КК України, спеціальна конфіскація полягає у примусовому безоплатному вилученні за рішенням суду у власність держави грошей, цінностей та іншого майна у випадках, визначених цим Кодексом, за умови вчинення умисного злочину або суспільно небезпечного діяння, що підпадає під ознаки діяння, передбаченого Особливою частиною цього Кодексу, за які передбачено основне покарання у виді позбавлення волі або штрафу понад три тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Спеціальна конфіскація, відповідно до пункту 1 частини 1 статті 96-2 КК України, застосовується у разі, якщо гроші, цінності та інше майно одержані внаслідок вчинення злочину та/або є доходами від такого майна.

У разі якщо гроші, цінності та інше майно, зазначені у пункті 1 частини першої цієї статті, були повністю або частково перетворені в інше майно, спеціальній конфіскації підлягає повністю або частково перетворене майно.

Гроші, цінності, в тому числі кошти, що знаходяться на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах, інше майно, зазначені в цій статті, підлягають спеціальній конфіскації у третьої особи, якщо вона набула таке майно від підозрюваного, обвинуваченого, особи, яка переслідується за вчинення суспільно небезпечного діяння у віці, з якого не настає кримінальна відповідальність, або в стані неосудності, чи іншої особи безоплатно, за ринкову ціну або за ціну вищу чи нижчу ринкової вартості, і знала або повинна була і могла знати, що таке майно відповідає будь-якій із ознак, зазначених у пунктах 1-4 частини першої цієї статті.

Під час вирішення питання щодо спеціальної конфіскації насамперед має бути вирішене питання про повернення грошей, цінностей та іншого майна власнику (законному володільцю) та/або про відшкодування шкоди, завданої кримінальним правопорушенням. Застосування спеціальної конфіскації здійснюється тільки після доведення в судовому порядку стороною обвинувачення, що власник (законний володілець) грошей, цінностей та іншого майна знав про їх незаконне походження та/або використання. У разі відсутності у винної особи майна, на яке може бути звернене стягнення, крім майна, яке підлягає спеціальній конфіскації, збитки, завдані потерпілому, цивільному позивачу, відшкодовуються за рахунок коштів від реалізації конфіскованого майна, а частина, що залишилася, переходить у власність держави.

За приписами п. 4 ч. 2 ст. 170, ч. 6 ст. 170 КПК України арешт накладається на майно підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, фізичної чи юридичної особи, яка в силу закону несе цивільну відповідальність за шкоду, завдану діями (бездіяльністю) підозрюваного, обвинуваченого, засудженого або неосудної особи, яка вчинила суспільно небезпечне діяння, а також юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, за наявності обґрунтованого розміру цивільного позову у кримінальному провадженні, а так само обґрунтованого розміру неправомірної вигоди, яка отримана юридичною особою, щодо якої здійснюється провадження. У разі задоволення цивільного позову або стягнення з юридичної особи розміру отриманої неправомірної вигоди суд за клопотанням прокурора, цивільного позивача може вирішити питання про арешт майна для забезпечення цивільного позову або стягнення з юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, доведеного розміру отриманої неправомірної вигоди до набрання судовим рішенням законної сили, якщо таких заходів не було вжито раніше.

Як зазначено прокурором у клопотанні, у ході досудового розслідування проведена судово-економічна експертиза (висновок експерта №17497/17976/16-45 від 24.11.2016), за висновком якої встановлено, що діями службових осіб АТ «Банк «Фінанси та Кредит» нанесено збитків (шкоди) АТ «Банк «Фінанси та Кредит» на загальну суму 2 517 699 717, 98 гривень, що підтверджується документально. Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення ліквідації в АТ «Банк «Фінанси та Кредит» в межах кримінального провадження заявлено цивільний позов про стягнення з винних осіб майнової шкоди на користь АТ «Банк «Фінанси та Кредит» на суму 2 517 699 717,98 гривень.

Відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 170 КПК України арешт майна також допускається з метою забезпечення збереження речових доказів.

Крім того, у випадку, передбаченому ч. 3 ст. 170 КПК України арешт накладається на майно будь-якої фізичної або юридичної особи за наявності достатніх підстав вважати, що воно відповідає критеріям, зазначеним у ст. 98 цього Кодексу.

Відповідно до ст. 98 КПК України речовими доказами є матеріальні об`єкти, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, в тому числі предмети, що були об`єктом кримінально протиправних дій та набуті кримінально протиправним шляхом.

Так, слідчим суддею встановлено, що майно, на арешті якого наполягає сторона обвинувачення, відповідає критеріям визначеним ст. 98 КПК України, а тому за викладених обставин, враховуючи правове обґрунтування клопотання, яке відповідає положенням ст. ст. 170-173 КПК України, приходжу до переконання, що клопотання прокурора про накладення арешту на майно, одночасно і з метою збереження речових доказів, підлягає задоволенню, задля забезпечення дієвості та об`єктивності розслідування у вказаному кримінальному провадженні.

Частиною 10 ст. 170 КПК України визначено, що арешт може бути накладений у встановленому цим Кодексом порядку на рухоме чи нерухоме майно, гроші у будь-якій валюті готівкою або у безготівковій формі, в тому числі кошти та цінності, що знаходяться на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах, видаткові операції, цінні папери, майнові, корпоративні права, щодо яких ухвалою чи рішенням слідчого судді, суду визначено необхідність арешту майна.

Крім того, відповідно до ч. 11 ст. 170 КПК України заборона або обмеження користування, розпорядження майном можуть бути застосовані лише у разі, коли існують обставини, які підтверджують, що їх незастосування призведе до приховування, пошкодження, псування, зникнення, втрати, знищення, використання, перетворення, пересування, передачі майна.

З огляду на вимоги ст.ст. 94, 132, 173 КПК України слідчий суддя при вирішенні питання про арешт майна для прийняття законного та обґрунтованого рішення повинен врахувати правову підставу для арешту майна, можливість використання майна як доказу у кримінальному провадженні або застосування щодо нього конфіскації, в тому числі і спеціальної, наявність обґрунтованої підозри у вчиненні особою кримінального правопорушення, розмір шкоди, завданої кримінальним правопорушенням, неправомірної вигоди, яка отримана юридичною особою, розумність та співрозмірність обмеження права власності завданням кримінального провадження, а також наслідки арешту майна для підозрюваного, третіх осіб.

Таким чином, слідчий суддя приходить до висновків, що з метою забезпечення збереження речових доказів, можливої спеціальної конфіскації як виду покарання на підставі вироку суду та недопущення його відчуження, а також з метою відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення (цивільний позов), вбачається наявність правових підстав для накладення арешту на майно підозрюваного.

При цьому закон не вимагає, щоб докази на підтвердження вчинення кримінального правопорушення були повними та достатніми на даній стадії кримінального провадження, однак вони мають бути такими, щоб слідчий суддя був впевнений у тому, що дані докази можуть дати підстави для пред`явлення обґрунтованої підозри у вчиненні того чи іншого кримінального правопорушення. Крім того, наявність доказів у кримінальному провадженні має давати слідчому судді впевненість у тому, що в даному кримінальному провадженні необхідно застосувати зазначений вид заходу забезпечення кримінального провадження з метою досягнення дієвості цього провадження та уникнення негативних наслідків.

Слідчий суддя визнає, що матеріали провадження свідчать, що на цьому етапі кримінального провадження потреби досудового розслідування виправдовують таке втручання у права та інтереси власника майна, з метою забезпечення кримінального провадження, та слідчий суддя на даній стадії не вправі вирішувати ті питання, які повинен вирішувати суд при розгляді кримінального провадження по суті, тобто не вправі оцінювати докази з точки зору їх достатності і допустимості для встановлення вини чи її відсутності у особи за вчинення кримінального правопорушення, а лише зобов`язаний на підставі розумної оцінки сукупності отриманих доказів визначити, що причетність тієї чи іншої особи до вчинення кримінального правопорушення є вірогідною та достатньою для застосування щодо неї заходів забезпечення кримінального провадження, одним із яких і є накладення арешту на майно.

Приходячи до такого висновку, слідчий суддя враховує й те, що в даному випадку обмеження права власності є розумним і співрозмірним завданням кримінального провадження та обставини кримінального провадження станом на час прийняття рішення вимагають вжиття такого методу державного регулювання як накладення арешту. При цьому, доказів негативних наслідків від застосування такого заходу забезпечення кримінального провадження слідчим суддею не встановлено.

На підставі викладеного і керуючись ст. ст. 107, 131, 132, 170-173, 309 КПК України, слідчий суддя,

УХВАЛИВ:

Клопотання про арешт майна задовольнити.

Накласти арешт, із забороною відчуження, розпорядження та користування на корпоративні права наступних юридичних осіб, а саме на:

1) 100 % статутного капіталу ПрАТ "Окма" код ЄДРПОУ 24077020;

2) 100 % статутного капіталу ТОВ "ФК "Авангард-ДС" код ЄДРПОУ 41903858;

3) 100 % статутного капіталу ТОВ "Авангард інвест про" код ЄДРПОУ 41905077;

4) 50 % статутного капіталу ПП "Галла люкс" код ЄДРПОУ 33360863

5) 100 % статутного капіталу ТОВ "Феррострой" код ЄДРПОУ 35107305;

6) 100 % статутного капіталу ТОВ "Екотехнопарк СЕС-2018" код ЄДРПОУ 41858135;

7) 100 % статутного капіталу ТОВ «Будівельна компанія «Вишгород» код ЄДРПОУ 44153954.

8) 75 % статутного капіталу ТОВ "Основа-ЦП" код ЄДРПОУ 37044551;

9) 75 % статутного капіталу ТОВ "Будівельна компанія "Основа" код ЄДРПОУ 34521258.

10) 88 % статутного капіталу ТОВ "Магеллан інвестментс" код ЄДРПОУ 35533547;

11) 100 % статутного капіталу ТОВ "ФК "Фінтакт" код ЄДРПОУ 41171897;

12) 76,2 % статутного капіталу ТОВ "Глоріоза" код ЄДРПОУ 33946064;

13) 100 % статутного капіталу ТОВ "КМ Інвестпроект" код ЄДРПОУ 43529446;

14) 100 % статутного капіталу ТОВ "СН Інвестиції" код ЄДРПОУ 43920393;

15) 100 % статутного капіталу ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість" код ЄДРПОУ 43493745;

16) 100 % статутного капіталу ТОВ "Воютицький спиртзавод" код ЄДРПОУ 44783430;

17) 100 % статутного капіталу ТОВ "Іваньківський спиртзавод" код ЄДРПОУ 44876288.

18) 100 % статутного капіталу ТОВ "Неомінерали" код ЄДРПОУ 32707900;

19) 99 % статутного капіталу ТОВ "Феррекспо-гідромет" код ЄДРПОУ 33983986;

20) 90,9 % статутного капіталу ТОВ "Ворскла сталь" код ЄДРПОУ 33285226

21) 100 % статутного капіталу ТОВ "ЗВ ріелті" код ЄДРПОУ 41449165;

22) 99 % статутного капіталу ТОВ "Спектрум контакт" код ЄДРПОУ 43856248;

23) 100 % статутного капіталу ТОВ "Полтавські молокопродукти" код ЄДРПОУ 44651102.

24) 99,9 % статутного капіталу ТОВ "Гармоніка" код ЄДРПОУ 32825785;

25) 99,9 % статутного капіталу ТОВ "Южмарин груп" код ЄДРПОУ 34736855;

26) 100 % статутного капіталу ТОВ "Агрібізнес" код ЄДРПОУ 32312630;

27) 100 % статутного капіталу ТОВ "Газотурбінні технології" код ЄДРПОУ 32312612.

28) 100 % статутного капіталу ТОВ «Таймкол» код ЄДРПОУ 43859214.

Накласти арешт, із забороною відчуження, розпорядження та користування на нерухоме майно власником якого є ТОВ «Таймкол» код ЄДРПОУ 43859214, а саме:

1) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2240699980000, який розташований за адресою: м. Київ, вулиця Сагайдачного Петра, будинок 17;

2) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 881255180000, який розташований за адресою: м. Київ, вулиця Саксаганського, будинок 38, приміщення 12;

3) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2679470105120, який розташований за адресою: Вінницька обл., Літинський р., с. Уладівка, вулиця Привокзальна, будинок 1;

4) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2673746268020, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Заводська, будинок 36;

5) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2673450168040, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

6) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2660793905080, який розташований за адресою: Вінницька обл., Могилів-Подільський р., с. Юрківці, вулиця Миру, будинок 16;

7) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2660793005080, який розташований за адресою: Вінницька обл., Могилів-Подільський р., с. Юрківці, вулиця Миру, будинок 238;

8) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2660792305080, який розташований за адресою: Вінницька обл., Могилів-Подільський р., с. Юрківці, вулиця Миру, будинок 259а;

9) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2659210905080, який розташований за адресою: Вінницька обл., Могилів-Подільський р., с. Юрківці, вулиця Миру, будинок 259;

10) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2539699805120, який розташований за адресою: Вінницька обл., Хмільницький р., с. Уладівка, вулиця Лісова, будинок б/н;

11) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2299689461208, який розташований за адресою: Тернопільська обл., Борщівський р., м. Борщів, провулок Січових Стрільців, будинок 2;

12) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2299002661208, який розташований за адресою: Тернопільська обл., Борщівський р., м. Борщів, вулиця Бандери С., будинок 140;

13) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2289111505224, який розташований за адресою: Вінницька обл., Літинський р., с. Уладівка, вулиця Першотравнева, будинок 1Б;

14) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2249265905224, який розташований за адресою: Вінницька обл., Літинський р., с. Уладівка, вулиця Некрасова, будинок 1;

15) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2249265905224, який розташований за адресою: Вінницька обл., Літинський р., с. Уладівка, вулиця Некрасова, будинок 1;

16) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2101130761208, який розташований за адресою: Тернопільська обл., Борщівський р., м. Борщів, провулок Січових Стрільців, будинок 2;

17) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2101130761208, який розташований за адресою: Тернопільська обл., Борщівський р., м. Борщів, провулок Січових Стрільців, будинок 2;

18) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2101122461208, який розташований за адресою: Тернопільська обл., Борщівський р., м. Борщів, провулок Січових Стрільців, будинок 2;

19) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2101106961208, який розташований за адресою: Тернопільська обл., Борщівський р., м. Борщів, провулок Січових Стрільців, будинок 2;

20) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2101093161208, який розташований за адресою: Тернопільська обл., Борщівський р., м. Борщів, провулок Січових Стрільців, будинок 2;

21) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2101093161208, який розташований за адресою: Тернопільська обл., Борщівський р., м. Борщів, провулок Січових Стрільців, будинок 2;

22) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2101067161208, який розташований за адресою: Тернопільська обл., Борщівський р., м. Борщів, провулок Січових Стрільців, будинок 2;

23) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2101067161208, який розташований за адресою: Тернопільська обл., Борщівський р., м. Борщів, провулок Січових Стрільців, будинок 2.

Накласти арешт, із забороною відчуження, розпорядження та користування на нерухоме майно власником якого є ТОВ «Полтавські молокопродукти» код ЄДРПОУ 44651102, а саме:

1) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 858678553102, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Горішні Плавні, с. Колгоспна Гора, вулиця Прибережна, будинок 1-Б.

Накласти арешт, із забороною відчуження, розпорядження та користування на нерухоме майно власником якого є ТОВ «ЗВ РІЕЛТІ» код ЄДРПОУ 41449165, а саме:

1) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1377675780000, який розташований за адресою: м. Київ, вулиця Саксаганського, будинок 38;

2) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 446566653101, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Полтава, вулиця Жовтнева, будинок 77;

3) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 356839180000, який розташований за адресою: м. Київ, вулиця Мазепи Івана, будинок 11.

6. Накласти арешт, із забороною відчуження, розпорядження та користування на нерухоме майно власником якого є ТОВ "Ворскла сталь" код ЄДРПОУ 33285226, а саме:

1) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 464552953102, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Горішні Плавні, с/рада. Дмитрівська;

2) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 194622353102, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Горішні Плавні, с. Дмитрівка, вулиця Металургів, земельна ділянка 1а.

Накласти арешт, із забороною відчуження, розпорядження та користування на нерухоме майно власником якого є ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість" код ЄДРПОУ 43493745, а саме:

1) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2187722471231, який розташований за адресою: Черкаська обл., Маньківський р., с. Іваньки, вулиця Робоча, будинок 4;

2) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2186773171231, який розташований за адресою: Черкаська обл., Маньківський р., с. Іваньки, вулиця Робоча, будинок 1-Б;

3) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2186620071231, який розташований за адресою: Черкаська обл., Маньківський р., с. Поташ, вулиця Під`їзні колії, будинок 1а;

4) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2186486671231, який розташований за адресою: Черкаська обл., Маньківський р., с. Іваньки, вулиця Клопотовського, будинок 18;

5) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2103387846242, який розташований за адресою: Львівська обл., Самбірський р., с. Воютичі, вулиця Заводська, будинок 1;

6) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100807932240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

7) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100788432240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

8) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100764932240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

9) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100742832000, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

10) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100723532240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

11) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100704232240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

12) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100688132240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

13) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100675032240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

14) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100335032240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

15) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100282032240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

16) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100249032240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

17) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100226832240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

18) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100202432240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

19) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100184832240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

20) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100168332240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

21) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100149932240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

22) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100115332240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

23) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100102232240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

24) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100086232240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

25) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100067332240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

26) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100052032240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., с. Тхорівка, вулиця Сквирська, будинок 42;

27) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2100010432240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., м. Сквира, вулиця Залізнична, будинок 57;

28) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2099961832240, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., м. Сквира, вулиця Залізнична, будинок 57;

29) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2099930232000, який розташований за адресою: Київська обл., Сквирський р., м. Сквира, вулиця Залізнична, будинок 57;

30) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2094314268104, який розташований за адресою: Хмельницька обл., м. Кам`янець-Подільський, вулиця Привокзальна, будинок 28;

31) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2094232868104, який розташований за адресою: Хмельницька обл., м. Кам`янець-Подільський, вулиця Привокзальна, будинок 28;

32) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2093957068104, який розташований за адресою: Хмельницька обл., м. Кам`янець-Подільський, вулиця Привокзальна, будинок 28;

33) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2093895668104, який розташований за адресою: Хмельницька обл., м. Кам`янець-Подільський, вулиця Привокзальна, будинок 28;

34) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2091787268104, який розташований за адресою: Хмельницька обл., м. Кам`янець-Подільський, вулиця Привокзальна, будинок 28;

35) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2091764368104, який розташований за адресою: Хмельницька обл., м. Кам`янець-Подільський, вулиця Привокзальна, будинок 28;

36) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2075809246109, який розташований за адресою: Львівська обл., м. Самбір, вулиця Франка Івана, будинок 87;

37) Частка 99/100 об`єкту нерухомого майна за реєстраційним номером 2075118946242, який розташований за адресою: Львівська обл., Самбірський р., с. Воютичі, вулиця Заводська, будинок 1;

38) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2067883446242, який розташований за адресою: Львівська обл., Самбірський р., с. Воютичі, вулиця Заводська, будинок 1;

39) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2067876546242, який розташований за адресою: Львівська обл., Самбірський р., с. Воютичі, вулиця Заводська, будинок 1;

40) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2067859446242, який розташований за адресою: Львівська обл., Самбірський р., с. Воютичі, вулиця Заводська, будинок 1;

41) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1703573268224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

42) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1703553668224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

43) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1703535168224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

44) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702993868224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

45) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702992068224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

46) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702987768224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

47) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702983168224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

48) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702980668224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

49) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702976068224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

50) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702972368224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

51) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702968268224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

52) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702963368224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

53) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702956568224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

54) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702951268224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

55) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702946568224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

56) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702941168224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

57) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702936068224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

58) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702930568224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

59) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702926468224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

60) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702918868224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

61) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702909868224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

62) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702904368224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

63) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702893068224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

64) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702882668224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

65) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702874368224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

66) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702866568224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

67) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702852768224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

68) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1702840968224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

69) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1699368368224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

70) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1685277268224, який розташований за адресою: Хмельницька обл., Кам`янець-Подільський р., с. Довжок, вулиця Унявко, будинок 1;

71) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 341340980000, який розташований за адресою: м. Київ, вулиця Саксаганського, будинок 139, корп. 17;

72) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 341303080000, який розташований за адресою: м. Київ, вулиця Саксаганського, будинок 139, корп. 7;

73) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 341212880000, який розташований за адресою: м. Київ, вулиця Саксаганського, будинок 139, корп. 11;

74) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 341177280000, який розташований за адресою: м. Київ, вулиця Саксаганського, будинок 139, корп. 9.

Накласти арешт, із забороною відчуження, розпорядження та користування на нерухоме майно власником якого є ТОВ "КМ Інвестпроект" код ЄДРПОУ 43529446, а саме:

1) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1818473253104, земельна ділянка з кадастровим номером: 5310436100:07:002:0784, яка розташована за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, провулок Героїв Бреста, земельна ділянка 48;

2) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1818336253104, земельна ділянка з кадастровим номером: 5310436100:07:002:0783, яка розташована за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, провулок Героїв Бреста, земельна ділянка 48;

3) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 640540253104, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, провулок Героїв Бреста, будинок 48.

4) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 492986553104, земельна ділянка з кадастровим номером: 5310436100:07:002:0728, яка розташований за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, провулок Героїв Бреста, земельна ділянка 48;

5) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 492898353104, земельна ділянка з кадастровим номером: 5310436100:07:002:0729, яка розташований за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, провулок Героїв Бреста, земельна ділянка 48.

9. Накласти арешт, із забороною відчуження, розпорядження та користування на нерухоме майно власником якого є ТОВ "Будівельна компанія "Основа" код ЄДРПОУ 34521258, а саме:

1) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 323374680000, який розташований за адресою: м. Київ, вулиця Лумумби Патріса, будинок 4/6.

Накласти арешт, із забороною відчуження, розпорядження та користування на нерухоме майно власником якого є ТОВ "Феррострой" код ЄДРПОУ 35107305, а саме:

1) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2660084753020, який розташований за адресою: Полтавська обл., Кременчуцький р., м. Горішні Плавні, вулиця Добровольського, будинок 14;

2) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2537916053020, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, вулиця Троїцька, будинок 5, квартира 12;

3) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2537858253020, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, вулиця Троїцька, будинок 5, квартира 13;

4) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2537807453020, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, вулиця Троїцька, будинок 5, квартира 11;

5) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2537746653020, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, вулиця Троїцька, будинок 5, квартира 10;

6) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 2171165653104, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, вулиця Троїцька, будинок 5, квартира 1;

7) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1783510653104, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, вулиця Троїцька, будинок 5, квартира 2;

8) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1783450553104, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, вулиця Троїцька, будинок 5, квартира 6;

9) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 662978053104, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, вулиця Красіна, будинок 5, квартира 5;

10) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 662940853104, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, вулиця Красіна, будинок 5, квартира 3;

11) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 378602653102, який розташований за адресою: Полтавська обл., Кременчуцький р., м. Горішні Плавні, вулиця Конституції, будинок 34;

12) Об`єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 51188053102, який розташований за адресою: Полтавська обл., м. Горішні Плавні, вулиця Строни, будинок 43.

11. Накласти арешт, із забороною відчуження, розпорядження та користування на рухоме майно власником якого є ТОВ "Феррострой" код ЄДРПОУ 35107305, а саме транспортні засоби:

1) КРАЗ 6510, р\н НОМЕР_104 , VIN-код НОМЕР_105 ;

2) ВАЗ 21213, р\н НОМЕР_106 , VIN-код НОМЕР_107 ;

3) УАЗ 31514, р\н НОМЕР_108 , VIN-код НОМЕР_109 ;

4) Iveco trakker, Р\Н НОМЕР_110 , VIN-КОД НОМЕР_111 ;

5) Iveco TRAKKER, Р\Н НОМЕР_112 , VIN-КОД НОМЕР_113 ;

6) Iveco TRAKKER, Р\Н НОМЕР_114 , VIN-КОД НОМЕР_115 ;

7) Iveco TRAKKER, Р\Н НОМЕР_116 , VIN-КОД НОМЕР_117 ;

8) Iveco TRAKKER, Р\Н НОМЕР_118 , VIN-КОД НОМЕР_119 ;

9) Iveco TRAKKER, Р\Н НОМЕР_120 , VIN-КОД НОМЕР_121 ;

10) Mitsubishi L 200, Р\Н НОМЕР_122 , VIN-КОД НОМЕР_123 ;

11) Mitsubishi GALANT 2.4, Р\Н НОМЕР_124 , VIN-КОД НОМЕР_125 ;

12) Mitsubishi L 200, Р\Н НОМЕР_126 , VIN-КОД НОМЕР_127 ;

13) КРАЗ 255, Р\Н НОМЕР_128 , VIN-КОД НОМЕР_129 ;

14) Mitsubishi L 200, Р\Н НОМЕР_130 , VIN-КОД НОМЕР_131 ;

15) Mitsubishi L 200, Р\Н НОМЕР_132 , VIN-КОД НОМЕР_133 ;

16) Toyota RAV-4 hybrid, Р\Н НОМЕР_134 , VIN-код НОМЕР_135 ;

17) Volkswagen Crafter, Р\Н НОМЕР_136 , VIN-код НОМЕР_137 ;

18) КРАЗ 65055, Р\Н НОМЕР_138 , VIN-КОД НОМЕР_139 ;

19) КРАЗ 65055, Р\Н НОМЕР_140 , VIN-КОД НОМЕР_141 ;

20) КРАЗ 65055, Р\Н НОМЕР_142 , VIN-КОД НОМЕР_143 ;

21) КРАЗ 65055, Р\Н НОМЕР_144 , VIN-КОД НОМЕР_145 ;

22) КРАЗ 65055, Р\Н НОМЕР_146 , VIN-КОД НОМЕР_147 ;

23) КРАЗ 250, Р\Н НОМЕР_148 , VIN-КОД НОМЕР_149 ;

24) Mercedes-benz sprinter, Р\Н НОМЕР_150 , Vin-код НОМЕР_151 ;

25) TATRA 815, Р\Н НОМЕР_152 , VIN-КОД НОМЕР_153 ;

26) TATRA 815, Р\Н НОМЕР_154 , VIN-КОД НОМЕР_155 ;

27) КРАЗ 6124Р4, Р\Н НОМЕР_156 , VIN-КОД НОМЕР_157 ;

28) Volkswagen crafter, Р\Н НОМЕР_158 , VIN-код НОМЕР_159 ;

29) Mercedes-benz Sprinter, Р\Н НОМЕР_160 , VIN-код НОМЕР_161 ;

30) SKODA SUPERB, Р\Н НОМЕР_162 , VIN-КОД НОМЕР_163 ;

31) Toyota highlander, Р\Н НОМЕР_164 , VIN-код НОМЕР_165 ;

32) XCMG QY25K5D, Р\Н НОМЕР_166 , VIN-код НОМЕР_167 ;

33) КРАЗ 250, Р\Н НОМЕР_168 , VIN-КОД НОМЕР_169 ;

34) Toyota land cruiser prado, Р\Н НОМЕР_170 , VIN-код НОМЕР_171 ;

35) TOYOTA RAV4, Р\Н BI9454HB, VIN-КОД НОМЕР_172 ;

36) XCMG XCT25L5-S, Р\Н BI2518HE, VIN-код НОМЕР_173 ;

37) XCMG XCT25L5, Р\Н BI3294HA, VIN-КОД НОМЕР_174 ;

38) MAN A 91, Р\Н НОМЕР_175 , VIN-КОД НОМЕР_176 ;

39) Volkswagen crafter, Р\Н НОМЕР_177 , VIN-код НОМЕР_178 ;

40) Volkswagen CRAFTER, Р\Н НОМЕР_179 , VIN-КОД НОМЕР_180 ;

41) volkswagen CRAFTER, р\н НОМЕР_181 , VIN-код НОМЕР_182 ;

42) TOYOTA LAND CRUISER PRADO 150, р\н НОМЕР_183 , VIN-код НОМЕР_184 ;

43) TOYOTA LAND CRUISER PRADO 150, р\н НОМЕР_185 , VIN-код НОМЕР_186 ;

44) КАВЗ, р\н НОМЕР_187 , VIN-код НОМЕР_188 ;

45) УРАЛ, р\н НОМЕР_189 , VIN-код НОМЕР_190 ;

46) КРАЗ 250, р\н НОМЕР_148 , VIN-код НОМЕР_191 ;

47) Toyota land cruiser prado, р\н НОМЕР_192 , VIN-код НОМЕР_193 ;

48) Toyota land cruiser prado, р\н НОМЕР_194 , VIN-код НОМЕР_195 ;

49) Mercedes-Benz Sprinter 316, р\н НОМЕР_196 , VIN-код НОМЕР_197 ;

50) МАЗ 938662, р\н НОМЕР_198 , VIN-код НОМЕР_199 ;

51) Chevrolet Niva, р\н НОМЕР_200 , VIN-код НОМЕР_201 ;

52) Volkswagen crafter, р\н НОМЕР_202 , VIN-код НОМЕР_203 ;

53) MAN TGM, р\н НОМЕР_204 , VIN-код НОМЕР_205 ;

54) Skoda Superb, р\н НОМЕР_206 , VIN-код НОМЕР_207 ;

55) MAN A 01, р\н НОМЕР_208 , VIN-код НОМЕР_209 ;

56) КАВЗ 3976, р\н НОМЕР_187 , VIN-код НОМЕР_210 ;

57) Iveco Magirus, р\н НОМЕР_211 , VIN-код НОМЕР_212 ;

58) МАЗ 64229, р\н НОМЕР_213 , VIN-код НОМЕР_214 ;

59) Renault Duster, р\н НОМЕР_215 , VIN-код НОМЕР_216 ;

60) Renault Duster, р\н НОМЕР_217 , VIN-код НОМЕР_218 ;

61) ЛЕВ 183625, р\н НОМЕР_219 , VIN-код НОМЕР_220 ;

62) Man Carrier, р\н НОМЕР_221 , VIN-код НОМЕР_222 ;

63) Man Carrier, р\н НОМЕР_223 , VIN-код НОМЕР_224 ;

64) Volkswagen Caddy, р\н НОМЕР_225 , VIN-код НОМЕР_226 ;

65) Volkswagen Caddy, р\н НОМЕР_227 , VIN-код НОМЕР_228 ;

66) Scania P360, р\н НОМЕР_229 , VIN-код НОМЕР_230 ;

67) Muller SF 36BM, р\н НОМЕР_231 , VIN-код НОМЕР_232 ;

68) Scania P360, р\н НОМЕР_233 , VIN-код НОМЕР_234 ;

69) Kumlin SF36 BM-BS, р\н НОМЕР_235 , VIN-код НОМЕР_236 ;

70) Toyota Hilux, р\н НОМЕР_237 , VIN-код НОМЕР_238 ;

71) Toyota Hilux, р\н НОМЕР_239 , VIN-код НОМЕР_240 ;

72) Toyota Hilux, р\н НОМЕР_241 , VIN-код НОМЕР_242 ;

73) Man TGL 8.180, р\н НОМЕР_243 , VIN-код НОМЕР_244 ;

74) Renault Duster, р\н НОМЕР_215 , VIN-код НОМЕР_216 ;

75) LEXUS LX 570, р\н НОМЕР_245 , VIN-код НОМЕР_246 ;

76) TESLA MODEL X, р\н НОМЕР_134 , VIN-код НОМЕР_247 .

Накласти арешт, із забороною відчуження, розпорядження та користування на рухоме майно власником якого є ТОВ "Ворскла сталь" код ЄДРПОУ 33285226, а саме транспортні засоби:

1) ПАЗ 4234, р\н НОМЕР_248 , VIN-код НОМЕР_249 ;

2) УАЗ 31622, р\н НОМЕР_250 , VIN-код НОМЕР_251 ;

3) Toyota Camry, р\н НОМЕР_252 , VIN-код НОМЕР_253 ;

4) Chevrolet Niva, р\н НОМЕР_254 , VIN-код НОМЕР_255 ;

5) Chevrolet Niva, р\н НОМЕР_256 , VIN-код НОМЕР_257 ;

6) ГАЗ 31105-121, р\н НОМЕР_258 , VIN-код НОМЕР_259 ;

7) Mitsubishi Outlander, р\н НОМЕР_260 , VIN-код НОМЕР_261 ;

8) Mitsubishi L 200, р\н НОМЕР_262 , VIN-код НОМЕР_263 ;

9) Skoda Superb, р\н НОМЕР_264 , VIN-код НОМЕР_265 ;

10) Skoda Superb, р\н НОМЕР_266 , VIN-код НОМЕР_163 ;

11) Honda Legend, р\н НОМЕР_267 , VIN-код НОМЕР_268 ;

12) Chevrolet, р\н НОМЕР_256 , VIN-код НОМЕР_257 .

Накласти арешт, із забороною відчуження, розпорядження та користування на рухоме майно власником якого є ТОВ "Будівельна компанія "Основа" код ЄДРПОУ 34521258, а саме транспортні засоби:

1) Subaru Outback, р\н НОМЕР_269 , VIN-код НОМЕР_270 ;

2) Volkswagen, р\н НОМЕР_271 , VIN-код НОМЕР_272 .

Накласти арешт, із забороною відчуження, розпорядження та користування на рухоме майно власником якого є ПП "Галла люкс" код ЄДРПОУ 33360863, а саме транспортні засоби:

1) УАЗ, р\н НОМЕР_273 , VIN-код НОМЕР_274 ;

2) УАЗ, р\н НОМЕР_275 , VIN-код НОМЕР_276 .

Накласти арешт, із забороною відчуження, розпорядження та користування на рухоме майно власником якого є ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість" код ЄДРПОУ 43493745, а саме транспортні засоби:

1) ГАЗ 32213, 2009 р.в., р\н НОМЕР_277 , VIN-код НОМЕР_278 ;

2) Daewoo Lanos, 2007 р.в., р\н НОМЕР_279 , VIN-код НОМЕР_280 ;

3) Volkswagen Tiguan, 2021 р.в., р\н НОМЕР_281 , VIN-код НОМЕР_282 ;

4) Mercedes-Benz G 500, 2022 р.в., р\н НОМЕР_283 , VIN-код НОМЕР_284 ;

5) Mercedes-Benz G 500, 2022 р.в., р\н НОМЕР_285 , VIN-код НОМЕР_286 ;

6) Mercedes-Benz G 500, 2022 р.в., р\н НОМЕР_287 , VIN-код НОМЕР_288 ;

7) Mercedes-Benz G 500, 2022 р.в., р\н НОМЕР_289 , VIN-код НОМЕР_290 .

Накласти арешт, із забороною відчуження, розпорядження та користування на грошові кошти та видаткові операції, які знаходяться на банківських рахунках в АТ "Сенс банк", МФО 300346, код ЄДРПОУ 23494714, юридична адреса: місто Київ, вулиця Велика Васильківська, будинок 100, наступних юридичних осіб:

1) ТОВ "ФК "Авангард-ДС" (код ЄДРПОУ 41903858) рахунок НОМЕР_28 код валюти 980;

2) ПП "Галла люкс" (код ЄДРПОУ 33360863) рахунки НОМЕР_29 код валюти 980, НОМЕР_30 код валюти 980;

3) ТОВ "КМ Інвестпроект" (код ЄДРПОУ 43529446) рахунок НОМЕР_31 код валюти 980;

4) ТОВ "Феррекспо-гідромет" (код ЄДРПОУ 33983986) рахунок НОМЕР_32 код валюти 980.

Накласти арешт, із забороною відчуження, розпорядження та користування на грошові кошти та видаткові операції, які знаходяться на банківських рахунках в АБ "Кліринговий дім", МФО 300647, код ЄДРПОУ 21665382, юридична адреса: місто Київ, вулиця Борисоглібська, будинок 5, літера "А", наступних юридичних осіб:

1. ТОВ "СН Інвестиції" (код ЄДРПОУ 43920393) рахунки НОМЕР_33 код валюти 840; НОМЕР_34 код валюти 980;

2. ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість" (код ЄДРПОУ 43493745) рахунки НОМЕР_24 код валюти 840, НОМЕР_35 код валюти 980.

Накласти арешт, із забороною відчуження, розпорядження та користування на грошові кошти та видаткові операції, які знаходяться на банківських рахунках в АБ "Укргазбанк", МФО 320478, код ЄДРПОУ 23697280, юридична адреса: місто Київ, вулиця Єреванська, будинок 1, наступних юридичних осіб:

1) ТОВ "СН Інвестиції" (код ЄДРПОУ 43920393) рахунок НОМЕР_36 код валюти 980;

2) ТОВ "Таймкол" (код ЄДРПОУ 43859214) рахунок НОМЕР_37 код валюти 980, НОМЕР_38 код валюти 980.

Накласти арешт, із забороною відчуження, розпорядження та користування на грошові кошти та видаткові операції, які знаходяться на банківських рахунках в АТ "Укрбудінвестбанк", МФО 380377, код ЄДРПОУ 26547581, юридична адреса: місто Київ, вулиця Чорновола Вячеслава, будинок 8, наступних юридичних осіб:

1) ТОВ "КМ Інвестпроект" (код ЄДРПОУ 43529446) рахунок НОМЕР_39 код валюти 980.

Накласти арешт, із забороною відчуження, розпорядження та користування на грошові кошти та видаткові операції, які знаходяться на банківських рахунках в АТ "Райффайзен банк", МФО 300335, код ЄДРПОУ 14305909, юридична адреса: місто Київ, вул. Алмазова Генерала, будинок 4А, наступних юридичних осіб:

1) ТОВ "Будівельна компанія "Основа" (код ЄДРПОУ 34521258) рахунок НОМЕР_40 код валюти 980, НОМЕР_41 код валюти 980;

2) ТОВ "Воютицький спиртзавод" (код ЄДРПОУ 44783430) рахунок НОМЕР_42 код валюти 980, НОМЕР_43 код валюти 980;

3) ТОВ "Іваньківський спиртзавод" (код ЄДРПОУ 44876288) рахунок НОМЕР_44 код валюти 980;

4) ТОВ "Магеллан інвестментс" (код ЄДРПОУ 35533547) рахунок НОМЕР_45 код валюти 980;

5) ПРАТ "Окма" (код ЄДРПОУ 24077020) рахунки НОМЕР_46 код валюти 980, НОМЕР_47 код валюти 980, НОМЕР_48 код валюти 980, НОМЕР_49 код валюти 980, НОМЕР_50 код валюти 980.

6) ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість" (код ЄДРПОУ 43493745) рахунки НОМЕР_51 код валюти 980, НОМЕР_52 код валюти 980;

7) ТОВ "ФК "ФІНТАКТ" (код ЄДРПОУ 41171897) рахунки НОМЕР_53 код валюти 980.

Накласти арешт, із забороною відчуження, розпорядження та користування на грошові кошти та видаткові операції, які знаходяться на банківських рахунках в АТ "Альпарі банк", МФО 380894, код ЄДРПОУ 38377143, юридична адреса: місто Київ, вулиця Тарасівська, будинок 19, наступних юридичних осіб:

1) ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість" (код ЄДРПОУ 43493745) рахунки НОМЕР_54 код валюти 980, НОМЕР_54 код валюти 840, НОМЕР_54 код валюти 978;

2) ТОВ "Таймкол" (код ЄДРПОУ 43859214) рахунок НОМЕР_55 код валюти 980.

Накласти арешт, із забороною відчуження, розпорядження та користування на грошові кошти та видаткові операції, які знаходяться на банківських рахунках в ПуАТ "КБ "Акордбанк", МФО 380634, код ЄДРПОУ 35960913, юридична адреса: місто Київ, вулиця Стеценко, будинок 6, наступних юридичних осіб:

1) ТОВ "Агрібізнес" (код ЄДРПОУ 32312630) рахунок НОМЕР_56 код валюти 980;

2) ТОВ «Будівельна компанія «Вишгород» (код ЄДРПОУ 44153954) рахунок НОМЕР_57 код валюти 980;

3) ТОВ "Будівельна компанія "Основа" (код ЄДРПОУ 34521258) рахунки НОМЕР_58 код валюти 980, НОМЕР_59 код валюти 980, НОМЕР_60 код валюти 980, НОМЕР_60 код валюти 643, НОМЕР_60 код валюти 840, НОМЕР_61 код валюти 980, НОМЕР_62 код валюти 980.

4) ТОВ "Ворскла сталь" (код ЄДРПОУ 33285226) рахунок НОМЕР_63 код валюти 980;

5) ТОВ "Газотурбінні технології" (код ЄДРПОУ 32312612) рахунки НОМЕР_64 код валюти 980, НОМЕР_65 код валюти 980;

6) ТОВ "Глоріоза" (код ЄДРПОУ 33946064) рахунок НОМЕР_66 код валюти 980;

7) ТОВ "ЗВ Ріелті" (код ЄДРПОУ 41449165) рахунок НОМЕР_67 код валюти 980;

8) ТОВ "Спектрум контакт" (код ЄДРПОУ 43856248) рахунок НОМЕР_68 код валюти 980;

9) ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість" (код ЄДРПОУ 43493745) рахунки НОМЕР_69 код валюти 980, НОМЕР_69 код валюти 840, НОМЕР_69 код валюти 978, НОМЕР_70 код валюти 980;

10) ТОВ "Таймкол" (код ЄДРПОУ 43859214) рахунки НОМЕР_71 код валюти 980; НОМЕР_71 код валюти 840; НОМЕР_71 код валюти 978;

11) ТОВ "ФЕРРОСТРОЙ" (код ЄДРПОУ 35107305) рахунки НОМЕР_72 код валюти 980; НОМЕР_73 код валюти 978; НОМЕР_73 код валюти 980; НОМЕР_74 код валюти 980; НОМЕР_73 код валюти 840, НОМЕР_75 код валюти 980, НОМЕР_74 код валют 840, НОМЕР_74 код валют 978.

12) ТОВ "ФК "ФІНТАКТ" (код ЄДРПОУ 41171897) рахунки НОМЕР_76 код валюти 980; НОМЕР_77 код валюти 980;

13) ТОВ "ЕКОТЕХНОПАРК СЕС-2018" (код ЄДРПОУ 41858135) рахунки НОМЕР_78 код валюти 980;

14) ТОВ "НЕОМІНЕРАЛИ" (код ЄДРПОУ 32707900) рахунки НОМЕР_79 код валюти 980;

15) ПРАТ "Окма" (код ЄДРПОУ 24077020) рахунки НОМЕР_80 код валюти 980, НОМЕР_81 код валюти 980;

16) ТОВ "СН Інвестиції" (код ЄДРПОУ 43920393) рахунки НОМЕР_82 код валюти 980; НОМЕР_82 код валюти 840; НОМЕР_82 код валюти 978; НОМЕР_83 код валюти 980.

Накласти арешт, із забороною відчуження, розпорядження та користування на грошові кошти та видаткові операції, які знаходяться на банківських рахунках в Акціонерний банк "Південний", МФО 328209, код ЄДРПОУ 20953647, юридична адреса: місто Одеса, вул. Краснова, будинок 6/1, наступних юридичних осіб:

1) ТОВ "ЗВ Ріелті" (код ЄДРПОУ 41449165) рахунки НОМЕР_84 код валюти 980;

2) ТОВ "КМ Інвестпроект" (код ЄДРПОУ 43529446) рахунки НОМЕР_85 код валюти 980, НОМЕР_85 код валюти 840, НОМЕР_85 код валюти 978.

Накласти арешт, із забороною відчуження, розпорядження та користування на грошові кошти та видаткові операції, які знаходяться на банківських рахунках АТ "Ощадбанк", МФО 300465, код ЄДРПОУ 00032129, юридична адреса: місто Київ, вулиця Госпітальна, будинок 12-Г, наступних юридичних осіб:

1) ТОВ "Агрібізнес" (код ЄДРПОУ 32312630) рахунок НОМЕР_86 код валюти 980.

Накласти арешт, із забороною відчуження, розпорядження та користування на грошові кошти та видаткові операції, які знаходяться на банківських рахунках АТ "Айбокс банк", МФО 322302, код ЄДРПОУ 21570492, юридична адреса: місто Київ, вулиця Ділова, будинок 9 А, наступних юридичних осіб:

1) ТОВ "Глоріоза" (код ЄДРПОУ 33946064) рахунок НОМЕР_87 код валюти 980;

2) ТОВ "Магеллан інвестментс" (код ЄДРПОУ 35533547) рахунок НОМЕР_88 код валюти 980;

3) ТОВ "СКН "Сучасна комерційна нерухомість" (код ЄДРПОУ 43493745) рахунок НОМЕР_89 код валюти 980;

4) ТОВ "Таймкол" (код ЄДРПОУ 43859214) рахунок НОМЕР_90 код валюти 980;

ТОВ "ФК "ФІНТАКТ" (код ЄДРПОУ 41171897) рахунок НОМЕР_91 код валюти 980.

Накласти арешт, із забороною відчуження, розпорядження та користування на грошові кошти та видаткові операції, які знаходяться на банківських рахунках АТ "Укрсиббанк", МФО 351005, код ЄДРПОУ 09807750, юридична адреса: місто Київ, вулиця Андріївська, будинок 2/12, наступних юридичних осіб:

1) ТОВ "Полтавські молокопродукти" (код ЄДРПОУ 44651102) рахунки НОМЕР_92 код валюти 980; НОМЕР_93 код валюти 980;

Накласти арешт, із забороною відчуження, розпорядження та користування на грошові кошти та видаткові операції, які знаходяться на банківських рахунках АТ "ОТП банк", МФО 300528, код ЄДРПОУ 21685166, юридична адреса: місто Київ, вулиця Жилянська, будинок 43, наступних юридичних осіб:

1) ТОВ "ФЕРРОСТРОЙ" (код ЄДРПОУ 35107305) рахунки НОМЕР_94 код валюти 980; НОМЕР_94 код валюти 840; НОМЕР_94 код валюти 643; НОМЕР_94 код валюти 978.

Накласти арешт, із забороною відчуження, розпорядження та користування на грошові кошти та видаткові операції, які знаходяться на банківських рахунках АТ КБ "Приватбанк", МФО 305299, код ЄДРПОУ 14360570, юридична адреса: місто Київ, вулиця Грушевського, будинок 1Д, наступних юридичних осіб:

1) ПП "Галла люкс" (код ЄДРПОУ 33360863) рахунки НОМЕР_95 код валюти 978, НОМЕР_96 код валюти 980, НОМЕР_97 код валюти 980;

2) ТОВ "Основа-ЦП" (код ЄДРПОУ 37044551) рахунки НОМЕР_98 код валюти 980, НОМЕР_99 код валюти 980;

3) ТОВ "Екотехнопарк СЕС-2018" (код ЄДРПОУ 41858135) рахунок НОМЕР_100 код валюти 980.

Накласти арешт, із забороною відчуження, розпорядження та користування на грошові кошти та видаткові операції, які знаходяться на банківських рахунках АКБ " ІНДУСТРІАЛБАНК", МФО 313849, код ЄДРПОУ 13857564, юридична адреса: місто Київ, вулиця Генерала Алмазова, будинок 18/7, наступних юридичних осіб:

1) ТОВ "Екотехнопарк СЕС-2018" (код ЄДРПОУ 41858135) рахунок НОМЕР_101 код валюти 980.

Накласти арешт, із забороною відчуження, розпорядження та користування на грошові кошти та видаткові операції, які знаходяться на банківських рахунках АТ "АКБ "КОНКОРД", МФО 307350, код ЄДРПОУ 34514392, юридична адреса: місто Дніпро, площа Троїцька, будинок 2, наступних юридичних осіб:

1) ТОВ "ОСНОВА-ЦП" (код ЄДРПОУ 37044551) рахунок НОМЕР_102 код валюти 980, НОМЕР_102 код валюти 840, НОМЕР_103 код валюти 980.

Заборонити службовим/посадовим особам та працівникам вищевказаних підприємств/компаній їх представникам за дорученням використовувати, розпоряджатися або будь-яким чином відчужувати вищезазначені грошові кошти, окрім здійснення обов`язкових платежів до бюджету та виплати заробітної плати, починаючи з дня винесення ухвали слідчим суддею.

Заборонити державним реєстраторам та органам державної реєстрації прав (в тому числі, але не виключно Міністерству юстиції України та його територіальним органам, виконавчим органам сільських, селищних та міських рад, Київській міській, районним у місті Києві державним адміністраціям, акредитованим суб`єктам, нотаріусам, іншим особам та органам, які виконують функції державного реєстратора, окрім, як за відповідним зверненням Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (ідентифікаційний код 41037901) та уповноважених ним осіб, вчиняти реєстраційні дії стосовно вищевказаних корпоративних прав, нерухомого майна, рухомого майна та грошових коштів.

Ухвала слідчого судді підлягає негайному виконанню.

Зобов`язати слідчого/прокурора у кримінальному провадженні передати ухвалу особі, на майно якої накладено арешт.

Підозрюваний, його захисник, інший власник або володілець майна, які не були присутні при розгляді питання про арешт майна, мають право заявити клопотання про скасування арешту майна повністю або частково.

Ухвала про накладення арешту може бути оскаржена безпосередньо до Київського апеляційного суду протягом 5 днів з дня її оголошення.

Слідчий суддя ОСОБА_1

Дата ухвалення рішення09.05.2023
Оприлюднено22.05.2023

Судовий реєстр по справі —757/18867/23-к

Ухвала від 16.10.2023

Кримінальне

Київський апеляційний суд

Кагановська Тетяна Володимирівна

Ухвала від 04.09.2023

Кримінальне

Київський апеляційний суд

Лашевич Валерій Миколайович

Ухвала від 15.09.2023

Кримінальне

Печерський районний суд міста Києва

Литвинова І. В.

Ухвала від 15.09.2023

Кримінальне

Печерський районний суд міста Києва

Литвинова І. В.

Ухвала від 13.09.2023

Кримінальне

Печерський районний суд міста Києва

Литвинова І. В.

Ухвала від 13.09.2023

Кримінальне

Печерський районний суд міста Києва

Литвинова І. В.

Ухвала від 01.08.2023

Кримінальне

Київський апеляційний суд

Юрдига Ольга Степанівна

Ухвала від 20.05.2023

Кримінальне

Печерський районний суд міста Києва

Литвинова І. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні