Рішення
від 06.06.2023 по справі 363/1207/23
ВИШГОРОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

06.06.2023 Справа № 363/1207/23

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

6 червня 2023 року Вишгородський районний суд Київської області в складі:

головуючого судді Лукач О.П.

за участю секретаря Щур А.Б.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Вишгород у порядку загального позовного провадження цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Вишгородської міської ради, треті особи: Приватний нотаріус Вишгородського районного нотаріального округу Київської області Шостак Олександр Анатолійович, Гаражно-будівельний кооператив «Автомобіліст», про визнання права власності в порядку спадкування,

ВСТАНОВИВ:

Рух справи. Процесуальні дії у справі.

1березня 2023року доВишгородського районногосуду Київськоїобласті надійшлапозовна заява ОСОБА_1 до Вишгородської міської ради, треті особи: Приватний нотаріус Вишгородського районного нотаріального округу Київської області Шостак Олександр Анатолійович, Гаражно-будівельний кооператив «Автомобіліст», про визнання права власності в порядку спадкування.

Ухвалою Вишгородського районного суду Київської області від 7 березня 2023 року позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у цивільній справі за правилами загального позовного провадження з проведенням підготовчого засідання

27 квітня 2023 року о 14:00. Також, вказаною ухвалою суду витребувано у Приватного нотаріуса Вишгородського районного нотаріального округу Київської області Шостака Олександра Анатолійовича належним чином завірену копію спадкової справи №28/2021, заведеної після смерті ОСОБА_2 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 .

18 квітня 2023 року, на виконання вимог ухвали суду, від Приватного нотаріуса Вишгородського районного нотаріального округу Київської області Шостака О.А. надійшли витребувані матеріали.

25 квітня 2023 року до суду, засобами поштового зв`язку, від третьої особи ГБК «Автомобіліст» надійшло клопотання, у якому зазначено інформацію щодо об`єкту спору, а також про обґрунтованість та законність вимог позивача.

27 квітня 2023 року до суду надійшло клопотання представника відповідача про розгляд справи без участі представника Вишгородської міської ради, на підставі поданих документів та наявних у суду матеріалів. При цьому відсутні заява про визнання позову або відзив на позовну заяву.

Також, цього самого дня до суду надійшла заява від позивача про закриття підготовчого провадження без її участі, просить призначити справу до розгляду по суті.

Ухвалою суду від 27 квітня 2023 року закрито підготовче провадження та призначено цивільну справу до судового розгляду на 6 червня 2023 року о 10:00, про що повідомлено учасників провадження.

У призначене судове засідання учасники провадження не з`явились, про день, час та місце розгляду справи повідомлені належним чином, при цьому від позивача надійшла заява про розгляд справи у її відсутності, позовні вимоги підтримує та просить їх задовольнити.

Вирішуючи питання про можливість розгляду справи у відсутності учасників провадження, суд враховує наявність у матеріалах справи заяв позивача та відповідача, а також заяви третьої особи ГБК «Автомобіліст» про розгляд справи у їх відсутності.

Оскільки сторони у судове засідання не з`явилися, на підставі частини другої

статті 247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.

Обґрунтування позову.

В обґрунтування позовної заяви зазначено, що ІНФОРМАЦІЯ_1 помер батько ОСОБА_1 ОСОБА_2 , що підтверджується свідоцтвом про смерть серія НОМЕР_1 .

Після смерті ОСОБА_2 відкрилася спадщина за законом на належне йому майно, в тому числі на гараж № НОМЕР_2 , який знаходиться за адресою: Київська обл., м. Вишгород, гаражно-будівельний кооператив «Автомобіліст».

У встановлений законом строк та порядок позивач звернулася до приватного нотаріуса Вишгородського районного нотаріального округу Київської області Шостака О.А. із заявою про прийняття спадщини після смерті ОСОБА_2 .

Приватним нотаріусом після смерті ОСОБА_2 відкрито спадкову справу №28/2021, що підтверджується витягом про реєстрацію в Спадковому реєстрі №67457319 від 24 листопада 2021 року.

Приватним нотаріусом видано ОСОБА_1 свідоцтво про право на спадщину за законом від 16 червня 2022 року, зареєстровано в реєстрі за № 450, на земельну ділянку площею 0,0490 та, кадастровий номер 3221810100:38:043:0152, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 .

Крім того, свідоцтва про право на спадщину за законом були видані на інше майно, а саме: садовий будинок, 1/4 частини квартири, автомобіль та грошові кошти, що підтверджується матеріалами спадкової справи № 28/2021.

У видачі свідоцтва про право на спадщину за законом на гараж № НОМЕР_2 ОСОБА_1 відмовлено через відсутність правовстановлюючих документів та реєстрації права власності на вказане майно, про що приватний нотаріус видав лист від 15 червня 2022 року.

Відповідно до довідки від 06 лютого 2023 року ОСОБА_2 є членом гаражно-будівельного кооперативу «Автомобіліст». Йому належить гараж, який знаходиться за адресою: Київська обл.. Вишгородський р-н, м. Вишгород, «Автомобіліст» гаражно-будівельний кооператив, гараж № НОМЕР_2 . Повністю вніс пайовий внесок за гараж. Вступні та членські внески сплачені у повному обсязі. Гараж побудовано у 1989 році.

Оскільки, гараж ОСОБА_2 , який перейшов у спадщину, належав йому на праві власності з 1989 року і подальша зміна законодавства не позбавила його набутого права власності на нього, позивач вважає, що вона, як спадкоємиць після смерті батька, має право на визнання за нею права власності на вказаний гараж, як об`єкт спадкування.

Інші спадкоємці, а саме: ОСОБА_3 (мати) та ОСОБА_4 (брат) відмовилися від спадщини батька на користь ОСОБА_1 , що також підтверджується матеріалами спадкової справи № 28/2021.

Позивач ОСОБА_1 , посилаючись на положення статей 16, 321, 328, 392, 1216, 1218, 1220, 1268, 1297, 1299 ЦК України, звернулася до Вишгородського районного суду Київської області з позовом, у якому просить суд визнати за нею право власності на гараж № НОМЕР_2 , загальною площею 40,0 кв.м. (Літ - А підвал, 1 - підвал площею 11,6 кв.м., 2 - підвал площею 8,5 кв.м., Літ - А І, 3 - гараж площею 19,9 кв.м.), який знаходиться за адресою: Київська обл., Вишгородський р-н, м. Вишгород, гаражно-будівельний кооператив «Автомобіліст», в порядку спадкування за законом після смерті ОСОБА_2 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Щодо правової позиції учасників провадження.

Відповідно до статті 174 ЦПК України, при розгляді справи судом у порядку позовного провадження учасники справи викладають письмово свої вимоги, заперечення, аргументи, пояснення та міркування щодо предмета спору виключно у заявах по суті справи, визначених цим Кодексом. Заявами по суті справи є: позовна заява; відзив на позовну заяву (відзив); відповідь на відзив; заперечення; пояснення третьої особи щодо позову або відзиву. Подання заяв по суті справи є правом учасників справи.

Згідно заяви від 6 червня 2023 року, позивача підтримала заявлені позовні вимоги та просить їх задовольнити.

Представник відповідача, не скориставшись правом подати відзив на позовну заяву, у клопотанні від 27 квітня 2023 року просив суд розглянути справу на підставі поданих документів та наявних у суду матеріалів.

Представник третьої особи у справі ГБК «Автомобіліст» у клопотанні від 25 квітня 2023 року зазначив, що дійсно, ОСОБА_2 є членом ГБК «Автомобіліст» Йому належить гараж № НОМЕР_2 , який знаходиться за адресою: Київська обл., Вишгородський р-н, м. Вишгород, ГБК «Автомобіліст». ОСОБА_2 повністю вніс пайовий внесок за вказаний гараж. Вступні та членські внески сплачені у повному обсязі. Гараж побудований у 1986 році. Вважає, що позовні вимоги є законними та обґрунтованими.

Від третьоїособи усправі приватного нотаріусаВишгородського районногонотаріального округуКиївської областіШостак О.А. жодних заяв, клопотань, пояснень щодо позовних вимог на адресу суду не надходило, у зв`язку з чим суд позбавлений можливості встановити його правову позицію.

Фактичні обставини, встановлені судом.

Дослідивши матеріали справи, повно і всебічно з`ясувавши обставини справи, оцінивши докази на підтвердження таких обставин у їх сукупності, судом встановлено таке.

ІНФОРМАЦІЯ_1 помер ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , про що 19 серпня 2021 року Київським відділом державної реєстрації смерті Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) видано Свідоцтво про смерть серії НОМЕР_1 (а.с. 8).

Як убачається з Витягу про реєстрацію в спадковому реєстрі від 24 листопада

2021 року, після смерті ОСОБА_2 , була заведена спадкова справа №28/2021 (а.с. 9).

З витребуваної судом копії спадкової справи №28/2021, заведеної приватного нотаріуса Вишгородського районного нотаріального округу Київської області Шостак О.А. після смерті ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_2 , убачається, що із заявою про прийняття спадщини до нотаріуса звернулася донька померлого ОСОБА_1

(а.с.34-36).

Крім цього із заявами про відмову від прийняття спадщини після смерті ОСОБА_2 звернулися його дружина ОСОБА_3 та син ОСОБА_4 (а.с. 37-42)

Із матеріалів спадкової справи також встановлено, що на спадкове майно, що залишилося після смерті ОСОБА_2 , ОСОБА_1 отримала свідоцтва про право на спадщину за законом (а.с. 10, 102-11).

Водночас, 15 червня 2022 року приватним нотаріусом Вишгородського районного нотаріального округу Київської області Шостак О.А. відмовлено ОСОБА_1 у видачі свідоцтва про право власності на гараж № НОМЕР_2 , який знаходиться за адресою: Київська обл.,

м. Вишгород, «Автомобіліст» гаражно-будівельний кооператив, оскільки право власності на вказане майно за ОСОБА_2 не було зареєстровано, правовстановлюючі документи на нього відсутні (а.с. 19, 61).

Згідно довідки №323 від 24 травня 2022 року директора КП «Вишгородське БТІ»

І.П.Биховченко,право власностіна об`єктнерухомого майна(гараж),який знаходитьсяза адресою:Київська обл.,м.Вишгород,«Автомобіліст» гаражно-будівельний кооператив, гараж № НОМЕР_2 , в КП «Вишгородське БТІ», станом на 31 грудня 2012 року, не зареєстровано (а.с. 11, 60).

Згідно довідки від 6 лютого 2023 року Голови ГБК «Автомобіліст», ОСОБА_2 є членом гаражно-будівельного кооперативу «Автомобіліст», йому належить гараж, який знаходиться за адресою: Київська обл., м. Вишгород, «Автомобіліст» гаражно-будівельний кооператив, гараж № НОМЕР_2 . Повністю вніс пайовий внесок за гараж. Вступі та членські внески сплачені у повному обсязі. Гараж побудований у 1989 році. Земельна ділянка передана гаражному кооперативу «Автомобіліст» у власність рішенням Вишгородської міської ради від 26 травня 1988 року №110 під будівництво гаража (а.с. 12).

Згідно технічного паспорта на гараж (машино-місце) № НОМЕР_2 , який знаходиться за адресою: Київська обл., м. Вишгород, «Автомобіліст» гаражно-будівельний кооператив, його загальна площею - 40,0 кв.м. (Літ - А підвал, 1 - підвал площею 11,6 кв.м., 2 - підвал площею 8,5 кв.м., Літ - А І, 3 - гараж площею 19,9 кв.м.) (а.с.13-15).

Відповідно до висновку про вартість об`єкта оцінки від 22 лютого 2023 року, ринкова вартість гаража № НОМЕР_2 , загальною площею 40 м.кв., що розташована за адресою: Київська обл., м. Вишгород, «Автомобіліст» гаражно-будівельний кооператив, складає 75600 гривень (а.с. 4).

Мотиви, з яких виходить суд при розгляді цієї справи та застосовані ним норми права.

Частина перша статті 2 ЦПК України завданням цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави.

Згідно з частиною третьою статті 3 ЦПК України провадження в цивільних справах здійснюється відповідно до законів, чинних на час вчинення окремих процесуальних дій, розгляду і вирішення справи.

Частина перша статті 4 ЦПК України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.

Частина перша статті 5 ЦПК України здійснюючи правосуддя, суд захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб, права та інтереси юридичних осіб, державні та суспільні інтереси у спосіб, визначений законом або договором.

Стаття 13 ЦПК України суд розглядає справи не інакше, як за звернення особи, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим кодексом випадках. У статті 12 ЦПК України зазначено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень.

Відповідно до статті 76 ЦПК України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.

Відповідно до статті 77 ЦПК України належними є докази, які містять інформацію щодо предмета доказування. Предметом доказування є обставини, що підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення. Сторони мають право обґрунтовувати належність конкретного доказу для підтвердження їхніх вимог або заперечень.

Достовірними є докази, на підставі яких можна встановити дійсні обставини справи (стаття 79 ЦПК України).

Статтею 80 ЦПК України передбачено, що достатніми є докази, які у своїй сукупності дають змогу дійти висновку про наявність або відсутність обставин справи, які входять до предмета доказування. Питання про достатність доказів для встановлення обставин, що мають значення для справи, суд вирішує відповідно до свого внутрішнього переконання.

Згідно із статтею 81 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень.

Статтею 89 ЦПК України передбачено, що суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності. Суд надає оцінку як зібраним у справі доказам в цілому, так і кожному доказу(групі однотипних доказів), який міститься у справі, мотивує відхилення або врахування кожного доказу (групи доказів).

Відповідно до частини четвертої статті 263 ЦПК України при виборі і застосуванні норми права до спірних правовідносин суд враховує висновки щодо застосування відповідних норм права, викладені в постановах Верховного Суду.

Пункти 1, 2, 3, 4 частини першої статті 264 ЦПК України під час ухвалення рішення суд вирішує, чи мали місце обставини (факти), якими обґрунтовувалися вимоги та заперечення, та якими доказами вони підтверджуються; чи є інші фактичні дані, які мають значення для вирішення справи; які правовідносини сторін випливають із встановлених обставин; яка правова норма підлягає застосуванню до цих правовідносин.

Так, відповідно до статей 1216, 1217 ЦК України спадкуванням є перехід прав та обов`язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців). Спадкування здійснюється за заповітом або за законом.

Відповідно до статей 1218, 1220, 1221 ЦК України до складу спадщини входять усі права та обов`язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті. Спадщина відкривається внаслідок смерті особи або оголошення її померлою. Часом відкриття спадщини є день смерті особи або день, з якого вона оголошується померлою (частина третя статті 46 цього Кодексу). Місцем відкриття спадщини є останнє місце проживання спадкодавця.

Згідно із частиною першою статті 1222 ЦК України спадкоємцями за заповітом і за законом можуть бути фізичні особи, які є живими на час відкриття спадщини, а також особи, які були зачаті за життя спадкодавця і народжені живими після відкриття спадщини.

Як передбачено частиною другою статті 1223 ЦК України у разі відсутності заповіту, визнання його недійсним, неприйняття спадщини або відмови від її прийняття спадкоємцями за заповітом, а також у разі неохоплення заповітом усієї спадщини право на спадкування за законом одержують особи, визначені у статтях 1261-1265 цього Кодексу. Право на спадкування виникає у день відкриття спадщини.

Згідно із частиною третьою статті 1268 ЦК України спадкоємець за заповітом чи за законом має право прийняти спадщину або не прийняти її. Спадкоємець, який постійно проживав разом зі спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом строку, встановленого статтею 1270 ЦК України, він не відмовився від неї.

Як встановлено судом спадкоємцем майна після смерті ОСОБА_2 є донька спадкодавця (позивач у справі) ОСОБА_1 , оскільки його дружина та син відмовилися від прийняття спадщини.

Судом встановлено, що позивач виконала усі умови, передбачені законом, для прийняття спадщини і отримання свідоцтва про право на спадщину на нерухоме майно гагаж № НОМЕР_2 , але вона позбавлена права отримати свідоцтво про право на спадщину у встановленому законом порядку через причини, які від неї не залежать.

Так, умовою для переходу в порядку спадкування права власності на об`єкти нерухомості, в тому числі житловий будинок, інші споруди, земельну ділянку є набуття спадкодавцем зазначеного права у встановленому законодавством України порядку.

Судом встановлено, що спадкодавець ОСОБА_2 за життя був членом ГБК «Автомобіліст», він повністю вніс пайовий внесок, ним сплачено у повному обсязі вступі та членські внески та йому належить гараж № НОМЕР_2 , який було побудовано у 1989 році за адресою: Київська обл., м. Вишгород, «Автомобіліст» гаражно-будівельний кооператив. За іншими особами право власності на вказаний об`єкт нерухомості не зареєстровано та ніким не оспорюється.

Враховуючи роз`яснення, викладених у пункті 8 Постанови пленуму Верховного Суду України від 28 червня 1991 року №5 «Про практику розгляду судами цивільних справ, пов`язаних із діяльністю гаражно-будівельних кооперативів», у справах про право на пай і на гараж судам належить виходити з того, що член гаражно-будівельного кооперативу, який повністю вніс свій пай за гараж, наданий йому в користування, набуває право власності на це майно і вправі розпоряджатись ним на свій розсуд - продавати, заповідати, здавати в оренду, обміняти, вчиняти відносно нього інші угоди, що не заборонені законом.

Пунктом 8 Постанови Пленуму Верховного суду України № 7 від 30 травня 2008 року «Про судову практику у справах спадкування» передбачено, що у разі смерті члена гаражно-будівельного кооперативу, яким до дня смерті були внесені повністю пайові внески, то до складу спадщини включається відповідний гараж.

Згідно з пункту 81 Постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року №1127 для державної реєстрації права власності на окремо розташоване індивідуально визначене нерухоме майно (дача, гараж тощо), будівництво яких здійснювалося у результаті діяльності дачного, гаражного чи іншого кооперативу, крім документів, передбачених пунктами 41 і 42 цього Порядку, також подається довідка відповідного кооперативу про членство особи в кооперативі та внесення таким членом кооперативу пайового внеску в повному обсязі.

Відсутність правовстановлюючих документів на ім`я спадкодавця є перешкодою в оформленні позивачем своїх спадкових прав у нотаріальному порядку, зокрема шляхом отримання у нотаріуса свідоцтва про право на спадщину. Однак, це не позбавляє його права захищати свої спадкові права у суді.

Кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю. Право приватної власності набувається в порядку, визначеному законом (стаття 41 Конституції України).

Згідно із статтею 55 Конституції України, кожному гарантується судовий захист його прав і свобод.

Відповідно до статей 15, 16 ЦК України кожна особа має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання. Кожна особа має право на захист свого інтересу, який не суперечить загальним засадам цивільного законодавства. Кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу. Суд може захистити цивільне право або інтерес іншим способом, що встановлений договором або законом чи судом у визначених законом випадках.

Відповідно до частини першої статті 328 ЦК України, право власності набувається на підставах, що не заборонені законом.

Згідно із статтею 392 ЦК України власник майна може пред`явити позов про визнання його права власності, якщо це право оспорюється або не визнається іншою особою, а також у разі втрати ним документа, який засвідчує його право власності.

Згідно роз`яснень Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ «Про судову практику розгляду цивільних справ про спадкування» від 16 травня 2013 року №24-753/0/4-13, визнання права власності на спадкове майно в судовому порядку є винятковим способом захисту, що має застосовуватися, якщо існують перешкоди для оформлення спадкових прав у нотаріальному порядку.

Таким чином,враховуючи,що позивачє спадкоємцемпісля смертібатька ОСОБА_2 ,якому належавгараж № НОМЕР_2 за адресою: Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород, ГБК «Автомобіліст», та за відсутності правовстановлюючих документівна зазначененерухоме майно у позивача не має іншої можливості, а ніж у судовому порядку встановити своє право на спадщину, яке у неї виникло у зв`язку із смертю ОСОБА_2 , суд дійшов висновку, що позов є обґрунтованим, а відтак наявні правові підстави визнати за ОСОБА_1 право власності на вказаний об`єкт нерухомості в порядку спадкування. Визнання права власності за позивачем на гараж, не порушить прав інших осіб.

Висновок суду.

Аналізуючи наявні у матеріалах справи докази, суд дійшов до переконання, що позивачем доведено належними та допустимими доказами обставини наведені нею у позовній заяві, наявність порушеного права позивача є очевидним, а отже підлягає захисту судом у спосіб, визначений законодавцем, у зв`язку з чим позовні вимоги підлягають задоволенню у повному обсязі.

Керуючись статтями 41, 55 Конституції України, статтями 15, 16, 328, 392, 12161218, 1220-1223, 1268 ЦК України, статтями 2, 4, 5, 12, 13, 7689, 258, 259, 263-265, 268, 273, 354, 355 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

позов ОСОБА_1 до Вишгородської міської ради, треті особи: Приватний нотаріус Вишгородського районного нотаріального округу Київської області Шостак Олександр Анатолійович, Гаражно-будівельний кооператив «Автомобіліст», про визнання права власності в порядку спадкування задовольнити.

Визнати за ОСОБА_1 право власності на гараж № НОМЕР_2 , загальною площею 40,0 кв.м. (Літ - А підвал, 1 - підвал площею 11,6 кв.м., 2 - підвал площею 8,5 кв.м., Літ - А І, 3 - гараж площею 19,9 кв.м.), який знаходиться за адресою: Київська обл., Вишгородський р-н, м. Вишгород, гаражно-будівельний кооператив «Автомобіліст», в порядку спадкування за законом після смерті ОСОБА_2 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана безпосередньо до Київського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня проголошення судового рішення.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення не було вручено у день його проголошення або складання, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Позивач: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , РНКОПП НОМЕР_3 , зареєстрована за адресою:

АДРЕСА_2 ;

Відповідач: Вишгородська міська рада Київської області, ЄДРПОУ 04054866, адреса: Київська область, м. Вишгород, пл. Шевченка, 1;

Третя особа: Приватний нотаріус Вишгородського районного нотаріального округу Київської області Шостак Олександр Анатолійович, адреса: Київська обл., м. Вишгород,

вул. М.Грушевського, 3, прим.2;

Третя особа: Гаражно-будівельний кооператив «Автомобіліст», ідентифікаційний код 25567721, адреса: Київська обл., м. Вишгород, вул.. Межигірського спасу, 91.

Суддя О.П. Лукач

СудВишгородський районний суд Київської області
Дата ухвалення рішення06.06.2023
Оприлюднено08.06.2023
Номер документу111360267
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них

Судовий реєстр по справі —363/1207/23

Рішення від 06.06.2023

Цивільне

Вишгородський районний суд Київської області

Лукач О. П.

Ухвала від 27.04.2023

Цивільне

Вишгородський районний суд Київської області

Лукач О. П.

Ухвала від 07.03.2023

Цивільне

Вишгородський районний суд Київської області

Лукач О. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні