ПОЛТАВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Справа № 641/8904/20 Номер провадження 22-ц/814/1024/23Головуючий у 1-й інстанції Курганникова О.А. Доповідач ап. інст. Триголов В. М.
У Х В А Л А
09 червня 2023 року м. Полтава
Полтавський апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
Головуючого судді: Триголова В.М.,
Суддів: Лобова О.А., Дорош А.І.,
розглянувши заяву представника ОСОБА_1 , адвоката Осьмак Ольги В`ячеславівни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції
за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Комінтернівського районного суду м.Харкова від 10 листопада 2021 року , ОСОБА_1 , Державного підприємства «СЕТАМ» та приватного виконавця виконавчого округу Харківської області Попляка Володимира Володимировича на додаткове рішення Комінтернівського районного суду м.Харкова від 23 листопада 2021 року по справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ФАРТ» до приватного виконавця виконавчого округу Харківської області Попляка Володимира Володимировича , Державного підприємства «СЕТАМ» , ОСОБА_1 , треті особи: Товариство з обмеженою відповідальністю «БК ПРОМБУД», приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу Мірошниченко Тетяна Петрівна , Акціонерне товариство «БАНК «ГРАНТ» про визнання недійсними результатів електронних торгів
В С Т А Н О В И В:
У провадженні Полтавського апеляційного суду перебуває цивільна справа № 641/8904/20 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ФАРТ» до приватного виконавця виконавчого округу Харківської області Попляка Володимира Володимировича , Державного підприємства «СЕТАМ» , ОСОБА_1 , треті особи: Товариство з обмеженою відповідальністю «БК ПРОМБУД», приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу Мірошниченко Тетяна Петрівна , Акціонерне товариство «БАНК «ГРАНТ» про визнання недійсними результатів електронних торгів.
Від Осьмак О.В. надійшла заява про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, з використанням власних технічних засобів.( за допомогою Єдиної судової інформаційно-комунікаційної системи , за веб-посиланням https://vkz.court.gov.ua/ )
Згідно з ч.ч.1,2 ст.212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Враховуючи заяву Осьмак О.В. , а також враховуючи наявну технічну можливість проведення судового засідання в режимі відеоконференції, суд вважає за можливе провести наступне судове засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою Єдиної судової інформаційно-комунікаційної системи, колегія суддів, вважає за можливе задовольнити заяву Осьмак О.В.. , що діє в інтересах ОСОБА_1 ..
Провести слухання справи призначене на 12 червня 2023 року на 10:20 год. в режимі відеоконференції, поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою Єдиної судової інформаційно-комунікаційної системи, за веб-посиланням https://vkz.court.gov.ua/-та участі представника ОСОБА_1 , адвоката Осьмак О.В. за наступними реквізитами: електронна адреса: ІНФОРМАЦІЯ_1 моб.тел. НОМЕР_1 .
Керуючись ст. 212 ЦПК України, -
У Х В А Л И В:
Заяву представника ОСОБА_1 , адвоката Осьмак Ольги В`ячеславівни про проведення судового засідання, у справі за а апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Комінтернівського районного суду м.Харкова від 10 листопада 2021 року, в режимі відеоконференції, задовольнити.
Розгляд справи, призначеної на 12 червня 2023 року о 10:20 год. провести в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів з Осьмак Ольгою В`ячеславівною , за допомогою Єдиної судової інформаційно-комунікаційної системи за веб-посиланням https://vkz.court.gov.ua/ , та наступними реквізитами: електронна адреса: ІНФОРМАЦІЯ_1 моб.тел. НОМЕР_1
Роз`яснити, що ризики технічної неможливості участі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо нестиме учасник справи, який подав відповідну заяву. У разі явки в призначений час безпосередньо до зали судового засідання №2 у приміщенні Полтавського апеляційного суду за адресою: м. Полтава, вул. Соборності 17, зал судових засідань № 2, сторони беруть участь у судовому засіданні в загальному порядку.
Копію даної ухвали негайно направити Осьмак Ользі В`ячеславівні , для організації її виконання та всім учасникам цивільного процесу у даній справі для відома.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя: В.М. Триголов
Судді: А.І.Дорош
О.А. Лобов
Суд | Полтавський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 09.06.2023 |
Оприлюднено | 15.06.2023 |
Номер документу | 111481718 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Інші справи позовного провадження |
Цивільне
Полтавський апеляційний суд
Триголов В. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні